Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Paisje per fitnes dhe box
  Paisje per sport

  Paisje per fitnes dhe box

  Paisje per fitnes box afer 40 maqina prodhimi i Amerikes. Mundem me ndrrim me troll

  Gjilan Sot, 00:15
  8.000 €
 • 1 foto
  Riki
  Kafshe shtepiake

  Riki

  Rikii

  Ferizaj Sot, 00:15
  50 €
 • 2 foto
  Zenith automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Zenith automatic

  Zenith ora esht e lare me flori dhe shum e mirmbajtur

  Tiranë Sot, 00:11
  350 €
 • 5 foto
  Omega
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega

  Akull e re me ripat origjinale

  Tiranë Sot, 00:11
  1 €
 • 5 foto
  Bicikleta jan ne gjendje te mira
  Paisje per sport

  Bicikleta jan ne gjendje te mira

  Jan ne gjendje te 1. bicikla e kuqe ka goma 26 2 Bicikla e portokall me te kuqe 20 3 bicikla Bav

  Mitrovicë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomerian mix mini spic
  Kafshe shtepiake

  Pomerian mix mini spic

  Pomerian mix mini spic 2muajsh e gjys mashkull shum i bukur per me shum.inf kontaktoni ne tel +35569

  Krujë Sot, 00:04
  170 €
 • 0 foto
  Akvarium
  Kafshe shtepiake

  Akvarium

  shes akvarium 250l me gjith paisje komplet 2 PIRANA 3 PESHKAQEN 3 OSCAR 1 PASTRUS

  Prishtinë Sot, 00:04
  700 €
 • 2 foto
  okazion shesim bizhu me kg
  Veshje / Kepuce / Ore

  okazion shesim bizhu me kg

  shesim bizhu me kg te ardhura nga jashte.12 euro kg.

  Tiranë Sot, 00:03
  12 €
 • 2 foto
  Cante
  Paisje per sport

  Cante

  Cante per piknik e re e blere ne suedi e pa perdorur

  Tiranë Sot, 00:00
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Zogj fushe
  Kafshe shtepiake

  Zogj fushe

  Shiten zogj fushe 1 kg -1.3kg te rritur me miser

  Fier Dje, 23:56
  400 Lek
 • 0 foto
  Qen Sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen Sharri

  Shitet Qen Sharri.Mosha:2 vjec Cmimi 350€.Cmimi i padiskutueshem.Telefononi ne numrin e telefonit:06

  Durrës Dje, 23:56
  350 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë Dje, 23:52
  300 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR) \"R&R\" Computer Service. Rr Islam Alla

  Tiranë Dje, 23:52
  440 €
 • 0 foto
  Zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me qera

  Ofroj Muzike Live Dj. Muzik Zerim me Qera

  Prishtinë Dje, 23:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Muzikë Live DJ dhe Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzikë Live DJ dhe Zerim

  Ofrojë Muzik Live Dj Zerim me qera

  Prishtinë Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION
  Veshje / Kepuce / Ore

  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION

  OP HIGHLIGHTS 1.39\" 454 x 454 AMOLED Touchscreen Built-In GPS + GLONASS + Galileo Up to 2 Weeks of

  Tiranë Dje, 23:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)
  Paisje per sport

  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)

  3 BATERI EXTRA KARIKUES EXTRA MAKINE 4 FLETE EXTRA CANTE ETJ \"R&R\" Computer Service. Rr Islam

  Tiranë Dje, 23:46
  990 €
 • 0 foto
  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK
  Paisje per sport

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355

  Tiranë Dje, 23:46
  5.000 Lek
 • 6 foto
  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis

  Masazher me frekuenca,largo dhimbjet e trupit,relaksohu ne kohen e lire,shliro muskujt etj.I ri shik

  Prishtinë Dje, 23:41
  14 €
 • 1 foto
  Biljardo Pikado Fabi Boxer (te Reja)sasia 3 copa
  Paisje per sport

  Biljardo Pikado Fabi Boxer (te Reja)sasia 3 copa

  Shesim paisje te reja pa perdor ,fliper fabi biliardo pikado dhe Boxer te xhitha jan te paketuara dh

  Mitrovicë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service .

  Tiranë Dje, 23:39
  420 €
 • 8 foto
  Shitet biçiklete Peugeot
  Paisje per sport

  Shitet biçiklete Peugeot

  Bicikleta eshte ne gjendje perfekte

  Shkodër Dje, 23:33
  150 €
 • 4 foto
  Zerim Tenda Karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda Karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-

  Fushë Kosovë Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Zerim Tenda dhe Karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-

  Prishtinë Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Podujevë Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Obiliq Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc Dje, 23:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zerim Tenda dhe karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda dhe karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Vushtrri Dje, 23:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ? Super Oferte Biciklete MTB Alumini 27 100 Euro
  Paisje per sport

  ? Super Oferte Biciklete MTB Alumini 27 100 Euro

  Shes Biciklete 27 Alumini Trupin e ka masen L Marshet 8+3 shimano Diskofren para mbrapa me ferrote

  Tiranë Dje, 23:30
  100 €
 • 0 foto
  Kelysh
  Kafshe shtepiake

  Kelysh

  Shitet/nderrohet kelyshi pastor german 4 muajsh i gatshem per trajnim, Nderrohet me kelysh malino

  Klinë Dje, 23:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet klarineti Selmer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet klarineti Selmer

  Shitet klarineti Selmer Eshte ne gjendje perfekte Te gjitha tapat i ka te reja Servisin e ka te kr

  Gjakovë Dje, 23:27
  350 €
 • 4 foto
  Deck dhe radio per te dyja vetem 10 euro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Deck dhe radio per te dyja vetem 10 euro

  Marka Fisher-Deck dhe radıo vetem 15 euro punon me zmadhues, ( perforcues)

  Prizren Dje, 23:19
  10 €
 • 0 foto
  Bandasha Per Bicikleta ju Mirpres
  Paisje per sport

  Bandasha Per Bicikleta ju Mirpres

  Shes Bandasha per Bicikleta Ne Gjendje Te Rregullt.Bandashat Jan 7 copa Jan 26 qe te Mramt 4 Copa ja

  Ferizaj Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet bulls bushtail ?
  Paisje per sport

  Biciklet bulls bushtail ?

  Ne gjendje shum te mir bicikleta osht 29 XL shimano krejt

  Klinë Dje, 23:11
  320 €
 • 3 foto
  Shes qenin Pastor Belg Malinois
  Kafshe shtepiake

  Shes qenin Pastor Belg Malinois

  Shes qenin Malinois gjinia mashkull Mosha 1vjet e gjys, vaksinat e kryera te gjitha me koH Osht shum

  Podujevë Dje, 22:59
  180 €
 • 1 foto
  Trek Madone 4.7 road bike
  Paisje per sport

  Trek Madone 4.7 road bike

  Shitet bicikleta road Trek Madone 4.7, Shimano Ultegra 2x10, full carbon, madhesia e ramit M (54cm),

  Prizren Dje, 22:59
  700 €
 • 5 foto
  Shes Bitbull raca e paster agresiv
  Kafshe shtepiake

  Shes Bitbull raca e paster agresiv

  Shes qen pitbull raca e paster esht agresiv per oborr ose pllac mosha 2 vjeqare per me shum thirr te

  Prishtinë Dje, 22:53
  250 €
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 22:39
  1 €
 • 11 foto
  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 22:39
  1 €
 • 0 foto
  Go Pro fusion
  Paisje per sport

  Go Pro fusion

  Shese Go Pro Fusion e re 360 shkalle video/foto. 5.2 K resolution 360 shkalle 18Mp camera 360 shkall

  Prishtinë Dje, 22:38
  550 €
 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 22:38
  1 €
 • 3 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e

  Elbasan Dje, 22:38
  600 €
 • 4 foto
  Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Samoyed

  Shitet qeni Samoyed,qen familjar. 7 muajsh, I vaksinuar me rregull, 100% race e paster. Na kontakton

  Vushtrri Dje, 22:19
  300 €
 • 3 foto
  Shes bicikelt
  Paisje per sport

  Shes bicikelt

  Shes bicikell me shpejci gomat 28 me koshnica gomat e mira ne gjendje perfekte e ardhur nga jasht po

  Vushtrri Dje, 22:19
  55 €
 • 0 foto
  Shiten Kupat sportive
  Paisje per sport

  Shiten Kupat sportive

  Kupat janë te ardhura nga Gjermania dhe të gjitha janë mermer. Mundë të vendosen edhe mbishkrime mbi

  Prishtinë Dje, 22:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NAVIFORCE - ORE - Black - Stainless Steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  NAVIFORCE - ORE - Black - Stainless Steel

  NAVIFORCE - ORE - Black - Stainless Steel Leisure Army Military design Men\'s watch Water resistant

  Prishtinë Dje, 22:10
  25 €
 • 5 foto
  Casio G Shock Gst b 100
  Veshje / Kepuce / Ore

  Casio G Shock Gst b 100

  Shes Casio G Shock Gst B100 i Ri. Funksione si: Finder Phone 200M kundra ujit. Blutooth Dopio Ore Al

  Durrës Dje, 22:06
  320 €
 • 2 foto
  Pioner dj per clube
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioner dj per clube

  Pioner dj per lokalw clube etj..pioner set bashke me mixer 800..shiten 1500 euro..ose qera per sezon

  Tiranë Dje, 22:03
  1.500 €
 • 1 foto
  fitnes
  Paisje per sport

  fitnes

  shitet pothuajse nje muaj e perdorur shitet 60 euro.

  Durrës Dje, 22:03
  60 €