Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Sunnto 3
  Veshje / Kepuce / Ore

  Sunnto 3

  Shitet... i po sa ardhur nga Gjermania... eshte me Adapter komplet ... Kush eshte interesuar ... 0

  Prishtinë Sot, 09:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Or
  Veshje / Kepuce / Ore

  Or

  Shitet ... ora eshte e po sa ardhur nga Europa... eshte me kamer ... eshte gjithqka ne rregull , ku

  Prishtinë Sot, 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli
  Kafshe shtepiake

  Mulli

  Mulli gjendje tè rregullt punon mir

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tega + mbajtsja per biceps triceps gjoks
  Paisje per sport

  Tega + mbajtsja per biceps triceps gjoks

  Shes tegen per biceps triceps gjoks + mbajtsja + 30 kg pesha dy ka 10 dy ka pes kg jon olimpike prof

  Prishtinë Sot, 09:45
  150 €
 • 4 foto
  MTB ATALA BYTE ATALA.IT (ORIGJINALE)
  Paisje per sport

  MTB ATALA BYTE ATALA.IT (ORIGJINALE)

  Shitet biciklete Atala origjinale 4 muaj e perforur ne itali sot ka ardhur nga italia Super e mir

  Elbasan Sot, 09:43
  400 €
 • 2 foto
  Biciklet perfekte per fëmijë 4-8 vjet gomat 20
  Paisje per sport

  Biciklet perfekte per fëmijë 4-8 vjet gomat 20

  Shes bicikleten per femije, madhesia e gomave 20. Ideale per femije te moshes 4-8 vjet. Gjithqka i f

  Prishtinë Sot, 09:40
  60 €
 • 3 foto
  Biciklet perfekte PUMA rrotat 24
  Paisje per sport

  Biciklet perfekte PUMA rrotat 24

  Shes bicikleten e firmes PUMA me rrita 24 ne gjendje shume te mire me goma frena dhe shpejtesi. Na k

  Prishtinë Sot, 09:40
  70 €
 • 2 foto
  Biciklet kuq e zi per femije 4-8 vjet
  Paisje per sport

  Biciklet kuq e zi per femije 4-8 vjet

  Shes bicikleten per femije te moshes 4-8 vjet. Gomat 20, i funksionon gjithqka frenat, shpejtesit, g

  Prishtinë Sot, 09:39
  60 €
 • 3 foto
  Biciklet Mountain Bike 26
  Paisje per sport

  Biciklet Mountain Bike 26

  Shes bicikleten Muontain Bike me goma 26 e sapoardhur nga Zvicrra. Gomat, frenat, shpejtesit gjithqk

  Prishtinë Sot, 09:38
  90 €
 • 2 foto
  Biciklet per te rritur gomat 26
  Paisje per sport

  Biciklet per te rritur gomat 26

  Shes bicikleten e posaardhur nga Zvicrra. Ne gjendje shume te mire. Gomat, frenat, shpejtesitë te gj

  Prishtinë Sot, 09:38
  80 €
 • 2 foto
  Malinois belgë
  Kafshe shtepiake

  Malinois belgë

  Shitet Malinois Belgë 1 vjeqar, i vaksionuar ne rregull me pasaport. Kontak ne viber +38344325051

  Prizren Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikel per vajza 7-12 vjet
  Paisje per sport

  Bicikel per vajza 7-12 vjet

  Shes bicikel per vajza te moshes 7-12 vjet ne gjendje shume te mire. Shiqo fotot, per informata shte

  Prishtinë Sot, 09:37
  70 €
 • 2 foto
  Biciklet Mountain Bike goma 26
  Paisje per sport

  Biciklet Mountain Bike goma 26

  Shes bicikleten ne gjendje shume te mire. Frenat, shpejtesit, gomat gjithqka funksionon perfekt. Saj

  Prishtinë Sot, 09:37
  80 €
 • 8 foto
  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

  Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!! Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihn

  Tiranë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pitbull Amstaff
  Kafshe shtepiake

  Pitbull Amstaff

  Pitbull Amstaf 1 vjeqe shum e mir rac e paster. Boj edhe ndrrim

  Fushë Kosovë Sot, 09:30
  150 €
 • 2 foto
  vaga
  Kafshe shtepiake

  vaga

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave
  Paisje per sport

  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave

  Per info +38344540200

  Skënderaj Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrocen e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Karrocen e posaardhur nga gjermania

  Shes karrocen e posaardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt per dy persona +38344540200 viber

  Skënderaj Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbajtesin per 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Mbajtesin per 2 bicikleta

  Shes mbajtesin per info +38344540200

  Skënderaj Sot, 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE

  Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE; Posedon: Goma 26x2.0 firmes MICHELIN ; Bandasha 2 Palsh te zi f

  Skënderaj Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sende te posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Sende te posaardhur nga gjermania

  Autolarje , burgi statike , mbajtesin per dy bicikleta dhe Tri bicikleta etj Per info +38344540200

  Skënderaj Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta CANYON full deore LX
  Paisje per sport

  Bicikleta CANYON full deore LX

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklete

  Skënderaj Sot, 09:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e firmes CENTURION e posardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt me goma te reja

  Skënderaj Sot, 09:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL Posedon: Goma tmira 26 fitmes STYXXYTE ACE OF PACE Bandash

  Skënderaj Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e veçant e posaardhur
  Paisje per sport

  Bicikleta e veçant e posaardhur

  Shes bicikleten e posaardhur nga gjermania Ne gjendje te rregullt alumin gomen perpara 24 ndersa m

  Skënderaj Sot, 09:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Parfum versace
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfum versace

  Origjinal(tester).50mi lek.

  Durrës Sot, 09:13
  5.000 Lek
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes Cube
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes Cube

  Shes bicikleten cube 26 Posedon: Goma te reja ; Bandashat aluminit ; Alumin ; Pjest shimano deore ;

  Skënderaj Sot, 09:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karroc per biciklet per dy fmi
  Paisje per sport

  Karroc per biciklet per dy fmi

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklet biciklete

  Skënderaj Sot, 09:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kitare klasike Hofman
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike Hofman

  Kitare klasike Hofman Kitarja eshte dru 100%

  Tiranë Sot, 09:11
  80 €
 • 2 foto
  Kitare profesionale Klasike MAOWANG
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare profesionale Klasike MAOWANG

  Kitare klasike Maowang shum pak e perdorur me gjithe cante. Kitarja eshte profesionale. Kitarja esh

  Tiranë Sot, 09:10
  240 €
 • 10 foto
  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR

  HAIBIKE 27.5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI MAGURA SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO

  Tiranë Sot, 09:05
  1 €
 • 4 foto
  Shale bici Atlas Vintage
  Paisje per sport

  Shale bici Atlas Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike si ne foto

  Tiranë Sot, 09:03
  70 €
 • 4 foto
  Tenda për piknik
  Paisje per sport

  Tenda për piknik

  Shiten dy tenda për piknik. Tendat jan të vogla secila për dy persona. Shifen në foto.. 15€ copa

  Ferizaj Sot, 09:02
  15 €
 • 8 foto
  Tend për piknik
  Paisje per sport

  Tend për piknik

  Shitet tena për piknik, tenda është për dy persona, është me një dhomë që dhe një para hymje. Më kja

  Ferizaj Sot, 09:02
  30 €
 • 2 foto
  Tenda për piknik
  Paisje per sport

  Tenda për piknik

  Shitet tenda për piknik në natyr. Tenda është 1.50cm e lart, 3 e gjatë dhe 2 e gjër, është shum e le

  Ferizaj Sot, 09:02
  30 €
 • 1 foto
  ZËRIM me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ZËRIM me qera

  Rezervo tani me qmim te Volitshem: leshojm zerim me qera per dasma dhe ahengje te ndryshme na kontak

  Obiliq Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FO

  Tiranë Sot, 08:59
  1 €
 • 10 foto
  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZAT

  Tiranë Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CUBE ME BATERI 29
  Paisje per sport

  CUBE ME BATERI 29

  CUBE 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI 4PISTONA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR ROCK SHOX ME BLLOKIM

  Tiranë Sot, 08:59
  1 €
 • 11 foto
  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  CUB YBRID 27.5 DOPJO AMORTIZATOR DHE ME BATERI FRENA ALKOLI MAGURA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZ

  Tiranë Sot, 08:59
  1 €
 • 11 foto
  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  HAIBIKE 27.5 ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATO

  Tiranë Sot, 08:59
  1 €
 • 10 foto
  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  NERVE AL CANYONN 28 DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO ELXER7 MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZA

  Tiranë Sot, 08:58
  1 €
 • 9 foto
  SPECILAIZED 29 DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  SPECILAIZED 29 DOPJO AMORTIZATOR

  SPECILAIZED STUMPJUMPER EXPERT 29 MTB CARBON DOPJO AMORTIZATOR ME FRENA ALKOLI FORMULA T1S MARSHET

  Tiranë Sot, 08:58
  1 €
 • 9 foto
  CUBE ME BATERI
  Paisje per sport

  CUBE ME BATERI

  CUBE 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO ALTUS AMORTIZATOR SR SUNTOUR ME BLLOKIM N

  Tiranë Sot, 08:57
  1 €
 • 7 foto
  FELT 29 MTB
  Paisje per sport

  FELT 29 MTB

  FELT 29 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO ALCERA AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI DEOR SH

  Tiranë Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERIDA CARBON 27,5 MTB
  Paisje per sport

  MERIDA CARBON 27,5 MTB

  MERIDA CARBON 27.5 MTB ME FRENA ALKOLI SLX SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FOX ME BLLOK

  Tiranë Sot, 08:56
  1 €
 • 2 foto
  IDEAL 28 CITY
  Paisje per sport

  IDEAL 28 CITY

  IDEAL 28 CITY ME FRENA SHIMANO GOMIN MARSHET SHIMANO KAMPANJOLI SHIMANO ALCERA RAPORTI LIBRIT 3X7 M

  Tiranë Sot, 08:55
  1 €
 • 6 foto
  SCOTT 29 MTB
  Paisje per sport

  SCOTT 29 MTB

  SCOTT 29 MTB ME FRENATA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO ALCERA AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI DEOR

  Tiranë Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RADON BLUSCHKE 28 CITY
  Paisje per sport

  RADON BLUSCHKE 28 CITY

  RADON BLUSCHKE 28 CITY ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET NEXUS SHIMANO ME KAMJO 1X8 MARSHE NEXUS SHIM

  Tiranë Sot, 08:53
  1 €
 • 7 foto
  SPECILAIZED 28 CITY
  Paisje per sport

  SPECILAIZED 28 CITY

  SPECILAIZED 28 CITY ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET ALFINE SHIMANO DEOR KAMPANJOLI ALFINE SHIMANO DE

  Tiranë Sot, 08:51
  1 €