Durrës

Sport & Rekreacion në shitje në Durrës

 • 3 foto
  ?OKAZION!!!! AIR-BIKE PROFESSIONELE E RE!!!!!
  Paisje per sport

  ?OKAZION!!!! AIR-BIKE PROFESSIONELE E RE!!!!!

  SHITET AIR BIKE PROFESSIONALE E RE VITI 2018.. PESHA E PERDORUESIT DERI NE 165KG OKAZION 069 87 93

  Durrës Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?OKAZION PISTE VRAPIMI PROFESIONALE E RE 2018!!!!
  Paisje per sport

  ?OKAZION PISTE VRAPIMI PROFESIONALE E RE 2018!!!!

  SHITET PISTE VRAPIMI PROFESSIONALE E RE VITI 2018. PESHA E PERDORUESIT DERI NE 200KG KOMANDA TE DOR

  Durrës Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?OKAZION!!!! ROWER-VOGATORE PROFESIONALE E RE!!!!
  Paisje per sport

  ?OKAZION!!!! ROWER-VOGATORE PROFESIONALE E RE!!!!

  SHITET ROWER VOGATORE PROFESIONALE E RE VITI 2019. PESHA E PERDORUESIT DERI NE 165 KG.. OKAZION 069

  Durrës Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm

  Shiten Orat Angela Bos Automatike 100% origjinale me 1vit garanci kunder ujit fushat aktive day/nigh

  Durrës Dje, 23:52
  70 Lek
 • 0 foto
  Samsung Gear Fit 2 pro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Samsung Gear Fit 2 pro

  Samsung Gear Fit 2 pro pothuajse e re, e shes sepse nuk e perdor .. lidhet me te gjith telefonat si

  Durrës Dje, 23:05
  150 Lek
 • 2 foto
  Cane Corso
  Kafshe shtepiake

  Cane Corso

  Cane corso esht 3 muj mashkull me te gjitha vakcinat e kryne me pasaport esht raca 100% orgjinal shu

  Durrës Dje, 22:26
  500 €
 • 5 foto
  Biciklete 28
  Paisje per sport

  Biciklete 28

  Shitet biciklete 28 ne gjndje shume te mire.cmimi 50 euro

  Durrës Dje, 21:04
  50 €
 • 5 foto
  City bike 28
  Paisje per sport

  City bike 28

  Shitet biciklete 28 e sapo ardhur nga italia.bicikleta eshte perfekte per qytet dhe ne gjendje shume

  Durrës Dje, 21:04
  80 €
 • 8 foto
  Hard rock 26
  Paisje per sport

  Hard rock 26

  Shitet biciklete montain bike 26 e markes specialized .bicikleta eshte ne gjendje shume te mirecdo p

  Durrës Dje, 21:03
  100 €
 • 5 foto
  Adriatica 26
  Paisje per sport

  Adriatica 26

  Shitet biciklete italiane adriatica 26 e perkryer sidomos per femra.per me shume kontaktoni 06827309

  Durrës Dje, 21:03
  100 €
 • 4 foto
  Shes marsup picard
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes marsup picard

  Shitet marsup picard original bler gjermani marsupi esht i perdorur shitet 100 euro mund dhe te bej

  Durrës Dje, 20:37
  100 €
 • 8 foto
  Olimpia 26
  Paisje per sport

  Olimpia 26

  Shitet biciklete italiane e markes olimpia montain bike 26 ne gjendje shume te mire.cmimi 80 euro

  Durrës Dje, 18:34
  80 €
 • 1 foto
  Bicikleta profesionale per palester
  Paisje per sport

  Bicikleta profesionale per palester

  Bicikletat jane aktualisht ne nje palester dhe shiten per arsye nderrimi me modele te tjera. Jane ne

  Durrës Dje, 18:33
  500 €
 • 0 foto
  Ore TISSOT
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore TISSOT

  Ore Tissot ne gjenje te shkelqyer si e re

  Durrës Dje, 18:33
  120 €
 • 0 foto
  Pek deck vegel palestre per gjoksin
  Paisje per sport

  Pek deck vegel palestre per gjoksin

  Vegla eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Durrës Dje, 18:25
  550 €
 • 0 foto
  Smith machine vegel palestre per shume ushtrime
  Paisje per sport

  Smith machine vegel palestre per shume ushtrime

  Smith machine eshte ne gjendje shume te mire, e firmes Panatta Sport. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Durrës Dje, 18:25
  550 €
 • 1 foto
  Mates Aktiviteti Offert 12mij secila
  Veshje / Kepuce / Ore

  Mates Aktiviteti Offert 12mij secila

  Matesa Aktiviteti fizik me mbi 15 funksione kunder ujit cmimi okazion 12 mij te vjetra secila durres

  Durrës Dje, 16:44
  12 Lek
 • 2 foto
  Orat Navi 3 ATM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orat Navi 3 ATM

  Shiten orat Navi force 30mij te vjetra secila kunder ujit te reja nekuti telefono 069 24 83 849 Durr

  Durrës Dje, 16:43
  30 Lek
 • 5 foto
  Ore mekanike chronograph Tourbillon 5ATM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore mekanike chronograph Tourbillon 5ATM

  Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 72oreve Cmimi okazion 85mij te vjetra INFO link https

  Durrës Dje, 15:32
  85 Lek
 • 7 foto
  Shitet Kallam Peshkimi Profesional
  Paisje per sport

  Shitet Kallam Peshkimi Profesional

  Shes kallam peshkimi profesional i paperdorur me pare dhe i ardhur nga amerika. Cmimi pak i diskutue

  Durrës Dje, 15:10
  400 €
 • 1 foto
  SHITET BICIKLETE NGA GJERMANIA 24\"
  Paisje per sport

  SHITET BICIKLETE NGA GJERMANIA 24\"

  Shitet per arsye Mosperdorimi Bicikleta e sjelle nga Gjermania.

  Durrës Dje, 15:08
  130 €
 • 2 foto
  SHITET BICIKLETE GJERMANE - KONTECH 26\"
  Paisje per sport

  SHITET BICIKLETE GJERMANE - KONTECH 26\"

  Shitet per arsye Mosperdorimi bicikleta e sjelle nga Gjermania me Pjeset origjinale.

  Durrës Dje, 15:07
  140 €
 • 5 foto
  Biciklete Chruizer 26
  Paisje per sport

  Biciklete Chruizer 26

  Cruizer buciklet vitrine per te apasjonuarit e bicikletave super e vecant dhe e rrall ne dhojin e ve

  Durrës Dje, 14:57
  5 €
 • 1 foto
  Bicikleta te ardhura nga zvicra Scott Ghost et??
  Paisje per sport

  Bicikleta te ardhura nga zvicra Scott Ghost et??

  Bicikleta te ardhura nga zvicra. Super gjendje.duke filluar nga 200 euro.bicikletat thuajse te reja

  Durrës Dje, 13:59
  1 €
 • 3 foto
  Shes akuarjum
  Kafshe shtepiake

  Shes akuarjum

  Shes akuarjum me 2 pompa rezistenc 2 peshkaqen te vegjel dhe 7 peshq gure me ngjyra guac me ajer qe

  Durrës Dje, 11:22
  180 Lek
 • 1 foto
  Këlyshë pomeraneze
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë pomeraneze

  Pjellë e bukur e qenushëve pomeranezë 1 mashkull dhe një femër e mbetur nga pjella e bukur, e lindur

  Durrës Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor ajri frigoriferi industrial ALGIDUS
  Koleksione

  Kompresor ajri frigoriferi industrial ALGIDUS

  SHITET KOMPRESOR FRIGORIFERI INDUSTRIAL MARKA ALGIDUS 30MIJ LEK TE VJETRA(DURRES)

  Durrës Dje, 09:29
  30 Lek
 • 0 foto
  Ore Citizen eco-drive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Citizen eco-drive

  Ore per meshkuj citizen eco-drive wr 200 Pak e perdorur por ne gjeje shum te mire

  Durrës Dje, 07:47
  129 €
 • 5 foto
  Wittnauer Geneve GOLD
  Veshje / Kepuce / Ore

  Wittnauer Geneve GOLD

  Shitet ore dore per meshkuj dhe femra Wittnauer Geneve GOLD Ora eshte Swiss Made E gjitha ne GOLD dh

  Durrës Dje, 07:47
  250 €
 • 0 foto
  Ore Sandoz Saphir
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Sandoz Saphir

  shitet orea Sandoz Saphir HC-1147 ora eshte ne gjendje shume te mire

  Durrës Dje, 07:39
  25 €
 • 3 foto
  Hublot big Bang Automatic new
  Veshje / Kepuce / Ore

  Hublot big Bang Automatic new

  Hublot Big bang e Re Automatike waterproof rrypa gome chronograph 65mij Okazion transport falas 069

  Durrës 15 shtator 23:57
  65 Lek
 • 1 foto
  Orient 21 jewlery 1970+Darwil 120mij
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orient 21 jewlery 1970+Darwil 120mij

  Ore Automatike Orient 21 jewlery e viteve 1970 kunder ujit fosforeshente+ Darwil zvicerian(per femr

  Durrës 15 shtator 23:51
  120 Lek
 • 5 foto
  Syze marka HIS
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze marka HIS

  Shiten me shumic dhe pakice syze te markes His, prodhim Austriak. Jan syze te cilat kane vlere nga 4

  Durrës 15 shtator 22:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ORE SECTOR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ORE SECTOR

  Shitet ore sector 250 no limits ne gjendje te mir

  Durrës 15 shtator 20:37
  100 €
 • 2 foto
  Zarfa
  Libra / Revista

  Zarfa

  Zarfa per kartolina per posta me ngjitje nga para plastik dhe mbrapa leter te ardhur nga Zvicrra sup

  Durrës 15 shtator 19:43
  5 Lek
 • 5 foto
  Shtanga, Gira
  Paisje per sport

  Shtanga, Gira

  Shiten shtanga , Gira professionale, me pesha ose jo. Shtanga olimpike dhe normale. Shiten me kg. Su

  Durrës 15 shtator 19:08
  230 Lek
 • 6 foto
  Biciklete Italiane City Bike
  Paisje per sport

  Biciklete Italiane City Bike

  Shitet biciklete Italiane super gjendje, e thjeshte per qytet e punuar me dore. Biciklete praktike e

  Durrës 15 shtator 19:08
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe Olimpike 15 Kg
  Paisje per sport

  Disqe Olimpike 15 Kg

  Shiten 2 disqe Olimpike profesionale per crros fit ose stervitje me shtanga olimpike. Prodhim Italia

  Durrës 15 shtator 19:08
  300 Lek
 • 1 foto
  Kanarina meshkuj super oferte
  Kafshe shtepiake

  Kanarina meshkuj super oferte

  Shiten 5 kanarina meshkuj 4 muajsh, race italiane, me gjithe kafazin profesional. Super oferte, 5 me

  Durrës 15 shtator 19:08
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Cante Gucci
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante Gucci

  Cante Gucci

  Durrës 15 shtator 14:33
  115 €
 • 0 foto
  12.5 euro/ pax Albion hotel
  Bileta / Udhetime

  12.5 euro/ pax Albion hotel

  Group Deals in ALBION HOTEL BOOK NOW ! Welcome to Explore Albania for Sun,Sea, Old Cities and Hos

  Durrës 15 shtator 14:25
  12 €
 • 2 foto
  Syze dielli Tom Ford
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli Tom Ford

  Syze dielli Tom Ford

  Durrës 15 shtator 11:15
  65 €
 • 4 foto
  Shiten Golden Retriever . Oferte
  Kafshe shtepiake

  Shiten Golden Retriever . Oferte

  Shiten Golden Retriever . Jane 2 muajsh . Rrace e paster . Kemi prej 8 vitesh ne ket biznes .

  Durrës 15 shtator 10:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Shiten Golden Retriever

  Shiten 5 meshkuj 5 femra .

  Durrës 15 shtator 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Kelysh Labrador .RRace e paster .okazion
  Kafshe shtepiake

  Shiten Kelysh Labrador .RRace e paster .okazion

  Shiten Kelysh Labrador . Te zi dhe te Bardh . Gjak i paster . Jemi prej 8 vitesh ne tregun e labrado

  Durrës 15 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ore rolex per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore rolex per meshkuj

  esht per meshkuj dhe per vajza ka ngjyr ari etj.

  Durrës 15 shtator 10:00
  100 €
 • 3 foto
   OKAZION Shitet Arme Gjahu
  Paisje per sport

  OKAZION Shitet Arme Gjahu

  Shes Arme Gjahu model belg Broiling, automatike tip 5.Shitet per arsye Mos perdorimi. Gjithashtu arm

  Durrës 15 shtator 09:26
  750 €
 • 0 foto
  Qen Sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen Sharri

  Shitet Qen Sharri.Mosha:2 vjec Cmimi 350€.Cmimi i padiskutueshem.Telefononi ne numrin e telefonit:06

  Durrës 14 shtator 23:56
  350 €
 • 2 foto
  Shitet mace
  Kafshe shtepiake

  Shitet mace

  Shitet mace e sterilizuar per gjithmon e vaksinuar. Macja eshte 10 mujshe femer,e mesuar ne ambjent

  Durrës 14 shtator 22:24
  30 €
 • 0 foto
  Pune artistike
  Koleksione

  Pune artistike

  Punuar nga amatore me ngjyra te thjeshta (lapsa shkolle) viti 2009 shitet jane 40 ore pune eshte dic

  Durrës 14 shtator 16:38
  200 €