Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis

  Masazher me frekuenca,largo dhimbjet e trupit,relaksohu ne kohen e lire,shliro muskujt etj.I ri shik

  Prishtinë Sot, 10:48
  14 €
 • 5 foto
  Smart Watch Per Femije (F)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch Per Femije (F)

  Smart Watch Per Femije- ngjyra per gjinine femrore. E re ne pakete. Ka vend per Sim kartele(numer t

  Prishtinë Sot, 10:45
  20 €
 • 6 foto
  Shitet kelyshii
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelyshii

  Shitet kelyshi i sharit vaksinen e ka marr ndrrime nuk baj viber +38349250912

  Klinë Sot, 10:44
  260 €
 • 2 foto
  SWATCH IRONY ALUMINIUM
  Veshje / Kepuce / Ore

  SWATCH IRONY ALUMINIUM

  Shes oren e dores Swatch Irony aluminium super e lehte. Eshte ne gjendje te mire optike dhe teknike

  Prishtinë Sot, 10:39
  35 €
 • 3 foto
  Pula orpintong
  Kafshe shtepiake

  Pula orpintong

  1 gjel e 2 pula

  Vushtrri Sot, 10:38
  70 €
 • 2 foto
  Shitet Qeni
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qeni

  Shitet qeni siq shihet ne foto arsyja e shitjes veq qe spo mundem me u perkujdes per ma shum info 0

  Lipjan Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Qenin Mashkull Raca Maltese Extra etjj
  Kafshe shtepiake

  Qenin Mashkull Raca Maltese Extra etjj

  Qenin MashkullRaca Malltezer maltese maltes Extra lir Emire arel .

  Prishtinë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Urgjent hower board gold Sliding extra etj
  Paisje per sport

  Urgjent hower board gold Sliding extra etj

  Urgjent hower board gold Sliding extra etj arel

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Netbook Samsung 10.1 ExtraLireMir Urgjent etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Netbook Samsung 10.1 ExtraLireMir Urgjent etj

  Netbook Samsung 10.1 ExtraLireMir Urgjent etj arel

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet BMW matsshpejcs iriViti2018Extra etj
  Paisje per sport

  Biciklet BMW matsshpejcs iriViti2018Extra etj

  Arel. Shes motor BMW ir ri posedon drit lled zhvillon shpejtsi deri ne 40km/h dhe mban baterin der

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Arctic bag per fjetje ne natyr
  Paisje per sport

  Arctic bag per fjetje ne natyr

  Arctic bag per camping ne natyr. Shes jorganin e fjetjes natyror esht prodhim zviceran i dedikuar p

  Gllogoc Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dhi
  Kafshe shtepiake

  dhi

  shesi lop shum mir Tel 049255529vibr

  Skënderaj Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet urgjent bickleta Cube 29, model vitit 2019
  Paisje per sport

  Shitet urgjent bickleta Cube 29, model vitit 2019

  Shitet urgjent bicikleta Cube 29 ne gjendje perfekte (pothuajse e re), model i vitit 2019. Bej ndrr

  Prishtinë Sot, 10:18
  399 €
 • 10 foto
  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA
  Paisje per sport

  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Sot, 10:17
  39 €
 • 2 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shes pitbullin shum te mir nuk osht agresiv e kam majt per qef mosha e ti 1 vjet i ka bo njanar Per

  Gjilan Sot, 10:17
  99 €
 • 2 foto
  Shes Bicikleten Univega
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten Univega

  Shes bicikleten Univega terreno, esht e ardhur nga zvicra,ka 24 speed,gomat 26,mjaft e pershtaqme pe

  Podujevë Sot, 10:13
  150 €
 • 3 foto
  zagar
  Kafshe shtepiake

  zagar

  shiten zagar zagaric pasafca 8 muj arsyja qe spo kam vakt mi lshu rac shum e fort edhe trengjyrshi s

  Gjilan Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Akita Inu
  Kafshe shtepiake

  Akita Inu

  Shes akita inu 100% racë e pastër , prindërit e këlshve janë me pedigree. Për më shum info. na konta

  Gjilan Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes bicikleten giant
  Paisje per sport

  shes bicikleten giant

  urgjent shese bicikete giant bsp me gjthe te miret alumin 7 shpejtesi fellne dubell gepek i madh bi

  Prishtinë Sot, 10:10
  380 €
 • 11 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë Sot, 10:03
  7.000 €
 • 0 foto
  Bicikel
  Paisje per sport

  Bicikel

  Shes biciklen

  Prishtinë Sot, 09:55
  70 €
 • 2 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet mondia 26 gomat eshte ngjyre e kaltert bicikleta eshte me shum per njerz te moshuar shkon

  Vushtrri Sot, 09:55
  50 €
 • 4 foto
  MIKSER PËR DJ VESTAX PCV-180
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER PËR DJ VESTAX PCV-180

  SHITET MIKSER PËR DJ ME 3 KANALE VESTAX PCV-180 NË GJENDJE SHUMË TË MIRË KONTAKT: 0692285062 OSE WH

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ÇIFT PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË RIN
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ÇIFT PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË RIN

  SHITEN DY CD PLAYERA PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË REJA PA ASNJË SHENJË PËRDORIMI. KONTA

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR

  SHITET TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR NË GJENDJE SI I RI KONTAKT: 0692285062 OSE WHATSA

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MIKSER MACKIE VLZ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER MACKIE VLZ

  SHITET MIKSER MACKIE MICRO SERIES VLZ 1402 NË GJENDJE PERFEKTE 14 KANALE PHANTOM POWER KONTAKT: 06

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE MADE IN USA KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX DHE VALIXHE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX DHE VALIXHE

  SHITET SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX PCV-180 DHE VALIXHE NË GJENDJE PERFEKTE KONTAKT: 06922

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR

  SHITET PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR NË GJENDJE SI I RI 1000 WATT 8 DALJE KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D

  SHITET BATERI E RE SHURE SB902 PËR MIKROFONAT SHURE GLX-D BATERIA ËSHTË E RE NË KUTI. E PËRSHTATSHME

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Zogj te mishit
  Kafshe shtepiake

  Shes Zogj te mishit

  mundin edhe ne viber me kontaktu +38345261005

  Lipjan Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten bicikleta te ardhura nga gjermania????
  Paisje per sport

  Shiten bicikleta te ardhura nga gjermania????

  Shiten bicikleta te llojeve te ndryshme per te gjitha moshat.cmime te ndryshme flm

  Elbasan Sot, 09:46
  70 €
 • 0 foto
  Shitet Bari per Fushe Futbolli ose per kopshte
  Paisje per sport

  Shitet Bari per Fushe Futbolli ose per kopshte

  E shes barin e perdorur por ne gjendje shume te mire me qmim te lire

  Gjilan Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Syza LOUIS VUITTON
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza LOUIS VUITTON

  Shiten syzat e diellit LOUIS VOUITTON të përdorura Syzat kan edhe futrollen-shih fotot Syzat janë bl

  Prishtinë Sot, 09:45
  190 €
 • 0 foto
  galaxy watch 42 mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  galaxy watch 42 mm

  galaxy watch 42 mm black vjen me packet me rryp rezerv me gjitha pajisjet si dhe 2 vjet garancion ne

  Prishtinë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shes pitbull 2 vjet gjinia femen e ngushme nuk osht agresive nr.viber +38345500519

  Prishtinë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Sot, 09:36
  8.000 Lek
 • 8 foto
  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

  Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!! Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihn

  Tiranë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklete elektrike FLIPPER by Italwin
  Paisje per sport

  Biciklete elektrike FLIPPER by Italwin

  Shitet si ne foto biciklete e zmontushme x cdo lloj moshe fliper me celsin e vet me bateri te kariku

  Tiranë Sot, 09:36
  400 €
 • 1 foto
  Shes thas te boksit
  Paisje per sport

  Shes thas te boksit

  Shes thas te boksit te lekures.

  Vushtrri Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  THAS TE BOKSIT
  Paisje per sport

  THAS TE BOKSIT

  Thas te boksit.

  Vushtrri Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION BICIKLETE E PAPERDORUR FARE 26 AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  OKAZION BICIKLETE E PAPERDORUR FARE 26 AMORTIZATOR

  Biciklete 26 e paperdorur fare e sapo montuar nga kutia gjendje perfekte me amortizator ne mes marsh

  Tiranë Sot, 09:32
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklet Me Rrym--TRIO--
  Paisje per sport

  Biciklet Me Rrym--TRIO--

  SHITET BICIKLETA ME RRYM-(TRIO)-NE GJENDJE TE RREGULLT TE GJITHA PJEST SHIMANO -DRITAT FUNKSJONALE-P

  Pejë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dorza sportive
  Paisje per sport

  Dorza sportive

  1 PALE KREJT TE ZEZA DHE DORZAT NUMER 5 QE KAN SHENJEN E BORES JAN SHIT ! dorza sportive ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sport
  Paisje per sport

  Sport

  Mban 2 ore karikimin shpejtesin 25km/h E sapo arrdhur nga Franca eshte e pa perdorune

  Tiranë Sot, 09:28
  450 €
 • 0 foto
  Montblanc
  Veshje / Kepuce / Ore

  Montblanc

  Stilolaps,laps,stilograf MONTBLANC

  Tiranë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten orat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten orat

  Shiten orat Dolce Gabana, Citizen, Ingersoll, Revue, Nautica, Zeno

  Tiranë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DYNAKORD 1400wat 4BOKSE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNAKORD 1400wat 4BOKSE

  FONI DYNAKORD 1400WAT 4BOKSE BERINGERA NGA 800WAT COPA PULTI ESHT I PA RIPARUAR AS NJEHERE MUND TA K

  Durrës Sot, 09:27
  3 Lek
 • 0 foto
  Sektor
  Veshje / Kepuce / Ore

  Sektor

  Gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 09:26
  120 €
 • 0 foto
  Silohuette
  Veshje / Kepuce / Ore

  Silohuette

  Te reja

  Tiranë Sot, 09:26
  150 Lek