Shtepi / Vila
Shqipëri

Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri

 • 6 foto
  Shtepi plus truall tek vila e Zogut ( dhe per pall
  Shtepi / Vila

  Shtepi plus truall tek vila e Zogut ( dhe per pall

  Pron + Shtepi private Depo e ujit lagja 2, 3min larg nga qendra e durresit dhe 5 min nga vila e zogu

  Durrës Sot, 10:24
  200.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion shtepi private 2 kat tek muzeumi 38 miljon
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private 2 kat tek muzeumi 38 miljon

  Shtepi 2 kateshe tek Muzeumi Deshmoreve ne Durres Kati par 2 dhoma nje banjo 70 m2 Kati dyte dy dho

  Durrës Sot, 10:24
  3.800.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet toke 1050 m2 ngjitur me \"Kodra e Kuajve !!!
  Shtepi / Vila

  Shitet toke 1050 m2 ngjitur me \"Kodra e Kuajve !!!

  Shitet toke 1050m2 + Shtepi 2 kateshe ngjitur me resortin \"Kodra e kuajve\". Pamje panoramike qe fa

  Durrës Sot, 10:18
  150.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe !!!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe !!!

  shitet shtepi 2 kateshe ne zonen e ish kenetes Durres. 2 kate nga 115 m2 secili 300 m2 truall. Cel:

  Durrës Sot, 10:18
  115.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi 1 kateshe te zjarrfikesja Durres !!!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1 kateshe te zjarrfikesja Durres !!!

  Shitet shtepi 1 kateshe e mobiluar te zjarrfikesja ne Durres prane qendres. Me siperfaqe 490 m2 nga

  Durrës Sot, 10:17
  125.000 €
 • 11 foto
  Shitet vile 3 kateshe e kompletuar !!
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 3 kateshe e kompletuar !!

  Shitet vile 3 kateshe prane tregut te makinave ne Durres. Shtepia eshte e kompletuar. Siperfaqja esh

  Durrës Sot, 10:17
  250.000 €
 • 11 foto
  Shitet ndertese 4-kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertese 4-kateshe

  Shitet ndertese 4-kateshe e organizuar ne 8 apartamente 2+1 me siperfaqe ndertimi total 1200m2.Godin

  Sarandë Sot, 10:09
  440.000 €
 • 11 foto
  Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)
  Shtepi / Vila

  Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)

  Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje dhe mobilje moderne. Nuk eshte shfrytezuar pothuajse fare. F

  Vlorë Sot, 09:41
  145.000 €
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë Sot, 09:37
  49.900 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym

  Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis

  Tiranë Sot, 09:37
  33.000 €
 • 9 foto
  Shtepi 2 Kat + Papafingo
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Kat + Papafingo

  Vile 2 kate + Papafingo me dokumenta te rregull pronesie. Kati 1 ka siperfaqe 130 m2 ku perbehet nga

  Elbasan Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepi 1 kateshe ne spitalle Durres
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1 kateshe ne spitalle Durres

  Shitet shtepi 1 kateshe ne spitalle, Durres Siperfaqe ndertimi 130m2 e organizuar nga 3 dhoma gjum

  Durrës Sot, 09:17
  75.000 €
 • 2 foto
  Shtepi dhe toke ne autostrade
  Shtepi / Vila

  Shtepi dhe toke ne autostrade

  vile private mrapa 2 eldave ne autostrade 1100m2 truall 50m nga autostrada. shtepia 3 kateshe kati 1

  Durrës Sot, 09:12
  110.000 €
 • 11 foto
  Okazion shtepi 3 katshe
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 3 katshe

  Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia

  Durrës Sot, 09:12
  87.000 €
 • 1 foto
  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

  Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderu

  Fier Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES

  Shitet Apartament 3+1 me nje siperfaqe 160 m2 plus Verande 60 m2 kati 6, perball Misto Mames.

  Tiranë Sot, 09:08
  90.000 €
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë Sot, 09:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet toka
  Shtepi / Vila

  Shitet toka

  Shitet toka me siperfaqe 450 m2 ne Durres i cili nuk eshte objekte i ri Zona lagja 9, Durres Eshte

  Durrës Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne Durres
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Durres

  shtepi me hipotek 730 m2 e mobiluar , 3 dhoma gjumi , dhome ndenje + aneks, banjo, sallon, verand, o

  Durrës Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 , P

  Lushnjë Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne

  Lushnjë Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

  Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon.

  Lushnjë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 ba

  Lushnjë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin +

  Lushnjë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)

  Vore,fshati Muçaj shitet shtepi 1 kateshe model Elbasani ,nje magazine e vogel dhe 400m2 siperfaqe t

  Tiranë Sot, 08:18
  50.000 Lek
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë Sot, 08:15
  120.000 €
 • 1 foto
  Shes shtepi ne Durres afer plazhit
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi ne Durres afer plazhit

  Shitet shptepi ne Arapaj durres perball kavalishences ne plazh. Reth 1.5-2klm larga nga deti. Shtepi

  Durrës Sot, 07:50
  55.000 €
 • 6 foto
  Durres afer Plazhit Shtepi Private me hipotek
  Shtepi / Vila

  Durres afer Plazhit Shtepi Private me hipotek

  Shes shtepi ne Durrres 1 kateshe e rrerhuar me polisterol sistem kapote. perball plazhit kavalishenc

  Durrës Sot, 07:50
  52.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private

  Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne

  Tiranë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi shitet ndrrohet
  Shtepi / Vila

  Shtepi shitet ndrrohet

  Shtepia eshte e sa po ber ne 2015 shitet per arsyje emigrimi super e bukur si kati par i kompletuar

  Durrës Sot, 07:06
  130.000 €
 • 0 foto
  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

  Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes ! Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh..

  Tiranë Sot, 05:14
  130.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tirane

  Shtepi 2 kateshe me ballkon te madh me oborr dhe baçe, me avlli, 5 dhoma, 2 banjo, paradhome e madhe

  Tiranë Sot, 01:16
  150.000 €
 • 0 foto
  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²
  Shtepi / Vila

  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7

  Tiranë Sot, 00:09
  100.000 €
 • 3 foto
  Shtepi 1 1 ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1 1 ne Elbasan

  Me gjithçka brenda. E pajisur me çertifikate pronesie dhe taksat e shtetit likujdohen nga shitesi. R

  Elbasan Dje, 22:54
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 645 m2 me tapi te re e nxjerrur ne 2015. Cmimi diskutueshem ose jepet dhe per ndert

  Elbasan Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vile 3 kateshe prane restorant durresit
  Shtepi / Vila

  Vile 3 kateshe prane restorant durresit

  Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 320 m2.Vila eshte me hipoteke dhe funksionon ne ket

  Tiranë Dje, 21:19
  300.000 €
 • 5 foto
  Shtepi e vlefshme edhe er ambiente biznesi
  Shtepi / Vila

  Shtepi e vlefshme edhe er ambiente biznesi

  Shitet shtepi 120m katror ku perfshihen 2 dhoma gjumi,2 tualete,sallon pritje,ballkon qe perfshin 1/

  Durrës Dje, 21:05
  120.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

  Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro) Dyqani

  Fier Dje, 20:18
  120.000 €
 • 4 foto
  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT

  Shitet APARTMENT 104 m2 ne YSBERISHT, ndodhet pallati i pare tek KMY. Kati i trete banimi, me ashens

  Tiranë Dje, 20:14
  55 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZIONN
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZIONN

  Shitet shtepi Private ne Plazh te Durresit,shtepia ka nje pamje te mrekullueshme te durresit ngaqe n

  Durrës Dje, 19:41
  150 Lek
 • 4 foto
  Shitet Shtepi Private Ne Shijak
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Ne Shijak

  Shitet Shtepia Private Me Dy Dhoma Gjumi te bollshme , nje sallon te madh,kuzhine dhe nje banjo. sht

  Durrës Dje, 19:40
  25.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT 1+1 PRANE PISTA ILIRIA
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 1+1 PRANE PISTA ILIRIA

  APARTAMENT 1+1 PRANE PISTA ILIRIA,PALLATI MARKET \"SHKODRA\",KATI 4 ME ASHENSOR.APARTAMENTI ESHTE RR

  Durrës Dje, 19:07
  33.000 €
 • 11 foto
  Okazion... Shtepi private 120m ndertim..
  Shtepi / Vila

  Okazion... Shtepi private 120m ndertim..

  Shtepi private 110m + 70m oborre, dhome gjumi e mobiluar, dhome e femijeve e mobiluar, sallon i madh

  Durrës Dje, 18:56
  65.000 €
 • 5 foto
  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi 110 m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi 110 m2

  Shtepia eshte me Hipotek,ka Oborr,Baçe me peme,mundesi per kate tjeter.(Aktualisht eshte 2 kate)

  Tiranë Dje, 17:52
  83.000 €
 • 11 foto
  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE

  Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me sh

  Lushnjë Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!
  Shtepi / Vila

  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

  Shitet objekt me vendndodhje në një nga vendet më të mira në Berat . Objekti përbëhet nga një shtëpi

  Berat Dje, 17:29
  1 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA TEK GJYKATA APELIT NE SHKOZET.
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA TEK GJYKATA APELIT NE SHKOZET.

  Shtepia ndodhet ne Shkozet tek gjykata e apelit. Shtepia ka 300 m2 truall dhe 160 m2 ndertim e cila

  Durrës Dje, 16:19
  60.000 €
 • 7 foto
  SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE

  Shtepia organizohet ne dy kate nje oborr dhe nje ambjent biznesi. Kati i pare organizohet ne nje dho

  Durrës Dje, 16:18
  70.000 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi 1+1 pjeserisht e arreduar
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1+1 pjeserisht e arreduar

  Shitet apartament ne lagjen Perash Shkoder, ne gjendje shume te mire, totalisht e rikonstruktuar! Ap

  Shkodër Dje, 14:43
  28.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 58.6 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament reali

  Tiranë Dje, 14:32
  43.000 €