Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Scot mtb carbon 29
  Paisje per sport

  Scot mtb carbon 29

  Scot carbon dopio Goma michelin 100% te reja Amortizator Dt swiss 3*10 raporte XT Bllokim dopio ng

  Tiranë 1 prill 18:01
  1 €
 • 3 foto
  Scot 26 mtb
  Paisje per sport

  Scot 26 mtb

  Scot mtb 26 Goma te reja 2*10 Sram X5 Frenim mineral Elixir 3 Amortizator Rock shok 30 mm ajer vaj

  Tiranë 1 prill 18:00
  480 €
 • 6 foto
  Torel Carbon 29 -2019
  Paisje per sport

  Torel Carbon 29 -2019

  Torel mtb carbon 2019 Amortizator Fox 32 mm me bllokim timon Frenim Formula C1 Disqe DT Swiss Buc

  Tiranë 1 prill 17:59
  1.400 €
 • 2 foto
  Olmo cursi
  Paisje per sport

  Olmo cursi

  Olmo cursi 2*10 shpejtesi campagnolo masa 53 cm gjendja 90% Cmimi i diskutueshem ne momentin e bler

  Tiranë 1 prill 17:59
  400 €
 • 0 foto
  Shes zerimin oregjinal dy satelit 12 edhe sllevin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes zerimin oregjinal dy satelit 12 edhe sllevin

  Shes dy satelit 12 edhe sllevin 1000 vat

  Malisheve 1 prill 17:57
  300 €
 • 0 foto
  Ping pong
  Paisje per sport

  Ping pong

  Shitet

  Pejë 1 prill 17:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta adidas super
  Paisje per sport

  Bicikleta adidas super

  Shitet super biciklete adidas per femije deri ne 15 vjeç. Me marrshe 7x3. Susta para. Siste frenimi

  Tiranë 1 prill 17:57
  100 €
 • 1 foto
  Shess Rottweiler
  Kafshe shtepiake

  Shess Rottweiler

  Shes qenin i races Rottwiler mashkull i ka 2 vjet i urt per familje, i eger per t huaj qeni osht me

  Gjilan 1 prill 17:56
  200 €
 • 3 foto
  Cortebert me kurdisje.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cortebert me kurdisje.

  Shes ore Cortebert me kurdisje ne gjendje shum te mire.

  Gjilan 1 prill 17:51
  95 €
 • 7 foto
  Bicikleta 27.5 e re
  Paisje per sport

  Bicikleta 27.5 e re

  Shitet bicikelta 27.5 thuj se e re shum pak e perdort te gjitha pjest shimano po thuja se e re per m

  Gjilan 1 prill 17:48
  310 €
 • 7 foto
  Bicikelta canyon
  Paisje per sport

  Bicikelta canyon

  Shitet bicikleta Canyon thuj se e re shum pak e perdort Te gjitha pjest shimano x9 XTR Madhsija 26

  Gjilan 1 prill 17:48
  430 €
 • 4 foto
  New UV Ultra Violet LED Flashlight 365
  Veshje / Kepuce / Ore

  New UV Ultra Violet LED Flashlight 365

  UV Ultra Violet LED Flashlight 365! Flashlight sherben per identifikimin e bizhuterive (Amber) per k

  Fier 1 prill 17:45
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Biciklet me 2 amortizator
  Paisje per sport

  Biciklet me 2 amortizator

  Shitet super biciklete origjinale me 2 amortizator. Pjese shimano. Marrshe 6x3

  Tiranë 1 prill 17:45
  130 €
 • 0 foto
  Papagalle (qe flasin)
  Kafshe shtepiake

  Papagalle (qe flasin)

  Papagalle african grey dhe blue frontet amazone.te bute dhe te mesuar.Sjellim me porosi cdo lloj pap

  Tiranë 1 prill 17:38
  1.000 €
 • 7 foto
  ‼️‼️Papagall ‼️‼️
  Kafshe shtepiake

  ‼️‼️Papagall ‼️‼️

  Shiten papagall African grey dhe Cdo lloj rrace qe deshironi.te bute dhe te pershtatshem per tu mbaj

  Tiranë 1 prill 17:38
  1.100 €
 • 3 foto
  Shiten Bicikletat
  Paisje per sport

  Shiten Bicikletat

  Arsyeja e shitjes se jan jasht perdorimit.

  Gjakovë 1 prill 17:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme

  Gjilan 1 prill 17:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet bicikleta scoot 940
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta scoot 940

  Shitet bicikleta scoot 940 ne gjendje te mir

  Ferizaj 1 prill 17:07
  500 €
 • 3 foto
  Bicikleta sport
  Paisje per sport

  Bicikleta sport

  Shitet dhe ndrrohet me qka me konvenon kontakt ne tel 044 274 001 ose viber +38344274001

  Ferizaj 1 prill 17:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOS E HUMBISNI: FOTO JUAJ E DËSHIRUAR NË PELHURË
  Veshje / Kepuce / Ore

  MOS E HUMBISNI: FOTO JUAJ E DËSHIRUAR NË PELHURË

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas (Bren

  Prishtinë 1 prill 17:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26" Amortizer Axel Amortizer Rockshox Sid Frenimi me vaj S

  Prishtinë 1 prill 17:00
  280 €
 • 4 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ore dore origjinale posa ka ardhe nga gjermania

  Prishtinë 1 prill 16:57
  120 €
 • 11 foto
  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA
  Paisje per sport

  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:  Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë 1 prill 16:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes libra nga shkrimtari Stieg Larsson
  Libra / Revista

  Shes libra nga shkrimtari Stieg Larsson

  Triologjia me tre romanet nga shkrimtari i famshem Stieg Larsson. Gjendja e librave: te rinj. Roman

  Tiranë 1 prill 16:54
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Shes librin Histori e Ballkanit - Misha Glenny
  Libra / Revista

  Shes librin Histori e Ballkanit - Misha Glenny

  Shes librin Histori e Ballkanit - Misha Glenny Gjendja e librit: i ri. Çmimi: total 1.500 lekë 069

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Shkop hekur per fiskulture
  Paisje per sport

  Shkop hekur per fiskulture

  Shkop hekur per forcimin e kraheve dhe shpatullave. 1.000 lekë -> Whats’app, Viber, SMS , TEL,

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.000 Lek
 • 1 foto
  2 raketa badmintoni
  Paisje per sport

  2 raketa badmintoni

  Shes 2 raketa badmintoni. Material prej metali. E papërdorur. SHITET PER ARSYE MOS-PERDORIMI. Çmimi

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.000 Lek
 • 5 foto
  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION
  Libra / Revista

  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION

  STILOGRAFE CILESORE NGJYRE BLU. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI. 144 COPE. 2.000 LEKE TE GJITHE. SH

  Tiranë 1 prill 16:54
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Tendë Kampingu 2 Persona (5.000 lekë)
  Paisje per sport

  Tendë Kampingu 2 Persona (5.000 lekë)

  Tendë kampingu e re, e papërdorur asnjë ditë. Për plazh, për mal. Shumë praktike me çantën e saj. H

  Tiranë 1 prill 16:54
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Cante e vogel dore lekure 1000 lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante e vogel dore lekure 1000 lek

  Cante e vogel dore prej lekure. Per te mbajtur dokumente ose gjera te tjera. E perdorur. Lekure orig

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek

  Fjalor Spanjisht Shqip, i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 27 93 56

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Fjalor Spanjisht Spanjisht
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Spanjisht

  Fjalor Spanjisht Spanjisht sapo blere ne Spanje. I paperdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmim

  Tiranë 1 prill 16:54
  10 €
 • 11 foto
  Pajisje gjimnastike komplet
  Paisje per sport

  Pajisje gjimnastike komplet

  1. Shkop hekur per forcimin e kraheve dhe shpatullave 2. Gira per krahet me mbushje uje ose gure ose

  Tiranë 1 prill 16:54
  4.500 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese celulari ne krah 500 lek
  Paisje per sport

  Mbajtese celulari ne krah 500 lek

  Mbajtese celulari ne krah kur vrapon. Mbrojtese dhe praktike. Çmimi: 500 leke 069 27 93 560 TIRANE

  Tiranë 1 prill 16:54
  500 Lek
 • 0 foto
  Pastor gjerman 100% rrace e paster.
  Kafshe shtepiake

  Pastor gjerman 100% rrace e paster.

  Rrace 100% e paster. Kelyshet kane lindur ne 14 shkurt 2020. Jepen pas 40 ditesh. Vetem telefonata s

  Tiranë 1 prill 16:53
  200 €
 • 4 foto
  Ore dore Esprit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Esprit

  Shitet ose nderrohet ora Esprit, e perdorur shume pak. Bej nderrim me ore tjeter, zinxhire apo me di

  Prizren 1 prill 16:47
  120 €
 • 1 foto
  Shitet rudi
  Kafshe shtepiake

  Shitet rudi

  Shes rudin 8mujsh shum i mir per oborr

  Gllogoc 1 prill 16:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamera Sportive 4K EKEN H9R Ultra HD me WiFi
  Paisje per sport

  Kamera Sportive 4K EKEN H9R Ultra HD me WiFi

  Kamera Sportive 4K EKEN H9R Ultra HD me WiFi dhe me kënd shumë të gjerë veprimi. Informacion rreth

  Vlorë 1 prill 16:45
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Bicikleta 12000
  Paisje per sport

  Bicikleta 12000

  Cdo biciklet ka cemim tjeter Te blera ne gjermani

  Tiranë 1 prill 16:43
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Effect Procesor per Gitare
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Effect Procesor per Gitare

  Shes Effect Procesor per Gitare qmimi 100 euro

  Gjakovë 1 prill 16:38
  100 €
 • 5 foto
  Shitet klyshi
  Kafshe shtepiake

  Shitet klyshi

  Shitet klyshi Gjinia fm afer 2muj baben e nanen ja u dergoi n viber +38345662504

  Lipjan 1 prill 16:38
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Kontrabas ne super gjendje. Okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Kontrabas ne super gjendje. Okazion

  Shitet kontrabas ne super gjendje . I mirmbajtur. Shitet nga arsyet e Covid - 19 duka mu nevojitur

  Tiranë 1 prill 16:37
  880 €
 • 11 foto
  CREED AVENTUS / 100% Authentic Original
  Veshje / Kepuce / Ore

  CREED AVENTUS / 100% Authentic Original

  Parfum Creed Aventus 75ml authentic original CREED Aventus u frymëzua nga jeta dramatike e një pera

  Gjakovë 1 prill 16:35
  288 €
 • 2 foto
  Shes pastorin
  Kafshe shtepiake

  Shes pastorin

  Pastor gjerman 4mujsh

  Gllogoc 1 prill 16:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten qent
  Kafshe shtepiake

  Shiten qent

  Ndrrim I mundshem me najsen nese mkonvenon

  Gllogoc 1 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vegla muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vegla muzikore

  sharki dhe prim

  Gllogoc 1 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KANDINO
  Veshje / Kepuce / Ore

  KANDINO

  Ne shitje ORA e Dores eshte ardhur prej zvicres Me Kurdisje ora e vjeter Antik shum bukur punon nr

  Prizren 1 prill 16:18
  50 €
 • 3 foto
   Philips Lumea Laser per heqjen e qimeve
  Veshje / Kepuce / Ore

  Philips Lumea Laser per heqjen e qimeve

  Philips Lumea Depilator laserik pa kabllo, me 250,000 pulse drite me bateri, pa kabllo, me bateri. i

  Ferizaj 1 prill 16:18
  180 €
 • 1 foto
  Shes shot e shotan.
  Kafshe shtepiake

  Shes shot e shotan.

  Shes shoten edhe shitanin. Shiten qift.nuk i ndaj. Nr.044 277 060. Ose Viber. +38344277060

  Vushtrri 1 prill 16:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet Bilardo
  Paisje per sport

  shitet Bilardo

  cmimi ; diskutueshem Gjendja ; 10/10

  Lezhë 1 prill 16:16
  650 Lek