Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!
  Paisje per sport

  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!

  Shes Bicikleten \"Bocas/Shimano\" originale, Made in Germany., madhesia 28sh, 7 shpejtesi, alumin 1

  Pejë Dje, 17:59
  320 €
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Dje, 17:58
  350 €
 • 3 foto
  Lojera Fati
  Paisje per sport

  Lojera Fati

  Shiten 4 Kompjutera qe jan ne gjendje pune per Lojera Fati . Gjithsej eshte 1 Pc i Math dhe 3 te veg

  Fier Dje, 17:54
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Orat Navi 3 ATM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orat Navi 3 ATM

  Shiten orat Navi force 30mij te vjetra secila kunder ujit te reja nekuti telefono 069 24 83 849 Durr

  Durrës Dje, 17:53
  30 Lek
 • 5 foto
  Biciklet Karbon Profesionale
  Paisje per sport

  Biciklet Karbon Profesionale

  Bicikleta eshte me te gjitha pjeset origjinale dhe shitet per arsye mosperdorimi.. Trup me fibra kar

  Fier Dje, 17:52
  800 €
 • 3 foto
  Ray Ban aviator large metal Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban aviator large metal Origjinale

  (RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3275 55-14 3N) Kodi i syzeve

  Lezhë Dje, 17:44
  100 Lek
 • 3 foto
  RRIP FITNESI
  Paisje per sport

  RRIP FITNESI

  Rrip fitnesi ORIGJINAL lekur !!! I RI, i pa perdorun.

  Prizren Dje, 17:43
  18 €
 • 3 foto
  Qen shari 2 muaj femen
  Kafshe shtepiake

  Qen shari 2 muaj femen

  Qen sharri ngjyr zez 2 muaj femen quhet llejdi

  Fushë Kosovë Dje, 17:32
  45 €
 • 1 foto
  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW

  0.00 EURO TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE PER 24 H SMART WATCH BLACK e zez

  Ferizaj Dje, 17:32
  18 €
 • 2 foto
  Kitare klasike LaManche Rubi CM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike LaManche Rubi CM

  Kitare klasike pothuajse e re me gjithe valixhe

  Tiranë Dje, 17:20
  200 €
 • 5 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shes klysh sharri rac e paster sharr i kan 1 muj e 14 dit

  Istog Dje, 17:20
  300 €
 • 1 foto
  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis

  TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË

  Ferizaj Dje, 17:20
  18 €
 • 3 foto
  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW

  SMART WATCH WHITE-BATDHË EDITION -NGJYRË E BARDHË per iphone. samsung ETJ..SIM CARD , KAMERA - E RE

  Ferizaj Dje, 17:20
  18 €
 • 1 foto
  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj
  Koleksione

  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë dekoruese, dhuratë fantastike për të dashurit tuaj , mjafton të na dërgoni foton në viber dhe

  Prishtinë Dje, 17:19
  11 €
 • 0 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  shitet zagari osht pasavc njek leper kaprull dhelpen zagarin munum me provu zanin e ka trash

  Mitrovicë Dje, 17:18
  150 €
 • 0 foto
  Sllev
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev

  Sllev ne gjendje te rregullt 4 satelita iqon

  Gllogoc Dje, 17:16
  110 €
 • 7 foto
  Super Ora e mençur me Super Çmimi
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Ora e mençur me Super Çmimi

  •Super Ora e mençur me Super Çmimi për vetëm 16.99€âœ”️ •Specifikat: Kjo orë mund të regjistro

  Prishtinë Dje, 17:16
  17 €
 • 1 foto
  oferte falas 100%
  Veshje / Kepuce / Ore

  oferte falas 100%

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Prishtinë Dje, 17:15
  30.000 €
 • 8 foto
  Pushk, Pushke, Pushke ajrore, Fllaberk.
  Paisje per sport

  Pushk, Pushke, Pushke ajrore, Fllaberk.

  Pushka Ajrore eshte e prodhuar ne Republiken Çeke, fabrika \"Çeska Zbrojka\". E regjistruar ne Kosov

  Prishtinë Dje, 17:08
  280 €
 • 2 foto
  Shitet ora NIXON
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora NIXON

  Shitet ose ndrrohet ora nixon pak e perdorur e ardhur na amerika

  Prishtinë Dje, 17:05
  250 €
 • 5 foto
  Paisje palestre
  Paisje per sport

  Paisje palestre

  Shiten paisjet e palestres pothuaj te reja , perdorur vetem 1 vite .okazion ..9000 euro .

  Fier Dje, 17:03
  9.000 €
 • 0 foto
  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh
  Kafshe shtepiake

  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh

  Shes Gjelin Piklan 3 Ngjyrsh Gjel Per Merakli

  Prizren Dje, 16:53
  23 €
 • 8 foto
  Shiten biqikletat
  Paisje per sport

  Shiten biqikletat

  Shes biçikletat

  Prishtinë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SERIOUS 27.5er shimano XT
  Paisje per sport

  SERIOUS 27.5er shimano XT

  Shes biçikleten 27.5er SERIOUS Prodhim gjerman Shimano XT Frenat me vaj 3 X 10 shpejtesi

  Prishtinë Dje, 16:50
  410 €
 • 3 foto
  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension
  Paisje per sport

  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension

  Kontakt: SMS / WhatsApp / Viber: 069 3 87 87 87 https://www.giant-bicycles.com/gb/trance-27dot5-2-2

  Tiranë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Prizren Dje, 16:39
  90 €
 • 3 foto
  Malinoisi
  Kafshe shtepiake

  Malinoisi

  shes qenin femen belg malinois mosha 11 muajshe shumm agresive ne te pa njohurit

  Prishtinë Dje, 16:35
  300 €
 • 3 foto
  Leshohet komplet lokali/biznesi me qera
  Paisje per sport

  Leshohet komplet lokali/biznesi me qera

  Leshohet komplet lokali/biznesi me qera me paisje me krejt me te gjitha

  Prishtinë Dje, 16:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Komplet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Komplet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi urban fitnes center me nje qmim shum te volitshem pajisjen jan te ruajtura dh

  Prishtinë Dje, 16:34
  10.000 €
 • 8 foto
  Shitet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi fitness center per 300m katror me pajisje me klima me shank me te gjitha gjer

  Tiranë Dje, 16:34
  10.000 €
 • 2 foto
  Jelek sport per bicikleta fitnes etj ,15€
  Paisje per sport

  Jelek sport per bicikleta fitnes etj ,15€

  Jelek sport per bicikleta fitnes etj i ardhur nga jashte , madhesia numer L . CMIMI FIX , Viber +383

  Prishtinë Dje, 16:29
  15 €
 • 0 foto
  SCOTT CITY BIKE , 280€
  Paisje per sport

  SCOTT CITY BIKE , 280€

  Scott city bike sportster ne gjendje te rregullt e ardhur nga jashte , 24 shpejtesi Acera Frenimi V

  Prishtinë Dje, 16:28
  280 €
 • 0 foto
  Biciklet klasike e viteve 70-ta CMIMI 290€
  Paisje per sport

  Biciklet klasike e viteve 70-ta CMIMI 290€

  Shitet biçiklet klasike e viteve te 70-ta oldtimer e ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte cdo pjes

  Prishtinë Dje, 16:28
  290 €
 • 6 foto
  Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord

  Shes kuferin (kuti, sanak) origjinal i cili eshte nga materiali shum cilesor dhe sherben per vendosj

  Prishtinë Dje, 16:27
  65 €
 • 12 foto
  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA
  Paisje per sport

  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

  Tek NTP MENCI mund te gjeni material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, b

  Prishtinë Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  XIAOMI Mi Electric Scooter Pro Black
  Paisje per sport

  XIAOMI Mi Electric Scooter Pro Black

  SUPER::::::VETEM PER NJERZIT QE E NJOHIN KETE LLOJ SPORTI:::: 0694882445:TEL

  Elbasan Dje, 16:26
  650 €
 • 2 foto
  Xiaomi Mi Electric Scooter M365 - Black
  Paisje per sport

  Xiaomi Mi Electric Scooter M365 - Black

  SUPER MALL::::: NR:CONTAKTI:::0694882445

  Elbasan Dje, 16:26
  399 €
 • 11 foto
  Bicikleta orgjinale firmato te ndrysheme 26\'\'-28\'\'
  Paisje per sport

  Bicikleta orgjinale firmato te ndrysheme 26\'\'-28\'\'

  Bicikleta e markave me te mira ne bote.....super.... Nr. contaktit 0694882445

  Elbasan Dje, 16:26
  1 €
 • 11 foto
  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA
  Paisje per sport

  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kofer, Kuti, sanak per mikseta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kofer, Kuti, sanak per mikseta

  SHES KOFERIN, SANAKUN PER MIKSETA, DIMENZIONET E MBRENDSHME JANE: GJATESIA 67 CM. GJERESIA 48 CM. T

  Prishtinë Dje, 16:24
  45 €
 • 3 foto
  Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura

  Shes fotrollen, çanten per kitare akustike, klasike nga lekura ne gjendje te shkelqyer si e re, dhe

  Prishtinë Dje, 16:24
  25 €
 • 6 foto
  KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET

  Shes koferin, sanakun per mikset me keto dimenzione te brendshme: Gjatesia 70 cm. Gjeresia 46 cm. Th

  Prishtinë Dje, 16:23
  45 €
 • 10 foto
  Shitet buzheteria me rafta modern Italian
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet buzheteria me rafta modern Italian

  Shitet buzheteria me rafta modern Italian. Vlera e aksesorve eshte shume e madhe por shitet me vlere

  Fushë Kosovë Dje, 16:23
  8.400 €
 • 8 foto
  Altoparlanta (Zvuqnika) Montarbo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta (Zvuqnika) Montarbo

  Shes dy altoparlanta pasiv nga 600 W ku ne nje kuti jan te vendosur kater altoparlanta 12 inch, e qe

  Prishtinë Dje, 16:22
  250 €
 • 6 foto
  Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman

  Shes nje altoparlant tre sistemsh, me tinguj te larte, te mesem dhe bas, eshte shum kualitativ, prod

  Prishtinë Dje, 16:22
  70 €
 • 6 foto
  Altoparlanta DB Technologies 12 inch
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta DB Technologies 12 inch

  Shes dy altoparlanta te firmes DB Technologies dy sistemsh me altoparlanta 12 inch fabrikisht te pun

  Prishtinë Dje, 16:20
  130 €
 • 0 foto
  Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri

  Shes mikrofon te ri, profesional "D 880" te firmes se njohur boterore AKG, i cili jep tingull shum t

  Prishtinë Dje, 16:20
  80 €
 • 4 foto
  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje

  shes nje kabell multikor kualitative, e gjate rreth 8 m. ne te cilen jane 12 tela qe mundesojn lidhj

  Prishtinë Dje, 16:19
  130 €
 • 6 foto
  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa

  Shes dy kutija te zbrazta tre sistemsh 15 inch. pa altoparlanta, te cilat i kan te vendosura skretni

  Prishtinë Dje, 16:18
  140 €
 • 11 foto
  SAZ - SHARKI TURKE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SAZ - SHARKI TURKE

  Shes Saz - Sharki Turke me shtat tela e cila eshte ne gjendje shum te mire. tingellon bukur dhe akor

  Prishtinë Dje, 16:18
  230 €