Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Qen maremmano Abruzzo
  Kafshe shtepiake

  Qen maremmano Abruzzo

  Qen maremmano Abruzzo I pershtatshem per ruajtje territori,magazina,bageti, vila dhe ambiente te vog

  Lushnjë Sot, 09:31
  150 €
 • 4 foto
  shum te mira
  Paisje per sport

  shum te mira

  paisja esht e ardhur nga ch

  Pejë Sot, 09:25
  100 €
 • 8 foto
  Bmx profesional
  Paisje per sport

  Bmx profesional

  Shitet bmx profesional amerikan ngjendje perfekte pothuajse i ri tgjitha pjest originale Per me shum

  Prishtinë Sot, 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KTM BIONX ELEKTRIKE
  Paisje per sport

  KTM BIONX ELEKTRIKE

  ne gjendje shume te mire TAG pro kamera audi bmw golf mercedes skia fellne shtepi banes qira audi.

  Prishtinë Sot, 09:25
  444 €
 • 0 foto
  SHITET ORA AMERIKANE ME 12 DIAMANTA
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORA AMERIKANE ME 12 DIAMANTA

  Ne shitje ora nga Amerika August me 12 diamanta te vendosura ne vendet ku tregohet ora. Ora nuk ndry

  Ferizaj Sot, 09:23
  350 €
 • 5 foto
  Metal detektor
  Paisje per sport

  Metal detektor

  Metal kerkues GF2 .Me 3 pjata kerkimi per terrene dhe thellesi te ndryshme. Me bateri te karikueshme

  Tiranë Sot, 09:23
  480 €
 • 0 foto
  Orbitrek
  Paisje per sport

  Orbitrek

  Orbitrek i ardhun nga zvicra firmes crostrainer ne gjendje te shkelqyer orbitreku eshte me rryme me

  Prishtinë Sot, 09:23
  175 €
 • 1 foto
  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI
  Koleksione

  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI

  Ne shitje komplet koleksioni me 120 monedha antike nga argjendi dhe bronzi. Per me shume informacio

  Ferizaj Sot, 09:20
  12 €
 • 5 foto
  Wittnauer Geneve GOLD
  Veshje / Kepuce / Ore

  Wittnauer Geneve GOLD

  Shitet ore dore per meshkuj dhe femra Wittnauer Geneve GOLD Ora eshte Swiss Made E gjitha ne GOLD dh

  Durrës Sot, 09:17
  250 €
 • 0 foto
  Ore Citizen eco-drive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Citizen eco-drive

  Ore per meshkuj citizen eco-drive wr 200 Pak e perdorur por ne gjeje shum te mire

  Durrës Sot, 09:17
  129 €
 • 2 foto
  bicikleta
  Paisje per sport

  bicikleta

  biciklet sportive

  Deqan Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ore Sandoz Saphir
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Sandoz Saphir

  shitet orea Sandoz Saphir HC-1147 ora eshte ne gjendje shume te mire

  Durrës Sot, 09:16
  25 €
 • 2 foto
  TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC CALIBRE 5 rrypa lekure
  Veshje / Kepuce / Ore

  TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC CALIBRE 5 rrypa lekure

  Ore Dore per meshkuj TAG HEUER CARRERA AUTOMATIC CALIBRE 5 leather Ora eshte ne gjendje super, si e

  Durrës Sot, 09:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet qeni Pastor Belg i dresirum
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni Pastor Belg i dresirum

  Shitet qeni I dresirum I cili respekton komandat e pronarit me perpikëri, qeni eshte në fazen e zhvi

  Ferizaj Sot, 09:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION!!! Biciklete Ballistic Magnum 26\'
  Paisje per sport

  OKAZION!!! Biciklete Ballistic Magnum 26\'

  Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë Sot, 09:10
  150 €
 • 1 foto
  shes qeni e sharit mosha 18 muj shum i mir
  Kafshe shtepiake

  shes qeni e sharit mosha 18 muj shum i mir

  kuosht itresum thirrin +38344266644

  Prishtinë Sot, 09:07
  1 €
 • 0 foto
  Samsung Gear S3 Frontier 46mm⌚️
  Veshje / Kepuce / Ore

  Samsung Gear S3 Frontier 46mm⌚️

  Samsung Gear S3 Frontier 46mm⌚️ 📦With Box & Original Charger 📦 Color : Silver ✔️ 👉 235€

  Tiranë Sot, 09:02
  235 €
 • 3 foto
  Kitare Golden Ton profesionale.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Golden Ton profesionale.

  shes kitare golden ton profesionale.akustike.ngjyre e zeze e vecante nga te gjitha kitaret e tjera.e

  Tiranë Sot, 09:01
  250 Lek
 • 0 foto
  Shiten kanerina gardelina
  Kafshe shtepiake

  Shiten kanerina gardelina

  Shes gardelina dhe kanerina meshkuj 3000 lek secili.femra 1000 lek secila.kanerina cifte me veze 500

  Tiranë Sot, 09:01
  1.000 Lek
 • 9 foto
  Biciklla Ndrrim me skuter
  Paisje per sport

  Biciklla Ndrrim me skuter

  Shes biçikletat ndrrim boj me vetur tejashtit qenuk regjistrohet ikam tri bicikla idha tel:0495096

  Mitrovicë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Te ardhur nga Germania me cdo pjes Originale 3× 9× ram

  Durrës Sot, 08:57
  300 €
 • 5 foto
  Smart
  Paisje per sport

  Smart

  Smart E Bike 31 Km me motorr aktiv pa i dhen kembve 20 km me nje bateri Me karikus baterije bateri

  Durrës Sot, 08:54
  900 €
 • 9 foto
  Syze dielli të polarizuara
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli të polarizuara

  Shiten syzet e diellit të polarizuara, me të gjitha pajisjet përcjellëse si në foto. Syzet janë të

  Ferizaj Sot, 08:53
  28 €
 • 10 foto
  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA
  Paisje per sport

  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Sot, 08:52
  39 €
 • 1 foto
  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)

  Në gjndje të shkëlqyeshme, prodhim Zviceran. +38344351896 Viber. 049351896

  Prizren Sot, 08:51
  70 €
 • 2 foto
  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)

  I ardhur nga Zvicra, shumë pak i përdorur! Originall Casio. +38344351896 Viber. 049351896 ipko.

  Prizren Sot, 08:51
  40 €
 • 1 foto
  BOSE Acoustimass 6 III
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BOSE Acoustimass 6 III

  Shes Bose Acoustimass 6 III paisje me 5 altoparlanta dhe Bass me Receiver Panasonic me te gjitha ka

  Rahovec Sot, 08:50
  300 €
 • 7 foto
  City Bike, pa zingjir me rryp dhemzor
  Paisje per sport

  City Bike, pa zingjir me rryp dhemzor

  Shitet Bicikleta City Bike Corratec, eshte ne gjendje shume te mire, ka goma 28she, shume e pershta

  Prishtinë Sot, 08:46
  290 €
 • 2 foto
  Shitet pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Shitet pastor gjerman

  shes pastor gjerman qeni osht teper i shtir kujt i hyn ne pun le tun lajmrohet ne viber +38345693

  Skënderaj Sot, 08:44
  90 €
 • 0 foto
  Shes orbitrekun 2 jav i perdorun
  Paisje per sport

  Shes orbitrekun 2 jav i perdorun

  Shes orbitrekun shum i mir dhe shum pak i perdorun Orbitreku osht i firmes elite vetum 2 jav i perdo

  Prishtinë Sot, 08:42
  115 €
 • 4 foto
  Akuarium me të gjitha paisjet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium me të gjitha paisjet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Sot, 08:42
  90 €
 • 3 foto
  Akuarium komplet me paisje
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me paisje

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Sot, 08:42
  80 €
 • 3 foto
  SCHWINN 26"
  Paisje per sport

  SCHWINN 26"

  Shes bicikleten e kursit Schwinn 26" ne gjendje perfekte.Shitet pa parafangot.Cmimi i padiskutueshem

  Tiranë Sot, 08:41
  25.000 Lek
 • 1 foto
  ZËRIM me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ZËRIM me qera

  Rezervo tani me qmim te Volitshem: leshojm zerim me qera per dasma dhe ahengje te ndryshme na kontak

  Obiliq Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kelyshi
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelyshi

  Shes klyshin 2 mujsh e gjysem shum i mir dhe i shum i dashur per famjlje Qeni eshte i vaksionuar dhe

  Prishtinë Sot, 08:38
  50 €
 • 1 foto
  Shes orbitrekun shum i mir
  Paisje per sport

  Shes orbitrekun shum i mir

  Shes orbitrekun shum i mir dhe shum pak i perdorun Orbitreku osht i firmes elite Qmimi per orbitrek

  Prishtinë Sot, 08:38
  115 €
 • 4 foto
  Shes akuariumin komplet
  Kafshe shtepiake

  Shes akuariumin komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Sot, 08:38
  150 €
 • 0 foto
  Pajisje per fitnes
  Paisje per sport

  Pajisje per fitnes

  Shes pajisjet ne foto,AB ROCKET 5000 leke dhe susten per 1200 leke.

  Tiranë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes orat te dores edhe te xhepit Omikron.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes orat te dores edhe te xhepit Omikron.

  Shes orat e dores dhe te xhepit Omikron ne gjendje shum te mire.

  Gjilan Sot, 08:34
  265 €
 • 7 foto
  Shes keto ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes keto ora

  Shes kto ora 65euro per cope.

  Gjilan Sot, 08:34
  65 €
 • 0 foto
  Shitet Samsung Galaxy Watch OKAZION!
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Samsung Galaxy Watch OKAZION!

  Shes Samsung Galaxy Watch 42mm (2019) origjnal, bashke me te gjithe aksesoret, e sapoardhur nga USA.

  Tiranë Sot, 08:31
  25.000 Lek
 • 6 foto
  Pallonj
  Kafshe shtepiake

  Pallonj

  pallonj cift per me shume info cel 0672075190

  Fier Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.
  Koleksione

  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Radio antike

  Elbasan Sot, 08:26
  200 €
 • 7 foto
  Artikuj për koleksion
  Koleksione

  Artikuj për koleksion

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendj

  Elbasan Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ore druri
  Koleksione

  Shitet ore druri

  Ore druri ne gjendje pune

  Elbasan Sot, 08:23
  400 €
 • 0 foto
  Shitet AKAI MPK mini 2 Okazion!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet AKAI MPK mini 2 Okazion!

  Shes Tastiere Controller AKAI MPK Mini mkII, origjinale, e sapo ardhur nga USA, bashke me te gjithe

  Tiranë Sot, 08:22
  99 €
 • 4 foto
  Bicikletë alumini
  Paisje per sport

  Bicikletë alumini

  Shitet bicikleta me profil te rrotave 26, ne gjendje te shkëlqyeshme, e dizajnuar në Austri

  Gjilan Sot, 08:22
  170 €
 • 2 foto
  Vela për ski në ujë
  Paisje per sport

  Vela për ski në ujë

  Paisja perdoret për mes erës për ski në ujë. Posedon te gjitha paisjeto

  Gjilan Sot, 08:21
  250 €
 • 4 foto
  Biçikleta super bike
  Paisje per sport

  Biçikleta super bike

  Shiten biçikletat te ardhura nga gjermania Qmimi per cope e bardha 200€ e zeza 250€

  Gjakovë Sot, 08:20
  2 €
 • 6 foto
  Stevens Full Suspension  - XTR
  Paisje per sport

  Stevens Full Suspension - XTR

  Stevens Full suspension Amortizerin para me bllokad Amortizerin mbrapa me bllokad me ajër Pjesët t'g

  Gjilan Sot, 08:20
  350 €