Gjakovë

Sport & Rekreacion në shitje në Gjakovë

 • 6 foto
   Parfum: Artisan Blu - Authentic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfum: Artisan Blu - Authentic

  Shitet parfumi John Varvatos - Artisan Blu e re Per meshkuj te cilet deshirojne te jene unik. I zgje

  Gjakovë Sot, 03:29
  45 €
 • 0 foto
  Shes Macen Perisane
  Kafshe shtepiake

  Shes Macen Perisane

  Gjinia mashkull ngjyra bardh e himt 1 vjeq

  Gjakovë Dje, 22:58
  150 €
 • 11 foto
  DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL

  Shitet zërim në gjendje shum të mirë me kutia origjinale dhe komponente origjinale, dhe jo si 80-90%

  Gjakovë Dje, 21:24
  5.660 €
 • 11 foto
  Vegla Fitnesi
  Paisje per sport

  Vegla Fitnesi

  shiten veglate Fitnesit ne gjendje shum te mir , veglat jan ne gjendje shum te mir mbi 30 copa me qm

  Gjakovë Dje, 19:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  YAMAHA PAC611 VFM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  YAMAHA PAC611 VFM

  Shes Yamaha Pacifica 611 me DiMarzio PAF ne bridge dhe Seymour Duncan ne Neck.Grover Locking tunerat

  Gjakovë Dje, 15:12
  600 €
 • 0 foto
  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume

  Shitet kudra pastor belg melinos është bara Kudra i ban rreth 10 klysh.

  Gjakovë Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë Dje, 13:19
  7.000 €
 • 0 foto
  sub ev gladiator g118
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub ev gladiator g118

  shes dy bas bina ev gladiator g118 shuum te mira per ma teper foto vib 38344528304

  Gjakovë Dje, 12:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 4 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë Dje, 11:10
  3.000 €
 • 2 foto
  Pit bull
  Kafshe shtepiake

  Pit bull

  Shes Qenin me Rac Te Pit bullit per arsyje se i kom edhe 3 qen tjer

  Gjakovë Dje, 05:25
  130 €
 • 0 foto
  LIBRAT E TEKNIKES
  Libra / Revista

  LIBRAT E TEKNIKES

  JANE TE PERDORURA PER SHKOLLEN E MESME TE TEKNIKES

  Gjakovë 17 nëntor 22:04
  20 €
 • 3 foto
  Shiten Bicikletat
  Paisje per sport

  Shiten Bicikletat

  Arsyeja e shitjes se jan jasht perdorimit.

  Gjakovë 17 nëntor 19:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes tepihun per fushe futbolli
  Paisje per sport

  Shes tepihun per fushe futbolli

  Tepihu eshte 800m2 ,ne gjendje te rregullte . Cmimi sipas marreveshjes

  Gjakovë 17 nëntor 18:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biqikleta
  Paisje per sport

  Biqikleta

  Shes bicikleten ne gjendje te mire e sapo ardhur nga zvicra

  Gjakovë 17 nëntor 11:58
  130 €
 • 1 foto
  Shitet klarineti Selmer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet klarineti Selmer

  Shitet klarineti Selmer Eshte ne gjendje perfekte Te gjitha tapat i ka te reja Servisin e ka te kr

  Gjakovë 16 nëntor 22:27
  350 €
 • 4 foto
  KLARINET SELMER 9
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KLARINET SELMER 9

  KLARINET SELMER 9 TE GJITHA PJESET ORIGJINAL SELMER ESHTE SI TE JET I RI ME KOFER POR PER ME GJERSIS

  Gjakovë 16 nëntor 13:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   DYNACORD  RCF SISTEM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD RCF SISTEM

  RCF NXL 23A 4 SATILITA 2 BASA RCF NX S-25 A BOXSAT PO SA KAN ARDHUR PREJ GJERMANIJE DHE SE JANE SH

  Gjakovë 16 nëntor 13:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD POVER MAX 5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD POVER MAX 5

  DYNACORD power max 5. 2 sat F 150 . 2 basa F 8 dhe slevi PM 2600 DYNACORD po sa e ardhur prej GJer

  Gjakovë 16 nëntor 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD JBL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD JBL

  JBL kutija origjinale 3 sistem prej GJERMANIJE shum te rujtur per ma teper ne tel, 044 129 098

  Gjakovë 16 nëntor 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD PAJDER PRO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD PAJDER PRO

  DYNACORD Mbajtes i sintit SPAJDER i ri per me teper ne tel :044 129 098

  Gjakovë 16 nëntor 12:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 2 pare pedale
  Paisje per sport

  Shes 2 pare pedale

  Shes 2 pare Pedalet me loka , per bicikleta

  Gjakovë 15 nëntor 11:37
  50 €
 • 4 foto
  Qant per biciklet
  Paisje per sport

  Qant per biciklet

  Shes qanten per biciklet

  Gjakovë 15 nëntor 11:36
  25 €
 • 2 foto
  Ore e re
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore e re

  Ore e re e pa perdorur e blere ne usa

  Gjakovë 12 nëntor 15:55
  45 €
 • 11 foto
  Pekinizerat Geros Kennel Kultivorja e vetme ne RKS
  Kafshe shtepiake

  Pekinizerat Geros Kennel Kultivorja e vetme ne RKS

  Geros Kennel Kultivorja e vetme ne Kosovë që bën kultivimin dhe shitjen e races se paster Pekinizer

  Gjakovë 10 nëntor 19:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Teknik Muzikore ne shitje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Teknik Muzikore ne shitje

  Crosovera, ekullaizera, kompresora etj. Jane ne gjendje te rregullt, kemi edhe gjera tjera muzikore.

  Gjakovë 9 nëntor 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Teknik Muzikore ne shitje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Teknik Muzikore ne shitje

  2 Basbina PEAVEY 15\" 1000 wat. Jane ne gjendje te rregullt, gjithashtu kemi edhe gjera tjera muzik

  Gjakovë 9 nëntor 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Teknik Muzikore - Altoparlanta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Teknik Muzikore - Altoparlanta

  2 Altoparlanta 15\' 600 wat copa. Jane ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marreveshjes.

  Gjakovë 9 nëntor 13:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Teknik Muzikore - Altoparlanta BST 1200 wat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Teknik Muzikore - Altoparlanta BST 1200 wat

  2 Altoparlanta 15\" 1200 wat copa. Jane ne gjendje te rregullt, kemi edhe gjera tjera muzikore. Çmim

  Gjakovë 9 nëntor 13:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  teknik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  teknik

  shes 2 satelita mc crypt mikseten sllevin te sapo ardhur nga gjermania

  Gjakovë 8 nëntor 18:18
  600 €
 • 5 foto
  teknik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  teknik

  shes komplet tekniken e sapo ardhur nga gjermania 2 satelita sllev mikseta

  Gjakovë 8 nëntor 18:18
  700 €
 • 1 foto
  Effect Procesor per Gitare
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Effect Procesor per Gitare

  Shes Effect Procesor per Gitare qmimi 100 euro

  Gjakovë 8 nëntor 17:28
  100 €
 • 2 foto
  Shiten 2 satelita YAMAHA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 satelita YAMAHA

  Shiten 2 satelita YAMAHA te ardhun nga Zvicra ne gjendje shum te rujtun tip top..

  Gjakovë 7 nëntor 15:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FENDER Stratocaster Japan 1989
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FENDER Stratocaster Japan 1989

  Super gitare per ata qe e njohin... Vjen me GigBag. Me kofer cmimi 750e !

  Gjakovë 7 nëntor 12:34
  650 €
 • 4 foto
  Biçikleta super bike
  Paisje per sport

  Biçikleta super bike

  Shiten biçikletat te ardhura nga gjermania Qmimi per cope e bardha 200€ e zeza 250€

  Gjakovë 7 nëntor 10:23
  2 €
 • 3 foto
  laptop lenovo b560 ndrrim
  Paisje per sport

  laptop lenovo b560 ndrrim

  eshte ne gjendje te rregullt specifikat: ram:4gb processor:intell(R) p6100 2.00GHz boj ndrrim me b

  Gjakovë 5 nëntor 21:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ore dore Casio
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Casio

  Shitet ora e dores casio ne gjendje perfekte me cmim te volitshem

  Gjakovë 5 nëntor 12:32
  45 €
 • 2 foto
  Ora e dores Fosil origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora e dores Fosil origjinale

  Shitet ora e dores fosil ne gjendje perfekte ne paket

  Gjakovë 5 nëntor 12:32
  130 €
 • 11 foto
  CREED AVENTUS / 100% Authentic Original
  Veshje / Kepuce / Ore

  CREED AVENTUS / 100% Authentic Original

  Parfum Creed Aventus 75ml authentic original CREED Aventus u frymëzua nga jeta dramatike e një pera

  Gjakovë 31 tetor 19:34
  288 €
 • 7 foto
  Ram per Syze m dhe f
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ram per Syze m dhe f

  Shiten ram per syze 22 euro copa Firma Cartier original 1 pale per femra jane me dioprti 1+ (model

  Gjakovë 21 tetor 21:59
  22 €
 • 6 foto
  Ndrrohet Labradori
  Kafshe shtepiake

  Ndrrohet Labradori

  Ndrrohet Labradori femer mosha 3 vjeqe. Me pastor Belg,Pitbull,Rotweiller qent mos me qen mat rritur

  Gjakovë 21 tetor 21:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biçikleta statike
  Paisje per sport

  Biçikleta statike

  Kontakt :+37745308539

  Gjakovë 21 tetor 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Inkubator
  Kafshe shtepiake

  Inkubator

  Shitet inkubatori per 112 vez, i perdorur vetem 2 her. Inkubatori eshte full automatik dhe ka saktsi

  Gjakovë 19 tetor 00:40
  100 €
 • 3 foto
  Gitare Ibanez RG370dx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare Ibanez RG370dx

  Shes gitare ne gjendje te rregullt. Vjen me gig bag.

  Gjakovë 17 tetor 16:20
  300 €
 • 3 foto
  zviqnik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zviqnik

  asht 80 cm punon mir mundesh me perdor edhe per automobil

  Gjakovë 17 tetor 08:30
  50 €
 • 9 foto
  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer
  Kafshe shtepiake

  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer

  Ne Shitje 3 Piknizera 🐶🐶 —————————— #1 Gjinija: Mashkull Mosha: 2.5 vjeq —â€

  Gjakovë 14 tetor 11:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer
  Kafshe shtepiake

  Pikinez Piknizer Piknizera Pekinezer

  Porosit qe tani!! Bejm kultivimin e races Pikinizer ne shum ngjyra, Pikinez te vegjel dhe te rritu

  Gjakovë 14 tetor 11:27
  100 €
 • 5 foto
  Korg Pa3X - Pro dhe Korg Pa2X
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa3X - Pro dhe Korg Pa2X

  Shiten sinta Korg Pa3X - Pro dhe Korg Pa2X. Sintat janë të përdorur në gjendje shumë të mirë, si fiz

  Gjakovë 6 tetor 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akuarjum me Peshk
  Kafshe shtepiake

  Akuarjum me Peshk

  Shes Akuarjum 72cm e gjat ➡️, dhe 31cm e gjan ⬆️ dhe e dhe 42cm e nalt ⬇️, Me Peshki jon

  Gjakovë 3 tetor 18:02
  150 €
 • 11 foto
  FENDER, IBANEZ, YAMAHA611 dhe Pedale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FENDER, IBANEZ, YAMAHA611 dhe Pedale

  Shes gitaret dhe pedalet ne gjendje te rregullt FENDER Stratocaster JAPAN 1989 IBANEZ RG 370DX YAMA

  Gjakovë 1 tetor 15:48
  1 €
 • 3 foto
  Buba (minaka)
  Kafshe shtepiake

  Buba (minaka)

  Shiten bubat jan 1 muj jan 2 mashqi e 3 femna per ma shum ne viber per foto ose vidjo ma shum

  Gjakovë 29 shtator 21:54
  Me Marrveshje