Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-XT Frenimi me vaj

  Tiranë Sot, 00:32
  379 €
 • 5 foto
  Cube 29\" -XT-
  Paisje per sport

  Cube 29\" -XT-

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Pjeset Shimano Deore-XT Frenimi me

  Tiranë Sot, 00:32
  379 €
 • 5 foto
  Trek RockShox 29\"
  Paisje per sport

  Trek RockShox 29\"

  Trek RockShox 29\" Madhesia e rrotave 29er Viti 2018 Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox 100mm

  Tiranë Sot, 00:32
  399 €
 • 3 foto
  biçiklete
  Paisje per sport

  biçiklete

  €1895

  Prishtinë Sot, 00:32
  1.895 €
 • 7 foto
  SHITET IDEAL NERGETIC 28"
  Paisje per sport

  SHITET IDEAL NERGETIC 28"

  SHITET IDEAL NERGETIC 28" Biciklete shume e shpejte Biciklete shume e paster Bicikleta ka 21 marsha

  Tiranë Sot, 00:31
  200 €
 • 6 foto
  Merida 27.5\" SLX
  Paisje per sport

  Merida 27.5\" SLX

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad ne timon Pjeset

  Tiranë Sot, 00:30
  349 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Sot, 00:30
  329 €
 • 5 foto
  Univega 27.5\" XL
  Paisje per sport

  Univega 27.5\" XL

  Univega 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour 100mm me bll

  Tiranë Sot, 00:30
  349 €
 • 6 foto
  Superior 29\"
  Paisje per sport

  Superior 29\"

  Superior 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad

  Tiranë Sot, 00:30
  379 €
 • 5 foto
  Trek Sram GX 29\"
  Paisje per sport

  Trek Sram GX 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox 100mm me bllokad Pjeset Sram X5-GX

  Tiranë Sot, 00:30
  419 €
 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë Sot, 00:30
  429 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Sot, 00:29
  379 €
 • 5 foto
  Focus City 2018
  Paisje per sport

  Focus City 2018

  Focus City 2018 Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset te gjitha Shimano Frenimi me vaj

  Tiranë Sot, 00:29
  329 €
 • 5 foto
  FaTBike Electric 2018
  Paisje per sport

  FaTBike Electric 2018

  Madhesia e rrotave 26x4 Pjeset Shimano Frenimi me Disc Drita me furnizim nga bateria Mundesi levizj

  Tiranë Sot, 00:29
  669 €
 • 5 foto
  Raam 27.5
  Paisje per sport

  Raam 27.5

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit 44cm Amortizeri Srsuntour 100mm Pjeset te gjitha Shimano

  Tiranë Sot, 00:28
  319 €
 • 9 foto
  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"
  Paisje per sport

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\" Madhesia e rrotave 29er Materiali Carbon Madhesia e trupit L Amortizeri

  Tiranë Sot, 00:27
  888 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Sot, 00:27
  399 €
 • 6 foto
  Specialized FSR Fully 29\" *Sram*
  Paisje per sport

  Specialized FSR Fully 29\" *Sram*

  Specialized FSR Fully 29\" *Sram* Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox R

  Tiranë Sot, 00:27
  839 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Sot, 00:27
  329 €
 • 4 foto
  Scott Sportster 28\"
  Paisje per sport

  Scott Sportster 28\"

  Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit M Pjeset te gjitha Shimano Frenimi me vaj Mineral Oil Dis

  Tiranë Sot, 00:26
  329 €
 • 3 foto
  Lady Electric Bike
  Paisje per sport

  Lady Electric Bike

  Madhesia e rrotave 26 Pjeset Shimano Frenimi para me Disc Drita me furnizim nga bateria Komplet me

  Tiranë Sot, 00:25
  479 €
 • 8 foto
  Racer 29"
  Paisje per sport

  Racer 29"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit S Amortizeri 100mm me air dhe bllokad Pjeset Shimano Deo

  Tiranë Sot, 00:25
  349 €
 • 5 foto
  Cube 29\"
  Paisje per sport

  Cube 29\"

  Cube 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano

  Prishtinë Sot, 00:21
  379 €
 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Kilimanjaro 29\" XT - XL Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset S

  Prishtinë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Genesis 29\" XL *2019*
  Paisje per sport

  Genesis 29\" XL *2019*

  Genesis 29\" XL *2019* Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour 100mm me b

  Prishtinë Sot, 00:20
  389 €
 • 10 foto
  Ora swatch originale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora swatch originale

  Ora swatch te ardhura nga zvicra origjinalitet dhe cilesi..me rrypa dhe me zinxhir..100%origjinale.d

  Tiranë Sot, 00:19
  90 €
 • 2 foto
  Ghost 26\"
  Paisje per sport

  Ghost 26\"

  Ghost 26\" Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit S Amortizeri SrSuntour me bllokad ne timon Pje

  Prishtinë Sot, 00:19
  229 €
 • 7 foto
  Riese & Muller 2019
  Paisje per sport

  Riese & Muller 2019

  Riese & Muller 2019 Madhesia e rrotave 27.5 Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Aion me ai

  Prishtinë Sot, 00:19
  1.333 €
 • 7 foto
  BMC 28\" - L -
  Paisje per sport

  BMC 28\" - L -

  BMC 28\" - L - Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi me vaj

  Prishtinë Sot, 00:19
  379 €
 • 7 foto
  Merida Fully Ebike 29\"
  Paisje per sport

  Merida Fully Ebike 29\"

  Merida Fully Ebike 29\" Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Raidon me

  Prishtinë Sot, 00:19
  1.499 €
 • 5 foto
  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa.
  Kafshe shtepiake

  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa.

  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa per shitje.kush imer komplet ja jepi me 10 euro copen.me pakic

  Lipjan Sot, 00:19
  10 €
 • 4 foto
  SHES AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  shes zoj amrok jan shum te mir dhe te shnosh jan te vaksionun 100% ...kam edhe zoj astrollop me mosh

  Lipjan Sot, 00:18
  9 €
 • 5 foto
  Stoke 27.5\"
  Paisje per sport

  Stoke 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit S/M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shima

  Prishtinë Sot, 00:18
  329 €
 • 6 foto
  Merida  27.5\"  SLX
  Paisje per sport

  Merida 27.5\" SLX

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad ne timon Pjeset

  Prishtinë Sot, 00:18
  349 €
 • 1 foto
  SHES 2 GJELA BRAHAM JAN SHUM TMIR
  Kafshe shtepiake

  SHES 2 GJELA BRAHAM JAN SHUM TMIR

  Shes 2 gjela braham ja shum tmir .qmimi per cop 35 euro

  Lipjan Sot, 00:18
  35 €
 • 5 foto
  SHES GJELA TE FSHATIT JAN MBI 20 COPA PER SHITJE
  Kafshe shtepiake

  SHES GJELA TE FSHATIT JAN MBI 20 COPA PER SHITJE

  Shes gjela te fshatit jan shum tmir si per mish po ashtu edhe per pula.jan te ri te vjetit jan krejt

  Lipjan Sot, 00:18
  10 €
 • 0 foto
  Bicikleta ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta ne shitje

  Shitet bicikleta ne gjendje te rregullt

  Pejë Sot, 00:17
  80 €
 • 6 foto
  Superior 29\"
  Paisje per sport

  Superior 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shimano

  Prishtinë Sot, 00:17
  370 €
 • 2 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  SHES ZOJ AMROK JAN SHUM TMIR JAN TE VAKSIONUN.MOSHA E ZOJVE OSHT 1 MUJ E GJYS...JAN ORIGJINAL AMROK.

  Lipjan Sot, 00:17
  3 €
 • 8 foto
  KTM Fully FoX *CarbOn*
  Paisje per sport

  KTM Fully FoX *CarbOn*

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri FoX 140mm me air dhe bllokad Amortizeri2 Fo

  Prishtinë Sot, 00:17
  979 €
 • 6 foto
  Liqbike Ebike *Bosch*
  Paisje per sport

  Liqbike Ebike *Bosch*

  Madhesia e rrotave 29 Madhesia e trupit M/L Pjeset te gjitha Shimano Frenimi vaj mineral Oil Gomat

  Prishtinë Sot, 00:17
  879 €
 • 9 foto
  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"
  Paisje per sport

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\"

  Bergamont *CarbOn* FoX 29\" Madhesia e rrotave 29er Materiali Carbon Madhesia e trupit L Amortizeri

  Prishtinë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Downhill 26\"  L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Prishtinë Sot, 00:16
  429 €
 • 6 foto
  FaTBike Electric 2018
  Paisje per sport

  FaTBike Electric 2018

  Madhesia e rrotave 26x4 Pjeset Shimano Frenimi me Disc Drita me furnizim nga bateria Mundesi leviz

  Prishtinë Sot, 00:16
  679 €
 • 8 foto
  Specialized Enduro 26"
  Paisje per sport

  Specialized Enduro 26"

  Madhesia e trupit M/L Madhesia e rrotave 26" Amortizeri RockShox 120mm Amortizeri2 FoX me bllokad Pj

  Prishtinë Sot, 00:15
  349 €
 • 4 foto
  Inoc 29\" -XT-
  Paisje per sport

  Inoc 29\" -XT-

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 19\" L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad ne timon Pje

  Prishtinë Sot, 00:15
  399 €
 • 5 foto
  Genesis 27.5\" 2016
  Paisje per sport

  Genesis 27.5\" 2016

  Genesis 27.5\" 2016 Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri Srsuntour 100mm me bll

  Prishtinë Sot, 00:13
  329 €
 • 4 foto
  Inoc 27.5 L
  Paisje per sport

  Inoc 27.5 L

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri Srsuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Prishtinë Sot, 00:13
  329 €
 • 2 foto
  Shitet bilardo garlando me cop & gura te reja
  Paisje per sport

  Shitet bilardo garlando me cop & gura te reja

  Shitet bilardo garlando me cop dhe gura te reja me 4 steka..ne gjendje shum te mir pune Cmimi okazio

  Tiranë Sot, 00:06
  600 Lek
 • 2 foto
  përforcues
  Instrumente muzikore dhe paisje

  përforcues

  Unë po shesë perforcues 4x150w të energjisë në gjendjen e duhur

  Prizren Sot, 00:05
  30 €