Shtepi / Vila
Viti

Shtepi / Vila në shitje në Viti

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI

  Shitet:Shtëpia e re Oborrë:10 ari Organizimi:qendrimi ditorë+kuzhina,katër dhoma gjumi,dy wc+banjo,

  Viti Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpija me 4 ari oborr viti
  Shtepi / Vila

  Shpija me 4 ari oborr viti

  Shite shtipja me 4 ari oborr e kryme esht gati ka rrugen asfallt deri afer kalanizim ujsjells rrym g

  Viti 28 dhjetor 20:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs

  shtepija me afro 12.5 ari Oborr .me krejt kushtet qe i nevoiten shtepis.Ne Emer ton. gjdo gje ne rre

  Viti 5 dhjetor 18:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia me 3 ari aborr
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 3 ari aborr

  shitet shtepia me 3 ari aborr ne viti,500 m prej rugos kryesore rruga e asfalltuar deri te shpia dhe

  Viti 1 dhjetor 22:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet shtepia ne vit
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne vit

  shitet shtepia ne viti me 4 ari aborr afer qendros ,2 kat, e ndertume mrena ,e ka: kanalizimin uj

  Viti 21 tetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia me 4 ari aborr
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia me 4 ari aborr

  shitet shtepia ne viti me 4 ari aborr, 200 mq, ka kanalizimin, ujesjellsin, rymen gati por banes, me

  Viti 22 shtator 23:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes  Mikroval    dhe   Satelit
  Shtepi / Vila

  Shes Mikroval dhe Satelit

  Mikrovali i ardhur nga Zvicrrra -------- 30 € 6ocm - 41 cm shumë i mirë pa gritha D

  Viti 4 shtator 20:01
  60 €
 • 0 foto
  shitja shpise urgjent
  Shtepi / Vila

  shitja shpise urgjent

  Shtepia ne shitje urgjente Budrike rruges per Kllokot cmimi sipase marveshjes

  Viti 22 gusht 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  shitet shtepia me dy ari oborr

  Viti 18 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ? SHITET SHPIJA ME 3 ARI OBORR
  Shtepi / Vila

  ? SHITET SHPIJA ME 3 ARI OBORR

  SHITET SHPIJA ME 3 ARI OBORR SHPIJA EKA RRUGEN TE PUMPA ALIDEMVE SHPIJA KA KANALIZIM UJSELLSIN RRYME

  Viti 14 korrik 20:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje me sip 160m2 E mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim

  Viti 9 korrik 12:15
  42.000 €
 • 4 foto
  Shitet shpija me 4 ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija me 4 ari oborr

  Shitet shpija me 4 oborr esht kryme ka asfallat ujsejells kanalizim gjitha ika afer shpis ka rrugen

  Viti 28 qershor 21:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shpija me 4 ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija me 4 ari oborr

  Shitet shpija me 4 oborr esht kryme ka asfallat ujsejells kanalizim gjitha ika afer shpis ka rrugen

  Viti 28 qershor 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpija me 4 ari oborr viti
  Shtepi / Vila

  Shpija me 4 ari oborr viti

  Shite shtipja me 4 ari oborr e kryme esht gati ka rrugen asfallt deri afer kalanizim ujsjells rrym g

  Viti 28 qershor 21:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shpija 2 katshe me 10 ari trull
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija 2 katshe me 10 ari trull

  shitet shpija private 2 katshe me 10 ari trull n Radivojc. shpija asht n gjendje te mir ,asht e mob

  Viti 15 qershor 21:18
  77.000 €
 • 2 foto
  ⚫️..SHITET SHTEPIJA ME 3 ARI OBORR
  Shtepi / Vila

  ⚫️..SHITET SHTEPIJA ME 3 ARI OBORR

  Shitet shtepija me 3 ari oborr rruge esht te pumpa alidemve me kanalizm ujslles rrym Afer ika per m

  Viti 15 qershor 16:06
  38.200 €
 • 3 foto
  Pastrim iogjaqeve
  Shtepi / Vila

  Pastrim iogjaqeve

  Bejm pastrimin e ogjaqeve ne menyr profesionale deri 5 katë

  Viti 5 prill 14:38
  30 €
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 4.5 ari oborr,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 4.5 ari oborr,

  Shitet shtëpia me 4.5 ari oborr, ne Viti.

  Viti 3 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepia shitet
  Shtepi / Vila

  Shtepia shitet

  Shitet shtepia ne Fshatin Pozharan (KK Vitise). Shtepia gjendet ne Aksin kryesor Gjilan-Ferizaj. Ob

  Viti 3 prill 06:44
  250.000 €
 • 3 foto
  Ofertë!!! Ofertë!!! Kamerë Wi-Fi HD
  Shtepi / Vila

  Ofertë!!! Ofertë!!! Kamerë Wi-Fi HD

  Kamerë Wi-Fi HD Kamerë me Wi-Fi me kontrollë nga telefoni ose nga kompjuteri për vëzhgimin e shtëpi

  Viti 2 prill 20:38
  35 €
 • 2 foto
  shitet shtpia
  Shtepi / Vila

  shitet shtpia

  Shitet shpia me 6 ari obor bojm ndrrim me vetura. Rruga pozheranit

  Viti 2 prill 18:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes shpin
  Shtepi / Vila

  Shes shpin

  Shes shpin ne gjendje banimi 2 kat 8 ari truell qmimi sipas marrveshjes 044 249 970

  Viti 2 prill 17:56
  1 €
 • 2 foto
  shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  shtepia ne shitje

  shitet shtepia me 4 ari oborr per ma shum viber +38345465890

  Viti 1 prill 07:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO, TIRANE
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO, TIRANE

  Shitet apartament ne rruga Don Bosko, Tirane 75.000 euro i diskutushem. Shtepia eshte e mobiluar me

  Viti 31 mars 23:22
  75.000 €
 • 0 foto
  Kuca u Srbiji
  Shtepi / Vila

  Kuca u Srbiji

  Na prodaju kuca u Varvarinu 250m2 na 5 ari placa,okruzena prirodom blizu morave. Viber: +38160678912

  Viti 31 mars 21:29
  25.000 €
 • 5 foto
  shiten dy shtepi nga 5 ari oborr
  Shtepi / Vila

  shiten dy shtepi nga 5 ari oborr

  shiten dy shtepi nga 5 ari oborr Shtepit gjenden afer real center 30 m afer rruges kryesore viti dro

  Viti 31 mars 00:41
  156.000 €
 • 1 foto
  Shtepite ne shitje dhe 7ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepite ne shitje dhe 7ari truall

  Shtepite ne shitje dhe 7ari truall Shtepi dykateshe me lokale Lokacioni: Rruga kryesore ne Fshatin P

  Viti 4 shkurt 12:53
  Me Marrveshje