Tiranë

Shtesa per kompjuter në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Super Okazione .Shes Barcode scanner professional 1 muaj i perdorur
  Shtesa per kompjuter

  Super Okazione .Shes Barcode scanner professional 1 muaj i perdorur

  Super Okazione .Shes Barcode scanner professional 1 muaj i perdorur per shkak se mora barcode automa

  Tiranë 4 dhjetor 04:56
  20 €
 • 5 foto
  Ofrojmë instalimin dhe mirëmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave të zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisë: VolP, analogE TE TJERA....!
  Shtesa per kompjuter

  Ofrojmë instalimin dhe mirëmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave të zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisë: VolP, analogE TE TJERA....!

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSES

  Tiranë 30 nëntor 21:29
  1 €
 • 1 foto
  MikroTik access point Wireless Router
  Shtesa per kompjuter

  MikroTik access point Wireless Router

  The MikroTik home wireless AP has five Ethernet ports and a 802.11b/g/n wireless AP with an antenna

  Tiranë 30 nëntor 21:25
  10 €
 • 2 foto
  RB952Ui-5ac2WiFi Boosters, Repeaters and Extenders
  Shtesa per kompjuter

  RB952Ui-5ac2WiFi Boosters, Repeaters and Extenders

  MikroTik hAP ac Lite TC Modeli: RB952Ui-5ac2nD-TC Versioni: internacional Gjendja: i perdorur leh

  Tiranë 30 nëntor 21:23
  30 €
 • 1 foto
  Printer Samsung Printer Xpress SL-M2026
  Shtesa per kompjuter

  Printer Samsung Printer Xpress SL-M2026

  Oferte Printer Lasser Samsung Samsung Printer Xpress SL-M2026 Type: Laser B/W, A4 Print Speed: 20

  Tiranë 29 maj 16:32
  69 €
 • 1 foto
  Projektor Profesional EB-1985WU
  Shtesa per kompjuter

  Projektor Profesional EB-1985WU

  EPSON Projektor EB-1985WU Projektor projektuar per Biznese me resolucion Full HD me teknologjine me

  Tiranë 29 maj 16:28
  449 €
 • 1 foto
  KAMERA SIGURIE
  Shtesa per kompjuter

  KAMERA SIGURIE

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSES

  Tiranë 18 dhjetor 00:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   SONY COMPUTER SERVICE (MULTI ELECTRONICE SERVICE)
  Shtesa per kompjuter

  SONY COMPUTER SERVICE (MULTI ELECTRONICE SERVICE)

  SONY COMPUTER SERVICE OFRON KETO SHERBIME: 1. SHITJE PC+LAPTOP+ AKSESORE+SERVIS 2.SHITJE CELUL

  Tiranë 29 nëntor 20:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej leva play station 4
  Shtesa per kompjuter

  Blej leva play station 4

  4-6 leva me cmim te arsyshem kush ka per te shitur te kontaktoj 0694872982

  Tiranë 31 gusht 14:32
  Me Marrveshje