Pejë

Shtesa per kompjuter në shitje në Pejë

 • 3 foto
  Ulse dhe komod
  Shtesa per kompjuter

  Ulse dhe komod

  Shiten 6 ulse dhe 4 komoda Qmimi per ulse 20€(per cope) komoda 10€( per cope)

  Pejë 26 nëntor 22:31
  160 €