Shtepi / Vila
Suharekë

Shtepi / Vila në shitje në Suharekë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Suharekë Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten shtëpit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtëpit

  Shiten shtepit dyat se bashku ose veq e veq , shtepit jane te ndertuara me material shumë cilesor (t

  Suharekë 22 shkurt 10:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Shtepia 180m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 180m2

  Pershendetje ! Shitet shtepia 🏠 me 180 m2 + oborr , shtepia posedon 6 dhoma + banjo Ndodhet ne qende

  Suharekë 14 janar 11:22
  110.000 €
 • 2 foto
  Bejm hapjen Kanalizimeve
  Shtepi / Vila

  Bejm hapjen Kanalizimeve

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Suharekë 11 janar 09:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tokë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tokë

  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tok, shtepia është shum e bukur me garazhd gjithashtu ka

  Suharekë 7 shtator 23:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia .shtepia asht e mobilune me gjitha paisjet qka i duhet ni shpie asht perfekt shpi.ka

  Suharekë 28 korrik 18:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Kryejm te gjitha punet ndertimorejemi te specializuar per nderitmin e shtepive tuajaposedojme te gji

  Suharekë 7 prill 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ndertojm shtepi
  Shtepi / Vila

  Ndertojm shtepi

  Kryejm te gjitha punet ndertimoreshpejt dhe kualitet te lart me standarde evropiane Hapjen e themele

  Suharekë 7 prill 13:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 shtepit
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtepit

  Shiten 2 shtepit ne prizren

  Suharekë 4 prill 01:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shitet orxhent
  Shtepi / Vila

  shitet orxhent

  shite shtepija me 3ari obor ne fshati nershtan ne qende afer stacijon te alltubusav shtepia ka rryme

  Suharekë 3 prill 15:09
  72.000 €
 • 2 foto
  Shtepi e drurit
  Shtepi / Vila

  Shtepi e drurit

  Shitet shtepia e drurit dimensionet 17x7.60 E ardhur nga zvicra

  Suharekë 3 prill 11:53
  5.500 €
 • 1 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepija me 5ari ne therand rruga luigj nikolla pa nr shtepija posedon te gjitha dekomenetet

  Suharekë 1 prill 09:36
  Me Marrveshje