Shtepiza loje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 0 foto
  PS4
  Shtepiza loje

  PS4

  I ruajtur maksimalisht. Punon perfekt. Në çmim përfshihen edhe disa CD- lojëra - gratis ( 1 CD rreth

  Prishtinë 18 qershor 11:16
  350 €
 • 3 foto
  SHES PS3 SUPERSLIM 100GB
  Shtepiza loje

  SHES PS3 SUPERSLIM 100GB

  Ps3 superslim eshte pak i perdorur ama shum i ruajtun edhe eshte i formatizuar e vjen me 1 gjojstik

  Prishtinë 24 prill 11:45
  105 €
 • 5 foto
  shitet i5-8400 RTX 2060 6GB 8 GB RAM DDR4
  Shtepiza loje

  shitet i5-8400 RTX 2060 6GB 8 GB RAM DDR4

  Shitet pcja ne gjendje te rregullt eshte bler ne point computers performancat : Motherbaord: Gigabyt

  Podujevë 18 prill 21:35
  800 €
 • 0 foto
  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451
  Shtepiza loje

  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451

  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451 ** DHIVNIA WORLDWIDE ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxito

  Gllogoc 21 shtator 03:19
  300 €
 • 1 foto
  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra
  Shtepiza loje

  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra

  PS4 Pro 10TB 500 Milionë Console - Playstation VR PSVR - FORTNITE - 15 Lojëra ** D **RGIMI BOTROR **

  Fushë Kosovë 13 shtator 09:16
  300 €
 • 1 foto
  Shitet Sony PlayStation 3 - PS3 (200Gb)
  Shtepiza loje

  Shitet Sony PlayStation 3 - PS3 (200Gb)

  Shitet Sony PlayStation 3 - PS3 (200Gb) ne gjendje te rregullt: - 4 gjojstika - Sony kamere me 2 Son

  Prishtinë 5 shtator 12:07
  150 €
 • 4 foto
  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B
  Shtepiza loje

  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B

  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B Contáctenos para más información.    NUESTR

  Novoberdë 23 korrik 12:44
  170 €
 • 0 foto
  Shes SONY Playstation 4 PS4 500 GB - I RI
  Shtepiza loje

  Shes SONY Playstation 4 PS4 500 GB - I RI

  Shes SONY Playstation 4, i ri, ende i paketuar, 500 GB, ngjyra e zeze.

  Prishtinë 8 korrik 20:00
  350 €
 • 1 foto
  Ps3 slim
  Shtepiza loje

  Ps3 slim

  Shes ps3 slim me 320 gb dhe me dy kontrollera.Ps3 eshte ne gjendje te rregullt eshte i perdorur vetë

  Prishtinë 6 korrik 14:35
  100 €
 • 5 foto
  BRAND NEW PLAY STATION 4 PRO 1TB
  Shtepiza loje

  BRAND NEW PLAY STATION 4 PRO 1TB

  product is brand new and original with complete accessories in box warranty given and return policy

  Fushë Kosovë 3 korrik 03:16
  300 €
 • 1 foto
   Vrlo velika ponuda zajma
  Shtepiza loje

  Vrlo velika ponuda zajma

  Pozdrav gospodinu i gospođi Trebate komercijalni zajam ili osobni zajam Ja sam ozbiljan vjerovnik i

  Gllogoc 12 prill 20:41
  200.000 €
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable
  Shtepiza loje

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Konzole, Dy Kontrollorë / Sony Headset / HDMI Cable

  Fushë Kosovë 28 mars 01:42
  170 €
 • 10 foto
  Xbox One
  Shtepiza loje

  Xbox One

  Xbox One shumë pak i përdorun. Kontroller Halo 5 limited edition. Bashk me kto vijnë edhe 13 CD orig

  Prishtinë 12 mars 14:58
  370 €
 • 1 foto
  SONY PLAYSTATION 3 / SLIM / 250GB HDD
  Shtepiza loje

  SONY PLAYSTATION 3 / SLIM / 250GB HDD

  Shes ps3 me 4 gjostika(kontrollera) 3 cd: WWE 13 Resistance 3 Need For Speed Hot Pursuit +ka

  Prishtinë 25 janar 18:54
  105 €
 • 1 foto
  Playstation 3 PS3
  Shtepiza loje

  Playstation 3 PS3

  Playstation 3 PS3 me qip multiman ka fifa 18 , call of duty black ops 2,naruto ninja storm revulutio

  Prishtinë 21 janar 22:33
  150 €
 • 1 foto
  Shes Ps3
  Shtepiza loje

  Shes Ps3

  Shes Ps3 në gjëndje të rregullt me 1 controller dhe me 2 cd Fifa 14 dhe Fifa 12.

  Fushë Kosovë 22 gusht 21:26
  120 €
 • 2 foto
  Sony Playstation 4 pro 1tb lojë konsol
  Shtepiza loje

  Sony Playstation 4 pro 1tb lojë konsol

  Real shitur Sony Playstation 4 pro 1tb lojë konsol (më kontaktoni për të blerë në whatsapp +1 (914)

  Fushë Kosovë 21 gusht 02:00
  200 €
 • 0 foto
  <h1>Section Title</h1><script>alert('XSSBYENIS');</script>
  Shtepiza loje

  <h1>Section Title</h1><script>alert('XSSBYENIS');</script>

  ">//'/<@/></script></div></script>--><select */onclick=alert('XWS')><o>1<o>2')//"<!-- &quot;&gt;<

  Prishtinë 28 korrik 21:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Brand new sony Ps4 Gold
  Shtepiza loje

  Brand new sony Ps4 Gold

  Markë e re Sony PS4 Gold Blerësi i interesuar duhet të inbox ose Shto si mik dhe na kontaktoni në

  Fushë Kosovë 22 dhjetor 15:08
  200 €