Dibër

Sport & Rekreacion në shitje në Dibër

 • 4 foto
  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 LED ,700 LED , 900 TV
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 LED ,700 LED , 900 TV

  pista vrapimi profesionale lager Skopje Makedonija TECHNOGYM RUN 500 LED TECHNOGYM RUN 700 LED

  Dibër 21 janar 14:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PULSEFITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi..
  Paisje per sport

  PULSEFITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi..

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Dibër 21 janar 14:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP
  Paisje per sport

  Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP

  TË NDERUAR, ALPE SPORT Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija AERODROM TE

  Dibër 21 janar 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LIFE FITNESS 95xi SILVER LINE PROFESIONAL
  Paisje per sport

  LIFE FITNESS 95xi SILVER LINE PROFESIONAL

  IMPORTI I RI! SHITJE SHFRYTËZOHET LIFE FITNESS 95xi ​​ORBITRAT PROFESIONAL TË ARGJENDËS SË LAR

  Dibër 21 janar 14:52
  600 €
 • 4 foto
  PISTE VRAPIMI LIFE FITNESS 95Ti PROFESSIONAL
  Paisje per sport

  PISTE VRAPIMI LIFE FITNESS 95Ti PROFESSIONAL

  IMPORTI I RI Ato janë shitur të përdorura 5 X LIFE FITNESS MODEL 95Ti & CLST INTEGRITY PROF

  Dibër 21 janar 14:52
  1.500 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Dibër 16 janar 12:49
  100 €
 • 4 foto
  kc reg këlyshë bulldog anglez për birësim falas
  Kafshe shtepiake

  kc reg këlyshë bulldog anglez për birësim falas

  Kemi vetëm 1 këlyshë mashkull dhe 1 femër të bulldogut për birësim. Babai i kësaj pjellë është i m

  Dibër 22 nëntor 20:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Actavis Promethazine me Codeine
  Koleksione

  Actavis Promethazine me Codeine

  Actavis Promethazine me Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: ([email protected]) nu

  Dibër 11 nëntor 22:44
  100 €
 • 3 foto
  Chow chow Pup
  Kafshe shtepiake

  Chow chow Pup

  Chow chow Pup të mahnitshme. Vajzë krem, Një vajzë e kuqe, dy djem të kuq dhe një djalë krem ​​në d

  Dibër 5 tetor 03:58
  400 €
 • 0 foto
  Beagle gati për të shkuar tan
  Kafshe shtepiake

  Beagle gati për të shkuar tan

  Këlyshë Beagle gati për të shkuar tani. Këlyshë beagle në tre ngjyra dhe djem dhe vajza të lyer dhe

  Dibër 4 tetor 22:52
  400 €
 • 5 foto
  Poodle
  Kafshe shtepiake

  Poodle

  Hello all lovers of the dogs, our organization is engaged in supply of all breeds of dogs. Small arr

  Dibër 25 shtator 00:49
  230 €
 • 3 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për të pronarë

  Dibër 24 shtator 11:36
  180 €
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse e 5 qenushëve Beagle 1 djalë 2 vajza u ni

  Dibër 19 gusht 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse e 5 qenushëve Beagle 1 djalë 2 vajza u ni

  Dibër 18 gusht 11:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Koleksione

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Dibër 15 gusht 03:19
  50.000 €
 • 2 foto
  Cavapoochons për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochons për Shitje

  Cavapoochons për Shitje LITTORI I DYQSISH PM I PUBPIKEVE CAVAPOO - duke pritur shtëpi të reja !!!! L

  Dibër 8 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për s
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për s

  Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për shitje 2 vajza dhe 1 djalë i një pjellë prej 5 të g

  Dibër 8 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të bukur me qira siberiane
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur me qira siberiane

  Këlyshë të bukur me qira siberiane Ne jemi të kënaqur që ndajmë pjellën e parë të këlyshave të Junau

  Dibër 8 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për pronarët me

  Dibër 8 gusht 11:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje

  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje Kemi një qenush të bukur të bulldogut anglez që po kërkon atje

  Dibër 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e
  Kafshe shtepiake

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një qese me qenush

  Dibër 8 gusht 11:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 skedë Fold Kittens veshë të drejtë
  Kafshe shtepiake

  4 skedë Fold Kittens veshë të drejtë

  Kemi 4 kotele në shitje, një femër me vesh të drejtë, 2 femra me vesh të palosur dhe 1 mashkull me v

  Dibër 5 gusht 11:34
  120 €
 • 0 foto
  Këlyshë Jack Russels
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Jack Russels

  Këlyshë Jack Russels Ne kemi një pjellë të bukur të qenve KC Jack Russels për shitje. Këta qenushë

  Dibër 1 gusht 10:47
  250 €
 • 3 foto
  Këlyshë Beagle
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle

  Këlyshë Beagle Ne kemi një pjellë të bukur të Kupave Beagle KC për shitje. Këta qenushë të çmendur

  Dibër 1 gusht 10:31
  250 €
 • 3 foto
  Puppies bulldog angleze
  Kafshe shtepiake

  Puppies bulldog angleze

  Puppies bulldog angleze Ne kemi një pjellë të bukur të qenve anglezë të KC për shitje. Këta qenushë

  Dibër 1 gusht 10:27
  250 €
 • 3 foto
  Chow chow puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Chow chow puppies për shitje

  Chow chow puppies për shitje Puppies Chow puppies Chow Chow bujqësore të pastër  ne shitje. 4 muajs

  Dibër 29 korrik 13:34
  200 €
 • 3 foto
  KC Puppies maltes të regjistruara gati tani
  Kafshe shtepiake

  KC Puppies maltes të regjistruara gati tani

  KC Puppies maltes të regjistruara gati tani ka vajzë dhe djalë të majtë (të dy në figurën kryesore)

  Dibër 29 korrik 12:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies bukur pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukur pomeranez për shitje

  Puppies bukur pomeranez për shitje të dy janë puppies bear arush ... Ata janë puppies zezë dhe e bar

  Dibër 29 korrik 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppy bulldog frëngjisht për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje Shumë të shëndetshëm, qentë e bukur sytë e gatshëm për të ndarë

  Dibër 29 korrik 11:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  udhetime turistike
  Bileta / Udhetime

  udhetime turistike

  udhetime turistike ne te gjith shqiperine 0682281533maqedoni0038970854397greqi00306937697264cmime te

  Dibër 27 korrik 15:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KC Puppies maltes të regjistruara gati tani
  Kafshe shtepiake

  KC Puppies maltes të regjistruara gati tani

  KC Puppies maltes të regjistruara gati tani ka një vajzë dhe një djalë të majtë (të dy në figurën kr

  Dibër 21 korrik 16:05
  150 €
 • 2 foto
  Bulldog francez në dispozicion për shitje
  Kafshe shtepiake

  Bulldog francez në dispozicion për shitje

  Bulldog francez në dispozicion për shitje Ne kemi një pjellë të bukur të 7 Bulldogëve Blu të Frengji

  Dibër 6 korrik 12:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akita e bukur amerikane Pups
  Kafshe shtepiake

  Akita e bukur amerikane Pups

  Akita e bukur amerikane Pups Një shitje shumë e ngadaltë, ajo është një race amerikane Akita e plotë

  Dibër 5 korrik 15:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mashkull i bukur Chow Chow ka nevojë për shtëpi të
  Kafshe shtepiake

  Mashkull i bukur Chow Chow ka nevojë për shtëpi të

  Mashkull i bukur Chow Chow ka nevojë për shtëpi të re Të gjitha pups vijnë me një qese kone me goodi

  Dibër 5 korrik 15:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Beagle pups van topkwaliteit beschikbaar
  Kafshe shtepiake

  Beagle pups van topkwaliteit beschikbaar

  Beagle pups van topkwaliteit beschikbaar , opgevoed met veel liefde in een gezin  thuis met kindere

  Dibër 1 korrik 13:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 800

  Shitet Korg pa 800.ne gjendje te mir. Bashke me valixhe

  Dibër 19 maj 23:43
  650 €
 • 0 foto
  Puppies Adorable Staffordshire Bull Terrier
  Kafshe shtepiake

  Puppies Adorable Staffordshire Bull Terrier

  Ne kemi një vajzë të vogël dhe djalë në dispozicion ata do të jenë të gatshëm të largohen për shtëpi

  Dibër 15 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppies Siberian Husky
  Kafshe shtepiake

  Puppies Siberian Husky

  Puppies husky siberian, 1 djalë i zi / bardhë dhe 1 djalë gri / bardhë, do të vijë me regjistrimin e

  Dibër 15 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pedigree Kc puppies malteze
  Kafshe shtepiake

  Pedigree Kc puppies malteze

  Puppies malteze po rriten në shtëpinë e familjes, me shumë dashuri dhe vëmendje. Të gjitha puppies,

  Dibër 15 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppies Rottweiler për adoptim
  Kafshe shtepiake

  Puppies Rottweiler për adoptim

  Fletët janë plot kampionë që nuk mund të zhgënjeni me cilësinë e qenies suaj! Puppies janë brenda sh

  Dibër 15 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppet Jack Russell gati tani
  Kafshe shtepiake

  Puppet Jack Russell gati tani

  puppies jack russel gati tani për atje përgjithmonë shtëpitë ata janë sjellë deri në a mjedisi i fam

  Dibër 15 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pups Artë Retriever
  Kafshe shtepiake

  Pups Artë Retriever

  Puppies do të jenë të regjistruar KC (miratuar), vet checked, vaksinimi i parë, wormed deri më sot,

  Dibër 15 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kc Puppies gjermane të regjistruara
  Kafshe shtepiake

  Kc Puppies gjermane të regjistruara

  Pups janë gati tani. Klubi i Kafkës i regjistruar. Punë me shkrim gati për transferim. De-wormed tri

  Dibër 15 maj 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Krem pule Chow Chow
  Kafshe shtepiake

  Krem pule Chow Chow

  Të dy prindërit janë të mirëpritur për t\'u parë. Puppies gati për t\'u larguar tani. Të gjitha pup

  Dibër 15 maj 12:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kc Pedigree puppies Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Kc Pedigree puppies Chihuahua

  Të gjitha vet kontrollohen dhe do të vaksinohen pleshtat dhe wormed si dhe microchipped Mami dhe bab

  Dibër 15 maj 12:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KC Reg Border Collie Puppies
  Kafshe shtepiake

  KC Reg Border Collie Puppies

  Këta puppies janë të gatshëm të largohen tani Të gjithë të rritur në shtëpinë tonë dhe përdoren për

  Dibër 15 maj 11:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Beagle
  Kafshe shtepiake

  Puppies Beagle

  2 të vegjël të vegjël të puleve të Beagës në dispozicion për të kërkuar shtëpi të dashur kafshësh dh

  Dibër 15 maj 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puppies të bukura gjermane të bariut
  Kafshe shtepiake

  Puppies të bukura gjermane të bariut

  Pjellë e bukur e zezë e K.c. të regjistruar pups gjermane bari. Të dy meshkuj dhe femra në dispozici

  Dibër 15 maj 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puppies Staffordshire bull terrier
  Kafshe shtepiake

  Puppies Staffordshire bull terrier

  Ne kemi një vajzë të vogël dhe djalë në dispozicion ata do të jenë të gatshëm të largohen për shtëpi

  Dibër 15 maj 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppet Jack Russell gati tani
  Kafshe shtepiake

  Puppet Jack Russell gati tani

  puppies jack russel gati tani për atje përgjithmonë shtëpitë ata janë sjellë deri në a mjedisi i fam

  Dibër 15 maj 10:09
  200 €