Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Shiten pikado rrakitaqki
  Paisje per sport

  Shiten pikado rrakitaqki

  shiten pikado rrakitaqki viber 049101042

  Ferizaj Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Dje, 19:17
  30 €
 • 0 foto
  Set per femra: Ore dore MK & dy bylyzyk dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore MK & dy bylyzyk dore

  Set per femra: Ore dore MK & dy bylyzyk dore dhurate. Çmimi nga 20€ tani vetem 17€ Paketim ne fo

  Vushtrri Dje, 19:16
  17 €
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Dje, 19:16
  70 €
 • 0 foto
  Super Ofert....Ora per qifte
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Ofert....Ora per qifte

  Super Ofert....Ora per qifte Roleks Bleje njo per veti, nje per dashurine tende. Praktike dhe shume

  Tiranë Dje, 19:15
  25 €
 • 11 foto
  Shes biciklla te ndryshme
  Paisje per sport

  Shes biciklla te ndryshme

  Crescent 26 e kaltert 240 euro(u shit? Kayboda 26 bardh/zi 200 euro Occano Hybrid 28 zi/gjelbert 200

  Mitrovicë Dje, 19:15
  170 €
 • 2 foto
  Zarfa
  Libra / Revista

  Zarfa

  Zarfa per kartolina per posta me ngjitje nga para plastik dhe mbrapa leter te ardhur nga Zvicrra sup

  Durrës Dje, 19:14
  5 Lek
 • 4 foto
  Shes Gusa dhe Shota.
  Kafshe shtepiake

  Shes Gusa dhe Shota.

  Shes 2 gusa dhe 1 gusan te vjetit si dhe 4 gusa te sivjetit.po ashtu dhe 3 shota dhe 1 shotan

  Fushë Kosovë Dje, 19:12
  1 €
 • 5 foto
  Shes urgjent bicikletem
  Paisje per sport

  Shes urgjent bicikletem

  Eshte ne gjendje te mir pres bleres

  Gjakovë Dje, 19:09
  100 €
 • 4 foto
  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega
  Paisje per sport

  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega

  shesim paisje te reja te Firmav te njohura per me sgum kontakt +38349740102 dhe 044213842 biljardo

  Mitrovicë Dje, 19:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikete per femije
  Paisje per sport

  Bicikete per femije

  Ne gjendje te rregullt

  Gjilan Dje, 18:59
  50 €
 • 4 foto
  Gjurmuec Mini GPS GF 07
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjurmuec Mini GPS GF 07

  Gjurmues GPS Sherben per gjurmimin e makinave,motoreve, bicikletave, femijve, pleqve e per cdo lloj

  Tiranë Dje, 18:58
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Shiten kelysht ruda rudana
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda rudana

  Shiten kelysht ruda 4 meshkuj jan ne foto prinderit e kelyshve per ma shum +38349250912

  Klinë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Buba (minaka)
  Kafshe shtepiake

  Buba (minaka)

  Shiten bubat jan 1 muj jan 2 mashqi e 3 femna per ma shum ne viber per foto ose vidjo ma shum

  Gjakovë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akuarium Ferplast 240litra
  Kafshe shtepiake

  Akuarium Ferplast 240litra

  Shesim akuarium te prodhuesit Ferplast, ka volum prej 240 litrash, pompe te jashtme filtruese, drure

  Prishtinë Dje, 18:57
  120 €
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Dje, 18:57
  2.300 Lek
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Veshje / Kepuce / Ore

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë Dje, 18:56
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Apple watch stainless steel 42mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch stainless steel 42mm

  Shitet Apple watch version celik i zi! Shoqerohet me 2 rripa. Cmimi 400 euro Tel: 0684000360

  Tiranë Dje, 18:56
  400 €
 • 2 foto
  ORE SMART ALFAWISE NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART ALFAWISE NGA *ORA TAXI*

  Ore smart ALFAWISE Ngjyra e zeze Kundra Ujit 5ATM Pa karikim Kohezgjatja e baterise 2 vjet Me Blueto

  Tiranë Dje, 18:56
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM

  ORE SMART T8 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - Ant

  Tiranë Dje, 18:56
  2.400 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Dje, 18:56
  2.800 Lek
 • 2 foto
  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe e kuqe Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep

  Tiranë Dje, 18:55
  2.200 Lek
 • 8 foto
  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe silver Me prekje Funksionet -Mates hapash - Slee

  Tiranë Dje, 18:55
  2.000 Lek
 • 5 foto
  ORE SMART F1 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART F1 NGA *ORA TAXI*

  Ore Smart F1 Ngjyra - E zeze Madhesia 1.44 inch Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahj

  Tiranë Dje, 18:54
  2.700 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART ME BLUETOOTH NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART ME BLUETOOTH NGA *ORA TAXI*

  Ore smart U8 me Bluetooth Ngjyrat: e zeze, e kuqe Me prekje Ka te gjitha opsionet e telefonit te lid

  Tiranë Dje, 18:54
  1.500 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Dje, 18:54
  2.200 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë Dje, 18:54
  4.600 Lek
 • 3 foto
  Smart bracelet C1 Plus
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart bracelet C1 Plus

  Smart bracelet C1 Plus. Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zem

  Tiranë Dje, 18:53
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Smart bracelet M4
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart bracelet M4

  Ore Intelegjente M4 Ngjyrat - E zeze, Me prekje Ekran me ngjyra. Funksionet - Monitorues Gjumi -Mate

  Tiranë Dje, 18:53
  3.000 Lek
 • 3 foto
  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"

  Ore Intelegjente Y5 Ngjyrat - E zeze Me prekje Ekran me ngjyra Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 18:53
  2.300 Lek
 • 7 foto
  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 2 Ngjyrat - E zeze, boje qiell Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Ma

  Tiranë Dje, 18:53
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Bicikleta CUBE
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta CUBE

  Shitet Bicikleta CUBE - Bicikleta ka 24 shpejtesi shimano, frenimin shimano(me vaj). Masa e ramit os

  Prishtinë Dje, 18:52
  220 €
 • 8 foto
  .ORE INTELIGJENTE TF6 nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .ORE INTELIGJENTE TF6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente TF 6 Ngjyrat - E zeze,blu dhe e kuqe Me prekje Ekran me ngjyra Me ripa me tokez Fun

  Tiranë Dje, 18:52
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*

  Ore Smart CK17S Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - S

  Tiranë Dje, 18:52
  2.300 Lek
 • 6 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART M3 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART M3 NGA *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente M 3 Ngjyrat - E zeze kuqe, blu Me prekje Ekran me ngjyra Madhesia e ekranit 0.96 in

  Tiranë Dje, 18:52
  1.800 Lek
 • 7 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente ID 115 me ngjyra kundra ujit Ngjyrat - E zeze, blu dhe e kuqe Funksionet - Monitor

  Tiranë Dje, 18:52
  1.800 Lek
 • 5 foto
  ORE BIDEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BIDEN

  Ora BIDEN per meshkuj Marka: BIDEN Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE Me date Kundra Ujit: 3 ATM

  Tiranë Dje, 18:51
  2.700 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"

  Ore Smart Y2 PLUS Ngjyrat - E zeze, boje qielli, pink Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 18:51
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente MPOW D6 Ngjyrat - E zeze, Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e ze

  Tiranë Dje, 18:51
  2.200 Lek
 • 4 foto
  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`

  Ora Curren per meshkuj Marka: CURREN Modeli 8110 Ngjyra:e zeze Me date Kundra Ujit: 3 ATM Diametri:

  Tiranë Dje, 18:51
  2.400 Lek
 • 5 foto
  .u shit .. Ore OCHSTIN nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .u shit .. Ore OCHSTIN nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj Marka: OCHSTIN Ngjyra: E zeze me numra te bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri: 42 mm

  Tiranë Dje, 18:51
  2.700 Lek
 • 4 foto
  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj MEGIR Marka: MEGIR Modeli Fashion Ngjyra: Fushe e bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri

  Tiranë Dje, 18:50
  1.800 Lek
 • 3 foto
  ORE NAVIFORCE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NAVIFORCE

  Ora NAVIFORCE per meshkuj Marka: NAVIFORCE Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE Me date Kundra Ujit

  Tiranë Dje, 18:50
  2.700 Lek
 • 8 foto
  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike ANALOGE DHE DIGITALE Marka: SKMEI Ngjyra E zeze me numra jeshil.E zeze me numra te b

  Tiranë Dje, 18:50
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Syze sportive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze sportive

  Shes Syzat te reja tpa perdorura shum t pershtatshme per biciklista per skijim viber : +38349564814

  Vushtrri Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE

  Ore SKMEI DIGITALE ME ENERGJI DIELLORE Marka: SKMEI Ngjyra E ZEZE DHE JESHILE Funksionet: Date, cron

  Tiranë Dje, 18:49
  1.800 Lek
 • 3 foto
  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike camuflage Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte

  Tiranë Dje, 18:49
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Ray Ban aviator large metal Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban aviator large metal Origjinale

  (RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3275 55-14 3N) Kodi i syzeve

  Lezhë Dje, 18:44
  100 Lek
 • 2 foto
  Set per femra 3 komplet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra 3 komplet

  Set per femra 3 komplet 95 euro Modele ndrushe Takipz

  Prizren Dje, 18:39
  95 €
 • 3 foto
  Qen shari 2 muaj femen
  Kafshe shtepiake

  Qen shari 2 muaj femen

  Qen sharri ngjyr zez 2 muaj femen quhet llejdi

  Fushë Kosovë Dje, 18:32
  45 €