Elbasan

Sport & Rekreacion në shitje në Elbasan

 • 7 foto
  Vegla palestre
  Paisje per sport

  Vegla palestre

  Paisje palestre me pistona ajri dhe me kompresor. Paisjet jane ne gjendje pune. Litare , Hekur tek m

  Elbasan Sot, 08:39
  4.000 €
 • 4 foto
  MTB ATALA BYTE ATALA.IT (ORIGJINALE)
  Paisje per sport

  MTB ATALA BYTE ATALA.IT (ORIGJINALE)

  Shitet biciklete Atala origjinale 4 muaj e perforur ne itali sot ka ardhur nga italia Super e mir

  Elbasan Sot, 06:10
  400 €
 • 4 foto
  Biciklete 28” ROMET
  Paisje per sport

  Biciklete 28” ROMET

  Super biciklete 28” pothuajse e re.....

  Elbasan Sot, 00:59
  300 €
 • 3 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e

  Elbasan Dje, 22:38
  600 €
 • 2 foto
  Dhurohet
  Kafshe shtepiake

  Dhurohet

  Dhuroj nje qen 2 muajsh..

  Elbasan Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion Palester + sauna per 4
  Paisje per sport

  Okazion Palester + sauna per 4

  Palester 17 paisje + sauna 4 persona Veglat palestre te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret

  Elbasan Dje, 21:54
  6.500 €
 • 7 foto
  Roland Juno Ds 61 Organo, synthesiser
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roland Juno Ds 61 Organo, synthesiser

  Shitet Roland juno ds 61 Organo ne gjendje te shkelqyer bashke me canten e vet Kjo Organo mund te pe

  Elbasan Dje, 20:30
  500 €
 • 11 foto
  Shiten bicikleta te ardhura nga gjermania????
  Paisje per sport

  Shiten bicikleta te ardhura nga gjermania????

  Shiten bicikleta te llojeve te ndryshme per te gjitha moshat.cmime te ndryshme flm

  Elbasan Dje, 19:59
  70 €
 • 1 foto
  Bilardo snooker anglez
  Paisje per sport

  Bilardo snooker anglez

  shitet 1 bilardo snooker anglez me permasa 3x1.5m e perdorur rreth 1 vit. kasa prej druri lisi, cope

  Elbasan Dje, 19:01
  1.800 €
 • 3 foto
  Syze Dielli Ray Ban Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Dielli Ray Ban Origjinale

  Syze Dielli Ray Ban Origjinale ne super gjendje Nuk kane asnje gervishje Shoqerohen bashke me kutin

  Elbasan Dje, 16:45
  50 €
 • 3 foto
  Biciklete 26’
  Paisje per sport

  Biciklete 26’

  Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire . Cmimi 22000 leke i diskutueshem

  Elbasan Dje, 16:40
  22.000 Lek
 • 4 foto
  Biciklete Sector Performance 28’
  Paisje per sport

  Biciklete Sector Performance 28’

  Shitet bicikleta Sector Performance 28' Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese origjinale

  Elbasan Dje, 15:18
  19.000 Lek
 • 7 foto
  Biciklete Ideal Travelon 28’ L
  Paisje per sport

  Biciklete Ideal Travelon 28’ L

  Shitet bicikleta Ideal Travelon 28' Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese te gjitha shim

  Elbasan Dje, 15:18
  20.000 Lek
 • 7 foto
  BICIKLETE ORBEA 28’
  Paisje per sport

  BICIKLETE ORBEA 28’

  Shitet bicikleta ORBEA 28’ Cmimi i shitjes 18000 leke

  Elbasan Dje, 15:18
  18.000 Lek
 • 3 foto
  BICIKLETA IDEAL TRIAL 26
  Paisje per sport

  BICIKLETA IDEAL TRIAL 26

  Shitet Bicikleta IDEAL TRIAL 26’ Cmimi 60€

  Elbasan Dje, 15:17
  60 €
 • 10 foto
  Vegla palestre
  Paisje per sport

  Vegla palestre

  Vegla palestre te ndryshme

  Elbasan Dje, 14:38
  400 €
 • 2 foto
  Stola shtange + paisje biceps
  Paisje per sport

  Stola shtange + paisje biceps

  Stola shtange + paisje biceps 300euro+paisje per gjoksin 300euro

  Elbasan Dje, 14:38
  150 €
 • 2 foto
  Peck Back,,,Paisje palestre shpine+gjoks
  Paisje per sport

  Peck Back,,,Paisje palestre shpine+gjoks

  Peck Back,,,Paisje palestre shpine+gjoks

  Elbasan Dje, 14:37
  300 €
 • 7 foto
  FELT 26" Full Suspension mtb
  Paisje per sport

  FELT 26" Full Suspension mtb

  Bicikleta me pjese nga me te Mira.., e perdorur shume pak, nuk ka asnje gervishje!

  Elbasan Dje, 14:02
  499 €
 • 1 foto
  B-twin ciklisti
  Paisje per sport

  B-twin ciklisti

  Bicikleta ne gjendje super... Pothuajse e re! i padiskutushem.

  Elbasan Dje, 14:02
  39.999 Lek
 • 8 foto
  Canyon mtb 26'
  Paisje per sport

  Canyon mtb 26'

  Canyon gjerman mtb 26 full fox..e xt....ne gjendje te shkelqyer.

  Elbasan Dje, 14:02
  750 €
 • 8 foto
  Scott 26" mtb
  Paisje per sport

  Scott 26" mtb

  Bicikleta alumin+carbon,, pjese nga me te mira!!! Xt e rochshox ,cmimi I padiskutushem

  Elbasan Dje, 14:02
  299 €
 • 5 foto
  Ideal integrator 28"
  Paisje per sport

  Ideal integrator 28"

  Biciklete ne gjendje sh.Mire! Frenat me alkol, shimano deore, etj

  Elbasan Dje, 14:02
  280 €
 • 2 foto
  B’twin triban 3 26” sport!
  Paisje per sport

  B’twin triban 3 26” sport!

  Super bici,,,, Bicikleta franceze....orgjinale Per moshat 10-30 vjec!

  Elbasan Dje, 14:02
  199 €
 • 2 foto
  Cube AIM 29” MTB
  Paisje per sport

  Cube AIM 29” MTB

  Super mtb,,,,Biciklete gjermane,,,, orgjinale,,, pothuajse akull e re,,,

  Elbasan Dje, 14:01
  499 €
 • 5 foto
  Merida 26" mtb
  Paisje per sport

  Merida 26" mtb

  Bicikleta mtb 26" e re.,,, pjeset orgjinale, shume e bukur!

  Elbasan Dje, 14:01
  350 €
 • 1 foto
  Bicikleta orgjinale
  Paisje per sport

  Bicikleta orgjinale

  Super bicikletaaaaa!

  Elbasan Dje, 14:01
  26.000 Lek
 • 4 foto
  SCOTT 26'' mtb
  Paisje per sport

  SCOTT 26'' mtb

  Super bici,,, shimano deore, sport

  Elbasan Dje, 14:01
  160 €
 • 5 foto
  Marin 26\" xt
  Paisje per sport

  Marin 26\" xt

  Bicikleta me pjese sh.te mira!!!!

  Elbasan Dje, 14:01
  360 €
 • 5 foto
  Scott Scale 60 mtb 26” aluminum
  Paisje per sport

  Scott Scale 60 mtb 26” aluminum

  Super bike!!!! Cdo pjese orgjinale,,,,,

  Elbasan Dje, 14:01
  350 €
 • 4 foto
  Ballistic 28” alumin orgjinale!!!
  Paisje per sport

  Ballistic 28” alumin orgjinale!!!

  Super Biciklete,,,,alumin ,28” pothuajse e re...,

  Elbasan Dje, 14:01
  260 €
 • 2 foto
  MTB 26” ZUNDAPP me alkol
  Paisje per sport

  MTB 26” ZUNDAPP me alkol

  Biciklete gjermane ,,,,super e mire

  Elbasan Dje, 14:01
  400 €
 • 8 foto
  Romanson
  Veshje / Kepuce / Ore

  Romanson

  Ore cift per femra dhe per meshkuj ⌚, origjinale ⌚Romanson te lara ne flori . Te reja nkuti si c

  Elbasan Dje, 13:38
  1 €
 • 2 foto
  Citizen Eco-Drive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Citizen Eco-Drive

  Citizen Eco-Drive me vet karikim(karikohet me rreze diellore) ora esht ne gjendje te mire e pa hapur

  Elbasan Dje, 13:22
  230 €
 • 2 foto
  Okazion
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion

  Shitet Eberhard scafodat 500,automatik,ne gjendje super,

  Elbasan Dje, 13:09
  1.220 €
 • 4 foto
  Longines ultra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Longines ultra

  Shitet longines automatik ne super gjendje estetike dhe funksionale,ora e lare ne flori 20 micron,or

  Elbasan Dje, 13:08
  470 €
 • 6 foto
  biciklet mtb
  Paisje per sport

  biciklet mtb

  ne gjendje shum te mir mtb

  Elbasan Dje, 11:06
  500 Lek
 • 0 foto
  Alto Sax La Voz Smart pak, aksesore per sax
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Alto Sax La Voz Smart pak, aksesore per sax

  Alto Sax La Voz Smart pak, aksesore per sax origjinale shume cilesore

  Elbasan Dje, 10:44
  4.500 Lek
 • 3 foto
  Box 150W RMS Power Sound
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Box 150W RMS Power Sound

  Shitet Box Power Sound 150W RMS Cmimi: 100€

  Elbasan Dje, 10:42
  100 €
 • 4 foto
  Rrip Hollues Elektrik Humbje e Shpejtë e Peshës
  Paisje per sport

  Rrip Hollues Elektrik Humbje e Shpejtë e Peshës

  Rrip Sauna Hollues Elektrik Humbje e Shpejtë e Peshës Specifikimet: Tipari i humbjes së peshës mun

  Elbasan Dje, 10:38
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Tela (SET 4 cope) per Violine
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tela (SET 4 cope) per Violine

  Tela (SET 4 cope) per Violine 4/4 Telat per violine jane te markave te ndryshme. Cmimet Jane nga 12

  Elbasan Dje, 10:22
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Korse barku per femra
  Paisje per sport

  Korse barku per femra

  Korse barku per femra Materiali: Spandex Ngjyra: E Zezë, Kajsi Gjatësia: e rregullt Dizajni: elasti

  Elbasan Dje, 10:20
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike 99€
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike 99€

  Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike Informacion per produktin: Nese doni që kitarja jua

  Elbasan Dje, 10:02
  99 €
 • 0 foto
  Origjinal Pedal Sonor Bass i ri 75 €
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Origjinal Pedal Sonor Bass i ri 75 €

  Pedal Sonor Origjinal i ri ne kuti. DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet

  Elbasan Dje, 10:01
  75 €
 • 3 foto
  BIÇIKLETE HERCULES
  Paisje per sport

  BIÇIKLETE HERCULES

  SHITET BIÇIKLETE HERCULES

  Elbasan Dje, 09:58
  250 €
 • 3 foto
  Boss Super octave OC-3 per Kitare, Made in Taiwan
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boss Super octave OC-3 per Kitare, Made in Taiwan

  Shes Super octave Bosch OC-3 Cmimi: 120 Euro KARAKTERISTIKA: Pedale me e mire ne botë, kompakt me ef

  Elbasan Dje, 09:56
  120 €
 • 5 foto
  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.
  Koleksione

  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Radio antike

  Elbasan Dje, 08:40
  200 €
 • 4 foto
  biciklet
  Paisje per sport

  biciklet

  ne gjendje shum te mir

  Elbasan 15 korrik 13:08
  250.000 Lek
 • 4 foto
  Bicikleta Energy 29
  Paisje per sport

  Bicikleta Energy 29

  Shitet Bicikleta Energy 29’ Bicikleta eshte thuajse e re , me pjeset te gjitha shimano , me diskof

  Elbasan 15 korrik 12:49
  250 €
 • 8 foto
  Biciklete KTM GRAN 28’
  Paisje per sport

  Biciklete KTM GRAN 28’

  Shitet Bicikleta KTM GRAN 28’ Bicikleta eshte pothuajse e re ,shum e vecante ne stil dhe ne materi

  Elbasan 15 korrik 12:49
  370 €