Ferizaj
 • 3 foto
  Husky komplet me klysh
  Kafshe shtepiake

  Husky komplet me klysh

  Shitet husky komplet me klysh, i ka dy klysh., haski eshte i races origjinale.. ndrrohet edhe me qen

  Ferizaj Dje, 23:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ju Mirpresim per Rezevim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ju Mirpresim per Rezevim

  Respekt per te gjith ju mirpresim per nje dasem fejes syneti etj te pa harrushme

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  zerim i gatshem per pun
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zerim i gatshem per pun

  shes zerimin ne gjendje te rregullt i gatshem per pun 2 zvoshnika JBL 2×500wat 8ohm JBL 2×1000wat 8o

  Ferizaj Dje, 20:48
  1.450 €
 • 2 foto
  Bizon i vogel lekur orgjinale shum i vjeter
  Koleksione

  Bizon i vogel lekur orgjinale shum i vjeter

  Bizon i vogel lekur orgjinale shum i vjeter Transporti falas

  Ferizaj Dje, 19:49
  25 €
 • 3 foto
  Karroc Antike 1950'
  Koleksione

  Karroc Antike 1950'

  Karroc Antike orgjinale e vogel e viti 1950 Transporti falas

  Ferizaj Dje, 19:49
  70 €
 • 3 foto
  Figur Breshk
  Koleksione

  Figur Breshk

  Figur Breshk gjatesi 017cm shum e bukur Transporti falas

  Ferizaj Dje, 19:48
  10 €
 • 3 foto
  Figur Kali i vogel
  Koleksione

  Figur Kali i vogel

  Figur Kali shum i bukur gjatesia 015cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 19:48
  10 €
 • 0 foto
  Biçiklete VIPERA R555
  Paisje per sport

  Biçiklete VIPERA R555

  E perdorur por ne gjendje perfekte. Trupi fiber karbon, pjeset tjera shimano. Mundesi nderrimi me mo

  Ferizaj Dje, 19:18
  500 €
 • 3 foto
  Qeni
  Koleksione

  Qeni

  Qen figur gjatesia 040cm x 025cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 19:18
  20 €
 • 3 foto
  Tavolin antke
  Koleksione

  Tavolin antke

  Tavolin antike Gjatesi 105cm X 055CM

  Ferizaj Dje, 18:18
  80 €
 • 2 foto
  Ora antike orgjinale 1930
  Koleksione

  Ora antike orgjinale 1930

  Ora antike orgjinale me kurdisje dhe me gong.ne 1930 Transporti falas

  Ferizaj Dje, 18:18
  120 €
 • 2 foto
  Makin shkrimi Olivetti M40 e vitit 1940
  Koleksione

  Makin shkrimi Olivetti M40 e vitit 1940

  Makin e shkrimit M40 e vitit 1940 per lokale Retstourante Cafiteri Transporti falas

  Ferizaj Dje, 18:18
  120 €
 • 1 foto
  bmx
  Paisje per sport

  bmx

  shitet bmx i po sa ardhur nga CH ne gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 15:18
  70 €
 • 1 foto
  Shitet minikja gjinia femn eshtir
  Kafshe shtepiake

  Shitet minikja gjinia femn eshtir

  Shitet minikja femn eshtir PR abarr

  Ferizaj Dje, 14:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kofer
  Koleksione

  Kofer

  Kofer shum i vjeter ne gjendje shum te mir Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:48
  25 €
 • 2 foto
  Qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri

  Shes qenin sharri osht i perzim me qen sharri por osht shum i mir per oborr qeni osht i jeshum me pa

  Ferizaj Dje, 13:22
  45 €
 • 2 foto
  Telefon shtepije orgjinal
  Koleksione

  Telefon shtepije orgjinal

  Telefon shtepije orgjinal everton princess Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:21
  80 €
 • 4 foto
  Arka fiskale 1960
  Koleksione

  Arka fiskale 1960

  Arka fiskale e vitit 1960' per kafiteri apo restorante Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:21
  60 €
 • 7 foto
  Radio 1950 1958
  Koleksione

  Radio 1950 1958

  Radio me llampa orgjinale vitet 1950 1958 Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:21
  80 €
 • 3 foto
  Fotoaparat AGFA 1951,,
  Koleksione

  Fotoaparat AGFA 1951,,

  Fotoaparat AGFA ISOLETTE Madei in Germany i vitit 1951,, Transpori falas

  Ferizaj Dje, 13:20
  70 €
 • 3 foto
  Llampa klasike ,
  Koleksione

  Llampa klasike ,

  Llampa klasike druri orgjinale ne gjendje shum t'mir 80euro copa Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:19
  80 €
 • 4 foto
  Llamp Antike
  Koleksione

  Llamp Antike

  Llamp Antike orgjinale gjatesia 156cm X 050cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:18
  70 €
 • 2 foto
  Llamp Mozaik
  Koleksione

  Llamp Mozaik

  Llamp Mozaik ne mes me thuprra shum e buker gjatesia 067cm x 032cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:18
  30 €
 • 4 foto
  Pasqyre lekur orgjinale
  Koleksione

  Pasqyre lekur orgjinale

  Pasqyre lekur orgjinale shum e vjeter dhe e bukur 070cm x 040cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:18
  80 €
 • 2 foto
  Tricikleta per femi e vitev 70'
  Koleksione

  Tricikleta per femi e vitev 70'

  Tricikleta clasike per femi shum e bukur e vitev 70-ta, Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:18
  40 €
 • 3 foto
  Sandik druri i veshur me lekur
  Koleksione

  Sandik druri i veshur me lekur

  Sandik druri i veshur me lekur 022cm x 015cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 13:18
  25 €
 • 4 foto
  Thika ALBANIA dhe TURKEY orgjinale
  Koleksione

  Thika ALBANIA dhe TURKEY orgjinale

  Thika ALBANIA vitev 70 ta dhe TURKEY 20 Euro copa dy 30 euro gjatesia 20cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 12:48
  20 €
 • 3 foto
  Shpata te vogla  me mbajtse
  Koleksione

  Shpata te vogla me mbajtse

  Shpata te vogla me mbajtse druri Toledo made in Spain gjatesia 045cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 12:48
  35 €
 • 3 foto
  Shpat metal i plot
  Koleksione

  Shpat metal i plot

  Shpat me pesh metal i plot me punim nuk ka teh Gjatesia 090cm Transporti falas

  Ferizaj Dje, 12:48
  60 €
 • 3 foto
  Paisje per fitness
  Paisje per sport

  Paisje per fitness

  Maqina fitnesi profesionale te inportuara me cop si dhe kompet fitnesin

  Ferizaj Dje, 12:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ora druri me kurdisje
  Koleksione

  Ora druri me kurdisje

  Ora orgjinal ne gjendje shum te mir Transporti falas

  Ferizaj Dje, 12:18
  70 €
 • 2 foto
  Qypa ..
  Koleksione

  Qypa ..

  Qypa ne gjendje shum te mir Transporti falas

  Ferizaj Dje, 12:18
  25 €
 • 2 foto
  shes kelyshet
  Kafshe shtepiake

  shes kelyshet

  shes kelyshet dy muajsh rrjethin nga familja haski 50 euro gjindemi Manastirc Ferizaj po i shes se n

  Ferizaj Dje, 10:19
  50 €
 • 2 foto
  Ora te viteve 50ta
  Koleksione

  Ora te viteve 50ta

  Ora te viteve 50ta per koleksion 15 Euro copa Transporti falas

  Ferizaj Dje, 08:48
  15 €
 • 3 foto
  Pasqyre orgjinale
  Koleksione

  Pasqyre orgjinale

  Pasqyre e vogel clasike druri orgjinal e vjeter Transporti falas

  Ferizaj Dje, 08:48
  25 €
 • 2 foto
  Llamp ,,
  Koleksione

  Llamp ,,

  Llampa me rrym shum e bukur origjinal e vjeter Transporti

  Ferizaj Dje, 08:18
  30 €
 • 0 foto
  SYZE DIMRI
  Paisje per sport

  SYZE DIMRI

  Shes syze dimri Viber +38345820372

  Ferizaj 18 prill 23:48
  20 €
 • 2 foto
  Shitet Zagari
  Kafshe shtepiake

  Shitet Zagari

  Shitet zagari njek leper dhelper i ka 5vjet Ndrrohet me naj sen qe me konvenon (Me zagar jo) per ma

  Ferizaj 18 prill 21:49
  120 €
 • 1 foto
  Shitet bicikleta. CUBE
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta. CUBE

  Shitet bicikleta ne gjnedje perfekte Per me shum info Viber 37745710705

  Ferizaj 18 prill 21:48
  450 €
 • 3 foto
  Haski 7 muj
  Kafshe shtepiake

  Haski 7 muj

  nuk uleronn sosht i shtir ne gjin kush osht i interesum.kontaktoni

  Ferizaj 18 prill 21:18
  120 €
 • 6 foto
  SCOTT 2017
  Paisje per sport

  SCOTT 2017

  SCOTT 2017

  Ferizaj 18 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  STEPPENWOLF FULL SUSPENSION
  Paisje per sport

  STEPPENWOLF FULL SUSPENSION

  STEPPENWOLF FULL SUSPENSION Per me shume kontakto Tel/Viber/WhatsApp +383/49/898/565 Facebook/Instag

  Ferizaj 18 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Paisje per sport

  Shitet

  puchi ne gjendje trregullt

  Ferizaj 18 prill 16:49
  170 €
 • 0 foto
  GOBLENA .
  Koleksione

  GOBLENA .

  Goblena te ndryshem 25euro copa Transporti falas

  Ferizaj 18 prill 14:48
  25 €
 • 3 foto
  Vetur metal orgjinal
  Koleksione

  Vetur metal orgjinal

  Vetur orgjinal metal per koleksion Transporti falas

  Ferizaj 18 prill 14:18
  25 €
 • 5 foto
  Buba te vegjel
  Kafshe shtepiake

  Buba te vegjel

  Shiten bubat te gjinis mashkullore te pastruar prej parazitve te brendshem dhe te jashtem shume rojs

  Ferizaj 18 prill 13:49
  20 €
 • 2 foto
  Radio tranzistor
  Koleksione

  Radio tranzistor

  Radio tranzistor Grundig nuk ka adapter nuk di a punon

  Ferizaj 18 prill 13:48
  25 €
 • 1 foto
  Gramafon
  Koleksione

  Gramafon

  Gramafon ne gjendje pune i testuar Transporti falas

  Ferizaj 18 prill 13:18
  70 €
 • 0 foto
  shitet qeni
  Kafshe shtepiake

  shitet qeni

  shitet laboratori emri ROKI

  Ferizaj 17 prill 22:48
  90 €
 • 4 foto
  Malinois belg 100% KLYSH
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg 100% KLYSH

  She's malinois belg rac e pastert klysht Jan Lind 03.04.2018 pres blers serioz rac shum e Mir Viber

  Ferizaj 17 prill 22:18
  110 €