Shtepi / Vila në shitje në Rajoni i Tiranës

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Okazion Shtepi ne Ish Bllok, shitet ose ndrohet
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi ne Ish Bllok, shitet ose ndrohet

  Ne zonen me te shtrenjte te Tiranes , shitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament (me nje me t

  Tiranë Dje, 22:45
  120.000 €
 • 10 foto
  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje

  Tiranë Dje, 22:27
  106.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko

  Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome nde

  Tiranë Dje, 22:26
  215.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 22:25
  115.000 €
 • 0 foto
  jepet me qera
  Shtepi / Vila

  jepet me qera

  jepet shtepi 2+1 me qera e mobiluar . ndodhet 10 min larg universitetit bujqesor

  Tiranë Dje, 21:37
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi private+400 m2 toke+80 m2 dyqane,
  Shtepi / Vila

  Shtepi private+400 m2 toke+80 m2 dyqane,

  Shes shtepi 1 kateshe ndertim i ri me siperfaqe 100 m2 e formatit 2+1, +400 m2 toke rreth e perqark+

  Tiranë Dje, 21:04
  110.000 €
 • 0 foto
  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez

  Shes shtepi 2 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 280 m2+1100 m2 toke.Toka dhe shtepia jane me hipo

  Tiranë Dje, 21:03
  16.000.000 Lek
 • 7 foto
  SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN

  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN,ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE E MOBILU

  Tiranë Dje, 21:02
  135.000 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ

  SHTEPIA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2013 DHE KA PERRETH 500 M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA JANE ME HIPOTEKE.SH

  Tiranë Dje, 20:53
  9.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Vilë 3 Katëshe në Kamëz
  Shtepi / Vila

  Shitet Vilë 3 Katëshe në Kamëz

  Shitet vilë 3 katshe ne kamez, 270 metra katrore shpi + 700 metra Tokë , me Hipotekë, e mobiluar. Çm

  Tiranë Dje, 19:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION
  Shtepi / Vila

  OKAZION

  Kam per te Shitur Vile 3 kateshe 280 M kateror + 600 meter toke + garazh per 2 Automjete i vequar. e

  Tiranë Dje, 19:05
  130.000 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym

  Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis

  Tiranë Dje, 18:15
  33.000 €
 • 0 foto
  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²
  Shtepi / Vila

  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7

  Tiranë Dje, 18:13
  100.000 €
 • 2 foto
  SHITET shtepi private.
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi private.

  Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 trual

  Tiranë Dje, 13:28
  110.000 €
 • 2 foto
   Apartament 3+1 +1 garazhd *Ne Zemer Te BLLOKUT*
  Shtepi / Vila

  Apartament 3+1 +1 garazhd *Ne Zemer Te BLLOKUT*

  Super apartament 3+1 + 1 garazhd ne zemer te bllokut ! Rruga Sami Frasherti ngjitur me LSI kati i dy

  Tiranë Dje, 12:45
  450.000 €
 • 11 foto
  Shtepi privateTirane 400M2 Rr BESA ME HIPOTEKE
  Shtepi / Vila

  Shtepi privateTirane 400M2 Rr BESA ME HIPOTEKE

  ME HIPOTEKE Shtepia eshte termoizoluar komplet dhe e suvatuar me grafiato te bardhe cilesi e pare dh

  Tiranë Dje, 11:18
  150.000 €
 • 11 foto
  Shtepi kit me Dru Kedër
  Shtepi / Vila

  Shtepi kit me Dru Kedër

  Informazion per Drurin e Kedërit: Eshte një dru me rrëshirë aromatike. Per rrjedhoje edhe trungjet

  Tiranë Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.

  Lexoni me vemendje! Prane dyqanit tone mund te behen porosi per Shtepi te parafabrikuara me dru Sue

  Tiranë Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

  Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendod

  Tiranë Dje, 09:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT
  Shtepi / Vila

  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT

  APARTAMENT TEK REZINDENCA KODRA E DIELLIT 2 , APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 3 DHOMA GJUMI , 2 T

  Tiranë Dje, 09:42
  1.100 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi ne Golem, ngjitur me vilat e reja.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Golem, ngjitur me vilat e reja.

  Shitet apartament ne Golem. I mobiluar totalisht. Ka nje dhome te madhe, nje sallon te madh dhe nje

  Kavajë Dje, 09:04
  37.000 €
 • 9 foto
  Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,
  Shtepi / Vila

  Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,

  Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke.Vila dhe toka jane me hipoteke

  Tiranë Dje, 07:11
  270.000 €
 • 2 foto
  Vile e re 3 kateshe ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Vile e re 3 kateshe ne Tirane

  shitet Vile e Re OKAZION..300m2 ndertim .500m2 truall me dokumenta te rregullta.

  Tiranë 19 shkurt 20:56
  170.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi private 65m dy dhoma guzhin banjo.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private 65m dy dhoma guzhin banjo.

  Banese private me 340metra toke Rruga3 Vellezerit kondi. Ngjitur me vilat amerikane Tirane. Me cer

  Tiranë 19 shkurt 15:36
  115.000 €
 • 9 foto
  Shes apartament 2+1 + 2 BLK . 101 m2. 95000€
  Shtepi / Vila

  Shes apartament 2+1 + 2 BLK . 101 m2. 95000€

  Shes apartament 2+1 + 2 BLK. 101m2. 95000 Euro(cmimi i diskutueshem) . Rruga e Dibres , ish Shkolla

  Tiranë 19 shkurt 12:51
  95.000 €
 • 2 foto
  Okazion. Shtepia shitet per arsye emigrimi.
  Shtepi / Vila

  Okazion. Shtepia shitet per arsye emigrimi.

  Okazion ne vore. 120 m2 kati 1 dhe kati 2-te 120 m2. Rreth e rrotull shtepise truall 400 m2 te mbjel

  Tiranë 19 shkurt 12:10
  90.000 €
 • 4 foto
  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishav

  Tiranë 19 shkurt 10:28
  240.000 €
 • 5 foto
  Vile Green Coast Resort Dhermi
  Shtepi / Vila

  Vile Green Coast Resort Dhermi

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 nder

  Tiranë 19 shkurt 10:28
  310.000 €
 • 10 foto
  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale

  Tiranë 19 shkurt 10:27
  188.000 €
 • 15 foto
  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1
  Shtepi / Vila

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me s

  Tiranë 19 shkurt 10:25
  150.000 €
 • 14 foto
  Super Okazion!!! Gjiri Lalzit Shitet Super Vile tek San Pietro Resort
  Shtepi / Vila

  Super Okazion!!! Gjiri Lalzit Shitet Super Vile tek San Pietro Resort

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale

  Tiranë 19 shkurt 10:24
  189.000 €
 • 1 foto
  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi.
  Shtepi / Vila

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi.

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 nder

  Tiranë 19 shkurt 10:22
  310.000 €
 • 7 foto
  OKAZION!!! Shitet (2+1) 90m2 + Parkim 29m2
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! Shitet (2+1) 90m2 + Parkim 29m2

  OKAZION!!! Shes Apartament (2+1) 90m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore

  Tiranë 18 shkurt 22:30
  125.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPIA NE KODER KAMEZ
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE KODER KAMEZ

  Shitet shtepi e legalizuar me certifikate pronesie, ne kushte shume te mira per arsye emigrimi. Sip

  Tiranë 18 shkurt 22:18
  200.000 €
 • 8 foto
  shitje
  Shtepi / Vila

  shitje

  shitet shtepi ne golem ,plazh me pamje nga deti e kompletuar me te gjithe orendite sipas standarteve

  Kavajë 18 shkurt 15:58
  60.000 €
 • 8 foto
  Shtepi private Tirane 484m2 mundesi ndertimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi private Tirane 484m2 mundesi ndertimi

  Shitet shtepi private rruga njazi meka 50 m nga rruga dibres,shtepia disponon 2 dhoma gjumi gzhine s

  Tiranë 18 shkurt 14:20
  190.000 €
 • 7 foto
  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2

  Shitet dyqan 45 m/katror + garazhd nen te 50 m/katror ne rruge kryesore dhe klientele te formuar te

  Tiranë 17 shkurt 09:37
  180.000 €
 • 9 foto
  Shtepi + Dyqan Kodra e Priftit ( porcelan )
  Shtepi / Vila

  Shtepi + Dyqan Kodra e Priftit ( porcelan )

  Apartamenti eshte kati i 1 i lidhur me dyqanin , mundesi shume e mire per nje familje qe do te kete

  Tiranë 16 shkurt 23:34
  162.000 €
 • 5 foto
  Vendbanim ne kashar 1
  Shtepi / Vila

  Vendbanim ne kashar 1

  Shitet shtepi ne kus te kasharit shpia disponon 2mije metra toke dhe eshte e ndertuar ne 2010 130 me

  Tiranë 15 shkurt 19:10
  60.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tirane

  Shtepi 2 kateshe me ballkon te madh me oborr dhe baçe, me avlli, 5 dhoma, 2 banjo, paradhome e madhe

  Tiranë 12 shkurt 08:45
  150.000 €
 • 4 foto
  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor,

  Tiranë 10 shkurt 16:44
  117.000 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

  Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.A

  Tiranë 10 shkurt 16:39
  105.000 €
 • 5 foto
  shitet 5000 m toke  560 m2 objekt ne kamez!
  Shtepi / Vila

  shitet 5000 m toke 560 m2 objekt ne kamez!

  SHITET Toke+ Magazine+Shtepi+Ullishte+Peme te ndrryshme frutore! Shitet toke dhe objekt magazinimi d

  Tiranë 5 shkurt 10:31
  500.000 €
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë 5 shkurt 09:44
  49.900 €
 • 7 foto
  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi p

  Tiranë 4 shkurt 14:55
  170.000 €
 • 3 foto
  Vile 3 katshe prane Qytetit Studenti 330m²
  Shtepi / Vila

  Vile 3 katshe prane Qytetit Studenti 330m²

  Vile 3 katshe prane qytetit Studenti me.orjentim nga juglindja. Te 3 katet jane te banueshem dhe me

  Tiranë 4 shkurt 12:19
  250.000 €
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë 4 shkurt 10:27
  120.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private

  Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne

  Tiranë 3 shkurt 12:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion 61 m2 ambient ngjitur me Xheko Imperial
  Shtepi / Vila

  Okazion 61 m2 ambient ngjitur me Xheko Imperial

  Shitet ambient per biznes ngjitur me Xheko Imperial ne bllok cmimi eshte okazion 110000€ i diskutues

  Tiranë 3 shkurt 12:30
  110.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1, 32 mijë euro Mbi Kopshtin Botanik
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1, 32 mijë euro Mbi Kopshtin Botanik

  Okazion ! Shitet ap. 2+1, mbi rrethimin e Kopshtit Botanik, afër Kompleksit Kodra e Diellit nr. 1 d

  Tiranë 3 shkurt 09:15
  32.000 €