Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Unaza per Femra.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza per Femra.

  Unaza per Femra. Transporti falas ne gjithe Shqiperine. Per me shume info ne inbox. Per porosi na sh

  Shkodër Dje, 20:49
  1 Lek
 • 3 foto
  Unaza per Femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza per Femra

  Unaza per Femra Transporti Falas ne gjithe Shqiperine brenda 48ore. Per me shume info ne inbox. Per

  Shkodër Dje, 20:49
  1 Lek
 • 2 foto
  Byzylyk per Meshkuj e Femra.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Byzylyk per Meshkuj e Femra.

  Byzylyk per Meshkuj e Femra. Seti 2cope 1500Leke-----15 mije leke te vjetra Transporti Falas. Per Po

  Shkodër Dje, 20:49
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Unaz per Meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaz per Meshkuj

  Unaz per Meshkuj Transporti falas ne gjithe Shqiperine. Per me shume info ne inbox. Per porosi na sh

  Shkodër Dje, 20:48
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet Biciklete Alpina
  Paisje per sport

  Shitet Biciklete Alpina

  Eshte ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 20:48
  100 €
 • 10 foto
  Shitet lopa bars
  Kafshe shtepiake

  Shitet lopa bars

  Shitet lopa me 2 korrik i bon 9 muaj qe o bars

  Vushtrri Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Numer 24
  Paisje per sport

  Shitet Numer 24

  Biciklet 🚵‍♀️ italiane ne gjendje shum te mir , cmimi 120 mij lek info whatsapp

  Tiranë Dje, 20:36
  100 €
 • 1 foto
  Specialized Allez
  Paisje per sport

  Specialized Allez

  Shitet Specialized Allez Aluminum 28er. Levat Shimano claris , kampanjoli shimano sora , bucelat shi

  Korçë Dje, 20:36
  320 Lek
 • 9 foto
  STEVENS ENDURO 27,5 FULL XT
  Paisje per sport

  STEVENS ENDURO 27,5 FULL XT

  SHITET STEVENS ENDURO MADHESIA E RROTAVE --27.5 SCHWALBE MADHESIA E RAMIT--M AMORTIZERI I PARE --FO

  Pejë Dje, 20:33
  1 €
 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten jampin kenguro per fitnes
  Paisje per sport

  shiten jampin kenguro per fitnes

  shiten jampin kanguro per fitnes numer 36,37 shumm pak te perdoruna

  Prishtinë Dje, 20:28
  50 €
 • 4 foto
  Biciklet me bateri
  Paisje per sport

  Biciklet me bateri

  Shitet super biciklet super gjendje

  Tiranë Dje, 20:28
  2.500 €
 • 7 foto
  WHISTLE
  Paisje per sport

  WHISTLE

  Whistle 27.5 L Madhesia e rrotave 27.5 Madhesia e trupit L Amortizeri Srsuntour 100mm Pjeset te gji

  Pejë Dje, 20:28
  1 €
 • 1 foto
  beautiful kc reg french bulldog
  Kafshe shtepiake

  beautiful kc reg french bulldog

  i am delieghted to announce my beautiful frenchy is now ready to live to acaring and loving home whe

  Deqan Dje, 20:28
  200 €
 • 7 foto
  Biking malore (thembra gjigande) (2020) 600 EUR
  Paisje per sport

  Biking malore (thembra gjigande) (2020) 600 EUR

  Karakteristikat e objektit Gjendja: e përdorur Marka: Gjigande Lloji i biçikletës: MTB Viti i mod

  Devoll Dje, 20:28
  550 €
 • 10 foto
  She’s biqikleta te ardhur a nga jasht
  Paisje per sport

  She’s biqikleta te ardhur a nga jasht

  Shiten bicikletat te ardhur a nga jasht :2 bicikleta numer 26 nera sportive me disks qmimi 350 tjetr

  Prishtinë Dje, 20:27
  123 €
 • 11 foto
  Qanta , Maqina rroje , Speakera etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Qanta , Maqina rroje , Speakera etj

  Qantat - 9- 12€ Kuletat - 4 - 6 - 8 - 10€ Maqina rroje - 10- 17€ Speakera - 6 - 13- 17€ Sheno nwibe

  Prishtinë Dje, 20:26
  6 €
 • 0 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Shitet qeni 11 mujsh,i shtir per oborr Qmimi sipas marrveshjes

  Lipjan Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Çanta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çanta

  Jon shume te ruajtuna dhe pak te perdorura , shume te pershtatshme dhe shune te lehta per perdorim .

  Prishtinë Dje, 20:18
  5 €
 • 2 foto
  Qanta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Qanta

  Shume te ruajtura dhe shume te pershtatshme dhe mjaft te lehta per ta mbajtur. Vetem nje kushton 5

  Prishtinë Dje, 20:18
  5 €
 • 6 foto
  Ideal
  Paisje per sport

  Ideal

  Shitet biçiklet ideal 28 me 7 marsha ne gjendje super gati si e re cmimin 220 mije

  Korçë Dje, 20:15
  220 Lek
 • 5 foto
  Qant e lkures e PA PERDORUR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Qant e lkures e PA PERDORUR

  Qanta ESHTE E RE 100% Lkurë

  Prishtinë Dje, 20:15
  50 €
 • 6 foto
  Clermont
  Paisje per sport

  Clermont

  Shitet biçiklet clermont 28 me 6 masha ne super gjendje

  Korçë Dje, 20:14
  170 Lek
 • 3 foto
  Çant e lkures e PA PERDORUR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çant e lkures e PA PERDORUR

  Çant e lekures, eshte lkur 100% Prodhim: Slloven Çanta NUK ESHTE E PERDORUR.

  Prishtinë Dje, 20:12
  40 €
 • 6 foto
  OPTIK/DULBI
  Paisje per sport

  OPTIK/DULBI

  Shes Optik/Dulbi Per Sniper dhe Arm Gjuetie! Ju kisha Lut atyre qe jan te interesuar te jen Serioz n

  Gjakovë Dje, 20:11
  250 €
 • 5 foto
  Rrip per dobsim (sauna belt)
  Paisje per sport

  Rrip per dobsim (sauna belt)

  Punon shume mire per dobsim dhe eshte shume i ruajtur, dhe shume pak i perdorur. Ky rrip mund te ven

  Prishtinë Dje, 20:11
  20 €
 • 4 foto
  Akita
  Kafshe shtepiake

  Akita

  Shitet çift Akita 2 vjeç të rritur. Shiten më qjith kolibet sikurse shikoni në foto.

  Tiranë Dje, 20:08
  300 €
 • 2 foto
  Syze Optike me Nr 1; 1.5; 2; 2.5; 3; 3.5.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Optike me Nr 1; 1.5; 2; 2.5; 3; 3.5.

  Shiten syze optike super cilesi.Kemi nr nga 1_ 3.5. Çmimi i syzeve eshte 1000 lek cp.Nqs doni

  Durrës Dje, 20:07
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Bicikleta eshte ne gjendje te mire

  Shkodër Dje, 20:07
  7.000 Lek
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte Panaire Muzik Party Kanagjeqe si dhe

  Obiliq Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⛱ Syze dielli ⛱
  Veshje / Kepuce / Ore

  ⛱ Syze dielli ⛱

  Shiten syze dielli,modele te ndryshme vetem per 800 lek

  Durrës Dje, 20:05
  800 Lek
 • 3 foto
  Organo Bontempi KS 5600
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo Bontempi KS 5600

  Shitet organo Bontempi KS 5600 e sapo ardhur nga Italia,ne gjendje shum te mire pune.Shitet vetem pe

  Durrës Dje, 20:05
  6.000 Lek
 • 12 foto
  Pinarello Prince
  Paisje per sport

  Pinarello Prince

  Biciklete \"\"pinarello prince sl banesto team colors\" 2001 - Full Campagolo, Bicikleta eshte ne gj

  Tiranë Dje, 20:05
  850 €
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Muzik Syneti Koncerte Panaire Party kanagjegje si dhe

  Mitrovicë Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Organo Shen Kong
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo Shen Kong

  Shitet organo Shen Kong 520 ne gjendje te mire pune,punon me korent 220 v.Shitet me çmimin 6000 lek,

  Durrës Dje, 20:04
  6.000 Lek
 • 4 foto
  ✈ YAMAHA PSR - 32 ✈
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ✈ YAMAHA PSR - 32 ✈

  Shitet organo Yamaha PSR - 32 e sapo ardhur nga Italia,ne gjendje shumë te mirë pune nota 9-10.Ju lu

  Durrës Dje, 20:03
  16.000 Lek
 • 5 foto
  ♨️ YAMAHA Organo ♨️
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ♨️ YAMAHA Organo ♨️

  Shitet organo Yamaha,ne gjendje super te mire,ju lutem vetem telefonata serioze.

  Durrës Dje, 20:03
  140 €
 • 8 foto
  Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre
  Paisje per sport

  Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre

  Sauna shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Prodhim italian, pa avull. Perfitimet e saj ja

  Vlorë Dje, 20:00
  1.800 €
 • 2 foto
  Rotwailer 100$
  Kafshe shtepiake

  Rotwailer 100$

  1 vjet e gjys ika +38344396932

  Gjilan Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BICIKLETA ME RRYM
  Paisje per sport

  SHITET BICIKLETA ME RRYM

  SHITET BICIKLETA ME RRYM NGA ZVICRA

  Vushtrri Dje, 19:58
  450 €
 • 5 foto
  Shes paisje per boks , kikboks
  Paisje per sport

  Shes paisje per boks , kikboks

  ..

  Vushtrri Dje, 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES DOMINA
  Paisje per sport

  SHES DOMINA

  SHES DOMINA VIBER +38344198323

  Vushtrri Dje, 19:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet

  Shitet klarineti G sistem Ngjendje të rregullt professionale.

  Prizren Dje, 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shorce per boks - kick boks
  Paisje per sport

  Shes shorce per boks - kick boks

  !!!

  Vushtrri Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES TE GJITHA PAISJET PER PESHKIM
  Paisje per sport

  SHES TE GJITHA PAISJET PER PESHKIM

  Kemi te gjitha paisjet per peshkim! viber +38344198323

  Vushtrri Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES THAS TE BOKSIT PER FEMIJ
  Paisje per sport

  SHES THAS TE BOKSIT PER FEMIJ

  SHES THAS TE BOKSIT KOMPLET ME DORZA PER FEMIJ! VIBER+38344198323

  Vushtrri Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES DORZA PER FITNES
  Paisje per sport

  SHES DORZA PER FITNES

  VIBER +38344198323

  Vushtrri Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes qant per kamping gjyeti peshkim etj
  Paisje per sport

  Shes qant per kamping gjyeti peshkim etj

  Shes qant per kamping gjyeti peshkim etj

  Vushtrri Dje, 19:56
  Me Marrveshje