Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 9 foto
  Mikseta Yamaha MX12/4, shes /ndrroj me kartel zeri
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikseta Yamaha MX12/4, shes /ndrroj me kartel zeri

  Shes mikseten Yamaha MX 12/4 Mixing Console, 12 kanalshe me 4 Grupe me Equalizer dhe efekte me hall

  Prishtinë 6 dhjetor 15:44
  220 €
 • 3 foto
  SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer

  Shes Sempler Amerikan "E-Mu, E 6400 ultra" plus ka te instaluar hard diskun skazi dhe ram memorjen f

  Prishtinë 6 dhjetor 15:43
  490 €
 • 6 foto
  Amplifiera (Slleva, Perforcues) 2000 W dhe 1200 W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifiera (Slleva, Perforcues) 2000 W dhe 1200 W

  Shes dy amplifiera (slleva, perforcues) professional te firmes se njohur Angleze Chameleon, jan 19 i

  Prishtinë 6 dhjetor 15:43
  340 €
 • 6 foto
  Miksetë Digjitale "YAMAHA AW 16 G"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Miksetë Digjitale "YAMAHA AW 16 G"

  Shes Miksetën e re digjitale "Yamaha AW 16 G" Professional Audio Work station per incizim e muzikes

  Prishtinë 6 dhjetor 15:42
  290 €
 • 5 foto
   \'Digital Reverb \' Lexicon pcm 90
  Instrumente muzikore dhe paisje

  \'Digital Reverb \' Lexicon pcm 90

  Shes efekt procesorin \"Digital Reverb Erator\" Lexicon pcm 90, i cili ka efekte super profesionale,

  Prishtinë 6 dhjetor 15:41
  440 €
 • 3 foto
  Compresor Limiter Gate 1066 dbx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Compresor Limiter Gate 1066 dbx

  Shes "Compresor Limiter Gate 1066" te firmes se njohur "dbx" eshte ne gjendje te shkelqyer, fare pak

  Prishtinë 6 dhjetor 15:41
  240 €
 • 1 foto
  Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"

  Shes Krosover "Digital System Controller-Profesional Loud Speaker DSC 42" i firmes Community, per li

  Prishtinë 6 dhjetor 15:40
  320 €
 • 9 foto
  SHARKI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHARKI

  Shes gjysem Sharki e cila eshte e pedorur por ne gjendje shum te mire dhe tingllon bukur Tel, wiber

  Prishtinë 6 dhjetor 15:39
  170 €
 • 9 foto
  SHARKI TURKE - SAZ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHARKI TURKE - SAZ

  Shes Sharki Turke - Saz, e cila eshte ne gjendje shumë te mire, ka ze te bukur dhe akordon bukur, e

  Prishtinë 6 dhjetor 15:37
  330 €
 • 6 foto
  Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord

  Shes kuferin (kuti, sanak) origjinal i cili eshte nga materiali shum cilesor dhe sherben per vendosj

  Prishtinë 6 dhjetor 15:36
  65 €
 • 7 foto
  Kofer, Kuti, sanak per mikseta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kofer, Kuti, sanak per mikseta

  SHES KOFERIN, SANAKUN PER MIKSETA, DIMENZIONET E MBRENDSHME JANE: GJATESIA 67 CM. GJERESIA 48 CM. T

  Prishtinë 6 dhjetor 15:34
  45 €
 • 3 foto
  Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura

  Shes fotrollen, çanten per kitare akustike, klasike nga lekura ne gjendje te shkelqyer si e re, dhe

  Prishtinë 6 dhjetor 15:34
  25 €
 • 6 foto
  Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman

  Shes nje altoparlant tre sistemsh, me tinguj te larte, te mesem dhe bas, eshte shum kualitativ, prod

  Prishtinë 6 dhjetor 15:33
  70 €
 • 8 foto
  Altoparlanta (Zvuqnika) Montarbo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta (Zvuqnika) Montarbo

  Shes dy altoparlanta pasiv nga 600 W ku ne nje kuti jan te vendosur kater altoparlanta 12 inch, e qe

  Prishtinë 6 dhjetor 15:32
  250 €
 • 0 foto
  Bez Per Bilardo
  Paisje per sport

  Bez Per Bilardo

  Shes Bez Per Bilardo Me Madhesi Sipas Permasave Te Bilardos. Me Ngjyra Te Ndryshme .p.sh. Kuq,Kalter

  Ferizaj 6 dhjetor 15:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Thase Boksi
  Paisje per sport

  Thase Boksi

  Shes Thase Boksi 80x30cm 90x30cm 100x30cm 120x30cm 120x35cm Si dhe me Ngjyra Te Ndryshme Qmimi Nvar

  Ferizaj 6 dhjetor 15:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrejta Futbolli Te \"portave\"
  Paisje per sport

  Rrejta Futbolli Te \"portave\"

  Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes m

  Ferizaj 6 dhjetor 15:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  \"Flipera\" Tavolina Futbolli.
  Paisje per sport

  \"Flipera\" Tavolina Futbolli.

  Shes \"Flipera\" Tavolina Futbolli Te Markes Me Te Njohur \"FABI\" Torino Nga Italia. Me Shumice Dhe

  Ferizaj 6 dhjetor 15:26
  800 €
 • 4 foto
  Flipera Fa-Bi
  Paisje per sport

  Flipera Fa-Bi

  Shes Tabela Futbolli \"Flipera\" Te Markes Me Te Njohur \"FABI\" Torino. Me Shumice Dhe Pakice. Qmi

  Ferizaj 6 dhjetor 15:25
  860 €
 • 0 foto
  Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri

  Shes mikrofon te ri, profesional "D 880" te firmes se njohur boterore AKG, i cili jep tingull shum t

  Prishtinë 6 dhjetor 15:25
  80 €
 • 1 foto
  Rrjeta te portave
  Paisje per sport

  Rrjeta te portave

  Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes m

  Ferizaj 6 dhjetor 15:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet Bilardo
  Paisje per sport

  shitet Bilardo

  cmimi ; diskutueshem Gjendja ; 10/10

  Lezhë 6 dhjetor 15:16
  650 Lek
 • 6 foto
  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa

  Shes dy kutija te zbrazta tre sistemsh 15 inch. pa altoparlanta, te cilat i kan te vendosura skretni

  Prishtinë 6 dhjetor 15:11
  140 €
 • 6 foto
  KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET

  Shes koferin, sanakun per mikset me keto dimenzione te brendshme: Gjatesia 70 cm. Gjeresia 46 cm. Th

  Prishtinë 6 dhjetor 15:10
  45 €
 • 6 foto
  Altoparlanta DB Technologies 12 inch
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta DB Technologies 12 inch

  Shes dy altoparlanta te firmes DB Technologies dy sistemsh me altoparlanta 12 inch fabrikisht te pun

  Prishtinë 6 dhjetor 15:09
  130 €
 • 0 foto
  Shes Qizme per Skija
  Paisje per sport

  Shes Qizme per Skija

  Shes Qizme per Skija Viber +38345664119

  Ferizaj 6 dhjetor 15:07
  25 €
 • 4 foto
  Stilolaps Vatican Museum
  Koleksione

  Stilolaps Vatican Museum

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:56
  100 €
 • 4 foto
  Stilolaps Zenith Extra Argjend 925 Vintage
  Koleksione

  Stilolaps Zenith Extra Argjend 925 Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:56
  80 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Parker 75, arg 925
  Koleksione

  Stilograf Vintage Parker 75, arg 925

  Ne gjendje te persosur estetike, maja ne ar

  Tiranë 6 dhjetor 14:54
  210 €
 • 3 foto
  Stilograf Parker 75 Insignia Gold
  Koleksione

  Stilograf Parker 75 Insignia Gold

  Ne gjendje te persosur estetike, maja ne ar, trupi i lare ne ar

  Tiranë 6 dhjetor 14:54
  220 €
 • 3 foto
  Stilolaps Giulia Schmid Argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Giulia Schmid Argjend 925

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:54
  75 €
 • 0 foto
  Stilolaps Delta ne argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Delta ne argjend 925

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:54
  65 €
 • 1 foto
  Stilolaps Aurora
  Koleksione

  Stilolaps Aurora

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:52
  30 €
 • 3 foto
  Stilolaps Columbus argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Columbus argjend 925

  Ne gjendje te persosur

  Tiranë 6 dhjetor 14:51
  50 €
 • 6 foto
  Stilograf Watermans Vintage
  Koleksione

  Stilograf Watermans Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:51
  85 €
 • 7 foto
  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925
  Koleksione

  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925

  NE GJENDJE TE PERKRYER, MEKANIZMI QUARZ

  Tiranë 6 dhjetor 14:51
  150 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Aurora
  Koleksione

  Stilograf Vintage Aurora

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:49
  70 €
 • 7 foto
  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140

  te reja , pa kuti dhe kllef

  Tiranë 6 dhjetor 14:49
  80 €
 • 3 foto
  Stilograf Pelikan Souveran M215
  Koleksione

  Stilograf Pelikan Souveran M215

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:48
  150 €
 • 9 foto
  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:48
  170 €
 • 0 foto
  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage
  Koleksione

  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage

  Ne gjendje te persosur, maja ne ar , shitet pa kuti

  Tiranë 6 dhjetor 14:47
  180 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Waterman
  Koleksione

  Stilograf Vintage Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 6 dhjetor 14:47
  70 €
 • 9 foto
  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135, ne gjendje te persosur

  Tiranë 6 dhjetor 14:46
  169 €
 • 7 foto
  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage

  Në përgjithësi në gjendje të mirë estetike, lentet kanë disa shenja të vogla indiferente por estetik

  Tiranë 6 dhjetor 14:45
  159 €
 • 6 foto
  Syze Gianni Versace Mod.311 Col.928 54/16 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gianni Versace Mod.311 Col.928 54/16 Vintage

  Te reja , Stock

  Tiranë 6 dhjetor 14:39
  160 €
 • 5 foto
  Syze YvesSaintLaurent
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze YvesSaintLaurent

  Jane 99.9% te reja vendosus vetem nje here

  Tiranë 6 dhjetor 14:38
  160 €
 • 6 foto
  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As

  Ne gjendje te mire estetike, shiten pa kllef

  Tiranë 6 dhjetor 14:38
  130 €
 • 1 foto
  Meshtjerr 18 muaj
  Kafshe shtepiake

  Meshtjerr 18 muaj

  Shes meshtjerren 18 muaj me pre

  Skënderaj 6 dhjetor 14:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Snowboard Nitro
  Paisje per sport

  Snowboard Nitro

  Snowboard Nitro e blere vitin e kaluar, perdorur vetem 1 here, markerat Elan, eshte i gjate 146cm, n

  Prishtinë 6 dhjetor 14:12
  270 €
 • 0 foto
  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume

  Shitet kudra pastor belg melinos është bara Kudra i ban rreth 10 klysh.

  Gjakovë 6 dhjetor 14:00
  Me Marrveshje