Shtepi / Vila
Prishtinë

Shtepi / Vila në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shtëpi 1000m2 në shitje në Dragodan.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 1000m2 në shitje në Dragodan.

  Shtëpi 1000m2 në shitje në Dragodan. Shtëpia gjendet në lagjen Dragodan/Arbëria, është e ndarë në ka

  Prishtinë Sot, 15:35
  550.000 €
 • 5 foto
  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU
  Shtepi / Vila

  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU

  Prodajem kucu u Lapljem Selu sa placem od 22,33 ara, poseduje kompletnu infrastrukturu, koeficijent

  Prishtinë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepija ne shitje Prishtinë-qendera prej 600m2
  Shtepi / Vila

  Shtepija ne shitje Prishtinë-qendera prej 600m2

  Shtepija ne shitje Prishtinë-qendera - lokaxioni - tregu i gjelbert - siperfaqja -600m2 (450m2 bani

  Prishtinë Sot, 15:34
  340.000 €
 • 0 foto
  HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI
  Shtepi / Vila

  HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI

  Prodajem kucu u Gracanici na glavnom putu Pristina Gnjilane, sirina placa uz asvalt 35 metara, na pl

  Prishtinë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtëpia në Shitje afer lagjes 038
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në Shitje afer lagjes 038

  Shtepia ne Shitje mbi lagjen 038 . Shtepia eshte e ndertuar me nje arkitekture te veqante me 5 njesi

  Prishtinë Sot, 15:34
  280.000 €
 • 5 foto
  EXKLUSIVE - EXTRA SHTEPIA NE SHITJE
  Shtepi / Vila

  EXKLUSIVE - EXTRA SHTEPIA NE SHITJE

  Shitet shtepia exklusive na lagjen e qete ne Taukbahqe me nje ajer te pastert dhe vend mjaft atrakti

  Prishtinë Sot, 15:34
  115.000 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet shtëpi ne Berrnic
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shitet shtëpi ne Berrnic

  ⭕️Shitet shtëpia 256m2 në Bërnic te Poshtme ⭕️Shtëpia posedon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin

  Prishtinë Sot, 15:34
  440 €
 • 11 foto
  Shtëpi 180m² për shitje, Lagja e Medresesë
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 180m² për shitje, Lagja e Medresesë

  180m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • 4 Dhoma Gjumi • 2 Banjo Shtëpia ndodhet në rrugën Hoxhë Kadr

  Prishtinë Sot, 15:34
  190.000 €
 • 1 foto
  Shtëpi 550m2 në shitje në lagjen Taslixhe
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 550m2 në shitje në lagjen Taslixhe

  Shtëpi 550m2 në shitje në lagjen Taslixhe Shtëpia ka gjithsej 6 ari, ka ngrohje qëndrore me rrymë,pe

  Prishtinë Sot, 15:34
  400.000 €
 • 3 foto
  Shiten dy shtëpi te 4 Llullat çmimi i përbashkët
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi te 4 Llullat çmimi i përbashkët

  Dy Shtëpi në shitje te 4 Llullat. Shtepitë kanë 2 kate ,gjithsej me siperfaqe prej 370 m2 (njëra sht

  Prishtinë Sot, 15:34
  550.000 €
 • 7 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17

  Shitet Shtepia ne Llamnaselle me 6.65Ari . Shtepia eshte 1 katshe dhe ka 90m2 . Shtepia ka 2 dhoma g

  Prishtinë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtëpi 650m2 me 20 ari truall në shitje në Sofali
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 650m2 me 20 ari truall në shitje në Sofali

  Shtëpi 650m2 me 20 ari truall në shitje në Sofali – Gërmi Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, afër

  Prishtinë Sot, 15:34
  650.000 €
 • 8 foto
  Shtepia ne shitje Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje Prishtine

  Shitet shtepia ne Prishtine, ne rruge te Mitrovices, afer perrojit te njelmet. Shtepia eshte e gates

  Prishtinë Sot, 15:34
  90.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepia ne Bernic
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Bernic

  Shitet shpia ne Bernic te poshtme me sip prej :300m2. e gatshme per banim. pranojm kompenzim Banes.

  Prishtinë Sot, 15:34
  1.200.000 €
 • 5 foto
  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17

  Shitet Shtëpia Oborr : 2.8 ari Adresa;Lagjja Janina-Mbrapa Grand Stores-PR Organizimi mbrendshem :

  Prishtinë Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 500m2 në shitje në Qendër (Dodona).
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 500m2 në shitje në Qendër (Dodona).

  Shtëpi 500m2 në shitje në Qendër (Dodona). Shtëpia gjendet në Qendër, lagjja DODONA, afër ish Shkoll

  Prishtinë Sot, 15:33
  500.000 €
 • 3 foto
  Shtëpi 260m2 në shitje në Taslixhe
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 260m2 në shitje në Taslixhe

  Shtëpi 260m2 në shitje në Taslixhe Shtëpia ka ngrohje me rrymë dhe me dru, ka 4.6 ari dhe ka gjithse

  Prishtinë Sot, 15:33
  340.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia ne lagjen NIC
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne lagjen NIC

  Shtëpia në Shitje Lagjja NIC, me siperfaqe prej 230m2. Kati perdhesë përbëhet nga: dhoma e ditës, k

  Prishtinë Sot, 15:33
  167.000 €
 • 1 foto
  Shtepi ne shitje ne Dragodan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Dragodan

  Shitet shtepia ne Dragodan - afer ambasades Qeke, posedon 100m2 - me 3.40 ari. Cmimi 550.000 euro

  Prishtinë Sot, 15:32
  550.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell

  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell Shtepia posedon: -Kati 1-re: -Sallon -Kuzhin -2 banjo

  Prishtinë Sot, 15:32
  310.000 €
 • 5 foto
  Shtepia me 5 ari ne Breg te Diellit Delta
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 5 ari ne Breg te Diellit Delta

  Shtepia eshte 2-kateshe dhe bodrumi,ka gjithsej 6 dhoma gjumi dhe dhome dite me kuzhine,eshte e reno

  Prishtinë Sot, 15:32
  430.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija p
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija p

  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija prej 150m2 Trualli -12 ari Cmimi -110000e

  Prishtinë Sot, 15:32
  110.000 €
 • 1 foto
  SHITET SHTEPIA NE TASLIGJE 044261915
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE TASLIGJE 044261915

  Shitet Shtepia ne Tasligje :Traull 3,ari.shtepia ka sip prej 240m2.gjelbrim e pamje te mire. cmimi 1

  Prishtinë Sot, 15:32
  16.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtëpia Rr B.Kelmendi- Pr 170 17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia Rr B.Kelmendi- Pr 170 17SH

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Adresa:Rr ,,Bajram Kelmendi" -Prishtine Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhina

  Prishtinë Sot, 15:30
  155.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT

  BODRUM KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON. KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA shtëpia e mobil +4 ari në Emshir Pr
  Shtepi / Vila

  LINA shtëpia e mobil +4 ari në Emshir Pr

  Shitet:Shtëpia tre katëshe e mobiluar Kuadraturë:mbi 400 m2 Oborr:4 ari Organizimi: kati përdhesë-q

  Prishtinë Sot, 15:29
  300.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepia me | 600m2 | 6 Ari | 3Kate |
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me | 600m2 | 6 Ari | 3Kate |

  Shitet Shtepia ne Mati 1 me te dhenat: Siperfaqe: 600m2 Truall: 6 Ari Dhoma Gjumi: 9 Sallona: 3 Ban

  Prishtinë Sot, 15:29
  400.000 €
 • 9 foto
  SHITET SHTËPIA NË PRISHTINË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË PRISHTINË

  SHITET SHTËPIA NË PRISHTINË Shtëpia gjindet afër shkollës \"Mileniumi\", ka 4 ari Tokë dhe shtëpia

  Prishtinë Sot, 15:29
  170.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTEPIA NE VETERNIK |- LISI -|
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE VETERNIK |- LISI -|

  Shitet shtëpia në lagjen #Veternik, mbas #Gorenje-s. Shtëpia ka një sipërfaqe prej afërsisht 400m2

  Prishtinë Sot, 15:29
  260.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepia ne Lagjen Hajvalia ne prishtiene
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Lagjen Hajvalia ne prishtiene

  Shitet shtepia ne Lagjen Hajvalia ne prishtiene Shtepia ka nje siperfaqe prej 350m2 6.3ari trual

  Prishtinë Sot, 15:28
  250.000 €
 • 9 foto
  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjen Marigona Reside
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjen Marigona Reside

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në lagjen Marigona Residenc në Prishtinë Shtëpia posedon një siperfaqe pre

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepia mbrapa lagjes NIC
  Shtepi / Vila

  Shtepia mbrapa lagjes NIC

  Posedon 5 dhoma gjumi. 2 banjo. Qendrim ditor dhe kuzhine. Pishinen. 2 garazha. Dorzohet me qel

  Prishtinë Sot, 15:28
  280.000 €
 • 10 foto
  Ofrojm Parcelën me dy Shtëpi atraktive per Biznes
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Parcelën me dy Shtëpi atraktive per Biznes

  Ofrojm Parcelën me dy Shtëpi në shitje Lagjen Zlatar afer Villa Piknikut Posedon 7 ari Truall dhe Dy

  Prishtinë Sot, 15:28
  200.000 €
 • 1 foto
  Ofrohet per shitje shtepia 137m2 Marigona !DELTA
  Shtepi / Vila

  Ofrohet per shitje shtepia 137m2 Marigona !DELTA

  Ofrohet per shitje shtepia 137m2 ne Marigona Residence Banesa ka sallon me kuzhine,banjo,wc ,2 dhoma

  Prishtinë Sot, 15:28
  190.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTEPIA NE VETERNIK |- LISI -|
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE VETERNIK |- LISI -|

  Shitet shtëpia në lagjen #Veternik, mbas #Gorenje-s. Shtëpia ka një sipërfaqe prej afërsisht 400m2

  Prishtinë Sot, 15:28
  260.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepija ne lagjen marigona rezidence
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne lagjen marigona rezidence

  Shitet shtepija ne lagjen marigona rezidence 239 m2 prej 2.8 ari, cmimi 290000 euro. Shtepija perbe

  Prishtinë Sot, 15:27
  290.000 €
 • 4 foto
  Shitet TROLLI ne QAGLLAVIC te shpija e PRESIDENTIT
  Shtepi / Vila

  Shitet TROLLI ne QAGLLAVIC te shpija e PRESIDENTIT

  Trolli i ka 21.5 ari dhe perkthehet menjeher. Gjindet te shpija e presidentit. Dokumentacioni esht

  Prishtinë Sot, 15:27
  27.000 €
 • 11 foto
  Ofrojm Shtëpin në Shitje në lagjen Dragodan 400m2
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në lagjen Dragodan 400m2

  Ofrojm Shtëpin në shitje në Lagjen Dragodan me siperfaqe 400m2 dhe me 3 ari Truall Shtëpia gjendet a

  Prishtinë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje dhe qira ne lagjen
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje dhe qira ne lagjen

  Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje dhe qira ne lagjen "Qendresa" ne "Veternik" te Prishtines Shtepia ka

  Prishtinë Sot, 15:27
  200.000 €
 • 7 foto
  Jepet kati i pare me qira i shtepise, Prishtine
  Shtepi / Vila

  Jepet kati i pare me qira i shtepise, Prishtine

  Jepet me qira kati i pare i shtepise ne lagjen Kodra e Trimave, ka hyrje te veqant, shtepia gjendet

  Prishtinë Sot, 15:27
  200 €
 • 0 foto
  Ofrohet shtepi 350m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepi 350m2 ne shitje ne Tophane !DELTA

  Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje ne \"Tophane\" ne nje zone shume te pershtatshme far prane rruges kr

  Prishtinë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 180m2 në shitje, Lagjja Marigona Residence
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 180m2 në shitje, Lagjja Marigona Residence

  Shtëpia gjendet në Lagjen “Marigona Residence” dhe ka në total 180m2. Shtëpia ka gjithsej 2 kate

  Prishtinë Sot, 15:27
  215.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP

  Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka flete posedues

  Prishtinë Sot, 15:27
  230.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepija ne sofali
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne sofali

  Shitet shtepija ne sofali me 5-ari oborr me dokumentacion ne rregull 300 m2 , cmimi 240000 euro. S

  Prishtinë Sot, 15:26
  240.000 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2

  Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2, te gatshme per banim, renditja, 4 dhoma gjumi, dh

  Prishtinë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepia ne zonen ma te bukur Tasligje 2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne zonen ma te bukur Tasligje 2

  Shitet Shtapia ne lagjen Taslixhe 2, siperfaqja e shtepis 440m2 eh ndertuar ne Truall me 5 ari 30m2

  Prishtinë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET shtepia ne Lagjen QERSHIA, #Prishtine
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepia ne Lagjen QERSHIA, #Prishtine

  SHITET shtepia ne Lagjen QERSHIA, #Prishtine #house #sale #shitje #shtepi SHITET shtëpia e Tipit "B"

  Prishtinë Sot, 15:25
  175.000 €
 • 6 foto
  Shtepia ne Hajvali
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Hajvali

  Shtepia ne shitje ne Hajvali, me lokacion shume te mire. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhine,4 dhoma te medha

  Prishtinë Sot, 15:25
  160.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia  prej 150m2 prishtine vranjevc
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia prej 150m2 prishtine vranjevc

  Shitet shtepia prej 150m2 ,prishtine - lgj. Vranjevc ( kodra e trimave) - banim-150 - kate-p

  Prishtinë Sot, 15:25
  57.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine ,hajvali lgj marigona
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine ,hajvali lgj marigona

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lgj- marigona shtepija prej -300m2 Kate- 3 nga 100m2 sist

  Prishtinë Sot, 15:25
  190.000 €