Ferizaj

Sport & Rekreacion në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
  shes bordoshken dhe chiwawen
  Kafshe shtepiake

  shes bordoshken dhe chiwawen

  Bordoshka franqeze 200euro ndrrim me skuter gusa pula.chiwawa 150ruro jo ndrrim.

  Ferizaj Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Qizme per Skija
  Paisje per sport

  Shes Qizme per Skija

  Shes Qizme per Skija Viber +38345664119

  Ferizaj Sot, 09:13
  25 €
 • 3 foto
  Bicikleta sport
  Paisje per sport

  Bicikleta sport

  Shitet dhe ndrrohet me qka me konvenon kontakt ne tel 044 274 001 ose viber +38344274001

  Ferizaj Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI
  Koleksione

  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI

  Ne shitje komplet koleksioni me 120 monedha antike nga argjendi dhe bronzi. Per me shume informacio

  Ferizaj Sot, 08:25
  12 €
 • 0 foto
  SHITET ORA AMERIKANE ME 12 DIAMANTA
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORA AMERIKANE ME 12 DIAMANTA

  Ne shitje ora nga Amerika August me 12 diamanta te vendosura ne vendet ku tregohet ora. Ora nuk ndry

  Ferizaj Sot, 08:24
  350 €
 • 1 foto
  Shes Bandasha Per Bicikleta
  Paisje per sport

  Shes Bandasha Per Bicikleta

  Shes Bandash Per Bicikleta Ne Gjendje Te Rregullt

  Ferizaj Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Bicikleta BMX
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta BMX

  Shitet bicikleta BMX në gjendje shum te mir shum e ruajtur me Goma te reja,Frena dore shum te mira

  Ferizaj Sot, 04:57
  60 €
 • 3 foto
  Violin shum e vjeter
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violin shum e vjeter

  Shitet violina profesionale e punuar nga druri akustik kualitativ,esht ne gjendje super te mir,mirpr

  Ferizaj Sot, 00:59
  650 €
 • 3 foto
  Biçiklet 29 nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Biçiklet 29 nga Zvicrra

  Shes Biçikilet 29 me diska me glicerin e mir nga zvicrra te intersuarit mund te kontoktojn ne numri

  Ferizaj Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin Kemei 0.1 mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Makin Kemei 0.1 mm

  shitet makina e re pa perdor me 1 vit garancion makin professionale. Qmimi ofert 29.99 Euro Transpo

  Ferizaj Sot, 00:07
  45 €
 • 1 foto
  Syze AEVOGUE Origjinal
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze AEVOGUE Origjinal

  Shes syzet AEVOGUE origjinal te reja pa perdor prodhim 2018 i fundit. Me paketim kuti origjinal si d

  Ferizaj Sot, 00:07
  58 €
 • 6 foto
  Syze origjinal OAKLEY
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze origjinal OAKLEY

  Shes syzet OAKLEY Te reja pa perdor origjinal me case te vetin fotot jan origjinale. ndrrim me sams

  Ferizaj Sot, 00:06
  180 €
 • 0 foto
  Llaser 7.5 km rreze veprimi AKSION
  Paisje per sport

  Llaser 7.5 km rreze veprimi AKSION

  Llaser me rreze te gjat veprimi dukshmeri deri ne 3.5 km i pa perdorur dhe me nje llup shum pikshe,

  Ferizaj Sot, 00:05
  25 €
 • 5 foto
  patika 100% origjinale nga zwicra
  Paisje per sport

  patika 100% origjinale nga zwicra

  te gjitha pumat patikat adidas, nike ,reebook jan origjinale dhe garantojm ne kualitet

  Ferizaj Dje, 23:50
  55 €
 • 0 foto
  bmx
  Paisje per sport

  bmx

  Shitet bmx osht kejt ngjendje t rregullt per info.. muni me thirr edhe n viber +37744972619

  Ferizaj Dje, 23:38
  35 €
 • 5 foto
  Scott Scale 970 e vitit 2016
  Paisje per sport

  Scott Scale 970 e vitit 2016

  E shes kete bicikell Scott me ngjyre te veqant Amortizerin perpara me bllokad Pjeset Shimano Deore F

  Ferizaj Dje, 21:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  shiten kutia te thata 4 bassa 18 inch dhe 2 Satelita 15 inch Viber +37745299744

  Ferizaj Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DYNACORD XA2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD XA2

  ponoj me porosi Per ma shum informata Viber : +37745299744

  Ferizaj Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dynacord Cobra 2-4 Xa2 f150 f8 f5 si dhe elemente
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord Cobra 2-4 Xa2 f150 f8 f5 si dhe elemente

  punoj me.porosi Cobra4-2 Xa2 .F8 .F 150 etjera viber +37745299744

  Ferizaj Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punoj me porosi Dynacord xa2 .Cobra. dhe elemente
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Punoj me porosi Dynacord xa2 .Cobra. dhe elemente

  Shes elemente per dynacord Xa2 rrota.dorza.me nje qmim.shum.te volitshëm si dhe punoj Dynacord xa2 c

  Ferizaj Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  qen sharri
  Kafshe shtepiake

  qen sharri

  shes qen osht shum i mir esht shum i shtirë per shpi ba ndrrim mini kros me hasky edhe ipon 5

  Ferizaj Dje, 20:24
  190 €
 • 2 foto
  Pastor Belg (Urgjent)
  Kafshe shtepiake

  Pastor Belg (Urgjent)

  Shitet qeni i races (100%) belg ka 10 muj osht mashkull i ka tkryme vakcinat nuk osht agresiv per ma

  Ferizaj Dje, 19:57
  60 €
 • 1 foto
  Shiten pikado rrakitaqki
  Paisje per sport

  Shiten pikado rrakitaqki

  shiten pikado rrakitaqki viber 049101042

  Ferizaj Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikado ipen me qera dhe shiten
  Paisje per sport

  Pikado ipen me qera dhe shiten

  Pikado ipen me qera 50:50

  Ferizaj Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biçiklete Giant
  Paisje per sport

  Biçiklete Giant

  Shes biçikleten Giant i ardhur nga zvicrra pak e perdorur gati e re komplet funksional pa as ni defe

  Ferizaj Dje, 17:33
  120 €
 • 2 foto
  Moto 360
  Veshje / Kepuce / Ore

  Moto 360

  Si e re.

  Ferizaj Dje, 17:18
  100 €
 • 11 foto
  Biciklet me bateri , Rrym - Technium ( Swiss )
  Paisje per sport

  Biciklet me bateri , Rrym - Technium ( Swiss )

  Shitet Bicikleta me Bateri - Rrym TECHNIUM , E ardhur nga Zvicrra , Bicikleta osht kejt komplet me a

  Ferizaj Dje, 15:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten malinois belg 100%
  Kafshe shtepiake

  Shiten malinois belg 100%

  Shes malinois belg 100% jan origjinal me garancion jan gjak shum i mir kan mben vetem edhe dy femna

  Ferizaj Dje, 15:17
  80 €
 • 0 foto
  Qendra e dobësimit Ferizaj
  Paisje per sport

  Qendra e dobësimit Ferizaj

  Shitet Qendra e Dobësimi XBODY Ferizaj e kompletuar Shitet komplet me Lokal dhe vetem Mjetet Pres

  Ferizaj Dje, 11:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FITNESI MODERN NE SHITJE
  Paisje per sport

  FITNESI MODERN NE SHITJE

  Shitet Qendra e Dobësimit XBODY e vetmja e keti lloji ne Kosovë Qendra shitet e kompletuar

  Ferizaj Dje, 11:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes biciklen
  Paisje per sport

  Shes biciklen

  Shes biciklen MAX

  Ferizaj Dje, 10:58
  180 €
 • 4 foto
  Shes minikin me kolibe
  Kafshe shtepiake

  Shes minikin me kolibe

  Shes minikin me gjith kolibe osht shum i mir racen nga zvicrra oshi i vakcjonua te gjitha vakcinat i

  Ferizaj Dje, 10:57
  180 €
 • 0 foto
  Ore per Meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per Meshkuj

  Shitet ore dore per Meshkuj, klasike e perdorshme. Transporti Falas ne Kosove. 049/714-724 & @

  Ferizaj Dje, 10:36
  10 €
 • 2 foto
  Bilardo me keglla
  Paisje per sport

  Bilardo me keglla

  Bilardo me keglla qmimi 200 i diskutushem, vjen tabela per numrim, ni shteg edhe nji komplet topa pe

  Ferizaj Dje, 09:56
  199 €
 • 0 foto
  zagar zhuj
  Kafshe shtepiake

  zagar zhuj

  shitet zhuja mosha 4 vite Njek leper dhelper kaproj Nderr se kom provu e jap me prov Ndrrim nuk

  Ferizaj Dje, 09:28
  320 €
 • 1 foto
  qipa
  Paisje per sport

  qipa

  shes qipa pokeri shum pak te perdorun

  Ferizaj Dje, 01:03
  40 €
 • 3 foto
  Shiten te ardhura nga zvicra
  Paisje per sport

  Shiten te ardhura nga zvicra

  Per te interesuarit mundeni ne viber te me lajmroheni prej ores 8:00 deri ne ora 22:00

  Ferizaj 21 shtator 22:58
  1 €
 • 3 foto
  Apple Whatch seria 3
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple Whatch seria 3

  Shitet Apple whatch 42mm case seria 3.Ndrrim nuk boj

  Ferizaj 21 shtator 20:44
  245 €
 • 6 foto
  shiten pula komplet edhe shota
  Kafshe shtepiake

  shiten pula komplet edhe shota

  shiten pulat jan 6 pula 5 knojsi 7 shota jan te katunit

  Ferizaj 21 shtator 19:47
  130 €
 • 0 foto
  NUMARK DJ controller Serato DJ for 4 deck
  Instrumente muzikore dhe paisje

  NUMARK DJ controller Serato DJ for 4 deck

  NUMARK DJ controller Serato DJ for 4 deck Email: [email protected] Skype: andulka.anastazi

  Ferizaj 21 shtator 15:33
  500 €
 • 3 foto
  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW

  SMART WATCH WHITE-BATDHË EDITION -NGJYRË E BARDHË per iphone. samsung ETJ..SIM CARD , KAMERA - E RE

  Ferizaj 21 shtator 12:27
  18 €
 • 1 foto
  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW

  0.00 EURO TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE PER 24 H SMART WATCH BLACK e zez

  Ferizaj 21 shtator 12:27
  18 €
 • 1 foto
  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis

  TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË

  Ferizaj 21 shtator 12:15
  18 €
 • 9 foto
  AMERICAN PITBULL TERRIER!!!
  Kafshe shtepiake

  AMERICAN PITBULL TERRIER!!!

  shitet ose ndrohet me skuterr 50cc, ose me qka tum konvenon.Mosha 11 muj,mashkull,shum i urt, i mir

  Ferizaj 21 shtator 11:15
  150 €
 • 9 foto
  AMERICAN PITBULL TERRIER!!
  Kafshe shtepiake

  AMERICAN PITBULL TERRIER!!

  shitet ose ndrohet me skuterr 50cc, iphone7, samsung 9, ose me qka tum konvenon.Mosha 11 muj,mashkul

  Ferizaj 21 shtator 10:27
  150 €
 • 9 foto
  Dutch Shepherd
  Kafshe shtepiake

  Dutch Shepherd

  Shes qenin e races Dutch Shepherd, rac e rrall ne Kosove, shume e meqme din komanda te ndryshme.. Gj

  Ferizaj 21 shtator 09:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Piknizer mashkull
  Kafshe shtepiake

  Piknizer mashkull

  Shes Piknizerin, 100% origjinal. Gjinia: Mashkell Mosha: 15muj Me libreze te vaksinimit, te gjitha v

  Ferizaj 21 shtator 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Klysh Malinois Belgian
  Kafshe shtepiake

  Klysh Malinois Belgian

  Shes klysh malinois belgian 100% origjinal, mosha 6 jave, te pastruar prej parazitve te brendshem dh

  Ferizaj 21 shtator 09:46
  80 €
 • 4 foto
  Klysha Malinois Belgian
  Kafshe shtepiake

  Klysha Malinois Belgian

  Shes Klysha te races Malinois Belgian, 100% origjinal, te pastruar prej parazitve te brendshem Mosha

  Ferizaj 21 shtator 09:46
  80 €
 • 3 foto
  Klysha te races Malinois Belgian
  Kafshe shtepiake

  Klysha te races Malinois Belgian

  Shes klysha te races Belga, gjinis mashkullore dhe femrore, jane rac e pastert prinderit me pedigree

  Ferizaj 21 shtator 09:45
  Me Marrveshje