Gjakovë

Sport & Rekreacion në shitje në Gjakovë

 • 5 foto
   DYNACORD  RCF SISTEM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD RCF SISTEM

  RCF NXL 23A 4 SATILITA 2 BASA RCF NX S-25 A BOXSAT PO SA KAN ARDHUR PREJ GJERMANIJE DHE SE JANE SH

  Gjakovë Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD POVER MAX 5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD POVER MAX 5

  DYNACORD power max 5. 2 sat F 150 . 2 basa F 8 dhe slevi PM 2600 DYNACORD po sa e ardhur prej GJer

  Gjakovë Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD JBL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD JBL

  JBL kutija origjinale 3 sistem prej GJERMANIJE shum te rujtur per ma teper ne tel, 044 129 098

  Gjakovë Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD PAJDER PRO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD PAJDER PRO

  DYNACORD Mbajtes i sintit SPAJDER i ri per me teper ne tel :044 129 098

  Gjakovë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KLARINET SELMER 9
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KLARINET SELMER 9

  KLARINET SELMER 9 TE GJITHA PJESET ORIGJINAL SELMER ESHTE SI TE JET I RI ME KOFER POR PER ME GJERSIS

  Gjakovë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume

  Shitet kudra pastor belg melinos është bara Kudra i ban rreth 10 klysh.

  Gjakovë Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Macen Perisane
  Kafshe shtepiake

  Shes Macen Perisane

  Gjinia mashkull ngjyra bardh e himt 1 vjeq

  Gjakovë Dje, 23:58
  150 €
 • 11 foto
  Vegla Fitnesi
  Paisje per sport

  Vegla Fitnesi

  shiten veglate Fitnesit ne gjendje shum te mir , veglat jan ne gjendje shum te mir mbi 30 copa me qm

  Gjakovë Dje, 20:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes urgjent bicikletem
  Paisje per sport

  Shes urgjent bicikletem

  Eshte ne gjendje te mir pres bleres

  Gjakovë Dje, 19:09
  100 €
 • 3 foto
  Buba (minaka)
  Kafshe shtepiake

  Buba (minaka)

  Shiten bubat jan 1 muj jan 2 mashqi e 3 femna per ma shum ne viber per foto ose vidjo ma shum

  Gjakovë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Bicikletat
  Paisje per sport

  Shiten Bicikletat

  Arsyeja e shitjes se jan jasht perdorimit.

  Gjakovë Dje, 16:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë Dje, 14:19
  7.000 €
 • 2 foto
  Shitet bicikleta cult 26
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta cult 26

  Shite bicikleta 26 shum pak e perdorne koshnicat me glicerin 27 shpejci i ka gjitha ne rregull ësht

  Gjakovë Dje, 12:17
  220 €
 • 6 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 4 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë Dje, 12:10
  3.000 €
 • 6 foto
   Parfum: Artisan Blu - Authentic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfum: Artisan Blu - Authentic

  Shitet parfumi John Varvatos - Artisan Blu e re Per meshkuj te cilet deshirojne te jene unik. I zgje

  Gjakovë Dje, 09:06
  45 €
 • 2 foto
  Gitare Elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare Elektrike

  Shes Gitare Elektrike qmimi 220 euro

  Gjakovë Dje, 06:26
  220 €
 • 1 foto
  Effect Procesor per Gitare
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Effect Procesor per Gitare

  Shes Effect Procesor per Gitare qmimi 100 euro

  Gjakovë Dje, 06:26
  100 €
 • 2 foto
  Pit bull
  Kafshe shtepiake

  Pit bull

  Shes Qenin me Rac Te Pit bullit per arsyje se i kom edhe 3 qen tjer

  Gjakovë Dje, 06:25
  130 €
 • 0 foto
  Korg PA4X 61 Key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg PA4X 61 Key

  Korg PA4X 61 Key keyboard PA4X61 Workstation Arranger PA 4x ARMENS, Email: [email protected]

  Gjakovë Dje, 01:17
  800 €
 • 11 foto
  CREED AVENTUS / 100% Authentic Original
  Veshje / Kepuce / Ore

  CREED AVENTUS / 100% Authentic Original

  Parfum Creed Aventus 75ml authentic original CREED Aventus u frymëzua nga jeta dramatike e një pera

  Gjakovë 21 shtator 23:38
  288 €
 • 0 foto
  LIBRAT E TEKNIKES
  Libra / Revista

  LIBRAT E TEKNIKES

  JANE TE PERDORURA PER SHKOLLEN E MESME TE TEKNIKES

  Gjakovë 21 shtator 23:04
  20 €
 • 11 foto
  DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL

  Shitet zërim në gjendje shum të mirë me kutia origjinale dhe komponente origjinale, dhe jo si 80-90%

  Gjakovë 21 shtator 19:34
  5.660 €
 • 0 foto
  Shes tepihun per fushe futbolli
  Paisje per sport

  Shes tepihun per fushe futbolli

  Tepihu eshte 800m2 ,ne gjendje te rregullte . Cmimi sipas marreveshjes

  Gjakovë 21 shtator 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub ev gladiator g118
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub ev gladiator g118

  shes dy bas bina ev gladiator g118 shuum te mira per ma teper foto vib 38344528304

  Gjakovë 21 shtator 10:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet biqikleta
  Paisje per sport

  Shitet biqikleta

  Shitet

  Gjakovë 21 shtator 09:55
  80 €
 • 1 foto
  Shitet klarineti Selmer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet klarineti Selmer

  Shitet klarineti Selmer Eshte ne gjendje perfekte Te gjitha tapat i ka te reja Servisin e ka te kr

  Gjakovë 20 shtator 23:27
  350 €
 • 9 foto
  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer
  Kafshe shtepiake

  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer

  Ne Shitje 3 Piknizera 🐶🐶 —————————— #1 Gjinija: Mashkull Mosha: 2.5 vjeq —â€

  Gjakovë 20 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer
  Kafshe shtepiake

  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer

  Porosit qe tani!! Bejm kultivimin e races Pikinizer ne shum ngjyra, Pikinez te vegjel dhe te rritu

  Gjakovë 20 shtator 15:21
  100 €
 • 7 foto
  Ram per Syze m dhe f
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ram per Syze m dhe f

  Shiten ram per syze 22 euro copa Firma Cartier original 1 pale per femra jane me dioprti 1+ (model

  Gjakovë 20 shtator 10:37
  22 €
 • 3 foto
  Gitare Ibanez RG370dx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare Ibanez RG370dx

  Shes gitare ne gjendje te rregullt. Vjen me gig bag.

  Gjakovë 19 shtator 15:00
  300 €
 • 11 foto
  FENDER, IBANEZ, YAMAHA611 dhe Pedale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FENDER, IBANEZ, YAMAHA611 dhe Pedale

  Shes gitaret dhe pedalet ne gjendje te rregullt FENDER Stratocaster JAPAN 1989 IBANEZ RG 370DX YAMA

  Gjakovë 19 shtator 14:58
  1 €
 • 5 foto
  FENDER Stratocaster Japan 1989
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FENDER Stratocaster Japan 1989

  Super gitare per ata qe e njohin... Vjen me GigBag. Me kofer cmimi 750e !

  Gjakovë 19 shtator 14:57
  650 €
 • 5 foto
  YAMAHA PAC611 VFM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  YAMAHA PAC611 VFM

  Shes Yamaha Pacifica 611 me DiMarzio PAF ne bridge dhe Seymour Duncan ne Neck.Grover Locking tunerat

  Gjakovë 19 shtator 14:56
  600 €
 • 2 foto
  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi t
  Kafshe shtepiake

  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi t

  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi të reja Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një

  Gjakovë 19 shtator 13:20
  170 €
 • 4 foto
  Terrjer
  Kafshe shtepiake

  Terrjer

  Shitet pablo 10 muj asht me garancjon per gjdo sen maca mij dhelpna iriqa etj e i ka vakcinat e kryn

  Gjakovë 18 shtator 20:39
  170 €
 • 6 foto
  SHITET TREK 6 SIRENS NGA ZVICRRA
  Paisje per sport

  SHITET TREK 6 SIRENS NGA ZVICRRA

  Shes bicikleten trek 6 series nga zvicerra e ardhur Biciklla osht ne gjendje t mir ka 24 shpejtsi dh

  Gjakovë 18 shtator 18:51
  200 €
 • 3 foto
  Muzik - Bass B&S 15\" & Eminence 15\"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzik - Bass B&S 15\" & Eminence 15\"

  Kemi Basa 15\" B&S dhe Eminenca 15\" RMS 600 wat, Power 1200 wat copa. Jane ne gjendje te rregul

  Gjakovë 18 shtator 18:11
  150 €
 • 5 foto
  Muzik - Harmonik HOHNER NORMA III
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzik - Harmonik HOHNER NORMA III

  Eshte ne gjendje te rregullt dhe shume profesionale. Kemi edhe shume gjera tjera muzikore.

  Gjakovë 18 shtator 17:59
  100 €
 • 5 foto
  Muzik - Behringer 15\"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzik - Behringer 15\"

  2 Altoparlanta 15\" 800 wat copa. Jane ne gjendje shume te rregullt, kemi edhe gjera tjera muzikore.

  Gjakovë 18 shtator 17:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklete per femije e ardhur nga Austria
  Paisje per sport

  Biciklete per femije e ardhur nga Austria

  Eshte ne gjendje perfekte. Eshte e pershtatshme per femije deri ne gjatesin 1.55m. Mund te kontakton

  Gjakovë 18 shtator 12:58
  35 €
 • 1 foto
  Korg Pa 80
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa 80

  Shitet Korg Pa 80 ne gjendje shume te mire,i ruajtur. mund ta shihni ne foto. Eshte me full ritma t

  Gjakovë 18 shtator 11:31
  400 €
 • 0 foto
  Shes pikinezen bars me gjith mashkell
  Kafshe shtepiake

  Shes pikinezen bars me gjith mashkell

  Shes pikinezen bars me gjith mashkell

  Gjakovë 17 shtator 22:38
  150 €
 • 6 foto
  Dog Argentina
  Kafshe shtepiake

  Dog Argentina

  Shiten kelyshit Dog Argentina rac e paster data lindjes 08/08/19

  Gjakovë 17 shtator 22:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikineze femer 3 vjeqare
  Kafshe shtepiake

  Pikineze femer 3 vjeqare

  Pikineze femer 3 vjeqare

  Gjakovë 17 shtator 20:57
  100 €
 • 2 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Shes Biciklet shum e mir qmimi 170 euro

  Gjakovë 17 shtator 18:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ora calvin clain
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora calvin clain

  Ora ne shitje

  Gjakovë 17 shtator 15:46
  80 €
 • 2 foto
  Shitet sipas marrveshjes
  Kafshe shtepiake

  Shitet sipas marrveshjes

  Riki është qen i races Maltese, ka lindur me 25-09-2018, është shum qen i dashur, posedon pasaport,

  Gjakovë 17 shtator 12:29
  1 €
 • 2 foto
  Riki dog Maltese
  Kafshe shtepiake

  Riki dog Maltese

  Riki është qen i races Maltese, është shum qen i dashur, ka lindur me 25-09-2018, ka shtepizen e vet

  Gjakovë 16 shtator 21:25
  1 €
 • 2 foto
  Terrjerk
  Kafshe shtepiake

  Terrjerk

  Shitet terrjerka 4vjet asht e ngushme e msume per gjithqka Per lufta,per mij kelbsa iriqa dhelpna je

  Gjakovë 16 shtator 21:25
  200 €
 • 6 foto
  Ndrrohet Labradori
  Kafshe shtepiake

  Ndrrohet Labradori

  Ndrrohet Labradori femer mosha 3 vjeqe. Me pastor Belg,Pitbull,Rotweiller qent mos me qen mat rritur

  Gjakovë 16 shtator 19:52
  Me Marrveshje