Durrës

Sport & Rekreacion në shitje në Durrës

 • 6 foto
  Smith Machine, Row machine, multi leg press machine.
  Paisje per sport

  Smith Machine, Row machine, multi leg press machine.

  Shiten 3 pajisje te markes Gym80 Sygnum....

  Durrës Sot, 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rolex SEA-DWELLER
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex SEA-DWELLER

  Shitet ora Rolex Sea-Dweller 40’ prodhim...

  Durrës Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklete elektrike 27.5
  Paisje per sport

  Biciklete elektrike 27.5

  Shitet biciklete allegro 27.5 crosstour ...

  Durrës Sot, 18:27
  599 €
 • 2 foto
  Biciklete elektrike 29 viti 2022 gati e re
  Paisje per sport

  Biciklete elektrike 29 viti 2022 gati e re

  Super 0694296090 itali 00 39 347 8394884...

  Durrës Sot, 15:42
  999 €
 • 4 foto
  Kaukaz mix Tibetjan 3 m shum i eher
  Kafshe shtepiake

  Kaukaz mix Tibetjan 3 m shum i eher

  Kaukaz mix Tibetjan 3m shum i eger...

  Durrës Sot, 14:21
  400 €
 • 5 foto
  Pomerjan bo 2 muajshe femer
  Kafshe shtepiake

  Pomerjan bo 2 muajshe femer

  Pomerjan bo 2 muajshe femer...

  Durrës Sot, 14:21
  600 €
 • 5 foto
  Pomerjan bo 2 muajshe femer
  Kafshe shtepiake

  Pomerjan bo 2 muajshe femer

  Pomerjan bo 2 muajshe...

  Durrës Sot, 14:21
  600 €
 • 5 foto
  Pomerjan bo 2 muajshe
  Kafshe shtepiake

  Pomerjan bo 2 muajshe

  Pomerjan 2 muajshe...

  Durrës Sot, 14:21
  600 €
 • 4 foto
  Kaukaz mix Tibetjan 3 m
  Kafshe shtepiake

  Kaukaz mix Tibetjan 3 m

  Kaukaz mix Tibetjan...

  Durrës Sot, 14:18
  400 €
 • 8 foto
  Violin 4/4 “antike” ne gjendje optimale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violin 4/4 “antike” ne gjendje optimale

  Violine 4/4 “antike” me tingull te plote...

  Durrës Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever

  Shitet kelysh mashkull Golden Retriever ...

  Durrës Sot, 13:05
  200 €
 • 6 foto
  Mbulesa karrigesh
  Bileta / Udhetime

  Mbulesa karrigesh

  Mbulesa karrigesh per evente Sasi e kon...

  Durrës Sot, 12:52
  2 €
 • 5 foto
  SKYLINE me disqe 29,,,ORIGJINALE ,,, e ardhur nga ZVICRA,,
  Paisje per sport

  SKYLINE me disqe 29,,,ORIGJINALE ,,, e ardhur nga ZVICRA,,

  ...

  Durrës Sot, 12:28
  320 €
 • 0 foto
  Jepen qen per adoptim
  Kafshe shtepiake

  Jepen qen per adoptim

  Cane corso dhe pastor gjerman femra te d...

  Durrës Sot, 11:21
  1 Lek
 • 4 foto
  Dhurohet Labrador Retriver
  Kafshe shtepiake

  Dhurohet Labrador Retriver

  Dhurohet Labrador Retriver femer 11 muaj...

  Durrës Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET ORE ROLEX SEIKO MASERATI
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORE ROLEX SEIKO MASERATI

  SHITET ORE ROLEX SEIKO MASERATI...

  Durrës Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Omega flori 18kt
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega flori 18kt

  Ore floriri 18 karat per femra e viteve ...

  Durrës Sot, 10:56
  700 €
 • 3 foto
  Shiten dy firsomanika të vjetra dhe një kitar 27 mij lek
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten dy firsomanika të vjetra dhe një kitar 27 mij lek

  Shiten dy firsomanika njëra në gjëndje p...

  Durrës Sot, 09:19
  270.000 Lek
 • 3 foto
  PUSHK DETI ME AJER 100 CRESSI -SUB
  Paisje per sport

  PUSHK DETI ME AJER 100 CRESSI -SUB

  SHES PUSHK DETI ME AJER 100 CRESSI SUB N...

  Durrës Sot, 08:00
  100 €
 • 3 foto
  Haski mix akita & pastor belg & pomerian mix minispic
  Kafshe shtepiake

  Haski mix akita & pastor belg & pomerian mix minispic

  Haski mix akita mashkull sy t ndryshem o...

  Durrës Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  organo yamaha e pa përdorur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  organo yamaha e pa përdorur

  e blerë jasht dhe e pa perdorur ne gjend...

  Durrës Sot, 00:29
  200 €
 • 4 foto
  French bulldog
  Kafshe shtepiake

  French bulldog

  Shiten kelysha french te pstruar nga par...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Klysh Labrador.Rrace e Paster.
  Kafshe shtepiake

  Klysh Labrador.Rrace e Paster.

  ngjyre bezhe dhe tzi...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Akita Americane
  Kafshe shtepiake

  Akita Americane

  Shiten kelysha akita americane rraca e ...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Haski
  Kafshe shtepiake

  Haski

  Shiten klysh haski te bardh 100% rrac e ...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Labrador Cokollate !!
  Kafshe shtepiake

  Shiten Labrador Cokollate !!

  Rrace e paster 100% . Cmimi i arsyeshem ...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golden Retriever Super Rrace
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever Super Rrace

  Rrace e paster 100% . Kontaktoni ne nr C...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cane corsa
  Kafshe shtepiake

  Cane corsa

  Shiten kelysh cane corsa …...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rottwailer
  Kafshe shtepiake

  Rottwailer

  Shiten kelysha rotwailer king 100%...

  Durrës Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Cocker Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Cocker Spaniel

  Cocker Spaniel 2 muajsh me dy vaksina...

  Durrës Dje, 23:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Puddle
  Kafshe shtepiake

  Puddle

  Shiten pudlle te vaksinuar ....

  Durrës Dje, 23:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Malinois belg
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg

  Shiten klysha malinois rrace e paster ....

  Durrës Dje, 23:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Beagle
  Kafshe shtepiake

  Shiten Beagle

  rraca 100%...

  Durrës Dje, 23:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mtb
  Paisje per sport

  Mtb

  Shitet se nuk e perdor kam blere bicikle...

  Durrës Dje, 23:22
  270 €
 • 2 foto
  Biciklete 20
  Paisje per sport

  Biciklete 20

  shiten bicikleta te ardhura nga italia c...

  Durrës Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet bicikleta me palosje
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta me palosje

  ...

  Durrës Dje, 20:03
  179 €
 • 4 foto
  Gardelina te celura ne shtepi femra meshkuj
  Kafshe shtepiake

  Gardelina te celura ne shtepi femra meshkuj

  Super zogje te celur ne kafaz me cmim sh...

  Durrës Dje, 16:56
  40 Lek
 • 2 foto
  Shitet biciklet kursi corsa DELLAROSA full carbon
  Paisje per sport

  Shitet biciklet kursi corsa DELLAROSA full carbon

  Shitet biciklet kursi corsa DELLAROSA fu...

  Durrës Dje, 16:28
  1.200 €
 • 7 foto
  Haibike HardSeven 3.0 SDURO elektrike ebike
  Paisje per sport

  Haibike HardSeven 3.0 SDURO elektrike ebike

  • Haibike
  Durrës Dje, 16:28
  550 €
 • 11 foto
  SHITET BICIKLETE ELEKTRIKE QYTETI SUPER XP D8.1
  Paisje per sport

  SHITET BICIKLETE ELEKTRIKE QYTETI SUPER XP D8.1

  SHITET BICIKLETE ELEKTRIKE QYTETI SUPER ...

  Durrës Dje, 16:28
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet biciklet kursi corsa COLNAGO FULL CARBON
  Paisje per sport

  Shitet biciklet kursi corsa COLNAGO FULL CARBON

  Shitet biciklet full carbon kursi , COLN...

  Durrës Dje, 16:25
  1.300 €
 • 2 foto
  shitet bicikleta per femije
  Paisje per sport

  shitet bicikleta per femije

  shitet bicikleta ne gjendje shum te mire...

  Durrës Dje, 16:21
  100 Lek
 • 6 foto
  Nuga Best Bed. Krevat terapeutik
  Paisje per sport

  Nuga Best Bed. Krevat terapeutik

  ...

  Durrës Dje, 15:18
  2.250 €
 • 9 foto
  Oferte shiten paisje fitness-i dhe sauna
  Paisje per sport

  Oferte shiten paisje fitness-i dhe sauna

  Shiten pajisje sportive dhe profesionale...

  Durrës Dje, 11:21
  10.000 €
 • 3 foto
  Mozaik artizanal italian
  Koleksione

  Mozaik artizanal italian

  mozaik artizanal italian.2.5 metra i lar...

  Durrës Dje, 09:44
  1.800 €
 • 6 foto
  Shpatë artistike
  Koleksione

  Shpatë artistike

  Shpatë artistike për zbukurim. 067441585...

  Durrës Dje, 06:05
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Minibus Taxi Durres 7 pax
  Bileta / Udhetime

  Minibus Taxi Durres 7 pax

  Minibus Taxi Durres 6 passengers 6 bags ...

  Durrës 18 mars 22:58
  10 Lek
 • 2 foto
  Paisje reabilituese
  Paisje per sport

  Paisje reabilituese

  Paisje reabilituese per kembet dhe duart...

  Durrës 18 mars 22:56
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Stol barku
  Paisje per sport

  Stol barku

  Vegel sportive e ardhur nga Gjermania,id...

  Durrës 18 mars 22:56
  14.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje sportive
  Paisje per sport

  Paisje sportive

  ...

  Durrës 18 mars 22:56
  9.000 Lek