Berat

Sport & Rekreacion në shitje në Berat

 • 2 foto
  Qen spitz mix
  Kafshe shtepiake

  Qen spitz mix

  Kelyshi dy muaj , i trajtuar me terapite perkatese.. cmimi i diskutueshem..

  Berat 15 korrik 19:45
  150 €
 • 11 foto
  S\'EMMA-FIRENZE PRODHIME NE LEKURE
  Veshje / Kepuce / Ore

  S\'EMMA-FIRENZE PRODHIME NE LEKURE

  VERA PELLE! GENUINE LEATHER! ORIGINALE LEKURE! INFO WHATSAPP 00393287149593

  Berat 14 korrik 19:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim Bletë
  Kafshe shtepiake

  Shesim Bletë

  Shiten 7 koshere bletesh me baze 1 kat . Per me shume info na kontaktoni ne kte nr cel. 0694143480

  Berat 14 korrik 10:14
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Underbar ren rysk blå whatsapp mig om intresserad:
  Kafshe shtepiake

  Underbar ren rysk blå whatsapp mig om intresserad:

  Underbar ren rysk blå whatsapp mig om intresserad: +237654340446 Kärleksfull, omtänksam, mild temper

  Berat 13 korrik 21:50
  200 €
 • 2 foto
  Shihtzu mix
  Kafshe shtepiake

  Shihtzu mix

  Kelyshi 2 muajsh , e trajtuar me terapine perkatese ..

  Berat 12 korrik 20:18
  150 €
 • 2 foto
  Puppies bukur pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukur pomeranez për shitje

  4711/5000 Puppies bukur pomeranez për shitje të dy janë puppies bear arush ... Ata janë puppies zez

  Berat 11 korrik 12:21
  220 €
 • 9 foto
  Shiten dhe Nderrohen Set Versace unaz byzylyk ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten dhe Nderrohen Set Versace unaz byzylyk ore

  Shiten set Versace unaz byzylyk flori ore Breil munci nderrimi cmimi 750 euro nr 0694255950

  Berat 7 korrik 16:20
  750 €
 • 5 foto
  Loyis Vuitton side bag 40044
  Veshje / Kepuce / Ore

  Loyis Vuitton side bag 40044

  Shitet cant Louis Vuitton e bler para 10ditesh ne Franc ne dyqanin e saj. Eshte me kodin dhe vulen q

  Berat 4 korrik 18:44
  180 €
 • 2 foto
  Okazion Mini Spitz
  Kafshe shtepiake

  Okazion Mini Spitz

  Shitet këlyshi mini spitz 3 muajsh ( femër ) . Shumë i bukur , i shëndetshëm dhe me vaksina të kryer

  Berat 1 korrik 23:52
  80 €
 • 0 foto
  3000 € deri në 150.000 €
  Instrumente muzikore dhe paisje

  3000 € deri në 150.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Berat 1 korrik 21:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  8000 € deri në 9.000.000 €
  Bileta / Udhetime

  8000 € deri në 9.000.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Berat 1 korrik 21:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rolex
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex

  Shitet Rolex Zvicerian Vlera e tij ne kuti eshte afro 2000€ Shitet 200€ I perdorur Shitet per arsy

  Berat 30 qershor 15:57
  200 €
 • 7 foto
  Shiten qen Volpino
  Kafshe shtepiake

  Shiten qen Volpino

  Shes dy qene te rraces volpino ngjyre e bardhe jan te paster si rrace dhe kan moshe 45 ditesh dhe 4

  Berat 26 qershor 16:26
  120 €
 • 0 foto
  Korg Krome 61 Synthesizer Workstation
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Krome 61 Synthesizer Workstation

  Korg Krome 61 Synthesizer Workstation Blej tani në çmimet me shumicë dhe pakicë. Numri WhatsApp: +4

  Berat 22 qershor 14:39
  890 €
 • 0 foto
  shiten 20 krer dhi
  Kafshe shtepiake

  shiten 20 krer dhi

  shiten 20 kok dhi zac alpine

  Berat 21 qershor 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet antikee perfectttt
  Paisje per sport

  Biciklet antikee perfectttt

  Shes bicikletn antike ne gjendje perfekte cdo gje orgjinale e vet asgje te vendos bicikleta par qe

  Berat 18 qershor 13:37
  2.000 €
 • 1 foto
  Shqiponj
  Kafshe shtepiake

  Shqiponj

  Shes Shqiponj te eger Sapo e kam kapur .te interesuarit te me kontaktojn.

  Berat 15 qershor 16:21
  200 €
 • 5 foto
  Qen kelysh
  Kafshe shtepiake

  Qen kelysh

  Shitet pitbull americaan staford terier 1 muajsh e gjysem i vaksinuar me kartel i trajtuar nga paraz

  Berat 12 qershor 14:44
  130 Lek
 • 3 foto
  CHOW CHOW PUPPIES
  Kafshe shtepiake

  CHOW CHOW PUPPIES

  Puppies Chow Chow, kampion, potencial ekspozitë, i lindur më 9 prill 2019. Karakteri jashtëzakonisht

  Berat 12 qershor 13:04
  1.200 €
 • 3 foto
  Kelysh
  Kafshe shtepiake

  Kelysh

  Shitet kelysh pitbull i vaksinuar me kartel i trajtuar nga parazit te jashtem te brendshem ...rraca

  Berat 12 qershor 08:43
  130 Lek
 • 0 foto
  Deltar ilir(sharri)
  Kafshe shtepiake

  Deltar ilir(sharri)

  Mashkull mosha 6 muajsh nderrohet me mashkull po te kesaj rrace arsyeja sepse nuk dua te bej ciftezi

  Berat 8 qershor 16:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion biciklet sport origjinale
  Paisje per sport

  Okazion biciklet sport origjinale

  Shitet biçiklet sportive origjinale e ardhur nga Gjermania . 140 mije leke te vjetera

  Berat 3 qershor 18:59
  14 Lek
 • 0 foto
  blej ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  blej ora

  Blej ora te perdorura the te prishura apo qe u mungojn pjes. Blej si rolex cartier omega Breitling i

  Berat 29 maj 13:42
  1.000 €
 • 5 foto
  Biçiklet 26 mernuo
  Paisje per sport

  Biçiklet 26 mernuo

  Biçikleta ka te prishur njerin marsh ate me 3 te gjitha te tjerat ne rregull eshte shume e bukur

  Berat 28 maj 22:10
  90 Lek
 • 2 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  shitet biciklet 27 ne gjendje shume te mire me dy kopertona ciklistesh te markes michelin rezerv

  Berat 26 maj 16:00
  150.000 Lek
 • 9 foto
  Shes kelysha pastor gjerman rac e paster
  Kafshe shtepiake

  Shes kelysha pastor gjerman rac e paster

  Shes kelysha pastor gjerman rac e paster te vaksinuar.prindrit te mar ne gjermani me certifikat.nume

  Berat 26 maj 01:13
  150 €
 • 2 foto
  Blue britanik Shorthair Kittens
  Kafshe shtepiake

  Blue britanik Shorthair Kittens

  Blue britanik Shorthair Kittens Përshëndetje, ne kemi Adorable Blue British Shorthair Kittens të gji

  Berat 25 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Breitling nderoehet me Rolex Cartier
  Veshje / Kepuce / Ore

  Breitling nderoehet me Rolex Cartier

  Ore Breitling nderoehet me ore tjeter Rolex Cartier hublot +- diferenca. Ora esht orgjinale me kutin

  Berat 21 maj 23:44
  2.500 €
 • 2 foto
  Brother Veshja Qëndisje Machine Innovis 4000D
  Veshje / Kepuce / Ore

  Brother Veshja Qëndisje Machine Innovis 4000D

  Innov-is 4000D është mjaft thjesht makina qepëse më e reja dhe qëndisje ndonjëherë. Qep ose qëndis m

  Berat 21 maj 10:42
  1.000 €
 • 0 foto
  Korg Pa4X 76-key Arranger Keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa4X 76-key Arranger Keyboard

  Korg Pa4X 76-key Arranger Keyboard Ne jemi te specializuar në shpërndarjen elektronike Në dispoz

  Berat 18 maj 21:50
  900 €
 • 1 foto
  Varse 18k 110gr shitet osw nderoehet me ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Varse 18k 110gr shitet osw nderoehet me ore

  Shitet varse 18k 110gr ose nderoehet me ore Rolex breitling omega Cartier iwc cmimi 4 mij € pak I d

  Berat 16 maj 21:55
  4 €
 • 8 foto
  Kelysha pastor rac e paster gjerman
  Kafshe shtepiake

  Kelysha pastor rac e paster gjerman

  Shes kelysha pastor rac e paster gjerman. Prindrit te mare ne gjermani me certifikat.cmimi 150 euro.

  Berat 16 maj 16:33
  150 €
 • 2 foto
  Qen Rotvajler
  Kafshe shtepiake

  Qen Rotvajler

  Shes Qen Rotvajler mashkull rrac e pastër. Mosha 18 muajsh .i vaksinuar rregullisht. I shkëlqyer për

  Berat 14 maj 19:44
  120 €
 • 0 foto
  Qen origjinal
  Kafshe shtepiake

  Qen origjinal

  Shes Qen kelysha raca sharë i kuq me prindër shum te egër Mund ti shihni në vidjo dhe n fotot e mëp

  Berat 14 maj 19:43
  80 €
 • 2 foto
  Maltese Dogs dhe Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Maltese Dogs dhe Puppies për shitje

  Maltese Dogs dhe Puppies për shitje Një pjellë me të vërtetë e këndshme e KC-ve regjistroi puppet ma

  Berat 3 maj 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bengal kotele gati tani!
  Kafshe shtepiake

  Bengal kotele gati tani!

  Ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit për më shumë informacion mbi çdo kotele që duhet të ofro

  Berat 26 prill 08:21
  150 €
 • 4 foto
  Syze Ray Ban te bera me porosi!
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban te bera me porosi!

  Shes syze Ray Ban te bera me porosi por me nje xham te thyer. Syzet jane te vecanta dhe skeleti esht

  Berat 23 prill 13:24
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Puppies mbresëlënëse meshkuj dhe femra dalmat në d
  Kafshe shtepiake

  Puppies mbresëlënëse meshkuj dhe femra dalmat në d

  Puppies mbresëlënëse meshkuj dhe femra dalmat në dispozicion për shitje Adoleshentë 12 javë dalmatë

  Berat 21 prill 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zagar lepuri
  Kafshe shtepiake

  Zagar lepuri

  Shitet zagar 3 vjecar mashkull , shum I stervitur per gjuetin e lepurit por jo vetem , edhe te shpe

  Berat 19 prill 20:30
  1.500 €
 • 1 foto
  Shitet terrieri
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrieri

  Shitet Terrieri origjinal Mosha: 7muaj Gjinia:Mashkull +38344818740 Kosov.:komuna, Drenas.

  Berat 19 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet qen i rraces Presa Canario
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen i rraces Presa Canario

  Shitet qen i rraces Presa Canario.Rrace e PASTER e mar ne Spanje. Femer, 3 vjece ,me vaksina te ber

  Berat 14 prill 11:35
  700 €
 • 2 foto
  Organo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo

  Organo ..ROLAND EM 55OR. Ne gjendje super akull e re..e mbajt vetem ne shtepi Cmimi .150euro pa vali

  Berat 14 prill 00:55
  150 €
 • 1 foto
  Shes qenushe
  Kafshe shtepiake

  Shes qenushe

  Shes qenushe volpino 9 muajshe , e vaksinuar . 130 mije lek .

  Berat 13 prill 18:04
  130 €
 • 1 foto
  markë New Eastman AR380CE Honey Burst Archtop Guit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  markë New Eastman AR380CE Honey Burst Archtop Guit

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Berat 8 prill 20:22
  800 €
 • 0 foto
  Shitet qen i shartuar pastor × pitbull.
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen i shartuar pastor × pitbull.

  Shitet qen 3 vjec, i shartuar pastor belg me pitbull shum i mir per roje.

  Berat 7 prill 20:28
  50 €
 • 2 foto
  Tualeti i trajnuar puppies Akita.
  Kafshe shtepiake

  Tualeti i trajnuar puppies Akita.

  Tualeti i trajnuar puppies Akita. puppies Të gjitha puppies do të wormed, flead, grupi i parë i vaks

  Berat 6 prill 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy Puppies Chihuahua Për adoptim
  Kafshe shtepiake

  Dy Puppies Chihuahua Për adoptim

  Dy Puppies Chihuahua Për adoptim Çuditshëm dhe adorable puppies mashkull dhe femër Chihuahua gati pë

  Berat 6 prill 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kittens mahnitëse Tica Bengal
  Kafshe shtepiake

  Kittens mahnitëse Tica Bengal

  Kittens mahnitëse Tica Bengal Ndërsa unë jam një infermiere e regjistruar veterinare, shëndeti i tyr

  Berat 6 prill 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blue ruse
  Kafshe shtepiake

  Blue ruse

  Blue ruse Në përputhje me rregullat e GCCF, kotele tona janë: Vet kontrollohet dy herë dhe vaksinuar

  Berat 6 prill 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua

  Puppies bukur të tre muajve të disponueshëm dhe të gatshëm për shtëpitë e tyre të reja, ato janë vak

  Berat 4 prill 11:09
  100 €