Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shtesa per telefon celulare në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  Iphon 7
  Shtesa per telefon celulare

  Iphon 7

  iphone 7 me te gjitha pjeset memory 32 gb gjendja 10/10 vetem chip i telefonit esht prish

  Tropojë Sot, 00:51
  400 €
 • 0 foto
  Cellular te rregullt dhe per pjese
  Shtesa per telefon celulare

  Cellular te rregullt dhe per pjese

  Shiten disa cellular Nokia 6300 do bateri dhe ekran Nokia e 50-1 ne gjendje te rregullt Nokia 233 f

  Tiranë Dje, 21:59
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Airpods wireless
  Shtesa per telefon celulare

  Airpods wireless

  Shiten Airpods me Wireless te reja. Sasia e limituar!!!

  Tiranë Dje, 20:54
  190 €
 • 1 foto
  Shkop Selfie Stick i RI
  Shtesa per telefon celulare

  Shkop Selfie Stick i RI

  Gjatesia: 18cm ne gjendje te mbyllur dhe hapet deri ne 75cm, Mund te mbahet lehtesisht dhe ne xhep,

  Tiranë Dje, 20:19
  500 Lek
 • 0 foto
  Kufje Samsung 100% origjinale
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje Samsung 100% origjinale

  Kufje SAMSUNG me mikrofon te integruar, Model 2019.

  Tiranë Dje, 20:19
  500 Lek
 • 1 foto
  Ekran i ri Per Samsung J3 2017
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran i ri Per Samsung J3 2017

  Ekran i ri Per Samsung J3 2017

  Tiranë Dje, 17:16
  65 Lek
 • 0 foto
  Ekran Original Iphone 6s
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Original Iphone 6s

  Ekran iphone 6s original i Zi .i bler gabimisht ngjyra ne Amerike te dyqani Apple I ri me Kuti edhe

  Fier Dje, 17:15
  50 Lek
 • 0 foto
  Lcd Ekran per Zte Blade V220
  Shtesa per telefon celulare

  Lcd Ekran per Zte Blade V220

  Shitet Ekran Lcd per Zte Blade V220 \"Electronic Technology Center\" . Rr Konferenca Pezes (Stacio

  Tiranë Dje, 16:21
  25 €
 • 0 foto
  Ekran ZTE Little Star S2003 Geek 2
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran ZTE Little Star S2003 Geek 2

  Shitet Ekran ZTE Little Star S2003 Geek 2 \"Electronic Technology Center\" . Rr Konferenca Pezes (S

  Tiranë Dje, 16:20
  25 €
 • 1 foto
  Fish karikimi samsung spiune
  Shtesa per telefon celulare

  Fish karikimi samsung spiune

  GSM perdoret duke vendosur nje SIM Kart ,Spiune degjon me pasterti ambjentin ku nodhet punon dhe si

  Tiranë Dje, 16:20
  40 €
 • 5 foto
   Ekrane per Iphone X
  Shtesa per telefon celulare

  Ekrane per Iphone X

  Bejme Xhama per Ipohone X / Xs / Xs Max Samsung Per te gjithe Modelet S8 S8+ dhe te gjithe serite

  Tiranë Dje, 16:19
  1 €
 • 5 foto
  Karikues Origjinal Apple 5,5s,5se,5c,6,6s,7,7plus
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues Origjinal Apple 5,5s,5se,5c,6,6s,7,7plus

  Karikues Origjinal Apple Nese keni nje telefon apple eshte mire te perdorni karikues origjinal vler

  Tiranë Dje, 16:03
  20 €
 • 0 foto
  LCD Ekran Note 4
  Shtesa per telefon celulare

  LCD Ekran Note 4

  Shitet Ekran 100% Origjinal Note 4 \"Electronic Technology Center\" .Kryqezimi Rr Konferenca Peze

  Tiranë Dje, 16:03
  80 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy A5 SM-A510F Pjese
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Galaxy A5 SM-A510F Pjese

  Shitet Telefon per pjes 100% funksional per pjes me ekran te thyer Samsung Galaxy A5 SM-A510F

  Tiranë Dje, 16:02
  50 €
 • 0 foto
  Samsung s7 Qark
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung s7 Qark

  Samsung s7model europe Per pjese vetem ekrani i thyer ne gjendje pune qarku bateria baza etc 55 eur

  Tiranë Dje, 16:02
  55 €
 • 1 foto
  REMAX RB-T9 Bluetooth Kufje 1500 lek
  Shtesa per telefon celulare

  REMAX RB-T9 Bluetooth Kufje 1500 lek

  REMAX RB-T9 Bluetooth Kufje 1500 lek Lidhet me telefonin perdoret kryesisht per drejtuesit e automj

  Tiranë Dje, 16:02
  1.500 Lek
 • 0 foto
  GSM Spiune ambjental Karikues
  Shtesa per telefon celulare

  GSM Spiune ambjental Karikues

  GSM perdoret duke vendosur nje SIM Kart ,Spiune degjon me pasterti ambjentin ku nodhet punon dhe si

  Tiranë Dje, 16:02
  40 €
 • 0 foto
  Shitet Biznesi, Bulevardi Zogu I
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet Biznesi, Bulevardi Zogu I

  Shitet Biznesi ,biznes i ngritur prej 3 vitesh tek bulevardi \"Zogu I\". Ambienti është i pozicionua

  Tiranë Dje, 15:21
  14.000 €
 • 0 foto
  EKRAN IPHONE 7 PLUS 100% ORIGINAL
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN IPHONE 7 PLUS 100% ORIGINAL

  EKRAN IPHONE(i zi) 7 plus 100% origjinal.Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me shume kaloni nga

  Tiranë Dje, 14:23
  10.000 Lek
 • 0 foto
  KAMER IPHONE 6S PLUS 100% ORIGJINALE
  Shtesa per telefon celulare

  KAMER IPHONE 6S PLUS 100% ORIGJINALE

  KAMER IPHONE 6s plus 100% origjinale Ne cmim perfshihet dhe montini. Per me shume kaloni nga dyqani

  Tiranë Dje, 14:23
  3.500 Lek
 • 0 foto
  EKRAN IPHONE 6S PLUS 100% ORIGINAL
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN IPHONE 6S PLUS 100% ORIGINAL

  EKRAN IPHONE(i zi) 6s plus 100% origjinal.Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me shume kaloni ng

  Tiranë Dje, 14:23
  6.000 Lek
 • 0 foto
  KUFJE 100% ORIGJINALE PER IPHONE
  Shtesa per telefon celulare

  KUFJE 100% ORIGJINALE PER IPHONE

  KUFJE 100% ORIGJINALE TE HEQURA NGA KUTIA E IPHONE XS MAX. PER IPHONE 7,7 PLUS,8 ,8 PLUS,X ,XS,XR,

  Tiranë Dje, 14:21
  25 €
 • 0 foto
  ADAPTOR 100% ORIGJINALE. IPHONE 7,7+,8,8+,X,XR,XS
  Shtesa per telefon celulare

  ADAPTOR 100% ORIGJINALE. IPHONE 7,7+,8,8+,X,XR,XS

  ADAPTOR 100% ORIGJINALE PER IPHONE 7,7 PLUS,8 ,8 PLUS,X ,XS,XR, & XS MAX Garancai 3 muaj.Trans

  Tiranë Dje, 14:20
  15 €
 • 3 foto
  Super oferte Xham mbrojtes per iphone
  Shtesa per telefon celulare

  Super oferte Xham mbrojtes per iphone

  shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Iphone . Xhami eshte tep

  Tiranë Dje, 14:13
  200 Lek
 • 0 foto
  SanDisk Ultra Memory Cart 98 Mb/s 16Gb
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Ultra Memory Cart 98 Mb/s 16Gb

  Brand: SanDisk Type: TF / Micro SD Card Memory Capacity: , 16gb, Speed: 98MB/s Shume e shpejt dhe

  Tiranë Dje, 14:12
  1.000 Lek
 • 0 foto
  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER
  Shtesa per telefon celulare

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kav

  Tiranë Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)

  R&R COMPUTER OFRON AKSESORE ORIGJINAL IPHONE & SAMSUNG & XIAOMI & ONE KUFJE ORG I

  Tiranë Dje, 13:04
  4.000 Lek
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK
  Shtesa per telefon celulare

  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK

  Pranë R&R Compuer Services do të gjeni pajisje të përshtatshme për bar apo markete si: ➡️Mo

  Tiranë Dje, 13:04
  50 €
 • 1 foto
  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R
  Shtesa per telefon celulare

  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! http://www.mi.com/en/miband2/ Ky produkt ka 2 muaj Garanc

  Tiranë Dje, 13:04
  25 €
 • 4 foto
  iPhone per pjese
  Shtesa per telefon celulare

  iPhone per pjese

  iPhone 8 Plus . Shitet per pjese ose unlock.

  Tiranë Dje, 12:55
  250 Lek
 • 2 foto
  Kufje PA tel
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje PA tel

  Shitet kufje PA tel e perdorur 1 jave

  Shkodër Dje, 12:34
  10 €
 • 2 foto
  Karikues i jashtem
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues i jashtem

  Karikues i jashtem

  Shkodër Dje, 12:34
  5 €
 • 0 foto
  Tom Ford
  Shtesa per telefon celulare

  Tom Ford

  Shes syze dielli tom Ford origjinale te pa gerrvishtura.cmimi 300 mi lek

  Kurbin Dje, 12:29
  300 Lek
 • 9 foto
  Smooth 4 Zhiuyn
  Shtesa per telefon celulare

  Smooth 4 Zhiuyn

  Shitet mbajtese profesionale per foto e video per cdo lloj celulari kompatibel me iOS e Android per

  Elbasan Dje, 10:56
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Buds ( Te reja) **OKAZION**
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Galaxy Buds ( Te reja) **OKAZION**

  Shiten nje pale kufje Samsung Galaxy Buds 2019. Kufjet jane te reja (pa perdorura) vetem sa jane hap

  Tiranë Dje, 10:24
  100 €
 • 4 foto
  Baseus Q2 Wireless Power Bank 8000mAh Dual Usb
  Shtesa per telefon celulare

  Baseus Q2 Wireless Power Bank 8000mAh Dual Usb

  Baseus Q2 Wireless Charger Power Bank 8000mAh Dual USB përshkrimet: Vetëm ky produkt mund të plotë

  Elbasan Dje, 10:07
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb 29€
  Shtesa per telefon celulare

  Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb 29€

  Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb high speed Adapter + Karta MicroSd 128GB Mund të p

  Elbasan Dje, 10:02
  29 €
 • 0 foto
  SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB

  SUPER E SHPEJTE SUPER CMIM SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB FLASH MEMORY CARD (SASI E L

  Elbasan Dje, 09:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTE! 32GB SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDHC 95MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  OFERTE! 32GB SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDHC 95MB/s

  SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDHC 95MB/s Read 20MB/s Write 32 GB FLASH MEMORY CARD Të dhënat e klasës 10

  Elbasan Dje, 09:53
  2.000 Lek
 • 0 foto
  AirPods 2, 190 euro
  Shtesa per telefon celulare

  AirPods 2, 190 euro

  Te reja.

  Tiranë Dje, 08:22
  190 €
 • 1 foto
  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth

  Shiten kufje origjinale motorrola pa fish. Kufje jan shum praktike dhe perdoren me wifi ose bluetoo

  Tiranë Dje, 02:46
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Qark te SAMSUNG GALAXY S3
  Shtesa per telefon celulare

  Qark te SAMSUNG GALAXY S3

  Shesim qark SAMSUNG GALAXY S3 NEO Ne gjendje shume te mir . Shitja behet sepse kam nderuar telefon

  Kuçovë Dje, 02:25
  8.000 Lek
 • 11 foto
  Likujdim total malli produkte elektronike oferte
  Shtesa per telefon celulare

  Likujdim total malli produkte elektronike oferte

  LIKUJDOHET I GJITHE MALLI PER PRODUKTE ELEKTRONIKE OFERTE ME CMIM NEN KOSTO, PER ARSYE MBYLLJE AKTIV

  Tiranë Dje, 01:01
  430.000 Lek
 • 6 foto
  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)

  Bateri origjinale e re per Samsung Galaxy J7 (2015) EB-BJ700CBN/CB 3000mAh. cmim i pa negociushem pe

  Lushnjë Dje, 00:41
  800 Lek
 • 7 foto
  Cover per Iphone 7
  Shtesa per telefon celulare

  Cover per Iphone 7

  Cover plus mbrojtese plastike per ekranin per iphone 7

  Tiranë 18 gusht 19:04
  500 Lek
 • 5 foto
  Super case Iphone X
  Shtesa per telefon celulare

  Super case Iphone X

  Super Case per IPX

  Tiranë 18 gusht 19:03
  800 Lek
 • 0 foto
  Cover MJ per IPX
  Shtesa per telefon celulare

  Cover MJ per IPX

  Cover MJ per iphone x

  Tiranë 18 gusht 19:03
  500 Lek
 • 3 foto
  Usb
  Shtesa per telefon celulare

  Usb

  Shitet Usb 32gb

  Tiranë 18 gusht 19:03
  1.000 Lek
 • 6 foto
  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..
  Shtesa per telefon celulare

  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..

  COVER IPAD 1-2-3-4- TABLET DUKE FILLUAR NGA 700 LEK CASE LOGIC PLATINET MAXELL, ETJ 7 INCH - 8 INC

  Tiranë 18 gusht 18:46
  1.000 Lek
 • 0 foto
  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R

  APPLE AIRPODS ORIGJINAL (NE KUTI TE PAHAPUR) “R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavaje

  Tiranë 18 gusht 18:36
  170 €