Shtesa per telefon celulare në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Karikues i jashtem
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues i jashtem

  Karikues i jashtem

  Shkodër Sot, 18:46
  5 €
 • 2 foto
  Kufje PA tel
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje PA tel

  Shitet kufje PA tel e perdorur 1 jave

  Shkodër Sot, 18:45
  10 €
 • 1 foto
  Qark për Samsung Galaxy S5 SM-G900A
  Shtesa per telefon celulare

  Qark për Samsung Galaxy S5 SM-G900A

  Board per samsung S5 SM-G900A

  Tiranë Sot, 17:31
  2.000 Lek
 • 1 foto
  EKRANE SAMSUNG NOTE 3 SM-N900
  Shtesa per telefon celulare

  EKRANE SAMSUNG NOTE 3 SM-N900

  ekrani note 3 vetem me nje shenje te vogel sic eshte ne foto, SM-N900 shitet ose une blej qarkun ten

  Tiranë Sot, 17:31
  6.000 Lek
 • 2 foto
  ALCATEL 5065x probleme me qarkun
  Shtesa per telefon celulare

  ALCATEL 5065x probleme me qarkun

  touch ekrane jane ok

  Tiranë Sot, 17:31
  3.000 Lek
 • 1 foto
   EKRANE SAMSUNG S4 MINI
  Shtesa per telefon celulare

  EKRANE SAMSUNG S4 MINI

  EKRANI ESHTE SHUME I PASTER MODEL GT-I9190

  Tiranë Sot, 17:31
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Super oferte Xham mbrojtes per iphone
  Shtesa per telefon celulare

  Super oferte Xham mbrojtes per iphone

  shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Iphone . Xhami eshte tep

  Tiranë Sot, 16:35
  200 Lek
 • 0 foto
  SanDisk Ultra Memory Cart 98 Mb/s 16Gb
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Ultra Memory Cart 98 Mb/s 16Gb

  Brand: SanDisk Type: TF / Micro SD Card Memory Capacity: , 16gb, Speed: 98MB/s Shume e shpejt dhe

  Tiranë Sot, 16:34
  1.000 Lek
 • 0 foto
   ✅ Ekran per J3 2017 -- Ofert 4.000 Leke 100% org
  Shtesa per telefon celulare

  ✅ Ekran per J3 2017 -- Ofert 4.000 Leke 100% org

  ✅ Ekran per J3 2017 -- Ofert 4.000 Leke - Montimi Falas -Trasnsporti ne te gjithe Shqiperine -

  Tiranë Sot, 15:45
  40 Lek
 • 1 foto
   ?Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsun
  Shtesa per telefon celulare

  ?Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsun

  📌Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsung ✅ ✍️Super sherbim, Super Oferte 👉Xham mbro

  Tiranë Sot, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9

  Karikues 100% origjinal fast charge per te gjithe llojet e telefonave dhe tabletave samsung si edhe

  Tiranë Sot, 14:36
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Kufje SAMSUNG Te Reja
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje SAMSUNG Te Reja

  kufjet jane te pahapura, jane 100% origjinale TE SAMSUNG, Model 2019,

  Tiranë Sot, 14:18
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Kufje Origjinale SONY
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje Origjinale SONY

  Kufjet jane 100% origjinale, Kualitet i larte dhe Bass Boosted, Pak te perdorura.

  Tiranë Sot, 14:18
  1.300 Lek
 • 6 foto
  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)

  Bateri origjinale e re per Samsung Galaxy J7 (2015) EB-BJ700CBN/CB 3000mAh. cmim i pa negociushem pe

  Lushnjë Sot, 14:16
  800 Lek
 • 11 foto
  Apple Watch Nike+ (Seria 3), 38mm
  Shtesa per telefon celulare

  Apple Watch Nike+ (Seria 3), 38mm

  Shitet Apple Watch Nike+ seria 3, 38mm me GPS. Gri e erret me rrip sportiv te zi silikoni. Ora esht

  Tiranë Sot, 14:08
  35.000 Lek
 • 0 foto
  EKRAN ORIGJINAL SAMSUNG S6 EDGE PLUS
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN ORIGJINAL SAMSUNG S6 EDGE PLUS

  EKRAN SAMSUNG S6 EDGE PLUS PA GERVISHTJE ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transport

  Tiranë Sot, 11:56
  10.000 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG S8 EUROPIAN DHE AMERIKAN
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG S8 EUROPIAN DHE AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG S8 (G950F) dhe S8 (G950U) ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transpo

  Tiranë Sot, 11:55
  12.000 Lek
 • 1 foto
  EKRAN 6S ORIGJINAL 100% TE HEQUR NGA TELEOFNI
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN 6S ORIGJINAL 100% TE HEQUR NGA TELEOFNI

  EKRAN 6S I BARDH DHE I ZI,100% ORIGJINAL I HEQUR NGA TELEFONI EKRANET NUK JAN TE RINJ.NE CMIME PERFS

  Tiranë Sot, 11:54
  5.000 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG S6 EUPOINIAN & AMERIKAN
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG S6 EUPOINIAN & AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG S6 (G920F),S6 (G920V) ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti n

  Tiranë Sot, 11:54
  40 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG A5 2016 EUROPIAN
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG A5 2016 EUROPIAN

  QARK PER SAMSUNG A5 (2016) ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe shq

  Tiranë Sot, 11:54
  40 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMUSNG NOTE 5
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMUSNG NOTE 5

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe shqip

  Tiranë Sot, 11:54
  5.000 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG J7 2016
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG J7 2016

  QARK PER SAMSUNG J6 2016 ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe shqip

  Tiranë Sot, 11:54
  35 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUN S7 EDGE MODEL EUROPIAN
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUN S7 EDGE MODEL EUROPIAN

  QARK PER SAMSUNG S7 EDGE ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe shqi

  Tiranë Sot, 11:54
  50 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG S7 AMERIKAN
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG S7 AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG S7 AMERIKAN ( G920W) ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne

  Tiranë Sot, 11:53
  50 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG J5 2015
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG J5 2015

  QARK PER SAMSUNG J5 2015,Ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe shqip

  Tiranë Sot, 11:53
  25 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG A3 2016
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG A3 2016

  QARK PER SAMSUNG A3 (2016) ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe shq

  Tiranë Sot, 11:53
  3.500 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG J5 2017
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG J5 2017

  QARK PER SAMSUNG NOTE j5 2017 ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe

  Tiranë Sot, 11:53
  35 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG S6 MODEL EUROPIAN
  Shtesa per telefon celulare

  QARK PER SAMSUNG S6 MODEL EUROPIAN

  QARK PER SAMSUNG S6 (G920F) ne cmim perfshihet edhe montimi garancia 1 muaj .Transporti ne gjithe sh

  Tiranë Sot, 11:53
  40 €
 • 0 foto
  OFERTE! 32GB SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDHC 95MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  OFERTE! 32GB SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDHC 95MB/s

  SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDHC 95MB/s Read 20MB/s Write 32 GB FLASH MEMORY CARD Të dhënat e klasës 10

  Elbasan Sot, 11:44
  2.000 Lek
 • 0 foto
  AirPods 2, 190 euro
  Shtesa per telefon celulare

  AirPods 2, 190 euro

  Te reja.

  Tiranë Sot, 10:12
  190 €
 • 0 foto
  SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB

  SUPER E SHPEJTE SUPER CMIM SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB FLASH MEMORY CARD (SASI E L

  Elbasan Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Power Bank, Wifi Charge, Kufje BlueTooth, Torch
  Shtesa per telefon celulare

  Power Bank, Wifi Charge, Kufje BlueTooth, Torch

  Power Bank 10.000mAh e re, 1500L Power Bank 2400mAh e perdorur shume e vogel, 700L WiFi Charge e r

  Tiranë Dje, 19:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KUFJE PLATRONICS BLACKWIRE C320-M
  Shtesa per telefon celulare

  KUFJE PLATRONICS BLACKWIRE C320-M

  kufje plantronics te paperdorur https://www.plantronics.com/au/en/product/blackwire-3200

  Tiranë Dje, 18:54
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Transmetoni me WIFI nga Smarphone , Android ne TV
  Shtesa per telefon celulare

  Transmetoni me WIFI nga Smarphone , Android ne TV

  Oferte per Anycast M2 PLUS -2500 Lek Paguaj Kesh kur merr mallin Na kontaktoni NAD&A Adresa:

  Fier Dje, 18:02
  2.500 Lek
 • 0 foto
  USB-C Hub  5 ne 1
  Shtesa per telefon celulare

  USB-C Hub 5 ne 1

  USB-C Hub (5 dalje si: 1 hdmi, 2 usb 3.1 , 1 micro sd , 1 memory card) . E re e pa perdorur

  Durrës Dje, 17:41
  25 €
 • 0 foto
  Shes Autoradio dhe Bagazhier origj. Touareg 2005
  Shtesa per telefon celulare

  Shes Autoradio dhe Bagazhier origj. Touareg 2005

  Shitet për arsye ndërrimi, autoradio dhe bagazhier 6 cd të Touareg 2005. Çmimi 300 euro.

  Tiranë Dje, 15:22
  300 €
 • 2 foto
  Kufie AirPods iPhone Wireless
  Shtesa per telefon celulare

  Kufie AirPods iPhone Wireless

  Nuk jane perdorur fare jane te reja, nuk ndihem rehat prandaj i heq

  Tiranë Dje, 14:18
  130 €
 • 3 foto
  Kufie Wireless Parrot
  Shtesa per telefon celulare

  Kufie Wireless Parrot

  Nuk jane perdorur fare maks 1 ore, kufiet ja edhe per thirrje telefonike, jane pa fije, wireless, sh

  Tiranë Dje, 14:17
  160 €
 • 2 foto
  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️
  Shtesa per telefon celulare

  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️

  ✅XHAM MBROJTES UV ME XHEL ?Per Vetem --》1500 Leke ✅Nuk e zbeh qartesine e ekranit ✅Nuk e u

  Kurbin Dje, 13:00
  15 Lek
 • 6 foto
  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..
  Shtesa per telefon celulare

  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..

  COVER IPAD 1-2-3-4- TABLET DUKE FILLUAR NGA 700 LEK CASE LOGIC PLATINET MAXELL, ETJ 7 INCH - 8 INC

  Tiranë Dje, 12:23
  1.000 Lek
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK
  Shtesa per telefon celulare

  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK

  Pranë R&R Compuer Services do të gjeni pajisje të përshtatshme për bar apo markete si: ➡️Mo

  Tiranë Dje, 12:16
  50 €
 • 0 foto
  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R

  APPLE AIRPODS ORIGJINAL (NE KUTI TE PAHAPUR) “R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavaje

  Tiranë Dje, 11:20
  170 €
 • 0 foto
  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER
  Shtesa per telefon celulare

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kav

  Tiranë Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)

  R&R COMPUTER OFRON AKSESORE ORIGJINAL IPHONE & SAMSUNG & XIAOMI & ONE KUFJE ORG I

  Tiranë Dje, 10:56
  4.000 Lek
 • 1 foto
  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R
  Shtesa per telefon celulare

  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! http://www.mi.com/en/miband2/ Ky produkt ka 2 muaj Garanc

  Tiranë Dje, 10:56
  25 €
 • 3 foto
  CELLULARLINE ORG BLUETOOTH (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  CELLULARLINE ORG BLUETOOTH (SASI E LIMITUAR) R&R

  KUFJE ORG CELLULARLINE (BLUETOOTH) SUPER CMIM! SUPER CILESI! GARANTUAR NGA R&R COMPUTER! ;)

  Tiranë Dje, 10:55
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Ekran Note 4 origjinal I zi
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Note 4 origjinal I zi

  EKRAN Note 4 origjinal I zi ka nje krisje t vogel n cep fare qe s dallohet esht n nje ce t ekranit p

  Tiranë Dje, 09:34
  50 Lek
 • 0 foto
  Qark HtC M8 Verizon
  Shtesa per telefon celulare

  Qark HtC M8 Verizon

  Qark htc m8 Verizon

  Tiranë Dje, 09:34
  30 Lek
 • 0 foto
  Qark samsung J1 2016 J120H
  Shtesa per telefon celulare

  Qark samsung J1 2016 J120H

  Qark samsung J1

  Tiranë Dje, 09:34
  15 Lek
 • 1 foto
  Huawei Y600-u20 ekran I rregullt
  Shtesa per telefon celulare

  Huawei Y600-u20 ekran I rregullt

  Huawei Y600-u20 Lcd

  Tiranë Dje, 09:34
  30 Lek