• 0 foto
  Kufje origjinale per Apple
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje origjinale per Apple

  Kufje origjinale per Apple

  Berat 23 maj 21:16
  30 €
 • 2 foto
  Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI

  Kasë për Samsung Galaxy S9. Material gome i hollë kompakt dhe estetik. Zbukuroni dhe mbroni telefoni

  Berat 21 prill 22:27
  2.000 Lek
 • 0 foto
  memory card 128gb
  Shtesa per telefon celulare

  memory card 128gb

  memory card 128gb

  Berat 3 prill 12:16
  65 €
 • 0 foto
  Kerkoje te blej iphone 6 te bllokuar
  Shtesa per telefon celulare

  Kerkoje te blej iphone 6 te bllokuar

  Dua iphone 6 te jete i bllokuar me icloud e dua per pjese

  Berat 8 mars 16:16
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Box super i mire 25 euro
  Shtesa per telefon celulare

  Box super i mire 25 euro

  Shitet box shume i mir me lloj lloj ngjyrash kur ndizet. Origjinal. Shoqerohet me karikus .E kam ble

  Berat 24 shkurt 17:17
  25 €
 • 4 foto
  Mini Sport Camera  ne Kuti te ardhur nga Italia
  Shtesa per telefon celulare

  Mini Sport Camera ne Kuti te ardhur nga Italia

  Shiten Mini Sport Camera te rinje ne kuti te Ardhur nga Italia ...Ekrani Kameras 1.5 LCD ..Cilesia e

  Berat 23 janar 03:27
  60 Lek
 • 1 foto
  TË SHPEJTË TË KREDISË
  Shtesa per telefon celulare

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  Përshëndetje z. dhe znj. Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e ty

  Berat 10 janar 14:15
  6.000 €
 • 0 foto
  ekran samsung galaxy s5
  Shtesa per telefon celulare

  ekran samsung galaxy s5

  Samsung galaxy s5 shitet per pjes.Ekrani origjinal ne gjendje perfekte 10/10. cdo pjes ne gjendje pe

  Berat 14 nëntor 17:16
  8.000 Lek