Shtepi / Vila
Tiranë

Shtepi / Vila në shitje në Tiranë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  SHITET SHPI PRIVTE NE KMEZ RR NIKOLA SARKOZI
  Shtepi / Vila

  SHITET SHPI PRIVTE NE KMEZ RR NIKOLA SARKOZI

  Shitet shpi private ne kamez shpija esht me letra te rregullta esht 100 metra objekt dhe 410 metra t

  Tiranë Dje, 19:15
  72 €
 • 1 foto
  Shitet Super Shtepi Delijorgji 2+1 + parkim
  Shtepi / Vila

  Shitet Super Shtepi Delijorgji 2+1 + parkim

  Shitet Super Shtepi Delijorgji 2+1 + parkim , shitet i super i mobiluar tek pallati ratech kati i 3

  Tiranë Dje, 18:32
  23 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 3+1 afer Liqenit artificial
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 3+1 afer Liqenit artificial

  Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe neto 103.4 m2 + 10m2 dy ballkone , me vendndodhje ne nje nga zona

  Tiranë Dje, 18:31
  170.000 €
 • 6 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  shtepi 2 kateshe me kate te ndara me hrje ne vete 127 m2 çdo kat. me garazhd per dy makina .shtepi

  Tiranë Dje, 18:25
  110.000 €
 • 1 foto
  Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane

  SHITET SHTEPI PRIVATE 2KATSHE + PAPAFINGO 120M² PER KAT DHE 1000M² OBORR. KATI I PARE 3DHOMA ,HOLLI

  Tiranë Dje, 18:04
  250.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi ❗️ 🏡 1+1 📐70.3 m2 💶 54.000 € 🏙️ Kati 5

  Tiranë Dje, 17:45
  54.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi

  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi ❗️ 🏡 2+1 🚽 2 Tualete 📐97.4 m2 💶75.000 € 🏙

  Tiranë Dje, 17:45
  75.000 €
 • 5 foto
   Vile 3 kateshe e mobiluar, 300 m2
  Shtepi / Vila

  Vile 3 kateshe e mobiluar, 300 m2

  Shitet vile 3 kateshe e sapo ndertuar. Shtepia ndodhet ne periferi te Tiranes, (Babrru), 15 min larg

  Tiranë Dje, 16:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apartament 3+1 Fresku
  Shtepi / Vila

  Apartament 3+1 Fresku

  Shitet apartament 3+1 në zonën e Freskut, në rrugën Shefqet Kuka. Informacion mbi apartamentin: sipë

  Tiranë Dje, 15:55
  89.000 €
 • 11 foto
  Shtepi kit me Dru Kedër
  Shtepi / Vila

  Shtepi kit me Dru Kedër

  Informazion per Drurin e Kedërit: Eshte një dru me rrëshirë aromatike. Per rrjedhoje edhe trungjet

  Tiranë Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.

  Lexoni me vemendje! Prane dyqanit tone mund te behen porosi per Shtepi te parafabrikuara me dru Sue

  Tiranë Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi 1 kateshe+530 m2 toke ne Kamez
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1 kateshe+530 m2 toke ne Kamez

  Shitet shtepi 1 kateshe me siperfaqe ndertimore 93 m2+ 530 m2 toke.Shtepia dhe toka jane me hipoteke

  Tiranë Dje, 15:22
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2-kateshe.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2-kateshe.

  Shitet shtepi 2-kateshe ne zonen e Institutit Kamez,me dokumentacione. Shtepia ka nje sip.prej 234 m

  Tiranë Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET AP 1+1 PRAN RESTORANT QESARAKES
  Shtepi / Vila

  SHITET AP 1+1 PRAN RESTORANT QESARAKES

  SHITET PER NJE CMIM 39000 EURO APARTAMENT 1+1 ME NJE SIPERFAQE 57m2 I SAPO MOBILUAR !! APATAMENTI ND

  Tiranë Dje, 15:15
  39.000 €
 • 5 foto
  Jepet me qera apartament 2+1 Rr\"Mine Peza\"
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera apartament 2+1 Rr\"Mine Peza\"

  Jepet me qera apartament 2+1Rr\"Mine Peza\" shume prane rajonit Nr 3.Apartamenti eshte mjaft i bolls

  Tiranë Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym

  Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis

  Tiranë Dje, 14:59
  33.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 Kompleksi MAngalem 21
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1 Kompleksi MAngalem 21

  Apartament 1+1 me sipërfaqe 55.8 m², me orientim nga Lindja dhe pamje nga Mali i Dajtit. Në të majt

  Tiranë Dje, 14:46
  43.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 Kompleksi Mangalem 21
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1 Kompleksi Mangalem 21

  Apartament 1+1, me siperfaqe 71.7 m2, i orientuar midis Veriut dhe Lindjes. Hyrja e apartamentit të

  Tiranë Dje, 14:45
  55.000 €
 • 1 foto
  OKAZION TE PAZARI I RI
  Shtepi / Vila

  OKAZION TE PAZARI I RI

  OKAZION TE PAZARI I RI SHITET APARTAMENT 2+1 ME NJE CMIM 117000 EURO NE NDERTIM !!! APARTAMENTI KA N

  Tiranë Dje, 14:32
  117.000 €
 • 1 foto
  Vile 2-kateshe ne shitje \"Kinostudio\"
  Shtepi / Vila

  Vile 2-kateshe ne shitje \"Kinostudio\"

  VILE NE SHITJE \"KINOSTUDIO\" SHITET VILA 2-kateshe me siperfaqe trualli 300m2 dhe me siperfaqe nde

  Tiranë Dje, 14:17
  150.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 87m2 Kat 1 Pallat i Ri
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 87m2 Kat 1 Pallat i Ri

  Shitet Apartament 2+1 87,0m2 me Hipotek ne Rrugen Imer Ndregjoni Kat 1 Banim Cmimi i M2 : 850eur

  Tiranë Dje, 14:13
  73.950 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 83m
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 83m

  Shitet apartament 2+1 83m kat 3 Rruga Ramazan Gaxherri.

  Tiranë Dje, 14:13
  46.000 €
 • 1 foto
  OKAZION PERBALL ISH EKSPOZITES
  Shtepi / Vila

  OKAZION PERBALL ISH EKSPOZITES

  OKAZION PERBALL ISH EKSPOZITES!!! SHITET AP 3+1 ME NJE SIPERFAQE 170 m2 ME HIPOTEK NE RRUGEN KOMUNA

  Tiranë Dje, 14:13
  270.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1 128m2 me Hipotek
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 128m2 me Hipotek

  Shitet Apartament 2+1 128m2 te Fusha e Aviacionit Kati:1 Ndertes e Re(jo prafabrikat) , Me Hipotek ,

  Tiranë Dje, 14:12
  95.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 115m2 52000Eur
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1 115m2 52000Eur

  Shitet apartament 1+1 115m2 72m2 ambient i brendshem 42m2 ballkon Apartamenti ndodhet ne nj nderte

  Tiranë Dje, 14:12
  52.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 1+1

  Shitet Apartament 1+1 Rruga Ramazan Gaxherri 73m2 me hipotek . Apartamen-2 2+1 Kate-4 83m2 46000Eur

  Tiranë Dje, 14:12
  41.260 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 2+1 78m2 me Hipotek
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 78m2 me Hipotek

  Shite Apartament 2+1 78m2 me Hipotek kat3 ose kati 2 banim . Kjo hyrje shitet e pa mobiluar esht 78m

  Tiranë Dje, 14:11
  54.000 €
 • 2 foto
  Okazion Apartament 2+1 112m2 56100Eur
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament 2+1 112m2 56100Eur

  Apartament 2+1 112m2 Cimi:56100Eur Cimi:500Eur/m2 . Per me Shum Info na Kontaktoni:0692293373

  Tiranë Dje, 14:11
  56.100 €
 • 1 foto
  Okazion Shitet Apartament 2+1 112m2
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet Apartament 2+1 112m2

  Shitet Apartament 2+1 112.2m2 Godina esht ne Ndertim e Siper .Per me Shum Info na Kontaktoni Flm. Cm

  Tiranë Dje, 14:11
  56.100 €
 • 6 foto
   Shitet Ap 2+1, Rr Irfan Tomini
  Shtepi / Vila

  Shitet Ap 2+1, Rr Irfan Tomini

  Shitet Apa 2+1 71,5m2 me Hipotek {100%} Rruga Irfant Tomin

  Tiranë Dje, 14:11
  58.000 €
 • 1 foto
  OKAZION 2+1 PRAN SHKOLLES 1 QESHORI
  Shtepi / Vila

  OKAZION 2+1 PRAN SHKOLLES 1 QESHORI

  OKAZION TE TREGU USHQIMOR PRAN SHKOLLES 1 QESHORI!!! SHITET AP 2+1 ME NJE SIPERFAQE 88.6m2 NE NJE NG

  Tiranë Dje, 14:11
  58.500 €
 • 9 foto
  OKAZION TE LIQENI I THATE
  Shtepi / Vila

  OKAZION TE LIQENI I THATE

  OKAZION TE LIQENI I THATE!! RRUGA E ULLISHTEVE!! SHITET PER NJE SUPER CMIM 88000 EURO APARTAMENT 2+1

  Tiranë Dje, 14:09
  88.000 Lek
 • 1 foto
  SUPER OAZION TE UNAZA E RE
  Shtepi / Vila

  SUPER OAZION TE UNAZA E RE

  OKAZION TE UNAZA E RE!!! SHITET APARATEMENT 2+1 ME NJE CMIM 55000 EURO NE NDERTIM NGJITUR ME NDERTIM

  Tiranë Dje, 14:09
  55.000 €
 • 0 foto
  SUPER OKAZION NE RRUGA E DIBRES
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION NE RRUGA E DIBRES

  SUPER SUPER OKAZION TE RRUGA E DIBRES!!!! SHITET APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 105m2 NE GROP!! APARTAM

  Tiranë Dje, 14:08
  94.500 €
 • 4 foto
  OKAZION NE QERRET
  Shtepi / Vila

  OKAZION NE QERRET

  SUPER OKAZION NE QERRET...!!! Shitet vile 220m2+350m2 toke... Vila ndodhet ne qerret ne nje kompleks

  Tiranë Dje, 14:08
  230.000 €
 • 10 foto
  SHITET AP 1+1 AFER INXHINJERIS SE NDERTIMIT
  Shtepi / Vila

  SHITET AP 1+1 AFER INXHINJERIS SE NDERTIMIT

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME NJE SPIPERFAQE 65 m2 ME HIPOTEK!! APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN FROSINA PLA

  Tiranë Dje, 14:07
  65.000 €
 • 8 foto
  SHITET AP 1+1 E MUNDSHME PER TU BERE 1+1
  Shtepi / Vila

  SHITET AP 1+1 E MUNDSHME PER TU BERE 1+1

  SHITET PER NJE CMIM 85000 EURO APARTAMENT 1+1 E MUNDSHME PER TU BERE 2+1 NE KATIN E 2 BANIM ME NJE S

  Tiranë Dje, 14:07
  85.000 €
 • 1 foto
  SHITET AP 2+1 NE MISTO MAME
  Shtepi / Vila

  SHITET AP 2+1 NE MISTO MAME

  SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK NE MISTOMAME (CMIMI 62000 EURO)!! APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 96 m2 DHE ND

  Tiranë Dje, 14:06
  62.000 €
 • 1 foto
  OKAZION NE ALI DEMI....AP 2+1 ..89 m2
  Shtepi / Vila

  OKAZION NE ALI DEMI....AP 2+1 ..89 m2

  SUPER OKAZION NE ALIDEM....!!! Shitet per nje cmim 83300 euro apartament 2+1 me nje siperfaqe 89 m2

  Tiranë Dje, 14:06
  83.300 €
 • 11 foto
  OKAZION PERBALL SHKOLLES QEMAL STAFA
  Shtepi / Vila

  OKAZION PERBALL SHKOLLES QEMAL STAFA

  SHITET PER NJE CMIM 100000 EURO APARTAMENT 2+1+ VERANDE ME HIPOTEK PERBALL SHKOLLES QEMAL STAFA !! A

  Tiranë Dje, 14:06
  100.000 €
 • 8 foto
  SHITET SUPER AP 3+1 NE FRESK
  Shtepi / Vila

  SHITET SUPER AP 3+1 NE FRESK

  SHITET SUPER AP 3+1 ME GARAZHD NE FRESK TE POLICIA BASHKIAKE !!! APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 112 m2

  Tiranë Dje, 14:02
  90.000 €
 • 1 foto
  SHITET AP 1+1
  Shtepi / Vila

  SHITET AP 1+1

  SHITET AP 1+1 NE RRUGEN IRFAN TOMINI !!! APARTAMENTI ESHTE I PERBERE NGA 1 DHOME GJUMI 1 SALLON ME 1

  Tiranë Dje, 14:02
  42.000 €
 • 1 foto
  OKAZION DUBLEX TE KODRA E DIELLIT
  Shtepi / Vila

  OKAZION DUBLEX TE KODRA E DIELLIT

  SHITET DBULEX NE KODRA E DJELLIT!! DUBLEXI NDODHET NE ZGJERIMI I REZIDENCES KODRA E DJELLIT NE NJE N

  Tiranë Dje, 14:01
  105.500 Lek
 • 1 foto
  OKAZION AP 1+1 TE LIQENI I THATE
  Shtepi / Vila

  OKAZION AP 1+1 TE LIQENI I THATE

  OKAZION SHITET AP 1+1 TE LIQENI I THAT!!! SHITET AP 1+1 ME NJE SIPERFAQE 72m2 ME HIPOTEK KARABINAJE!

  Tiranë Dje, 13:59
  57.600 €
 • 1 foto
  OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT...AP 1+1..!!
  Shtepi / Vila

  OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT...AP 1+1..!!

  SUPER OKAZION TEK FUSHA E AVIACIONIT....!!! SHITET PER NJE CMIM OKAZION 750 EURO mE NGA 850 EURO m2

  Tiranë Dje, 13:58
  48.500 €
 • 1 foto
  OKAZION 1+1 TE LIQENI THATE
  Shtepi / Vila

  OKAZION 1+1 TE LIQENI THATE

  OKAZION SHITET AP 1+1 TE LIQENI I THAT!!! SHITET AP 1+1 ME NJE SIPERFAQE 68m2 ME HIPOTEK KARABINAJE!

  Tiranë Dje, 13:57
  54.400 €
 • 12 foto
  Apartament
  Shtepi / Vila

  Apartament

  Apartament 2+1 76m2 . Kati 6 dhe ifundit. Apartamenti perfiton 300€ qera ne tarrace. 90.000€ i pa di

  Tiranë Dje, 13:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SUPER OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK

  SUPER OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK...RRUGA PETI...!! SHITET PER NJE CMIM 88000 EURO I PA DISKUTUSHEM

  Tiranë Dje, 13:55
  88.000 €
 • 6 foto
  SUPER OKAZION NE YZBERISHT
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION NE YZBERISHT

  SUPER OKAZION NE YZBERISHT...!!! LIKUJDIM TOTAL VETEM PER 3 DITE...(pa kredi) Shitet per nje cmim 5

  Tiranë Dje, 13:52
  58.000 €
 • 1 foto
  OKAZION TE FRESKU
  Shtepi / Vila

  OKAZION TE FRESKU

  SUPER OKAZION NE FRESK!!!SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK NE FRESK NGJITUR ME ANA MARKETIN!! APARTAM

  Tiranë Dje, 13:52
  43.000 €