Shtepi / Vila
Sarandë

Shtepi / Vila në shitje në Sarandë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Pushim
  Shtepi / Vila

  Pushim

  Familie nga gjermani me 3 femije kerkon Shtepi apo Apartament me qira nga data 01.08 deri 31.08.2021

  Sarandë Dje, 20:32
  450 €
 • 12 foto
  Shtepi 2+1+garazh-Me certifikate-1 minut nga deti
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1+garazh-Me certifikate-1 minut nga deti

  *Shitet shtepi Apartament ne sarande te ruga e portit *1 minut larg nga deti *Me certifikate pronesi

  Sarandë Dje, 20:10
  85.000 €
 • 11 foto
  Shtepi private ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Ksamil

  Shitet Shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 130m2 me certifika

  Sarandë Dje, 12:14
  175.000 €
 • 9 foto
  vile guri ne shitje
  Shtepi / Vila

  vile guri ne shitje

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë 15 janar 15:59
  150.000 €
 • 0 foto
  SHITET 2+1 , PALLAT EKZISTUES , SARANDE
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 , PALLAT EKZISTUES , SARANDE

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PALLAT EKZISTUES NE SARANDE E MOBILUAR DOPJO XHAM PALLAT 5 KATESH HYR

  Sarandë 13 janar 13:46
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 , pallat ekzistues
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 , pallat ekzistues

  Shitet apartment 2+1 ne pallat ekzistues , te rruga e peste ne sarande . I mobiluar dhe me pamje nga

  Sarandë 13 janar 12:57
  42.000 €
 • 12 foto
  Shitet vile guri me pamje ballore deti ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Shitet vile guri me pamje ballore deti ne Sarande

  Vilë me dy kate për shitje në Rrugën \"Gjergj Araniti\". Kjo prone eshte ndertuar 2 vjet me pare ne

  Sarandë 11 janar 11:00
  150.000 €
 • 11 foto
  Shitet ndertese 4-kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertese 4-kateshe

  Shitet ndertese 4-kateshe e organizuar ne 8 apartamente 2+1 me siperfaqe ndertimi total 1200m2.Godin

  Sarandë 8 janar 14:16
  440.000 €
 • 11 foto
  Apartament 3+1 OKAZION!!!!!!!!!!!
  Shtepi / Vila

  Apartament 3+1 OKAZION!!!!!!!!!!!

  Apartamenti ndodhet prane stadiumit.Sip 120 m2 me pamje nga deti.Pallati i ri me vend parkimi.Cmimi

  Sarandë 4 janar 23:10
  70.000 €
 • 11 foto
  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande

  Shitet godine 2-kateshe ne Berdenesh.Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte e nd

  Sarandë 29 dhjetor 13:54
  250.000 €
 • 11 foto
  Ndertese 3-kateshe ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Ndertese 3-kateshe ne Sarande

  Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga det

  Sarandë 28 dhjetor 16:56
  120.000 €
 • 13 foto
  Shitet truall ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shitet truall ne Ksamil

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2.Ksamili eshte nje

  Sarandë 28 dhjetor 16:53
  230.000 €
 • 13 foto
  Shitet shtepi private ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Ksamil

  Shitet shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 120m2.Prona eshte

  Sarandë 28 dhjetor 16:48
  160.000 €
 • 13 foto
  Vile 3-katshe
  Shtepi / Vila

  Vile 3-katshe

  Vile 3-kateshe per shitje ne Ksamil ,.Sipërfaqe totale e truallit eshte 1200 m² nga te cilat 370m2 e

  Sarandë 26 dhjetor 12:38
  390.000 €
 • 8 foto
  Shtepi private ne Sarande me hipotek mbi spitalin
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Sarande me hipotek mbi spitalin

  Me hipotek ,me certifikate pronesie,me te gjitha dokumentat e nevojshme. 422 metra katror siperfaqja

  Sarandë 10 dhjetor 22:34
  120.000 €
 • 7 foto
  Ville ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Ville ne Sarande

  Shitet vile 2 kateshe ne sarande ne krah te lumit te cukes.. shtepia eshte e re dhe ka hapesire te m

  Sarandë 6 dhjetor 16:46
  160.000 €
 • 15 foto
  Shitet Vile e ndertuar + truall me gure me pamje deti
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile e ndertuar + truall me gure me pamje deti

  Vilë me dy kate për shitje në Rrugën "Gjergj Araniti". Kjo prone eshte ndertuar 2 vjet me pare ne

  Sarandë 2 dhjetor 10:27
  150.000 €
 • 15 foto
  Shitet vile dykateshe me pamje ballore deti ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Shitet vile dykateshe me pamje ballore deti ne Sarande

  Two floor sea view villa for sale This property is located in Saranda, one of the most beautifu

  Sarandë 2 dhjetor 10:18
  320.000 €
 • 9 foto
  Shitet dubleks me pamje deti ne Dhermi ,Vlore
  Shtepi / Vila

  Shitet dubleks me pamje deti ne Dhermi ,Vlore

  Shitet dubleks me pamje deti ne Dhermi.Shiten dy katet e siperme te nje vile, ne forme dubleksI,me s

  Sarandë 2 dhjetor 10:17
  150.000 €
 • 16 foto
  OKAZION!!!Shitet super vile dykateshe me pamje deti ne Dhermi
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!!Shitet super vile dykateshe me pamje deti ne Dhermi

  Two floor sea view villa for sale located on Dhermi ,Vlore,Albania. This property is located in

  Sarandë 2 dhjetor 10:17
  400.000 €
 • 2 foto
  Shitet okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet okazion

  Shitet shtepi ne delvin. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit. Kati I dyte. I rinovuar. Me d

  Sarandë 18 nëntor 13:25
  25.000 €
 • 7 foto
  Okazion shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi private

  Shitet shtepi private me dokumenta te rregullta me hipotek. 200m nga buza e detit shtepia ndodhen ne

  Sarandë 27 tetor 08:09
  70.000 €
 • 12 foto
  Ndertes ne Sarande.....Me Hipotek!!!!
  Shtepi / Vila

  Ndertes ne Sarande.....Me Hipotek!!!!

  Ndertese me kater kate,ne qytetin e Sarandes posht Lekursit.Ne gjendje te pambaruar.,eshte bere rr

  Sarandë 22 tetor 12:51
  180.000 €
 • 11 foto
  Vile fantastike ne Dhermi
  Shtepi / Vila

  Vile fantastike ne Dhermi

  Vilë fantastike për shitje në Dhërmi, ndërtesë tre katëshe. Sipërfaqe trualli 700m2, sipërfaqe ndërt

  Sarandë 22 shtator 11:30
  600.000 €
 • 9 foto
  KSAMIL Objekt 3-katesh ne shitje
  Shtepi / Vila

  KSAMIL Objekt 3-katesh ne shitje

  Shitet objekt 3 katesh ne Ksamil me dokumentacion te rregullt. siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe

  Sarandë 20 shtator 13:33
  680.000 €
 • 13 foto
  Shitet vile me toke ne Sarande vetem 5 min afer qendres
  Shtepi / Vila

  Shitet vile me toke ne Sarande vetem 5 min afer qendres

  Villa for sale close to the main road 5 minutes away from the city center. The villa has 2 floors

  Sarandë 31 gusht 11:58
  250.000 €
 • 15 foto
  Shitet papafingo lluksoze me pamje nga deti
  Shtepi / Vila

  Shitet papafingo lluksoze me pamje nga deti

  Penthouse for sale with sea view The apartment consists of : Two bedrooms + living-room+kitchen +

  Sarandë 22 gusht 10:34
  240.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1+1

  Shitet me dokumenta te rregillta .

  Sarandë 26 korrik 04:09
  30.000 €
 • 10 foto
  Shitet shtepi private ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Sarande

  Villa for sale close to the main road 5 minutes away from the city center. The villa has 2 floors

  Sarandë 2 korrik 11:23
  250.000 €
 • 5 foto
  SHITET VILË NË QËNDËR, SARANDË
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË QËNDËR, SARANDË

  Shitet vilë mbrapa Tregut, Sarandë. Vila organizohet në dy kate edhe bodrumin. Kati 0 edhe bodrumi f

  Sarandë 10 qershor 17:16
  300.000 €