Sport & Rekreacion në shitje në Fushë Kosovë

 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Dje, 23:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qen shari 2 muaj femen
  Kafshe shtepiake

  Qen shari 2 muaj femen

  Qen sharri ngjyr zez 2 muaj femen quhet llejdi

  Fushë Kosovë Dje, 17:32
  45 €
 • 10 foto
  Shitet buzheteria me rafta modern Italian
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet buzheteria me rafta modern Italian

  Shitet buzheteria me rafta modern Italian. Vlera e aksesorve eshte shume e madhe por shitet me vlere

  Fushë Kosovë Dje, 16:23
  8.400 €
 • 5 foto
  Paisje për studio
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje për studio

  Mikset yamaha 01V95i Boksa yamaha i7 Mikrofon dhe degjojse iTrack

  Fushë Kosovë 17 nëntor 09:56
  2.500 €
 • 1 foto
  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane
  Bileta / Udhetime

  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

  Kerkojm Puntor/e ne Gjermani : 4 Zidar dhe 3 Ndihms ne Ndertim me Profession 2 Sekretere gjuha s

  Fushë Kosovë 16 nëntor 16:33
  10 €
 • 2 foto
  shitet ora adidas chrono
  Veshje / Kepuce / Ore

  shitet ora adidas chrono

  shitet nderohet ora Adidas chrono digjitale 44598708 orginale 100%

  Fushë Kosovë 16 nëntor 13:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES TOPA FUTBOLLI 100% ORIGJINAL
  Paisje per sport

  SHES TOPA FUTBOLLI 100% ORIGJINAL

  Shes topa te futbollit, jane te rinj profesional dhe origjinal per klube sportive apo per nevoja per

  Fushë Kosovë 15 nëntor 17:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten rollerat
  Paisje per sport

  Shiten rollerat

  Shiten rollerat nr 38 dhe 43 Jane te ardhura nga jasht dhe ne gjendje te mire! Cmimi eshte fiks per

  Fushë Kosovë 15 nëntor 17:41
  25 €
 • 0 foto
  TAXI me çmime te volitshme
  Bileta / Udhetime

  TAXI me çmime te volitshme

  Bejme tranportin e udhetarve ne destinacione te ndryshme, me çmime me te volitshme ne treg... Shpejt

  Fushë Kosovë 15 nëntor 14:18
  1 €
 • 3 foto
  Shes MIKSEN ME 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes MIKSEN ME 2 SATELITE

  Shitet mikseta dunacord me Dy satelit, e pershtatshme per DJ Cmimi eshte 500 euro komplet 044 433 66

  Fushë Kosovë 15 nëntor 10:16
  500 €
 • 0 foto
  garmin approach s6
  Veshje / Kepuce / Ore

  garmin approach s6

  garmin approach s6 Ora vjen vetem me mbushes

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:56
  70 €
 • 0 foto
  garmin approach s3
  Veshje / Kepuce / Ore

  garmin approach s3

  garmin approach s3 Ora vjen vetem me mbushes te rrymes

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:56
  70 €
 • 2 foto
  Paisje per fitnes , te mirembajtura , edhe ndrrim.
  Paisje per sport

  Paisje per fitnes , te mirembajtura , edhe ndrrim.

  Shes paisje te fitnesit, Te mirembajtura, Qmimi i diskutushem Bejm edhe nderrim me veturë ne ate v

  Fushë Kosovë 12 nëntor 08:24
  12.500 €
 • 3 foto
  Kamer per gjueti
  Paisje per sport

  Kamer per gjueti

  Shes kameren e gjuetise e cila vendoset ne pyll pastaj vet fotografon apo ingjizon kur kalon dicka p

  Fushë Kosovë 11 nëntor 00:33
  200 €
 • 1 foto
  Bas
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bas

  Shitet ose ndrohet basi 200 i ardhun prej austris per me shum info kontaktoni ne ne numer telefoni

  Fushë Kosovë 10 nëntor 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Taxi privat...me cmime te volitshme
  Bileta / Udhetime

  Taxi privat...me cmime te volitshme

  Bejme transportin e udhetareve ne destinacione te ndryshme...me cmime te volitshme... Shpejte, sigur

  Fushë Kosovë 9 nëntor 14:20
  1 €
 • 4 foto
  Shitet qeni i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni i sharrit

  Shitet qeni i sharrit shum i mir mosha 1 vit e gjys

  Fushë Kosovë 8 nëntor 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2017 Scott Foil premium size 54 carbon road bike
  Paisje per sport

  2017 Scott Foil premium size 54 carbon road bike

  2017 Scott Foil premium me madhësi 54 biçikletë në rrugë karboni Pricemimi im: 3,800.00 US $

  Fushë Kosovë 1 nëntor 07:24
  3.423 €
 • 1 foto
  2016 Specialized S Works Enduro, Large
  Paisje per sport

  2016 Specialized S Works Enduro, Large

  2016 Specialist S Works Enduro, Large Pricemimi im: 3,000,00 US $ Specifikat e artikullit Gje

  Fushë Kosovë 1 nëntor 07:22
  2.702 €
 • 1 foto
  2018 Trek Madone Project 1 H1 Race Shop LTD e tap
  Paisje per sport

  2018 Trek Madone Project 1 H1 Race Shop LTD e tap

  00 11500 2018 Projekti Trek Madone 1 H1 Race Shop LTD dhe trokitje e lehtë 40% zbritje Pjesa E Taken

  Fushë Kosovë 1 nëntor 07:19
  6.756 €
 • 1 foto
  2017 Pinarello Dogma F10 Dura Ace 53cm
  Paisje per sport

  2017 Pinarello Dogma F10 Dura Ace 53cm

  2017 Pinarello Dogma F10 Dura Ace 53cm Pricemimi im: 4,900,00 dollarë amerikanë Specifikat e a

  Fushë Kosovë 1 nëntor 07:17
  4.414 €
 • 11 foto
  Shitet biçikleta në gjendje përfekte
  Paisje per sport

  Shitet biçikleta në gjendje përfekte

  Shitet biçikleta në gjendje perfekte 24 zoll, dy disqe, me shpejtësi dhe mbrojtësen e kokës. Shih fo

  Fushë Kosovë 21 tetor 16:03
  195 €
 • 4 foto
  Shitet Piano Imbrach
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Piano Imbrach

  Shitet piano Irmbach.. Ne gjendje perfekte. Qmimi 800 euro, ne qmim hyn edhe transporti.. Nr tel 049

  Fushë Kosovë 20 tetor 12:13
  800 €
 • 3 foto
  Akfarium
  Kafshe shtepiake

  Akfarium

  Shes ket akfarium me dimenzjone 140x40x40 me te gjitha paisjet edhe peshqit qe jan afersisht 30 copa

  Fushë Kosovë 17 tetor 07:39
  400 €
 • 2 foto
  Puppies absolutisht mahnitëse të Bullmastiff
  Kafshe shtepiake

  Puppies absolutisht mahnitëse të Bullmastiff

  Unë kam 2 djem dhe 1 vajzë në dispozicion të gjithë janë të mprehtë me maskë të zezë, të sjellë në n

  Fushë Kosovë 16 tetor 11:41
  4 €
 • 2 foto
  Qen Malor i Bernës
  Kafshe shtepiake

  Qen Malor i Bernës

  Kjo është një racë hibride me madhësi të mesme dhe të madhe që ndërthur ngjyrosjen dhe llojin e trup

  Fushë Kosovë 16 tetor 11:19
  2 €
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle

  Për shitje një pjellë cilësore e shtëpisë të rritur këlyshë Beagle të edukuar për llojin dhe tempera

  Fushë Kosovë 16 tetor 11:13
  6 €
 • 2 foto
  Këlyshë koke basset
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë koke basset

  Këlyshë të bukur të shëndetshëm Basset Hound nga sirena e linjës së gjakut tregojnë. Këto këlyshë gj

  Fushë Kosovë 16 tetor 11:09
  8 €
 • 2 foto
  Puppies Amerikane Cockapoo
  Kafshe shtepiake

  Puppies Amerikane Cockapoo

  Unë kam një pjellë mahnitëse të gjelit nga vajza ime mahnitëse deri sa ajo është një pediatër spanie

  Fushë Kosovë 16 tetor 11:06
  6 €
 • 2 foto
  Këlyshë kolie kufitare
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë kolie kufitare

  Ne kemi një pjellë të bukur të kolizave të kufirit, nga qentë tanë që punojnë këtu në fermën tonë

  Fushë Kosovë 16 tetor 11:01
  9 €
 • 2 foto
  Këlyshë amerikanë të Bulldogs
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë amerikanë të Bulldogs

  Ne jemi të kënaqur t'i ofrojmë këto qenush të mrekullueshëm për shtëpitë e tyre të reja përgjithmonë

  Fushë Kosovë 16 tetor 10:53
  5 €
 • 2 foto
  Këlyshë Spaniel Puppies
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Spaniel Puppies

  Unë kam 3 këlyshë këlyshë të bukur, gati për atje shtëpi të reja përherë të dashura, mëlçi dhe të

  Fushë Kosovë 16 tetor 10:50
  1 €
 • 2 foto
  Puppies Akita
  Kafshe shtepiake

  Puppies Akita

  Jemi krenarë që kemi këto qenush të bukur në dispozicion për tu vendosur në mjedisin më të mirë të m

  Fushë Kosovë 16 tetor 10:45
  4 €
 • 2 foto
  Këlyshët Airedale Terrier
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët Airedale Terrier

  Klubi Kennel i regjistruar, plotësisht i vaksinuar, shtëpitë e ngritura në shtëpi Airedale në kërkim

  Fushë Kosovë 16 tetor 10:41
  3 €
 • 2 foto
  ëlyshë afgane Hound
  Kafshe shtepiake

  ëlyshë afgane Hound

  pjella e qenve të gatshëm 12 javë të vaksinuar plotësisht. Kc reg: miratim chipped sigurim Pake

  Fushë Kosovë 16 tetor 10:37
  2 €
 • 5 foto
  Persiska macka
  Kafshe shtepiake

  Persiska macka

  Na prodaju persiska macka mirna i pitoma voli ljude

  Fushë Kosovë 15 tetor 09:12
  50 €
 • 4 foto
  Shota
  Kafshe shtepiake

  Shota

  Shiten shotat per ma shum info : 044-614-099. Tag:shota,shotat,shpeze,pula

  Fushë Kosovë 11 tetor 07:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puppies mrekullueshëm Yorkshire Terrier për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies mrekullueshëm Yorkshire Terrier për Shitje

  Puppies mrekullueshëm Yorkshire Terrier për Shitje Këlyshë meshkuj dhe femra të disponueshëm. ato

  Fushë Kosovë 4 tetor 15:06
  100 €
 • 3 foto
  Prekrasni zapanjujući super minijaturni cockapoos
  Kafshe shtepiake

  Prekrasni zapanjujući super minijaturni cockapoos

  Prekrasni zapanjujući super minijaturni cockapoos Dostupni divni štenad Cockapoo, Mama je naša lij

  Fushë Kosovë 3 tetor 09:48
  150 €
 • 6 foto
  e-totem infinity biciklete me rryme
  Paisje per sport

  e-totem infinity biciklete me rryme

  e-totem infinity biciklete me rryme thuajse e re shume pak e perdorur e importuar nga Zvicra me doku

  Fushë Kosovë 2 tetor 21:55
  1.500 €
 • 2 foto
  Syze Oakley
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Oakley

  Oakley Turbine As nje gervishje

  Fushë Kosovë 26 shtator 13:25
  85 €
 • 1 foto
  Swarovski Z6 2-12x50mm L Fusha e pushkës
  Paisje per sport

  Swarovski Z6 2-12x50mm L Fusha e pushkës

  Rreth këtij produkti Informacione për produktet E pajisur me një presë 4A-I dhe 4W-I, qëllimi i pus

  Fushë Kosovë 26 shtator 10:17
  1.299 €
 • 3 foto
  Qen Doberman ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen Doberman ne shitje

  qeni eshte shum i mir qeni i ka nje vjet eshte roje i mir per oborr perma shum informacione kontakto

  Fushë Kosovë 25 shtator 18:44
  150 €
 • 3 foto
  Qen Doberman ne shitj
  Kafshe shtepiake

  Qen Doberman ne shitj

  qen eshte shum i mir, qeni i ka veten nje vjet dhe eshte roje i mir per oborr per ma shum informacio

  Fushë Kosovë 25 shtator 18:42
  150 €
 • 2 foto
  Shitet Trotineta
  Paisje per sport

  Shitet Trotineta

  Shitet trotineta nga Gjermania me çmim të volitshëm prej 20 euro.

  Fushë Kosovë 25 shtator 09:35
  20 €
 • 2 foto
  Bicickelta GIANT Sport
  Paisje per sport

  Bicickelta GIANT Sport

  Shitet bicikleta 28 sport 049620667

  Fushë Kosovë 24 shtator 13:26
  80 €
 • 2 foto
  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje

  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe të miratuar nga vepra prodhue

  Fushë Kosovë 24 shtator 11:48
  159 €
 • 0 foto
  top futbolli
  Paisje per sport

  top futbolli

  top futbolli qe nuk qperthehet nga thika makina kamioni etj . eshte i ardhur nga jashti mund te bej

  Fushë Kosovë 22 shtator 20:37
  40 €
 • 0 foto
  top
  Paisje per sport

  top

  eshte top qe nuk qperthehet nga gulja e thikes gjilperes ose nga shkelja e gomes te vetures

  Fushë Kosovë 22 shtator 20:21
  40 €