Shtepi / Vila
Novoberdë

Shtepi / Vila në shitje në Novoberdë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  shitet 2+1 apartament
  Shtepi / Vila

  shitet 2+1 apartament

  shitet 2+1 apartament ne qender te artanes

  Novoberdë 21 korrik 00:49
  52.000 €
 • 11 foto
  Shitet/Nderrohet Shtepia+Lokali
  Shtepi / Vila

  Shitet/Nderrohet Shtepia+Lokali

  Shitet ose ndrrohet me banes ne Prishtine , Shtepia ka 4 dhoma , Sallon 40m2 , 2 Banjo , Pordum , Lo

  Novoberdë 18 korrik 21:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shtepi me qira vlore lux (vip)
  Shtepi / Vila

  shtepi me qira vlore lux (vip)

  Shtepi me qira në vlore i arsyshem pallat i ri .

  Novoberdë 5 korrik 23:12
  70 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Novoberdë 15 maj 23:29
  87.500 €
 • 10 foto
  Shtepi ne Shengjin Lezhe
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Shengjin Lezhe

  Shitet shtepija ne Plazhin e Shengjinit te Lezhe Shteija ka 2 dhoma gjumit 1 sallon banjo dhe ballk

  Novoberdë 23 prill 13:28
  40.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtëpia Ulqin
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia Ulqin

  Shitet shtepia me pamje ne deti 200 m larg plazhit te vogel

  Novoberdë 3 prill 11:17
  120.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 116m2, KATI 1 MBI GARAZHET,BLLOK
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 116m2, KATI 1 MBI GARAZHET,BLLOK

  SHITET APARTAMENT 116m2, KATI 1 MBI GARAZHET, NË ZEMËR TË BLLOKUT. Përbëhet: 2 dhoma gjumi të bolls

  Novoberdë 2 prill 19:16
  250.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet apartament 2+1+2 tualete apartamenti ka nje organizim shum te mire te dhomave, ndodhet ne kat

  Novoberdë 31 mars 21:14
  131.000 €
 • 1 foto
  Shitet ambjent dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent dyqan

  Shitet ambjent ne Rrugen Dritan Hoxha, ambjenti ka nje siperfaqe 20 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte,

  Novoberdë 31 mars 21:14
  35.000 €
 • 1 foto
  Shitet ambjent dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent dyqan

  Shitet dyqan ne Rrugen Dritan Hoxha, dyqani ndodhet ne ruge kryesore dhe ka nje siperfaqe 25 m2, esh

  Novoberdë 31 mars 21:14
  78.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes, apartamenti ndodhet ne katin e 11 pallat me ashensor, apar

  Novoberdë 31 mars 21:13
  85.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament

  Shitet apartament te kompleksi me i mir i qytetit te Tiranes. Delijorgji, apartamenti ka nje siperfa

  Novoberdë 31 mars 21:13
  140.000 €
 • 7 foto
  Ambjente per shitje
  Shtepi / Vila

  Ambjente per shitje

  Shitet ambjent ne Rrugen e Kavajes mundesi investimi per me qira, ambjenti ka nje siperfaqe totale 5

  Novoberdë 31 mars 21:12
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament

  Shitet apartament te Komuna e Parisit, apartamenti ndodhet ne hyrje te Komunes te Kika, ndodhet ne k

  Novoberdë 31 mars 21:12
  158.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet apartament 2+1 me dy tualete ne katin e 4-te te nje ndertimi te ri me ashensor, apartamenti k

  Novoberdë 31 mars 21:12
  64.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet apartament 2+1 dublex me nje siperfaqe 116 m2 81000 euro i diskutushem, apartamenti ka punime

  Novoberdë 31 mars 21:11
  81.000 €