Elbasan

Sport & Rekreacion në shitje në Elbasan

 • 11 foto
  Bicikleta orgjinale firmato te ndrysheme 26\'\'-28\'\'
  Paisje per sport

  Bicikleta orgjinale firmato te ndrysheme 26\'\'-28\'\'

  Bicikleta e markave me te mira ne bote.....super.... Nr. contaktit 0694882445

  Elbasan Sot, 00:10
  1 €
 • 5 foto
  Syze HugoBoss
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze HugoBoss

  Shitet syzet origjinale sic i shikoni ne foto . Gjendja te perdorura , cmimi real 150 dollare shite

  Elbasan Dje, 23:59
  6.500 Lek
 • 2 foto
  Stola shtange + paisje biceps
  Paisje per sport

  Stola shtange + paisje biceps

  Stola shtange + paisje biceps 300euro+paisje per gjoksin 300euro

  Elbasan Dje, 21:34
  150 €
 • 11 foto
  Okazion Palester + sauna per 4
  Paisje per sport

  Okazion Palester + sauna per 4

  Palester 17 paisje + sauna 4 persona Veglat palestre te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret

  Elbasan Dje, 21:33
  6.500 €
 • 2 foto
  Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke

  Smart Watch Monitor për Matjen e Presionit të Gjakut për iOS Android Specifikimet: Emri: Byzylyk i

  Elbasan Dje, 21:12
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet ore druri
  Koleksione

  Shitet ore druri

  Ore druri ne gjendje pune

  Elbasan Dje, 20:27
  400 €
 • 4 foto
  Bicikleta Energy 29
  Paisje per sport

  Bicikleta Energy 29

  Shitet Bicikleta Energy 29’ Bicikleta eshte thuajse e re , me pjeset te gjitha shimano , me diskof

  Elbasan Dje, 11:54
  250 €
 • 8 foto
  Biciklete KTM GRAN 28’
  Paisje per sport

  Biciklete KTM GRAN 28’

  Shitet Bicikleta KTM GRAN 28’ Bicikleta eshte pothuajse e re ,shum e vecante ne stil dhe ne materi

  Elbasan Dje, 11:54
  370 €
 • 4 foto
  BICIKLETA INTERBIKE 29’
  Paisje per sport

  BICIKLETA INTERBIKE 29’

  Shitet bicikleta INTERBIKE 29‘ Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire,me frena alkoli dhe diskof

  Elbasan Dje, 11:54
  270 €
 • 6 foto
  Biciklete LOMBARDO SESTRIERE 300 29’
  Paisje per sport

  Biciklete LOMBARDO SESTRIERE 300 29’

  Shitet Bicikleta LOMBARDO SESTRIERE 300 29’ Bicikleta eshte thuajse e re prodhim i vitit 1/2019,pj

  Elbasan Dje, 11:54
  300 €
 • 7 foto
  Road bike GIANT OCR4 28’ L
  Paisje per sport

  Road bike GIANT OCR4 28’ L

  Shitet Bicikleta GIANT OCR4 28' Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire , me pjeset te gjitha origji

  Elbasan Dje, 11:53
  270 €
 • 6 foto
  ROAD BIKE CANNONDALE 28’
  Paisje per sport

  ROAD BIKE CANNONDALE 28’

  Shitet Road Bike Cannondale 28’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjeset te gjitha orig

  Elbasan Dje, 11:53
  240 €
 • 6 foto
  Road Bike Trek 28
  Paisje per sport

  Road Bike Trek 28

  Shitet bicikleta Trek 28’ Bicikleta eshte ne gjendje te mire me pjese te gjitha shimano ios 105,sh

  Elbasan Dje, 11:53
  250 €
 • 4 foto
  Biciklete Lombardo Amantea200 28’
  Paisje per sport

  Biciklete Lombardo Amantea200 28’

  Shitet Bicikleta Lombardo Amantea 200 28’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese origjin

  Elbasan Dje, 11:53
  230 €
 • 4 foto
  Biciklete FORCE 28’
  Paisje per sport

  Biciklete FORCE 28’

  Shitet Bicikleta FORCE 28’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire . Cmimi 240 € I diskutueshem

  Elbasan Dje, 11:53
  240 €
 • 6 foto
  Biciklete CARRERA T2000 28’
  Paisje per sport

  Biciklete CARRERA T2000 28’

  Shitet bicikleta Carrera T2000 28’. Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese shimano , shp

  Elbasan Dje, 11:52
  170 €
 • 5 foto
  Biciklete KONA DEW PLUS 28’
  Paisje per sport

  Biciklete KONA DEW PLUS 28’

  Shitet bicikleta KONA DEW PLUS 28’. Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjeset te gjitha o

  Elbasan Dje, 11:52
  250 €
 • 5 foto
  Bicikleta Merida Crossway20 28’
  Paisje per sport

  Bicikleta Merida Crossway20 28’

  Shitet Bicikleta Merida Crossway20 28’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjeset te gjitha

  Elbasan Dje, 11:52
  240 €
 • 5 foto
  Biciklete TRETWERK 28’
  Paisje per sport

  Biciklete TRETWERK 28’

  Shitet Bicikleta TRETWERK 28’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire , me pjese shimano sora ,fr

  Elbasan Dje, 11:52
  180 €
 • 5 foto
  Bicikete GIANT TERRAGO 3 26
  Paisje per sport

  Bicikete GIANT TERRAGO 3 26

  Shitet bicikleta GIANT TERRAGO 3 26 Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire me pjese te gjitha shim

  Elbasan Dje, 11:51
  240 €
 • 5 foto
  Bicikleta Giant 26’
  Paisje per sport

  Bicikleta Giant 26’

  Shitet Bicikleta Giant 26’ Bicikleta eshte thuajse e re me te gjitha pjeset shum te mira shimano ,

  Elbasan Dje, 11:51
  260 €
 • 5 foto
  BICIKLETE NAKAMURA 27.5
  Paisje per sport

  BICIKLETE NAKAMURA 27.5

  Shitet Bicikleta NAKAMURA 27,5 MTB Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese te gjitha origji

  Elbasan Dje, 11:51
  340 €
 • 4 foto
  CARRERA T2000 26’
  Paisje per sport

  CARRERA T2000 26’

  Shitet Bicikleta CARRERA T2000 26’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjeset te gjitha shi

  Elbasan Dje, 11:50
  200 €
 • 5 foto
  Bicikleta Torpado 26’
  Paisje per sport

  Bicikleta Torpado 26’

  Shitet Bicikleta Torpado 26’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire , te gjitha pjeset shimano ,

  Elbasan Dje, 11:50
  270 €
 • 4 foto
  Biciklete me palosje TERN 26’
  Paisje per sport

  Biciklete me palosje TERN 26’

  Shitet Bicikleta TERN 26’ me palosje Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire , shpejtesi 3*7 ,fre

  Elbasan Dje, 11:49
  190 €
 • 4 foto
  FAT BIKE 26’
  Paisje per sport

  FAT BIKE 26’

  Shitet Bicikleta Fat Bike 26’ Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire ,me frena alkoli ,shpejtesi

  Elbasan Dje, 11:49
  220 €
 • 4 foto
  Syze JackJones
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze JackJones

  Jack and Jones syze Origjinale unisex Te reja te ardhura nga jasht Çmimi ne etikete 50$ shiten per

  Elbasan Dje, 07:52
  3.500 Lek
 • 7 foto
  Artikuj për koleksion
  Koleksione

  Artikuj për koleksion

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendj

  Elbasan Dje, 07:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vegla palestre
  Paisje per sport

  Vegla palestre

  Vegla palestre te ndryshme

  Elbasan 17 shtator 20:05
  400 €
 • 2 foto
  vegla paisje per palester
  Paisje per sport

  vegla paisje per palester

  Shesim paisje palestre te perdorura. Kemi gjithashtu dhe aksesore per aerobi, si dhe kardio life fit

  Elbasan 17 shtator 16:55
  10 €
 • 7 foto
  Vegla palestre
  Paisje per sport

  Vegla palestre

  Paisje palestre me pistona ajri dhe me kompresor. Paisjet jane ne gjendje pune. Litare , Hekur tek m

  Elbasan 17 shtator 15:20
  4.000 €
 • 8 foto
  canondale MTB
  Paisje per sport

  canondale MTB

  SUPER BICIKLET 29-CE NE SUPER GJENDJE SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI 500 MIJ LEK

  Elbasan 17 shtator 14:02
  500 Lek
 • 2 foto
  Peck Back,,,Paisje palestre shpine+gjoks
  Paisje per sport

  Peck Back,,,Paisje palestre shpine+gjoks

  Peck Back,,,Paisje palestre shpine+gjoks

  Elbasan 17 shtator 11:47
  300 €
 • 0 foto
  Piste vrapimi Technogym
  Paisje per sport

  Piste vrapimi Technogym

  Piste vrapimi Technogym

  Elbasan 17 shtator 11:47
  1.000 €
 • 6 foto
  biciklet mtb
  Paisje per sport

  biciklet mtb

  ne gjendje shum te mir mtb

  Elbasan 17 shtator 11:06
  500 Lek
 • 1 foto
  Seiko
  Veshje / Kepuce / Ore

  Seiko

  2 ora jan automatike kurse orienti me kurdisje te treja jane ne gjendje pune.

  Elbasan 17 shtator 09:15
  1 €
 • 1 foto
  Pista vrapi
  Paisje per sport

  Pista vrapi

  Shiten 3 pista vrapi me cmim ne gjendje te mire pune

  Elbasan 17 shtator 08:03
  1 €
 • 4 foto
  biciklet
  Paisje per sport

  biciklet

  ne gjendje shum te mir

  Elbasan 16 shtator 13:08
  250.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklete ORIENT STEED 27,5’
  Paisje per sport

  Biciklete ORIENT STEED 27,5’

  Shitet bicikleta Orient Steed 27,5’, Bicikleta eshte e re, me pjeset shimano ,shpejtesi 3*7. Cmimi

  Elbasan 16 shtator 11:58
  160 €
 • 4 foto
  MTB ATALA BYTE ATALA.IT (ORIGJINALE)
  Paisje per sport

  MTB ATALA BYTE ATALA.IT (ORIGJINALE)

  Shitet biciklete Atala origjinale 4 muaj e perforur ne itali sot ka ardhur nga italia Super e mir

  Elbasan 16 shtator 07:31
  400 €
 • 5 foto
  Super bik 2 cope
  Paisje per sport

  Super bik 2 cope

  Shiten2 bik nje trubian Italians 6mij lek dhe nj bik bmx 10 mije,ose nderrohen me 1 citi bik,duke pa

  Elbasan 16 shtator 00:06
  16.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklete Dahon expresso 26’me palosje
  Paisje per sport

  Biciklete Dahon expresso 26’me palosje

  Shitet Bicikleta Dahon 26’ Bicikleta eshte ne gjendje te mire me pjese origjinale ,me palosje ,shp

  Elbasan 15 shtator 11:26
  160 €
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet core i7
  Paisje per sport

  Shitet ose nderrohet core i7

  SHITET PC DESKTOP I ASEMBLUAR CASE COOLER MASTER STORM SCOUT MOTHER BOARD GIGABYTE GA-P55A-UD3 ME U

  Elbasan 14 shtator 20:53
  400 €
 • 4 foto
  cigare elektronike IQOS
  Veshje / Kepuce / Ore

  cigare elektronike IQOS

  Shes cigaren elektronike IQOS per arsye mos perdorimi, eshte perdorur vetem dy jave, me karikues ori

  Elbasan 14 shtator 13:26
  6.000 Lek
 • 7 foto
  Roland Juno Ds 61 Organo, synthesiser
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roland Juno Ds 61 Organo, synthesiser

  Shitet Roland juno ds 61 Organo ne gjendje te shkelqyer bashke me canten e vet Kjo Organo mund te pe

  Elbasan 14 shtator 12:04
  500 €
 • 5 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Elbasan 14 shtator 10:06
  1.200 €
 • 5 foto
  Radio antike
  Koleksione

  Radio antike

  Radio antike.shitet ose nderrohet.flm tel 0693746625.

  Elbasan 14 shtator 06:53
  100 €
 • 2 foto
  Xiaomi Mi Electric Scooter M365 - Black
  Paisje per sport

  Xiaomi Mi Electric Scooter M365 - Black

  SUPER MALL::::: NR:CONTAKTI:::0694882445

  Elbasan 13 shtator 18:23
  399 €
 • 10 foto
  Makine Shkrimi
  Koleksione

  Makine Shkrimi

  Makine shkrimi ne gjendje shume te mire me valixhe metalilr aic eshe ne doto!

  Elbasan 13 shtator 09:41
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Makina Shkrimi2 Cope
  Koleksione

  Makina Shkrimi2 Cope

  Dy cope makina shkrimi ne gjendje perfekte dunksionale,per koleksioniste ose dekorues,

  Elbasan 13 shtator 09:40
  12.000 Lek