Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Parker 45 Insigna gold , Vintage
  Koleksione

  Parker 45 Insigna gold , Vintage

  I ri stok

  Tiranë Dje, 14:12
  150 €
 • 7 foto
  Stilograf Aurora 98 Vintage 70
  Koleksione

  Stilograf Aurora 98 Vintage 70

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 14:12
  85 €
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Dje, 14:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Syze YvesSaintLaurent
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze YvesSaintLaurent

  Jane 99.9% te reja vendosus vetem nje here

  Tiranë Dje, 14:10
  160 €
 • 0 foto
  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage
  Koleksione

  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage

  Ne gjendje te persosur, maja ne ar , shitet pa kuti

  Tiranë Dje, 14:10
  180 €
 • 4 foto
  Shale bici Atlas Vintage
  Paisje per sport

  Shale bici Atlas Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike si ne foto

  Tiranë Dje, 14:10
  70 €
 • 3 foto
  Cane Crose
  Kafshe shtepiake

  Cane Crose

  Shes qenin Cane Crose italian mosha 10muaj eshte i shtir per oborr intelegjent Nr kontaktues 0455074

  Viti Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Biciklete profesionale - MB Legend by Bertoletti
  Paisje per sport

  Biciklete profesionale - MB Legend by Bertoletti

  Ne gjendje te persosur , Bicikleta eshte unike, nuk del nga prodhim ne seri, karbon WR Compositi, sh

  Tiranë Dje, 14:09
  1.390 €
 • 0 foto
  Malinos Belg.
  Kafshe shtepiake

  Malinos Belg.

  Rrac e Paster Malinos Belg.

  Vlorë Dje, 14:08
  200 €
 • 1 foto
  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE Cmimi: 1 miljon e 400 mij lek

  Kurbin Dje, 14:05
  140.000 Lek
 • 0 foto
  Biciklete Melida 8600 Austriake
  Paisje per sport

  Biciklete Melida 8600 Austriake

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria • Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab • Di

  Tiranë Dje, 14:05
  19.500 Lek
 • 1 foto
  Biciklete X-TEAM ALLOY CILO e sjelle nga Zvicra
  Paisje per sport

  Biciklete X-TEAM ALLOY CILO e sjelle nga Zvicra

  Biciklete e tipit X-TEAM ALLOY CILO, e sjelle nga Zvicra, biciklete origjinale dhe ne gjendje perfek

  Tiranë Dje, 14:05
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  🚴‍♂️Biciklete per femije 16 🚀Parafranga & Kosh 👦👩E pershtatshme per femije nga mosha 5 der

  Tiranë Dje, 14:04
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  🚴‍♂️Biciklete per femije 16 🚀Parafranga & Kosh 👦👩E pershtatshme per femije nga mosha 5 der

  Tiranë Dje, 14:04
  8.500 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  🚴‍♂️Biciklete per femije 16 🚀Parafranga & Kosh 👦👩E pershtatshme per femije nga mosha 5 de

  Tiranë Dje, 14:04
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  🚴‍♂️Biciklete per femije 16 👉Me diskofren 🚀Parafranga 👦👩E pershtatshme per femije nga mosha 5

  Tiranë Dje, 14:04
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  🚴‍♂️Biciklete per femije 16 🚀Parafranga & Kosh , Zgare 👦👩E pershtatshme per femije nga mos

  Tiranë Dje, 14:04
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  🚴‍♂️Biciklete XAMING 12 🌟BICIKLETE per femije me kosh , zile & parafrango 👦👧E pershtatshm

  Tiranë Dje, 14:04
  6.000 Lek
 • 0 foto
   FONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 5000W CMIMI 6500 EURO

  Kurbin Dje, 14:04
  6.500 €
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Sibog bike 26 ?7x3 marshe ?Disk me shum tela ?Diskofren ?Amortizator perpara ?Akse bllok ?‍♂P

  Tiranë Dje, 14:04
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  🚴‍♂️Biciklete 14 Miki Mause 🛠Me rrota anesore, kosh, zile ,parafranga & zgare 👩E pershtats

  Tiranë Dje, 14:03
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?‍♂Biciklete ADIDAS 26 ?‍♂Pjese origjinale SHIMANO ?‍♀7X3 marshe ?‍♂Dopio disk,disk

  Tiranë Dje, 14:03
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?Classic bike 26 ?Aksesore : zgare, parafranga ,kosh ?Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje

  Tiranë Dje, 14:03
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?‍♂Biciklete Adidas 26 ?7X3 marshe ?‍♂Dopio disk,diskofren,amortizator perpara ??‍♂Per

  Tiranë Dje, 14:03
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?‍♂Biciklete MTWOLF 26 ?7X3 marshe ?‍♂Dopio disk,diskofren,amortizator perpara ?Akse bllok

  Tiranë Dje, 14:03
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?Klasik Bike 26 ?Biciklete Klasike Me marshe 7 Zgare, Kosh dhe Parafranga ?Per me teper na gjeni

  Tiranë Dje, 14:03
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?‍♂Biciklete MTWOLF 26 ?7X3 marshe ?‍♂Dopio disk,diskofren,amortizator perpara ?Akse bllok

  Tiranë Dje, 14:03
  11.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION

  SHITEN DY BOKSE SATELIT BEHRINGER EUROLIVE 400W SECILI CMIMI 400 MIJ LEKE

  Kurbin Dje, 14:03
  40.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin Dje, 14:03
  17.000 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin Dje, 14:03
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta klasike Mernud 26 Me 7 marshe Pjese origjinale SHIMANO Me zgare kosh dhe parafranga E leht

  Tiranë Dje, 14:03
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  Biciklete 12 Moto Bike Me rrota anesore E pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 6 vjec

  Tiranë Dje, 14:03
  6.500 Lek
 • 4 foto
  Bicikleta per femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per femije

  Biciklete 12 JGBABY Me rrota anesore, kosh dhe parafranga E pershtatshme per femije nga mosha 2 deri

  Tiranë Dje, 14:03
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta Classic 12 Me zgare ,kosh dhe parafranga E pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 6

  Tiranë Dje, 14:03
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta CHERRY 20 Biciklete klasike me Kosh ,zgare dhe parafranga E pershtatshme per femije nga mo

  Tiranë Dje, 14:03
  9.500 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Biciklete BMX 12 BICIKLETE per femije me kosh , zgare,pasqyre dhe parafrango E pershtatshme per femi

  Tiranë Dje, 14:03
  3.500 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  SUPER BICIKLETA L'AIGLE 20 E pershtatshme per femije nga mosha 7 deri 13 vjec ?‍♂Per me teper na

  Tiranë Dje, 14:03
  9.500 Lek
 • 0 foto
  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W CMIMI: 1 MILJON E 300 MIN LEK

  Kurbin Dje, 14:02
  1.300.000 Lek
 • 4 foto
  Bicikleta te perdorura
  Paisje per sport

  Bicikleta te perdorura

  Alpuna city bike 26 Marsha 7 Aks guzhinjet Pjese origjinale Shimano Sistem ndricimi me dinamo Kontak

  Tiranë Dje, 14:02
  14.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  🚴‍♂️MTB 29 XXL 👉Sistem Frenimi DISKOFREN 🥇Trup Alumini 🚀Sistem amortizimi me regjister 🛠Marsha

  Tiranë Dje, 14:02
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?‍♀️Biciklete 26 mtb xl ?Marrshe 7x3 ?Sistem frenimi me disk ?Akse bllok ?Susta para etj  ?‍

  Tiranë Dje, 14:02
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  ?‍♂Biciklete MTWOLF 26 ?7X3 marshe ?‍♂Dopio disk,diskofren,amortizator perpara ?Akse bllok

  Tiranë Dje, 14:02
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Super Biciklete Klasike 20 Me Aksesore : Kosh ,Zgare dhe Parafranga E pershtateshme per femije nga

  Tiranë Dje, 14:02
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Adidas Bike 26 ?7x3 marshe ?Dopiodisk ?Diskofren ?Amortizator perpara ?Akse bllok ?‍♂Per me t

  Tiranë Dje, 14:02
  12.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin Dje, 14:02
  250.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Super bike 24 Marshe 7x3 Amortizator perpara Diskofren Akse bllok ?‍♂Per me teper na gjeni ne I

  Tiranë Dje, 14:02
  17.000 Lek
 • 2 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Biciklete Cirku 20

  Tiranë Dje, 14:02
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta Champion 12 Super bike me Kosh zgare dhe parafranga E pershtatshme per femije nga mosha 2

  Tiranë Dje, 14:02
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Super BMX 20 E pershtatshme per femije nga mosha 7 deri 13 vjec ?‍♂Per me teper na gjeni ne Inst

  Tiranë Dje, 14:02
  15.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET ORA ROLEX !! 10 EURO !! FROM SWISS
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORA ROLEX !! 10 EURO !! FROM SWISS

  SHITET ORA ROLEX !! 10 EURO !! NGA ZVICRRA ORA ESHTE PERDORU PER RRETH 1 JAVE POR NGA SE ME KA ARD

  Prishtinë Dje, 14:01
  10 €