Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Gmail: [email protected] PROMO PROMO PROMO: ¡Compre 2 productos y obtenga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB: $ 700 Apple iphone 8 Plus 64GB: $ 650 Apple iphone 7 Plus 256GB

  300 €
  Graçanicë
  19 tetor 17:17
 • Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Gmail: [email protected] PROMO PROMO PROMO: ¡Compre 2 productos y obtenga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB: $ 700 Apple iphone 8 Plus 64GB: $ 650 Apple iphone 7 Plus 256GB

  300 €
  Graçanicë
  19 tetor 17:16
 • Apple Macbook Pro 13 Inch Retina (i7, 2.8GHz, 16GB, 512GB)

  Apple Macbook Pro 13 Inch Retina (i7, 2.8GHz, 16GB, 512GB)

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  500 €
  Ranillug
  19 tetor 15:26
 • Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  300 €
  Ranillug
  19 tetor 15:25
 • Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  300 €
  Ferizaj
  19 tetor 15:24
 • Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  300 €
  Gllogoc
  19 tetor 13:54
 • Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  300 €
  Gllogoc
  19 tetor 13:53
 • Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 - 500GB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  300 €
  Klinë
  19 tetor 12:50
 • Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 4 games + PS Camera

  whatsapp: +2348139573025 PROMO PROMO PROMO: Compre 2 producto consiga 1 producto gratis! Apple iphone 8 Plus 256GB:$700 Apple iphone 8 Plus 64GB:$650 Apple iphone 7 Plus 256GB:$600 Apple ip

  300 €
  Graçanicë
  19 tetor 12:48
 • Sony Playstation PS4 Console Slim 500GB

  Sony Playstation PS4 Console Slim 500GB

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat: + 44 7477 727940 WhatsApp chat: + 15185585856 E re: Një artikull i ri,

  200 €
  Junik
  13 tetor 22:12
 • PlayStation 4

  PlayStation 4

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat: + 44 7477 727940 WhatsApp chat: + 15185585856

  200 €
  Leposaviq
  11 tetor 15:21
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  1 €
  Klinë
  9 tetor 23:50
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  1 €
  Lipjan
  9 tetor 22:09
 • Novac su spremni na sve

  Novac su spremni na sve

  Pozdrav, Gospodine, Gospođo, Nudimo kredite za sve iskrene i poštene, treba mu novac. Vam je potreban novac za projekt ? Da plati svoje dugove? ili za bilo koje druge potrebe , ili u drugim situacij

  85.000 €
  Kamenicë
  2 tetor 17:31
 • Sony PlayStation 4 i ri Sl 1TB Jet Black Console.

  Sony PlayStation 4 i ri Sl 1TB Jet Black Console.

  Blerësit e interesuar, ju lutemi na kontaktoni me e-mail dhe Skype më poshtë për më shumë informacion se si të porositni! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 orë Skype chat: ram

  150 €
  Fier
  11 shtator 18:44
 • PS3 ne shitje

  PS3 ne shitje

  Ps3 ne gjendje shum te mire me dy disqe gta 5 dhe dragon ball xenoverse me nje kabell HDMI shtes me 6 lojera demo te shkarkuara ( fifa 16 + fifa 17 + pes 2017 dhe 3 te tjera) me 1 lev

  130 €
  Lushnjë
  2 shtator 14:16
 • Ndihmë në mes veçantë serioz

  Ndihmë në mes veçantë serioz

  PËRSHËNDETJE Kredi ofrojnë mes veçantë serioz Unë jam financiare të veçanta huadhënësit privatë të bëjë ofron kredi duke filluar nga 5000euro të 25,000,000euro- e njohur në botë. . Ju doni të merr

  10.000 €
  Lipjan
  8 gusht 22:01
 • Ps4 /Xbox +2 controllers + 5 games

  Ps4 /Xbox +2 controllers + 5 games

  Shitjen me 100% garanci produkt edhe 100% të sigurta të ofrimit Shitjen e të gjitha llojet e produkteve elektronike gjithashtu ne jemi në promovimin e shitjeve në mënyrë që të blini produktin tuaj

  200 €
  Dragash
  8 gusht 13:26
 • New Sony PS4 1TB - PlayStation 4 game system , black,

  New Sony PS4 1TB - PlayStation 4 game system , black,

  Ramadan kareem promo shitje të gjitha çmimi është i lirë! Brand new original - New Sony PS4 1TB - Sistemi i lojës PlayStation 4, i zi, - të gjitha ngjyrat në dispozicion Blerësit e interesuar, ju l

  223 €
  Fushë Kosovë
  1 qershor 15:11
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 500GB 2 Lojra Whatsapp: +2348114329559

  178 €
  Tiranë
  24 maj 10:57
 • Sony PS4 Vr Bundle kufje, kamera

  Sony PS4 Vr Bundle kufje, kamera

  na Mesazh këtu për më shumë informacion, Skype chat: - pablo.iphone87 Viber chat: - + 44 7477 727940 whatsapp chat: - + 2347062929592 Brand New përcaktua Box Sony PS4 Vr Bundle kufje, kame

  280 €
  Graçanicë
  4 prill 09:40
 • Sony PlayStation 4 Slim 500GB Console

  Sony PlayStation 4 Slim 500GB Console

  Ju lutemi të na mesazh këtu në email apo Viber / WhatsApp për më shumë informacion! Kontakt email: - [email protected] Skype chat: - pablo.iphone87 viber chat: - +44 7477 727940 whatsApp cha

  236 €
  Ferizaj
  28 shkurt 14:31
 • Sony PlayStation 4

  Sony PlayStation 4

  Ju lutemi të na mesazh këtu në email apo Viber / WhatsApp për më shumë informacion! Kontakt email: - [email protected] Skype chat: - pablo.iphone87 Numri për Viber chat: - +44 7477 727940

  189 €
  Fushë Kosovë
  14 shkurt 09:41
 • SONY New PlayStation4 PS4 Glacier White Jet Black 500GB CUH-1200AB Japanese EMS

  SONY New PlayStation4 PS4 Glacier White Jet Black 500GB CUH-1200AB Japanese EMS

  Asalamwalaikum brothers and sisters !!! OFFER BUY 2 AND GET 1 FREE!!! PROMOTIONAL OFFER DON'T MISS HOT SALES!!! Whatsapp::+2348164226637 Brand new Apple Iphone 7 & 7Plus New Self Balancing 2 Whee

  300 €
  Fushë Kosovë
  3 shkurt 00:20
 • SONY New PlayStation4 PS4 Glacier White Jet Black 500GB

  SONY New PlayStation4 PS4 Glacier White Jet Black 500GB

  Asalamwalaikum brothers and sisters Whatsapp::+2348164226637 !!! OFFER BUY 2 AND GET 1 FREE!!! PROMOTIONAL OFFER DON'T MISS HOT SALES!!! Whatsapp::+2348164226637 SKYPE: tradeelect12 Contact Em

  300 €
  Fushë Kosovë
  30 janar 00:44
 • Xbox360 me dy doreza me HDD te brendshem 220GB

  Xbox360 me dy doreza me HDD te brendshem 220GB

  Shes Xbox360 me çip i cili mund ti lexon lojat fallco në HDD me dy dorza. Lojat jane te instaluara ne Hardiskun e Brendshëm: Lojat te cilat jane te instaluara: 1. Alien: Isolation 2. Batman: Ark

  110 €
  Gllogoc
  20 janar 13:50
 • Sony PlayStation 4 Pro - 1TB BRAND NEW

  Sony PlayStation 4 Pro - 1TB BRAND NEW

  Ju lutemi të na mesazh këtu në email apo Viber / WhatsApp për më shumë informacion! Exchange nuk Interesuar Kontakt email: - [email protected] Skype chat: - pablo.iphone87 Numri për Viber

  234 €
  Dragash
  18 janar 11:26
 • Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  150 €
  Mat
  30 nëntor 18:40
 • Sony Playstation 3

  Sony Playstation 3

  Shes PlayStation 3, eshtë shume i ruajtur, ne gjendje shum te mire teknike, i ardhur nga zvicra, ka 3 gjestika, 5 Cedeja , GTA 5, Need for Speed, Fifa 10, Assassin's Creed IV , Red Dead Redemption, Vi

  160 €
  Prishtinë
  21 nëntor 00:25
 • (RARE) Ps2 Silver 77004 Usa Version me cip

  (RARE) Ps2 Silver 77004 Usa Version me cip

  E ndroj per arsye mosperdorimi.Kontaktoni Urgjent nese vendosni ta blini.

  100 €
  Fier
  14 nëntor 16:06
 • Sony PlayStation 4

  Sony PlayStation 4

  Shitet Sony PlayStation 4 500 gb pa qel e re Kontakte permes aplikacionit WhatsApp ose email adreses

  350 €
  Shtime
  13 nëntor 17:50
 • Shes Xbox 360 me qip( pranon lojra fallc )

  Shes Xbox 360 me qip( pranon lojra fallc )

  Shes Xbox 360 me qip qe pranon lojrat fallc me : 2 joysticks 60 gb Hard disk 10 lojera GRATIS per vetem 100€

  100 €
  Prishtinë
  6 nëntor 15:17
 • Psp3004

  Psp3004

  Psp3004 ne gjendje te mire me karikus dhe karta4g shitet 5000 leke te vjetra

  5.000 Lek
  Tiranë
  2 nëntor 19:25
 • Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  150 €
  Kavajë
  2 nëntor 09:16
 • Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë ( 1.000€ - 5.000.000€)

  Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë ( 1.000€ - 5.000.000€)

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për të shlyer një

  Me Marrveshje
  Peqin
  2 nëntor 09:01
 • Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  150 €
  Tiranë
  1 nëntor 14:32
 • Microsoft Xbox One (Latest Model)

  Microsoft Xbox One (Latest Model)

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  150 €
  Kavajë
  29 tetor 15:18
 • Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  Interested buyers , please contact us by e-mail and Skype below for more information on how to order! Contact us at; Email : [email protected] 24 Hrs Skype chat: ramish.candy Whats

  180 €
  Gramsh
  28 tetor 20:23
 • krejt të re Lojra PS3

  krejt të re Lojra PS3

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  210 €
  Leposaviq
  23 tetor 11:46
 • Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  Microsoft Xbox Një (Të Fundit Model)

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Whatsapp: - + 22999284595 Email: [email protected]

  180 €
  Kaçanik
  3 tetor 21:29
 • Sony PlayStation 4 500GB Console Official Brand New

  Sony PlayStation 4 500GB Console Official Brand New

  Sistemi i PlayStation 4 hap derën për një udhëtim të pabesueshme përmes immersive botëve të reja të lojrave dhe një komunitet të lidhur thellësisht lojrave. PS4 vë lojtarë për herë të parë me një fo

  230 €
  Gllogoc
  19 shtator 10:59
 • Sony PlayStation 4 500GB Console Official Brand New

  Sony PlayStation 4 500GB Console Official Brand New

  Sistemi i PlayStation 4 hap derën për një udhëtim të pabesueshme përmes immersive botëve të reja të lojrave dhe një komunitet të lidhur thellësisht lojrave. PS4 vë lojtarë për herë të parë me një form

  200 €
  Fushë Kosovë
  19 shtator 10:15
 • Microsoft Xbox One (Model Latest) - 500 GB Black Console (me Kinect)

  Microsoft Xbox One (Model Latest) - 500 GB Black Console (me Kinect)

  Microsoft One Day One Edition console është e pajisur me 500 GB kapacitet ruajtje që ju lejon të ruani aplikacionet e shkarkuara, video HD, shfaqje televizive, sportive dhe shumë më tepër. Kjo conso

  230 €
  Fushë Kosovë
  19 shtator 10:09
 • Sony PlayStation 4 500GB Console Official Brand New

  Sony PlayStation 4 500GB Console Official Brand New

  Sistemi i PlayStation 4 hap derën për një udhëtim të pabesueshme përmes immersive botëve të reja të lojrave dhe një komunitet të lidhur thellësisht lojrave. PS4 vë lojtarë për herë të parë me një fo

  200 €
  Fushë Kosovë
  19 shtator 10:04
 • Sony PlayStation 4 500GB Console - Destiny: Marrë Mbreti Limited Edition Bundle

  Sony PlayStation 4 500GB Console - Destiny: Marrë Mbreti Limited Edition Bundle

  ARDHJE E RE!!! Oferta promovuese mos humbasë SHITJE HOT !!! Ne ofrojmë Promo TONA PROMOTIONNAL DHE DISCOUNNT TË GJITHA blerësit tonë 100% Products autentik, i ri Brand përcaktua në Kutinë Vjen me

  300 €
  Klinë
  11 shtator 03:31
 • njoftim ps3 dhe ps2 te ardhura nga gjermania me 9 kaseta dhe tjetra 15 jane shitur tashme

  njoftim ps3 dhe ps2 te ardhura nga gjermania me 9 kaseta dhe tjetra 15 jane shitur tashme

  fotot e meposhtme te ps3 dhe ps2 te ardhur nga gjermania jane shitur tashme

  10.030 €
  Tiranë
  25 gusht 19:02
 • Shitet PlayStation 2

  Shitet PlayStation 2

  Shitet Sony PlayStation 2 i perdorur per arsye mosperdorin se bashku me te edhe tri lojra origjinale 1-NEED FOR SPEED:UNDERCOVER 2-BLACK 3-DYNASTY WARRIOR 5 Nuk pranon disce fallc.

  5.000 Lek
  Shkodër
  19 gusht 15:48
 • Sony play Station 4 ( 500GB ) ps4

  Sony play Station 4 ( 500GB ) ps4

  specifikimet: 500GB hard drive processor 1.84 TFLOPS graphics 8GB GDDR5 RAM Qasja në Apps streaming si Netflix dhe Hulu Plus Dualshock 4 kontrollues të përfshira port HDMI USB 3.0 port Gjend

  100 €
  Shkodër
  10 gusht 14:09
 • ps2 i madh origjinal nga gjermainia

  ps2 i madh origjinal nga gjermainia

  ps2 i madh me origjinal me 1 leve me 13 lojera origjinale

  30 €
  Tiranë
  5 gusht 20:03
 • ps3 origjinal i sapo ardhur nga gjermania

  ps3 origjinal i sapo ardhur nga gjermania

  dsponoj ps3 me 2 leva te ardhur nga gjermania me 9 kaseta me lojera qe i keni ne foto dhe me te gjitha fishat perkatese

  110 €
  Tiranë
  5 gusht 19:48