Shtepi / Vila në shitje në Rajoni i Lezhës

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

3

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepia

  Lezhë 7 tetor 13:05
  190.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shitet

  Lezhë 26 shtator 19:41
  190.000 €
 • 9 foto
  Okazion Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet Apartament

  Shitet apartament me siperfaqe 100m katror ne Lezhe.Apartamenti eshte i organizuar shum bukur me sal

  Lezhë 21 shtator 21:44
  65.000 €
 • 7 foto
   APARTAMENT 94 M
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 94 M

  SHITET APARTAMENT 94M ME DY DHOMA GJUMI-DY BANJO-SALLON E KUZHINE -BALLKON.PALLATI ESHTE I PAJISUR

  Lezhë 1 shtator 16:15
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shpia esht ne gendje te mir

  Kurbin 18 gusht 19:03
  45.000.000 Lek
 • 3 foto
  TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE
  Shtepi / Vila

  TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE

  Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Tirana, Kryqezimi Zejman, Tale, Shenkolle, ngjitur me Restorant Toni, pak

  Lezhë 21 qershor 12:46
  64.999 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone

  Shitet shtepi kati i dyte 2 dhoma 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone. Cmimi 45 milion ( i diskutueshem

  Kurbin 20 qershor 13:37
  4.500.000 Lek
 • 11 foto
  ?Shitet shtepi private 1 kateshe
  Shtepi / Vila

  ?Shitet shtepi private 1 kateshe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet shtepi private 1 kateshe, sip ndertimit 130m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet te Rrug

  Lezhë 11 qershor 11:50
  150.000 €
 • 1 foto
  Shtepi private shitet.
  Shtepi / Vila

  Shtepi private shitet.

  Shitet shtepi private ne Lezhe. Shtepia ndodhet ne rrugen qe shko per Shengjin, 800m nga autostrada.

  Lezhë 18 maj 16:18
  80.000 €
 • 0 foto
  Shtepi private.
  Shtepi / Vila

  Shtepi private.

  Shitet shtepi private ne Lezhe. Shtepia ndodhet ne rrugen qe shko per Shengjin. Shtepia eshte 2 +1 m

  Lezhë 27 prill 17:11
  80.000 €
 • 4 foto
  Shtepi ne plazhin e Shengjinit
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne plazhin e Shengjinit

  Shitet shtepija 62 m2 2+1 ne plazhin e Shengjinit ne kompleksin Royal Palace ndrohet me nje makin

  Lezhë 25 prill 10:24
  40.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 1 banjo 2 ballkone Adresa lagjia 2 pallati 35 afer kopshtit dhe cerd

  Kurbin 21 prill 09:10
  45.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:18
  75.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:10
  75.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok
  Shtepi / Vila

  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok

  Shitet shpija 2 katshe me nje delym tok, kati i dyt ka 2 dhoma gjumi dhe guzhim sallon te perbashket

  Kurbin 7 prill 16:48
  75.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepi e pa perfunduar
  Shtepi / Vila

  Shtepi e pa perfunduar

  Shtepi e pa perfunduar vendodhja e pershtatshme

  Lezhë 4 prill 00:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LEZHE
  Shtepi / Vila

  LEZHE

  SHITET SHTEPIA PALLATI JESHEL TE URA E CENIT SHTEPIA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE E KOMPLE

  Lezhë 3 prill 23:13
  39.000 €
 • 2 foto
  shitet shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi plus 4 dynym toke 1 km larg bregdetit te tales. Uje i pijshem 24 ore nga burimi

  Lezhë 3 prill 19:52
  73.000 €
 • 2 foto
  Shtepi + 3 delym toke
  Shtepi / Vila

  Shtepi + 3 delym toke

  Sanxhak Lac:Shitet shtepi me 3 Delym tok,Me letra te tokes dhe te shtepis te perfunduara.Ka 3 dhoma

  Kurbin 3 prill 11:40
  45.000 €
 • 5 foto
  Hyrje me 3 dhoma gjumi Salon Kuzina banio / Vc.
  Shtepi / Vila

  Hyrje me 3 dhoma gjumi Salon Kuzina banio / Vc.

  Hyrja eshte me te gjitha dokumentat Lichore . Shitet sepse jetoj jashte shtetit dhe per nje jave qe

  Lezhë 3 prill 08:34
  69.500 €
 • 8 foto
  Shitet okazion Apartament pushimi 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet okazion Apartament pushimi 2+1

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet okazion Apartament pushimi 2+1 📍Ndodhet prane Komplaksit Uldedaj , Shengjin

  Lezhë 2 prill 01:29
  31.000 €