Shtepi / Vila
Peqin

Shtepi / Vila në shitje në Peqin

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  SHITET VILE 2-KATESHE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2-KATESHE

  Shitet Vila 2-kateshe me dokumenta te rregullta. Siperfaqe totale ne 2 kate 260 m2. Sip toke 500 m2.

  Peqin 11 qershor 18:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Me hipoteke
  Shtepi / Vila

  Me hipoteke

  Shitet shtepi private hyrje 4+banjo,e kompletuar me orendi shtepiake,dhe me bodrume dhe me dy dylym

  Peqin 26 maj 15:24
  15.000.000 Lek