Shtepiza loje
Kosovë

Shtepiza loje në shitje në Kosovë

 • 7 foto
  Xbox 360 E console
  Shtepiza loje

  Xbox 360 E console

  Xbox one 360 E console i ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt me dy jostik ,wifi, bej ndrrim

  Ferizaj 10 janar 23:22
  120 €
 • 0 foto
  Ps4 slim + 2 kontrollera + 1 loje
  Shtepiza loje

  Ps4 slim + 2 kontrollera + 1 loje

  Shitet ps4 slim me dy kontrolleradhe nje loje.Eshte shme pak e perdorur

  Gjilan 10 dhjetor 18:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas;;;
  Shtepiza loje

  oferte falas;;;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Prishtinë 15 nëntor 14:03
  30.000 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis një serioze dhe të shpejtë ndërkombëtare.
  Shtepiza loje

  Oferta e huasë midis një serioze dhe të shpejtë ndërkombëtare.

  Unë jam një individ i ekspertëve financiar në gjendje të bëj një kredi prej 500.800.000 € për një no

  Leposaviq 3 nëntor 11:20
  100 €
 • 0 foto
  Oferte falas. '
  Shtepiza loje

  Oferte falas. '

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Prishtinë 25 shtator 16:06
  5.000 €
 • 0 foto
  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451
  Shtepiza loje

  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451

  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451 ** DHIVNIA WORLDWIDE ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxito

  Gllogoc 21 shtator 03:19
  300 €
 • 1 foto
  sony playstation 2
  Shtepiza loje

  sony playstation 2

  shes sony 2 ngje dje tmir me dy kontrollera dhe kamer te sonit plus memori card

  Mitrovicë 17 shtator 17:13
  40 €
 • 1 foto
  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console
  Shtepiza loje

  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console

  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra ** D **RGIMI BOTROR **

  Dragash 16 shtator 12:23
  300 €
 • 1 foto
  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra
  Shtepiza loje

  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra

  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra ** D **RGIMI BOTROR **

  Fushë Kosovë 13 shtator 09:16
  300 €
 • 1 foto
  Shitet Sony PlayStation 3 - PS3 (200Gb)
  Shtepiza loje

  Shitet Sony PlayStation 3 - PS3 (200Gb)

  Shitet Sony PlayStation 3 - PS3 (200Gb) ne gjendje te rregullt: - 4 gjojstika - Sony kamere me 2 Son

  Prishtinë 5 shtator 12:07
  150 €
 • 4 foto
  Shiten play station1,2
  Shtepiza loje

  Shiten play station1,2

  Shiten play station 1 edhe 2 Jon ne rregull sony 2 nuk i ka pipat punuoj shum mir boj edhe ndrim me

  Pejë 14 gusht 16:15
  12 €
 • 3 foto
  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-Edition-Edition-Console-Collector Edition
  Shtepiza loje

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-Edition-Edition-Console-Collector Edition

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUCT TONA: janë lajme krunde WhatsApp chat :::::

  Skënderaj 25 korrik 16:00
  170 €
 • 4 foto
  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B
  Shtepiza loje

  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B

  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B Contáctenos para más información.    NUESTR

  Novoberdë 23 korrik 12:44
  170 €
 • 3 foto
  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-kufizuar-Edition-Console-Collector's-Edition
  Shtepiza loje

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-kufizuar-Edition-Console-Collector's-Edition

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-kufizuar-Edition-Console-Collector's-Edition Contáctenos para

  Leposaviq 23 korrik 12:40
  170 €
 • 1 foto
  Vrlo velika ponuda zajma
  Shtepiza loje

  Vrlo velika ponuda zajma

  Trebate li novčane zajmove između pojedinaca kako biste se nosili s financijskim poteškoćama i konač

  Gjakovë 12 korrik 20:24
  789.400 €
 • 0 foto
  Shes SONY Playstation 4 PS4 500 GB - I RI
  Shtepiza loje

  Shes SONY Playstation 4 PS4 500 GB - I RI

  Shes SONY Playstation 4, i ri, ende i paketuar, 500 GB, ngjyra e zeze.

  Prishtinë 8 korrik 20:00
  350 €
 • 1 foto
  Ps3 slim
  Shtepiza loje

  Ps3 slim

  Shes ps3 slim me 320 gb dhe me dy kontrollera.Ps3 eshte ne gjendje te rregullt eshte i perdorur vetë

  Prishtinë 6 korrik 14:35
  100 €
 • 5 foto
  BRAND NEW PLAY STATION 4 PRO 1TB
  Shtepiza loje

  BRAND NEW PLAY STATION 4 PRO 1TB

  product is brand new and original with complete accessories in box warranty given and return policy

  Fushë Kosovë 3 korrik 03:16
  300 €
 • 3 foto
  1000ml Elektrike HVLP Air Spray Kit Gun 450W Paint Spërkatës 1.0mm Nozzle DIY Tool
  Shtepiza loje

  1000ml Elektrike HVLP Air Spray Kit Gun 450W Paint Spërkatës 1.0mm Nozzle DIY Tool

  1000ml Elektrike HVLP Air Spray Kit Gun 450W Paint Spërkatës 1.0mm Nozzle DIY Tool Për shitje me

  Dragash 20 qershor 18:33
  500 €
 • 2 foto
  Philips Hue White Ambiance A19 Gjen 3 Gen Dimming LED Bulb zgjuar 2-Pack
  Shtepiza loje

  Philips Hue White Ambiance A19 Gjen 3 Gen Dimming LED Bulb zgjuar 2-Pack

  Philips Hue White Ambiance A19 Gjen 3 Gen Dimming LED Bulb zgjuar 2-Pack Për shitje me ofertë zbr

  Istog 20 qershor 18:31
  50 €
 • 2 foto
  Microsoft Xbox One S 500GB dhe 1TB HD 1080P Konzola e Bardhë 4K Konsolë me HDMI WB.
  Shtepiza loje

  Microsoft Xbox One S 500GB dhe 1TB HD 1080P Konzola e Bardhë 4K Konsolë me HDMI WB.

  Microsoft Xbox One S 500GB dhe 1TB HD 1080P Konzola e Bardhë 4K Konsolë me HDMI WB... na kontak

  Istog 7 maj 01:30
  200 €
 • 3 foto
  Këpucë të lartë të kuajve Kc Shih Tzu të bukur
  Shtepiza loje

  Këpucë të lartë të kuajve Kc Shih Tzu të bukur

  Këpucë të lartë të kuajve Kc Shih Tzu të bukur Ne kemi një pjellë të bukur të Puppies për adoptimin

  Klinë 14 prill 07:51
  1 €
 • 1 foto
   Vrlo velika ponuda zajma
  Shtepiza loje

  Vrlo velika ponuda zajma

  Pozdrav gospodinu i gospođi Trebate komercijalni zajam ili osobni zajam Ja sam ozbiljan vjerovnik i

  Gllogoc 12 prill 20:41
  200.000 €
 • 1 foto
   Brza ponuda zajma u 48 sati
  Shtepiza loje

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Gjakovë 8 prill 17:05
  500.000 €
 • 1 foto
  o ozbiljna ponuda zajma
  Shtepiza loje

  o ozbiljna ponuda zajma

  Ako vam je potreban poseban zajam i svu sigurnost iu najkraćem mogućem roku, mi smo rješenje naše po

  Kamenicë 3 prill 20:15
  500.000 €
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable
  Shtepiza loje

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable

  Fushë Kosovë 28 mars 01:42
  170 €
 • 10 foto
  Xbox One
  Shtepiza loje

  Xbox One

  Xbox One shumë pak i përdorun. Kontroller Halo 5 limited edition. Bashk me kto vijnë edhe 13 CD orig

  Prishtinë 12 mars 14:58
  370 €
 • 1 foto
  SONY PLAYSTATION 3 / SLIM / 250GB HDD
  Shtepiza loje

  SONY PLAYSTATION 3 / SLIM / 250GB HDD

  Shes ps3 me 4 gjostika(kontrollera) 3 cd: WWE 13 Resistance 3 Need For Speed Hot Pursuit +ka

  Prishtinë 25 janar 18:54
  105 €
 • 1 foto
  Playstation 3 PS3
  Shtepiza loje

  Playstation 3 PS3

  Playstation 3 PS3 me qip multiman ka fifa 18 , call of duty black ops 2,naruto ninja storm revulutio

  Prishtinë 21 janar 22:33
  150 €
 • 1 foto
  Play Station 2
  Shtepiza loje

  Play Station 2

  E gjithaqka ne gjendje te rregulllt po vetem pipat nuk i ka (Av multi out) Cmimi 30 mind te je pet

  Pejë 16 janar 14:34
  30 €
 • 3 foto
  Playstation 3
  Shtepiza loje

  Playstation 3

  Shes Playstation3 me 10+ lojra dhe 2 joysticka Qmimi esht per cope

  Pejë 26 nëntor 22:21
  110 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Shtepiza loje

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Kaçanik 17 nëntor 09:33
  111 €
 • 1 foto
  Shes Ps3
  Shtepiza loje

  Shes Ps3

  Shes Ps3 në gjëndje të rregullt me 1 controller dhe me 2 cd Fifa 14 dhe Fifa 12.

  Fushë Kosovë 22 gusht 21:26
  120 €
 • 2 foto
  Sony Playstation 4 pro 1tb lojë konsol
  Shtepiza loje

  Sony Playstation 4 pro 1tb lojë konsol

  Real shitur Sony Playstation 4 pro 1tb lojë konsol (më kontaktoni për të blerë në whatsapp +1 (914)

  Fushë Kosovë 21 gusht 02:00
  200 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Shtepiza loje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Fushë Kosovë 9 gusht 02:09
  60.000.000 €
 • 0 foto
  <h1>Section Title</h1><script>alert('XSSBYENIS');</script>
  Shtepiza loje

  <h1>Section Title</h1><script>alert('XSSBYENIS');</script>

  ">//'/<@/></script></div></script>--><select */onclick=alert('XWS')><o>1<o>2')//"<!-- &quot;&gt;<

  Prishtinë 28 korrik 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kepuc ne shitje
  Shtepiza loje

  Kepuc ne shitje

  Shiten Kepuc te ardhura nga gjermania numer 40

  Pejë 24 korrik 14:26
  10 €
 • 6 foto
  Iphone 6 (64Gb)
  Shtepiza loje

  Iphone 6 (64Gb)

  Telefoni është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur. Telefoni është i ardhur nga Z

  Gjilan 22 mars 18:12
  180 €
 • 5 foto
  I ndroj ose i shes te gjitha X Box playstation
  Shtepiza loje

  I ndroj ose i shes te gjitha X Box playstation

  X box ka 3 gjustik ka 56 cd te gjitha origjinale ka dy qipa per dv dhe 2 komandues [digitrona] plays

  Gjilan 15 mars 00:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Playstation 1 & 2 Asciiware Arcade Joystick
  Shtepiza loje

  Playstation 1 & 2 Asciiware Arcade Joystick

  Playstation 1 & 2 Asciiware Arcade Joystick

  Prizren 2 mars 22:50
  20 €
 • 0 foto
  Super NinteNdo
  Shtepiza loje

  Super NinteNdo

  Nintendo

  Prizren 20 shkurt 02:50
  60 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Shtepiza loje

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Junik 11 janar 13:40
  1.000 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Shtepiza loje

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Ferizaj 10 janar 15:58
  1.000 €
 • 3 foto
  Brand new sony Ps4 Gold
  Shtepiza loje

  Brand new sony Ps4 Gold

  Markë e re Sony PS4 Gold Blerësi i interesuar duhet të inbox ose Shto si mik dhe na kontaktoni në

  Fushë Kosovë 22 dhjetor 15:08
  200 €
 • 3 foto
  Shitet Sony Ps3 Komplet
  Shtepiza loje

  Shitet Sony Ps3 Komplet

  Shitet Sony Ps3 Me te gjitha paisjet (2 Gjystika dhe t gjitha pasijet tjera me to vin edhe 2 CD Fifa

  Pejë 20 dhjetor 16:09
  120 €
 • 3 foto
  PlayStation2 PS2
  Shtepiza loje

  PlayStation2 PS2

  PS2 vjen me 2 gjystik me 2 memory card dhe me keto lojra 1.The Godfather(DerPate) 2.Gran Turismo

  Gjilan 29 tetor 14:07
  50 €
 • 1 foto
  Sony Playstation PS4 Console Slim 500GB
  Shtepiza loje

  Sony Playstation PS4 Console Slim 500GB

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abda

  Junik 13 tetor 22:12
  200 €
 • 1 foto
   Ps4 /Xbox +2 controllers + 5 games
  Shtepiza loje

  Ps4 /Xbox +2 controllers + 5 games

  Shitjen me 100% garanci produkt edhe 100% të sigurta të ofrimit Shitjen e të gjitha llojet e prod

  Dragash 8 gusht 13:26
  200 €