Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Shiten pulat
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat

  Shiten 9 pula edhe 1 gjel

  Ferizaj Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet bianci kursi 27 ose nderrohet
  Paisje per sport

  Shitet bianci kursi 27 ose nderrohet

  Shitet nderrohet bicikleta e kursit bianci 27

  Fier Sot, 12:31
  140 €
 • 0 foto
  IDEAL 28\'\' INTEGRATOR ORGJINALE
  Paisje per sport

  IDEAL 28\'\' INTEGRATOR ORGJINALE

  Super biciklete ...28\'\' IDEAL alumin.....akull e re....me pjese shume te mira,,,,shimano deore....

  Elbasan Sot, 12:28
  499 €
 • 0 foto
  Biciklete MERIDA 28\" ORGJINALE alumin
  Paisje per sport

  Biciklete MERIDA 28\" ORGJINALE alumin

  Super biciklete.....si e re....cdo pjese te merides,,,,,, shimano acera....me 8 libra....nr.54 shala

  Elbasan Sot, 12:28
  350 €
 • 5 foto
  Xiaomi Mi Electric Scooter Black (250w) (GR)
  Paisje per sport

  Xiaomi Mi Electric Scooter Black (250w) (GR)

  super vegel.....orgjinale xiaomi.... Lloji i pajisjes: Rrota elektrike Autonomia: 30 km Shpejtësi

  Elbasan Sot, 12:28
  399 €
 • 1 foto
  Shitet biciklete 26. Tirane
  Paisje per sport

  Shitet biciklete 26. Tirane

  Shitet biciklete 26. Kopertonat dhe frenat e reja. Shume e lehte ne peshe dhe ne perdorim. Tirane

  Tiranë Sot, 12:28
  6.000 Lek
 • 5 foto
  IDEAL zig zag mtb 26” alumin xl
  Paisje per sport

  IDEAL zig zag mtb 26” alumin xl

  Super biciklete,,,, Shimano Deore,,, frena me disk,,, Në gjendje shume te mire,,,, Per informacion

  Elbasan Sot, 12:28
  299 €
 • 4 foto
  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph

  Gjendja: E perdorur shume pak, sapo ardhur nga USA Model/MPN : Invicta Pro Diver /25073 Display : An

  Tiranë Sot, 12:27
  9.000 Lek
 • 6 foto
  Sintat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sintat

  Shes Sintat KORG P3X dhe KORG triton Le, me full ritma ne gjendje perfekte Sintat kan kamt dhe kufer

  Prishtinë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?Aksesor(rruza)per femra FOSSIL( vello nuseje)
  Veshje / Kepuce / Ore

  ?Aksesor(rruza)per femra FOSSIL( vello nuseje)

  Shes aksesoret rruza dhe vathet FOSSIL te perdorura pak here gjate ceremonis martesore!per me shume

  Prishtinë Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora swiss made nga gjermania

  Prishtinë Sot, 12:21
  300 €
 • 6 foto
  Monopatina LIME-S SJ2:5
  Paisje per sport

  Monopatina LIME-S SJ2:5

  Monopatina LIME-S me bateri litium...... eshte e bllokuar....ne dyqan kushton rreth 600 euro PER ME

  Elbasan Sot, 12:20
  200 €
 • 2 foto
  Shitet biciklete 26 , Tirane
  Paisje per sport

  Shitet biciklete 26 , Tirane

  Shitet biciklete 26 , kopertonat dhe frenat e reja. Shume e lehte ne peshe dhe ne perdorim. Tirane

  Tiranë Sot, 12:20
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet bicikleta qmimi i volitshum
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta qmimi i volitshum

  Shitet biciklet ne gjendje te rregullt e ardhur nga gjrmania

  Mitrovicë Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Biciklete CUBE 29\'\' mtb CARBON
  Paisje per sport

  Biciklete CUBE 29\'\' mtb CARBON

  SUPER biciklete,,,,CUBE gjermane.....carbon....pjese nga me te mira.....super...super....akull e re.

  Elbasan Sot, 12:14
  1.350 €
 • 5 foto
  Biciklete Force 26” orgjinale
  Paisje per sport

  Biciklete Force 26” orgjinale

  Biciklete qyteti, e kompletuar,,,, si e re,,, me marsha, Super sedile,, kosh..etj,,,, Nr.tel. 068 4

  Elbasan Sot, 12:14
  24.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet cifti Grahor Chabo
  Kafshe shtepiake

  Shitet cifti Grahor Chabo

  Shitet Qifti Grahor Chabo me vakcina te kryera pula eshte duke bere vez cmimi 60€ pres bleres serioz

  Mitrovicë Sot, 12:14
  60 €
 • 12 foto
  BICIKLETA KARBON POTHUAJSE E RE RIDLEY ULTRA SPORT
  Paisje per sport

  BICIKLETA KARBON POTHUAJSE E RE RIDLEY ULTRA SPORT

  Shitet kjo biciklet e brandit te njohur Evropian RIDLEY. Brandin mund ta gjeni ne internet dhe e

  Podujevë Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklete Boardman Road Team Carbon Bikes 28\'\'
  Paisje per sport

  Biciklete Boardman Road Team Carbon Bikes 28\'\'

  Super biciklete....full carbon....per profesioniste dhe te apasanurit e ciklizmit....pjeset nga me t

  Elbasan Sot, 12:13
  1.200 €
 • 7 foto
  Biciklete PLANET X carbon sport
  Paisje per sport

  Biciklete PLANET X carbon sport

  nje biciklete speciale.....per profesionistet e ciklizmit..... full carbon.....shume e bukur...k

  Elbasan Sot, 12:13
  1.250 €
 • 3 foto
  APARAT PËR DEPILIM LLASERIK
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT PËR DEPILIM LLASERIK

  Aparati është i ri pa përdor, është i ardhur nga gjermania.

  Mitrovicë Sot, 12:13
  60 €
 • 10 foto
  Biciklete Canyon 29” mtb Carbon
  Paisje per sport

  Biciklete Canyon 29” mtb Carbon

  Super biciklete,,,,, 29” ,,,,, biciklete qe te le pa fjale.... Gjithecal perfekte,,,, Trupi Carbon

  Elbasan Sot, 12:12
  1.750 €
 • 2 foto
  Kaske/kokore
  Paisje per sport

  Kaske/kokore

  Shitet kaske me regjistrim per masen e kokes

  Tiranë Sot, 12:10
  10 €
 • 0 foto
  Shes mbajtesen
  Paisje per sport

  Shes mbajtesen

  Shes mbajtesen per tega te gjoksit origjinal Techno gym.

  Prishtinë Sot, 12:10
  90 €
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Sot, 12:09
  1.500 €
 • 6 foto
  Qanta nga BATA
  Veshje / Kepuce / Ore

  Qanta nga BATA

  Shes qantat te reja per cope 10 € dy nga to jane te blera ne BATA qmimi per komplet 30€ per me shume

  Prishtinë Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pushke Carbon Imersion 130 cm
  Paisje per sport

  pushke Carbon Imersion 130 cm

  Shitet pushke Imersion 130 cm. Carbon, per me teper fotot bashkangjitur.

  Tiranë Sot, 12:08
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Marc jacobs
  Veshje / Kepuce / Ore

  Marc jacobs

  Origjinale , te Reja , shiten per arsye mospersorimi

  Shkodër Sot, 12:06
  120 €
 • 1 foto
  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)

  Në gjndje të shkëlqyeshme, prodhim Zviceran. +38344351896 Viber. 049351896

  Prizren Sot, 12:04
  70 €
 • 2 foto
  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)

  I ardhur nga Zvicra, shumë pak i përdorur! Originall Casio. +38344351896 Viber. 049351896 ipko.

  Prizren Sot, 12:04
  40 €
 • 3 foto
  Kotele super e dashur 2 muajshe
  Kafshe shtepiake

  Kotele super e dashur 2 muajshe

  Adresa laprake .. jepet vetem ne familje te pergjegjshme .. esht e mesuar me ushqim dhe esht sh e

  Tiranë Sot, 12:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYLBI  8×30
  Paisje per sport

  DYLBI 8×30

  Shiten një palë dylbi origjinale ushtarake të përdorura deri para disa vitesh nga ushtria shqiptare,

  Tiranë Sot, 11:58
  50 €
 • 2 foto
  DOREZA BOKSI
  Paisje per sport

  DOREZA BOKSI

  Shiten doreza boksi pak të përdorura për stërvitje ose koleksion,për ç\'do info ju lutem na kontakto

  Tiranë Sot, 11:58
  4.000 Lek
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Paisje per sport

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Sot, 11:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MROJTËSE PROFESIONALE PËR PATINA & ALPINIZËM
  Paisje per sport

  MROJTËSE PROFESIONALE PËR PATINA & ALPINIZËM

  Shiten mbrojtjese për këmbët dhe gjunjët mbrojtëset janë profesionale dhe në gjëndje optimale.Për çd

  Tiranë Sot, 11:57
  40 €
 • 1 foto
  Bicikleta/Bicikell
  Paisje per sport

  Bicikleta/Bicikell

  Shitet e ardhur nga CH

  Gjilan Sot, 11:53
  600 €
 • 5 foto
  Yamaha HS50M Monitora Aktive
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha HS50M Monitora Aktive

  Shiten Monitorat Aktive per studio si dhe per DJ home studio Yamaha HS50M me ze kualitet 70W te ardh

  Prishtinë Sot, 11:53
  320 €
 • 6 foto
  OKAZION BIÇIKLETË TREK 100% CARBON
  Paisje per sport

  OKAZION BIÇIKLETË TREK 100% CARBON

  SHITET BIÇIKLETË TREK 100% CARBON CEL 0693326867 CMIMI 340 EURO

  Tiranë Sot, 11:51
  340 €
 • 5 foto
  Karrik elektrike per shpin edhe qaf
  Paisje per sport

  Karrik elektrike per shpin edhe qaf

  Karrikë elektrike brend i Zvicrres efekt masazhues/relaksues per shpinë dhe qafë 180€ Ata te cilen k

  Fushë Kosovë Sot, 11:45
  180 €
 • 0 foto
  Mulli
  Kafshe shtepiake

  Mulli

  Mulli gjendje tè rregullt punon mir

  Pejë Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Stativ valixhe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stativ valixhe

  Shitet stativ dysh plus valixhe organo 1800 TE dyja pak I diskutushem

  Tiranë Sot, 11:41
  180 Lek
 • 4 foto
  Dynakord 1400wat 4bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynakord 1400wat 4bokse

  Dynakord 1400 wat 4 bokse SHUM E fuqishme shitet komplet 25000 e diskutushem plus 2stativa DHE fish

  Tiranë Sot, 11:40
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Viqa
  Kafshe shtepiake

  Viqa

  4 viqa femna te kulloses mish 100% bijo muni mi pre edhe te na ktu ne oborr.

  Vushtrri Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten fllazat
  Kafshe shtepiake

  Shiten fllazat

  Shes fllanza japoneze

  Prizren Sot, 11:36
  1 €
 • 5 foto
  Bicikleta jan ne gjendje te mira
  Paisje per sport

  Bicikleta jan ne gjendje te mira

  Jan ne gjendje te 1. bicikla e kuqe ka goma 26 2 Bicikla e portokall me te kuqe 20 3 bicikla Bav

  Mitrovicë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Ore E RE Michael Kors Lexington MK8286
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ore E RE Michael Kors Lexington MK8286

  Shitet chronograph i Michael Kors i lare ne flori. Modeli Quartz MK8286. Ora eshte e re dhe e paperd

  Tiranë Sot, 11:28
  120 €
 • 5 foto
  Shitet Ore E RE Michael Kors Lexington MK8561
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ore E RE Michael Kors Lexington MK8561

  Shitet chronograph i Michael Kors PVD dhe rose gold . Ngjyra gunmetal. Modeli Quartz MK8651 Lexingt

  Tiranë Sot, 11:28
  90 €
 • 6 foto
  SHITET ORE SECTOR SERIA 600
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORE SECTOR SERIA 600

  Shitet ore Sector e serise 600 ne gjendje te RE me qeset e pahequra akoma dhe te gjitha hallkat e pl

  Tiranë Sot, 11:28
  65 €
 • 7 foto
  SHITET ORE DIESEL DZ7259 MULTI DIAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORE DIESEL DZ7259 MULTI DIAL

  Shitet ore Diesel DZ7259 SBA Multi Dial QUARTZ ne gjendje TE PERDORUR por te mire sipas fotove. Ora

  Tiranë Sot, 11:28
  90 €
 • 3 foto
  SUPEER SHISHA SUPEER DIZAJN PROFESIONALE
  Paisje per sport

  SUPEER SHISHA SUPEER DIZAJN PROFESIONALE

  SUPEER SHISHA SUPEER DIZAJN PROFESIONALE

  Tiranë Sot, 11:27
  1 Lek