Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë Dje, 19:14
  429 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 19:13
  379 €
 • 9 foto
  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"
  Paisje per sport

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\" Madhesia e rrotave 29er Materiali Carbon Madhesia e trupit L Amortizeri

  Tiranë Dje, 19:13
  888 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 19:13
  399 €
 • 6 foto
  Specialized FSR Fully 29\" *Sram*
  Paisje per sport

  Specialized FSR Fully 29\" *Sram*

  Specialized FSR Fully 29\" *Sram* Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox R

  Tiranë Dje, 19:13
  839 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 19:12
  329 €
 • 4 foto
  Axess 28\" *XL*
  Paisje per sport

  Axess 28\" *XL*

  Axess 28\" *XL* Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Prishtinë Dje, 19:11
  329 €
 • 4 foto
  Conway 27.5\"
  Paisje per sport

  Conway 27.5\"

  Conway 27.5\" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit S Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha S

  Prishtinë Dje, 19:10
  329 €
 • 4 foto
  Specialized 27.5\"
  Paisje per sport

  Specialized 27.5\"

  Specialized 27.5\" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour Pjeset te gji

  Prishtinë Dje, 19:10
  329 €
 • 5 foto
  Bulls *2019* 27.5\"
  Paisje per sport

  Bulls *2019* 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano Fren

  Prishtinë Dje, 19:10
  359 €
 • 0 foto
  OKAZION!! Syze Rayban POLARIZED per femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  OKAZION!! Syze Rayban POLARIZED per femra

  syzet jane te reja,me etikete dhe kellef mbrojtes, jane polarized me efekt relaksues, Kundra rrezeve

  Tiranë Dje, 19:10
  700 Lek
 • 5 foto
  Winora XL *2019*
  Paisje per sport

  Winora XL *2019*

  Winora XL *2019* Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Prishtinë Dje, 19:09
  329 €
 • 4 foto
  Tell RockShox 27.5\"
  Paisje per sport

  Tell RockShox 27.5\"

  Tell RockShox 27.5\" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox 100mm me bll

  Prishtinë Dje, 19:09
  329 €
 • 6 foto
  Cube *2018* 29\"
  Paisje per sport

  Cube *2018* 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour me bllokad ne timon Pjeset Shima

  Prishtinë Dje, 19:09
  349 €
 • 5 foto
  Bergamont *2018* 29\"
  Paisje per sport

  Bergamont *2018* 29\"

  Bergamont *2018* 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te g

  Prishtinë Dje, 19:08
  349 €
 • 5 foto
  Bulls 26\"
  Paisje per sport

  Bulls 26\"

  Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano Freni

  Prishtinë Dje, 19:08
  299 €
 • 5 foto
  B-Twin 27.5 \"
  Paisje per sport

  B-Twin 27.5 \"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano Freni

  Prishtinë Dje, 19:07
  299 €
 • 6 foto
  Muddyfox 27.5\"
  Paisje per sport

  Muddyfox 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shima

  Prishtinë Dje, 19:07
  329 €
 • 7 foto
  Specialized Enduro 29\"
  Paisje per sport

  Specialized Enduro 29\"

  Specialized Enduro 29\" Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox Pike 160mm

  Prishtinë Dje, 19:07
  999 €
 • 6 foto
  Scott DownHill FoX
  Paisje per sport

  Scott DownHill FoX

  Madhesia e rrotave 26er Amortizeri RockShox Boxxer Amortizeri2 FoX 200mm Pjeset te gjitha Sram Fren

  Prishtinë Dje, 19:07
  888 €
 • 3 foto
  Mace persiane
  Kafshe shtepiake

  Mace persiane

  kotele persiane ne disponim , gjinia mashkull, shkon ke kutia reres , çmimi 250 mij lek te vjetra sh

  Shkodër Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMC - L -
  Paisje per sport

  BMC - L -

  BMC - L - Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit L Pjeset Sram Apex Frenimi me vaj Avid Gomat C

  Prishtinë Dje, 19:06
  329 €
 • 5 foto
  Cube Cross 29\"
  Paisje per sport

  Cube Cross 29\"

  Cube Cross 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha S

  Prishtinë Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Felt *RockShox* Fully
  Paisje per sport

  Felt *RockShox* Fully

  Felt *RockShox* Fully Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerin RockShox 120mm Me ai

  Prishtinë Dje, 19:06
  429 €
 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Kilimanjaro 29\" XT - XL Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset S

  Prishtinë Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMC 28\" - L -
  Paisje per sport

  BMC 28\" - L -

  BMC 28\" - L - Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi me vaj

  Prishtinë Dje, 19:05
  379 €
 • 6 foto
  Liqbike Ebike *Bosch*
  Paisje per sport

  Liqbike Ebike *Bosch*

  Madhesia e rrotave 29 Madhesia e trupit M/L Pjeset te gjitha Shimano Frenimi vaj mineral Oil Gomat

  Prishtinë Dje, 19:05
  879 €
 • 9 foto
  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"
  Paisje per sport

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\" Madhesia e rrotave 29er Materiali Carbon Madhesia e trupit L Amortizeri

  Prishtinë Dje, 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontrabufe vintage
  Koleksione

  Kontrabufe vintage

  Shitet kontrabufe tamburato me rimeso druri ne gjendje te mire per koleksion .

  Fier Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Artikuj per koleksioniste
  Koleksione

  Artikuj per koleksioniste

  Kemi artikuj vintage per koleksion.Aparat fotografik Zorki 4, radio e kasetofone te ndryshem, ora ta

  Fier Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Downhill 26\"  L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Prishtinë Dje, 19:04
  429 €
 • 8 foto
  Specialized Enduro 26"
  Paisje per sport

  Specialized Enduro 26"

  Madhesia e trupit M/L Madhesia e rrotave 26" Amortizeri RockShox 120mm Amortizeri2 FoX me bllokad Pj

  Prishtinë Dje, 19:04
  349 €
 • 2 foto
  Zorki 4
  Koleksione

  Zorki 4

  Shitet aparat fotografik vintage Zorki 4 .Origjinal funksjonal .Aparati ka dhe kutine mbrojtese te

  Fier Dje, 19:03
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Shes bicikllen ne gjendje trregullte ardhur nga gj
  Paisje per sport

  Shes bicikllen ne gjendje trregullte ardhur nga gj

  Me gomma te reja

  Vushtrri Dje, 19:01
  55 €
 • 3 foto
  Ora Te Ndryshme
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Te Ndryshme

  Orat Jane Nga 40 mije nje. Cmimi Eshte I Diskutueshem Per Me Teper Me Shkruani Ne Nr Tim Ne Whatsapp

  Shkodër Dje, 18:58
  40 Lek
 • 2 foto
  Bicikleta çiklizmi
  Paisje per sport

  Bicikleta çiklizmi

  Orea aqua origjinale marka më nga të njohura per çiklizëm pjesët campagnolo

  Tiranë Dje, 18:58
  350 €
 • 2 foto
  Organo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo

  Shitet organo e ardhur nga italia ne gjendje te mire pune.

  Durrës Dje, 18:54
  100 €
 • 3 foto
  Organo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo

  Shitet organo e sapo ardhur nga italia.

  Durrës Dje, 18:54
  60 €
 • 3 foto
  Dogo Argentino Mashull
  Kafshe shtepiake

  Dogo Argentino Mashull

  Shes Dogo Argentino 17 mujsh Asht me librez se kreit vakcinat ika Asht shum i mir per shtepi dhe pe

  Gjakovë Dje, 18:53
  499 €
 • 7 foto
  SHES PULA AMROK EDHE KNOJSI
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA AMROK EDHE KNOJSI

  Shes pula amrok eshe knojsi pula jon 45 copa ndersa knojsi jan 25 copa... krejt jan te sivjetit..dis

  Lipjan Dje, 18:53
  12 €
 • 4 foto
  Shitet ora diesel
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora diesel

  Shes oren diesel origjinal e re e ardhur nga jasht

  Prishtinë Dje, 18:53
  230 €
 • 5 foto
  BICIKLETA CARGO & TRIKE
  Paisje per sport

  BICIKLETA CARGO & TRIKE

  Shiten Bicikleta Cargo dhe Trike me kosh para me 3 Doma dhe 2 Goma te pershteshme per furnizim... ga

  Tiranë Dje, 18:50
  300 €
 • 2 foto
  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie
  Kafshe shtepiake

  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie

  Mashkull ,femer aziate nga 6 muaj, gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata q

  Pogradec Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise
  Kafshe shtepiake

  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise

  Dy aziate, mashkull femer nga 6 muaj.Gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata

  Pogradec Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  korg pa600 keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg pa600 keyboard

  we sell all brand new musical instrument factory sealed in the original box with complete accessorie

  Elbasan Dje, 18:45
  650 €
 • 6 foto
  Shitet mountain bike
  Paisje per sport

  Shitet mountain bike

  Trek Remedy 9 Armortizatorët para fox kashima Armortizatori i pasëm fox drov Frenat shimano Marshet

  Tiranë Dje, 18:45
  1.349 €
 • 6 foto
  Carver “28”
  Paisje per sport

  Carver “28”

  Shitet nje super biçiklete alumini e markes Carver “28” ne gjendje perfekte nuk ka nevoje per ko

  Tiranë Dje, 18:42
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Kitare elektro akustike\"Harly beneton\"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektro akustike\"Harly beneton\"

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 18:42
  12.000 Lek
 • 6 foto
  Shale Ergon sm 30
  Paisje per sport

  Shale Ergon sm 30

  Shitet shale + tub (bashke ose veç) e markes Ergon sm 30 ne super gjendje si e re. 4000 leke shale+t

  Tiranë Dje, 18:42
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Serious “26”
  Paisje per sport

  Serious “26”

  Shitet nje biçiklete alumini e markes Serious “26”ne gjendje perfekte prodhim Gjerman.

  Tiranë Dje, 18:42
  20.000 Lek