Gjilan

Sport & Rekreacion në shitje në Gjilan

 • 9 foto
  CalvinKlein CK - ore dhe zinxhir dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  CalvinKlein CK - ore dhe zinxhir dore

  Shiten ora dhe zinxhiri i dores CalvinKlein (CK) vetem sebashku. Ora e dores eshte e perdorur, per

  Gjilan Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta MGI 26”
  Paisje per sport

  Bicikleta MGI 26”

  Shitet bicikleta ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele.

  Gjilan Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta FORCE 10
  Paisje per sport

  Bicikleta FORCE 10

  Shitet bicikleta FORCE 10 ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele. E preferuar per femra.

  Gjilan Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Leshojmë me Qira Muzikë per Dasma apo Ahengje etj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Leshojmë me Qira Muzikë per Dasma apo Ahengje etj

  Leshojmë me Qira Muzikën Komplet 1500.watt Për Dasma Fejesa Synetllakë etj. Qmimi sipas marveshjes

  Gjilan Dje, 22:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet Sport (me rrota t\'holla)
  Paisje per sport

  Biciklet Sport (me rrota t\'holla)

  Biciklete sportive me rrota t\'holla (me te mbrendshme). Bicikleta eshte kjo ne foto. Gjithcka funks

  Gjilan Dje, 21:51
  85 €
 • 0 foto
  Bulls WildCard 2
  Paisje per sport

  Bulls WildCard 2

  Shes bicikleten Bulls WildCard 2 Madhesia e rrotave: 26 Tipi i ramit: MTB Materiali i ramit: Alu

  Gjilan Dje, 20:33
  330 €
 • 6 foto
  ORAT DHE UNAZAT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORAT DHE UNAZAT

  ORA E ZEZ KUNDER UJIT - 20 EURO Smartwatch i bardh - 25 euro Rolex - 25 euro Oriflame - 10 euro

  Gjilan Dje, 19:55
  10 €
 • 9 foto
  Specialized 29er
  Paisje per sport

  Specialized 29er

  Specialized Madhsia gomav 29er Frenat me vaj (glicerin) 2x10 shpejtsi Pjesët Sram X9 Amortizerin mbr

  Gjilan Dje, 19:34
  750 €
 • 5 foto
  Carver 29er
  Paisje per sport

  Carver 29er

  Carver Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad Madhësia XL Thua

  Gjilan Dje, 19:34
  430 €
 • 5 foto
  Ghost Full Carbon - 29er
  Paisje per sport

  Ghost Full Carbon - 29er

  Ghost Full Carbon Madhësia gomav : 29er Pjesët : Shimano Deore XT Shpejtsi : 3x10 Amortizerin Rock S

  Gjilan Dje, 19:34
  900 €
 • 5 foto
  Serious 29er
  Paisje per sport

  Serious 29er

  Serious Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad Thuajse e re Ma

  Gjilan Dje, 19:34
  430 €
 • 5 foto
  Stockli 27.5
  Paisje per sport

  Stockli 27.5

  Stockli Madhësia gomav 27.5 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT - SLX Amortizerta Rock Shox me ajr

  Gjilan Dje, 19:34
  850 €
 • 5 foto
  Serious 27.5
  Paisje per sport

  Serious 27.5

  Serious Madhësia gomav 27.5 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa përdor

  Gjilan Dje, 19:34
  400 €
 • 5 foto
  Compel 29er
  Paisje per sport

  Compel 29er

  Compel Madhësia gomav 29er 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa asnje ge

  Gjilan Dje, 19:34
  400 €
 • 2 foto
  korg prophecy
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg prophecy

  korg prophecy ne gjendje shum te rregullt

  Gjilan Dje, 19:30
  350 €
 • 1 foto
  Peshore  ANALITIKE
  Koleksione

  Peshore ANALITIKE

  Shitet peshorja analitike ne gjendje te rregullt me -peshoja te vetat.PerdorimI>per barnatore , l

  Gjilan Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970
  Koleksione

  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970

  Shitet ora antike e vitit 70 prodhimit Gjerman me kurdisje,ka nevoje per servisim sepse nuk po kurdi

  Gjilan Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesim klysh te vegjel
  Kafshe shtepiake

  Shesim klysh te vegjel

  Shesim klysh te vegjel

  Gjilan Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Akita Inu
  Kafshe shtepiake

  Akita Inu

  Shes akita inu 100% racë e pastër , prindërit e këlshve janë me pedigree. Për më shum info. na konta

  Gjilan Dje, 16:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DJI Mavic PRO Fly Combo
  Paisje per sport

  DJI Mavic PRO Fly Combo

  Shes Dronin e ardhur nga Zvicrra pak i perdorur ska as nje grrith osht komplet me paisjet sikur ne f

  Gjilan Dje, 15:59
  1.080 €
 • 0 foto
  Shitet Bari per Fushe Futbolli ose per kopshte
  Paisje per sport

  Shitet Bari per Fushe Futbolli ose per kopshte

  E shes barin e perdorur por ne gjendje shume te mire me qmim te lire

  Gjilan Dje, 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8
  Kafshe shtepiake

  Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shitet zagari osht i mir per info n viber ose whatsap Nexhat rogoqic. +38345292055

  Gjilan Dje, 15:41
  111 €
 • 0 foto
  Txed Full Suspension
  Paisje per sport

  Txed Full Suspension

  Txed Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Viber : +383 45 68

  Gjilan Dje, 14:45
  290 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan Dje, 14:45
  330 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan Dje, 14:45
  330 €
 • 4 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:45
  220 €
 • 3 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:45
  200 €
 • 5 foto
  Cronics Full Suspension
  Paisje per sport

  Cronics Full Suspension

  Cronics Frenat me vaj (glicerin) 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT Amortizerat me ajër me bllokad

  Gjilan Dje, 14:45
  350 €
 • 6 foto
  Stevens Full Suspension  - XTR
  Paisje per sport

  Stevens Full Suspension - XTR

  Stevens Full suspension Amortizerin para me bllokad Amortizerin mbrapa me bllokad me ajër Pjesët t'g

  Gjilan Dje, 14:45
  350 €
 • 5 foto
  Fatbike
  Paisje per sport

  Fatbike

  Fatbike 26x4.0 Pjesët t\'gjitha Shimano Frenat me vaj(glicerin) Facebook page : Besjani Bike Viber :

  Gjilan Dje, 14:45
  450 €
 • 5 foto
  Crescent 27.5
  Paisje per sport

  Crescent 27.5

  Crescent Madhësia Gomav 27.5 Pjeset Shimano 3x9 shpejtsi Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 685

  Gjilan Dje, 14:44
  300 €
 • 9 foto
  Pjes për biciklet
  Paisje per sport

  Pjes për biciklet

  Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , ali

  Gjilan Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Occano
  Paisje per sport

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:44
  200 €
 • 4 foto
  Wheeler 27.5
  Paisje per sport

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +383 45 68

  Gjilan Dje, 14:44
  330 €
 • 1 foto
  Apollo
  Paisje per sport

  Apollo

  Apollo Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:44
  200 €
 • 1 foto
  Crescent
  Paisje per sport

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:44
  200 €
 • 9 foto
  Fellne Me Disqe 26
  Paisje per sport

  Fellne Me Disqe 26

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Të ri papërdor Kemi edhe modele tjera të ndryshme Viber : +383

  Gjilan Dje, 14:44
  200 €
 • 5 foto
  Muddyfox 29er
  Paisje per sport

  Muddyfox 29er

  Muddyfox Madhësia gomav 29er 3x8shpejtsi Pjesët Shimano Thuajse e re Madhësia : XL Viber : +383 45 6

  Gjilan Dje, 14:44
  320 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan Dje, 14:44
  320 €
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Paisje per sport

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:44
  10 €
 • 4 foto
  Bandash me disqe
  Paisje per sport

  Bandash me disqe

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Thuajse të ri Mavic 10speed Kemi edhe modele tjera të ndryshme

  Gjilan Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan Dje, 14:44
  340 €
 • 4 foto
  Mondia
  Paisje per sport

  Mondia

  Mondia Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano Amortizerat me bllokad V

  Gjilan Dje, 14:44
  700 €
 • 4 foto
  Cannondale
  Paisje per sport

  Cannondale

  Cannondale Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber

  Gjilan Dje, 14:44
  250 €
 • 4 foto
  Scott Usa
  Paisje per sport

  Scott Usa

  Scott Madhsia gomav 26 Frenat me vai (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 14:44
  220 €
 • 2 foto
  YAMAHA P7000S perforcues, amplifier
  Instrumente muzikore dhe paisje

  YAMAHA P7000S perforcues, amplifier

  shes perforcuesit Yamaha P7000s, te ruajtur ne maksimum. Perforcuesit jan te fuqis se madhe, dhe per

  Gjilan Dje, 12:16
  650 €
 • 2 foto
  Vela për ski në ujë
  Paisje per sport

  Vela për ski në ujë

  Paisja perdoret për mes erës për ski në ujë. Posedon te gjitha paisjeto

  Gjilan Dje, 11:54
  250 €
 • 4 foto
  Bicikletë alumini
  Paisje per sport

  Bicikletë alumini

  Shitet bicikleta me profil te rrotave 26, ne gjendje te shkëlqyeshme, e dizajnuar në Austri

  Gjilan Dje, 11:54
  170 €
 • 3 foto
  Bicikleta shitet urgjent
  Paisje per sport

  Bicikleta shitet urgjent

  Shitet bicikelta urgjent e sapo ardhur nga zv me disqe ngjendje perfket ndrrim nuk boj per me shum +

  Gjilan Dje, 10:07
  135 €
 • 10 foto
  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme e

  Gjilan Dje, 09:55
  Me Marrveshje