Berat
 • 0 foto
  Pitbull kelysh
  Kafshe shtepiake

  Pitbull kelysh

  Pitbull kelysh 2 muaj e gjys eshte femer i ka ber te dyja vaksinat i kam dhen dhe kokra per krimba e

  Berat Sot, 00:28
  150 Lek
 • 0 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Pitbull

  Berat Dje, 17:58
  100 Lek
 • 3 foto
  OKAZION Shes Qen Pit Bull MIX Labrador
  Kafshe shtepiake

  OKAZION Shes Qen Pit Bull MIX Labrador

  Shes qen Pit Bull MIX Labrador.. Mashkull...20 ditesh.Qeni esht i zi me te bardhe..Babai esht Labrad

  Berat 18 prill 14:28
  50 Lek
 • 1 foto
  Qen pekinez femer
  Kafshe shtepiake

  Qen pekinez femer

  Pekinez femer rrace e paster 1 muajshe me vaksinat te bera

  Berat 17 prill 19:58
  120 €
 • 2 foto
  Pekinez
  Kafshe shtepiake

  Pekinez

  Qen pekinez femer 1 muajsh me vaksinat e bera

  Berat 17 prill 19:28
  100 €
 • 0 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I ka bere te dyja

  Berat 17 prill 14:58
  100 Lek
 • 10 foto
  PITbull xxl
  Kafshe shtepiake

  PITbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I ka bere te dyja

  Berat 17 prill 14:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pastor origjinal
  Kafshe shtepiake

  Pastor origjinal

  Esht 1 vjec femer me Te gjitha vaksinat

  Berat 14 prill 15:28
  400 €
 • 2 foto
  ZVICER 25 DIAMANT ME LEVIZJEN E DORES DHE KURDISJE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ZVICER 25 DIAMANT ME LEVIZJEN E DORES DHE KURDISJE

  ORE ZVICERIANE 25 JEWELS GUR DIAMANT CILESI E LARTE AUTOMATIKE PUNON (ME LEVIZJEN E DORES) DHE ME KU

  Berat 14 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Qen Mali esht femer njer ka piell

  Berat 10 prill 21:28
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje va

  Berat 9 prill 15:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje va

  Berat 9 prill 15:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi 2 muajsh e ca esht femer ka ber nje vaksin cmimi 100 mij lek shqiptare

  Berat 7 prill 13:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Pitbull xxl kelysh dy muajsh femer

  Berat 7 prill 13:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi pitbull xxl esht femer ne data 28 mars mbushi 2 muaj ka bere vaksinen e pare plus

  Berat 5 prill 13:58
  100 Lek
 • 2 foto
  Shitet mixer dy kanalesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet mixer dy kanalesh

  Shitet mixer ne gjendje pune

  Berat 4 prill 19:28
  2.500 Lek
 • 1 foto
   Yamaha Motif XF8 88-Key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha Motif XF8 88-Key

  YAMAHA YPG 235 76-Key Keyboard Portable Grand Piano Yamaha EMX512SC - Mikser analog me SPX - power

  Berat 4 prill 13:58
  650 €
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje va

  Berat 3 prill 22:28
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje v

  Berat 31 mars 00:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje v

  Berat 31 mars 00:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje v

  Berat 31 mars 00:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje v

  Berat 31 mars 00:58
  100 Lek
 • 2 foto
  Shitet cift AKITA
  Kafshe shtepiake

  Shitet cift AKITA

  Shiten cift akita mosha 2.5 vjec kan pjell nje here 8 kulisha para 2 muajsh.

  Berat 30 mars 15:58
  250 €
 • 0 foto
  Pitbull xxl kelysh femer dy muajsh sot
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl kelysh femer dy muajsh sot

  Shitet ai kelyshi kuqerem eshte dymuajsh sot mars data 28 Ka bere nje vaksine dhe kokera per krimba

  Berat 28 mars 15:58
  100 Lek
 • 2 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Pitbull Terrier femer. 1vjec..shume e eger.me qen. U

  Berat 28 mars 11:28
  150 €
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje v

  Berat 27 mars 20:58
  100 Lek
 • 1 foto
  Shiten 2 kelysha raca maltese
  Kafshe shtepiake

  Shiten 2 kelysha raca maltese

  Shesim 2 kelysha .. Mosha 2 muajsh..Raca maltese. Nje femer nje mashkull..cmimi 100 euro... nr tel

  Berat 27 mars 20:58
  100 €
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi kuqerem pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 mars I eshte ber nje v

  Berat 27 mars 20:28
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi pitbull xxl Eshte femer Mbush dy muajsh ne data 28 I eshte ber nje vaksin plus

  Berat 26 mars 22:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 100mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 26 mars 11:59
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 100mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 26 mars 11:59
  100 Lek
 • 5 foto
  Piano Petrof
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Petrof

  Shitet piano murale Petrof ne gjendje te mire pune. Te interesuarit te kontaktojn ne nr e cel 067632

  Berat 24 mars 21:28
  1.000 €
 • 5 foto
  Piano Petrof
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Petrof

  Shitet piano murale Petrof ne gjendje te mire pune. Per me shume info te interesuarit te kontaktojn

  Berat 24 mars 20:28
  1.000 €
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 70mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 24 mars 16:28
  70 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 70mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 24 mars 16:28
  70 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 70mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 24 mars 15:28
  70 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 70mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 23 mars 23:58
  70 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Eshte femer shitet 70mij lek shqiptare ne data 28 mars mbush dy muaj fiks nje vaksin plus kokra per

  Berat 23 mars 23:28
  70 Lek
 • 0 foto
  Folding Recumbent trike
  Paisje per sport

  Folding Recumbent trike

  Folding Recumbent trike available for sale for all completed original with guaranteed attached

  Berat 21 mars 23:28
  450 €
 • 0 foto
  scooter new in box
  Paisje per sport

  scooter new in box

  Scooter branded new original with all kits and accessories completed in box originally

  Berat 21 mars 22:28
  150 €
 • 0 foto
  Kelysh pitbulli xxl
  Kafshe shtepiake

  Kelysh pitbulli xxl

  Eshte femer shitet 100 mij lek

  Berat 19 mars 23:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Kelysh pitbull eshte femer vaksine pare i eshte bere cmimi100 mij leke shqiptare

  Berat 19 mars 23:28
  100 Lek
 • 5 foto
  kelysh
  Kafshe shtepiake

  kelysh

  Kelysh 1 muajsh femer e bardh ,shume energjike , e dashur dhe e bindur. Me marveshje.

  Berat 19 mars 11:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  pitbull xxl kelysh esht femer i eshte.bere vaksine e pare

  Berat 19 mars 10:58
  100 Lek
 • 0 foto
  Rotwaler
  Kafshe shtepiake

  Rotwaler

  Shitet per emigrimi rotwaler Mosha 7 muajsh

  Berat 18 mars 11:28
  100 €
 • 3 foto
  Shiten dy miksera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten dy miksera

  Shiten dy miksera per arsye mosperdorimi

  Berat 18 mars 06:58
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Shiten 2 kelysha 2 muajsh.. femer dhe mashkull.. cmimi 100 euro. Raca malteser.

  Berat 17 mars 19:58
  100 €
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi eshte femer pitbull xxl Eshte gati 2 muajsh cmimi 150 mij lek shqiptare asnje lek

  Berat 17 mars 16:28
  150 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi eshte femer pitbull xxl Eshte gati 2 muajsh cmimi 150 mij lek shqiptare asnje lek

  Berat 17 mars 16:28
  150 Lek
 • 0 foto
  Pitbull xxl
  Kafshe shtepiake

  Pitbull xxl

  Shitet ky kelyshi eshte femer pitbull xxl Eshte gati 2 muajsh cmimi 150 mij lek shqiptare asnje lek

  Berat 17 mars 15:58
  150 Lek