Gjilan

Sport & Rekreacion në shitje në Gjilan

 • 0 foto
  pasavc
  Kafshe shtepiake

  pasavc

  Shiten dyt qift

  Gjilan Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  llogaritse kohe me alarm
  Veshje / Kepuce / Ore

  llogaritse kohe me alarm

  rregullator me alarm me minuta +383-49-133356

  Gjilan Dje, 23:31
  20 €
 • 2 foto
  Shtega te biljardos
  Paisje per sport

  Shtega te biljardos

  Shtega te biljardos 2 copa 37 euro +383-49133356 transporti gratis

  Gjilan Dje, 23:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per masazh te kembeve
  Paisje per sport

  Paisje per masazh te kembeve

  Paisje per masazh te kembeve kush ka dhimbje si dhe per ngrohjen e kembeve +383_49_133356 prodhim Gj

  Gjilan Dje, 23:10
  41 €
 • 2 foto
  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka
  Kafshe shtepiake

  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka

  Shiten komplet ose edhe ndamas per arsye personale familjare Shitet Bullica e re + kishki i vet feme

  Gjilan Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme

  Gjilan Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bulls WildCard 2
  Paisje per sport

  Bulls WildCard 2

  Shes bicikleten Bulls WildCard 2 Madhesia e rrotave: 26 Tipi i ramit: MTB Materiali i ramit: Alu

  Gjilan Dje, 16:09
  330 €
 • 4 foto
  GOPRO HERO 7 WHITE (ACTION CAMERA)
  Paisje per sport

  GOPRO HERO 7 WHITE (ACTION CAMERA)

  GOPRO HERO 7 WHITE (ACTION CAMERA) pak e perdor ne gjendje te mir per info te tjera n viber +383496

  Gjilan Dje, 14:39
  250 €
 • 5 foto
  Serious 29er
  Paisje per sport

  Serious 29er

  Serious Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad Thuajse e re Ma

  Gjilan Dje, 14:35
  430 €
 • 5 foto
  Ghost Full Carbon - 29er
  Paisje per sport

  Ghost Full Carbon - 29er

  Ghost Full Carbon Madhësia gomav : 29er Pjesët : Shimano Deore XT Shpejtsi : 3x10 Amortizerin Rock S

  Gjilan Dje, 14:34
  900 €
 • 5 foto
  Stockli 27.5
  Paisje per sport

  Stockli 27.5

  Stockli Madhësia gomav 27.5 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT - SLX Amortizerta Rock Shox me ajr

  Gjilan Dje, 14:34
  850 €
 • 5 foto
  Serious 27.5
  Paisje per sport

  Serious 27.5

  Serious Madhësia gomav 27.5 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa përdor

  Gjilan Dje, 14:34
  400 €
 • 5 foto
  Fatbike
  Paisje per sport

  Fatbike

  Fatbike 26x4.0 Pjesët t\'gjitha Shimano Frenat me vaj(glicerin) Facebook page : Besjani Bike Viber :

  Gjilan Dje, 14:34
  450 €
 • 5 foto
  Compel 29er
  Paisje per sport

  Compel 29er

  Compel Madhësia gomav 29er 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa asnje ge

  Gjilan Dje, 14:34
  400 €
 • 5 foto
  Ghost 27.5 - Full Carbon
  Paisje per sport

  Ghost 27.5 - Full Carbon

  Ghost Madhësia gomav 29er Full Carbon 3x10 shpejtsi Full Shimano Deore XT Amortizerat FOX me air me

  Gjilan Dje, 14:34
  1.000 €
 • 6 foto
  Trek  29er
  Paisje per sport

  Trek 29er

  Trek Madhësia e Gomav 29er Pjesët Shimano 3x8 speed Amortizerin me bllokad Thuajse e re Viber : +38

  Gjilan Dje, 14:34
  370 €
 • 5 foto
  Genesis 29er
  Paisje per sport

  Genesis 29er

  Genesis Madhësia e Gomav 29er Pjesët Shimano Deore 3x9speed Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 6

  Gjilan Dje, 14:34
  330 €
 • 4 foto
  Bergamont 27.5 - Ebike
  Paisje per sport

  Bergamont 27.5 - Ebike

  Bergamont Madhësia gomav 27.5 1x10 shpejtsi Pjesët Shimano SLX Amortizerin Manitou me bllokad me air

  Gjilan Dje, 14:34
  1.100 €
 • 2 foto
  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit
  Paisje per sport

  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit

  Shterngues per gjunj nga Zvicra Shternguesi eshte per fiksimin e gjurit kur lendohen eligamentet e g

  Gjilan Dje, 10:41
  25 €
 • 9 foto
  Pjes për biciklet
  Paisje per sport

  Pjes për biciklet

  Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , ali

  Gjilan Dje, 08:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan Dje, 08:55
  330 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan Dje, 08:55
  330 €
 • 4 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:55
  220 €
 • 3 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:55
  200 €
 • 4 foto
  Mondia
  Paisje per sport

  Mondia

  Mondia Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano Amortizerat me bllokad V

  Gjilan Dje, 08:55
  700 €
 • 4 foto
  Cannondale
  Paisje per sport

  Cannondale

  Cannondale Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber

  Gjilan Dje, 08:55
  250 €
 • 5 foto
  Crescent 27.5
  Paisje per sport

  Crescent 27.5

  Crescent Madhësia Gomav 27.5 Pjeset Shimano 3x9 shpejtsi Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 685

  Gjilan Dje, 08:54
  300 €
 • 2 foto
  Occano
  Paisje per sport

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:54
  200 €
 • 4 foto
  Wheeler 27.5
  Paisje per sport

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +383 45 68

  Gjilan Dje, 08:54
  330 €
 • 1 foto
  Crescent
  Paisje per sport

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:54
  200 €
 • 9 foto
  Fellne Me Disqe 26
  Paisje per sport

  Fellne Me Disqe 26

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Të ri papërdor Kemi edhe modele tjera të ndryshme Viber : +383

  Gjilan Dje, 08:54
  200 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan Dje, 08:54
  320 €
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Paisje per sport

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:54
  10 €
 • 4 foto
  Bandash me disqe
  Paisje per sport

  Bandash me disqe

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Thuajse të ri Mavic 10speed Kemi edhe modele tjera të ndryshme

  Gjilan Dje, 08:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan Dje, 08:54
  340 €
 • 4 foto
  Scott Usa
  Paisje per sport

  Scott Usa

  Scott Madhsia gomav 26 Frenat me vai (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:54
  220 €
 • 0 foto
  Shes ni par pauna
  Kafshe shtepiake

  Shes ni par pauna

  Paunat jan 4 vjeqar dhe jan qift Asht tu ba vez vetem 5 vez deri tani Dmth edhe 10-11 duhet mi ba

  Gjilan Dje, 08:02
  250 €
 • 2 foto
  Husky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Husky Siberian

  Shes qenin, gjinia femen, mosha 16 muaj, shume i dashur per femij aspak agresiv. Personat serioz dhe

  Gjilan 17 nëntor 20:03
  185 €
 • 0 foto
  HUGO BOSS Rafale Quarz Chronograph Or (Ora)
  Veshje / Kepuce / Ore

  HUGO BOSS Rafale Quarz Chronograph Or (Ora)

  HUGO BOSS Rafale Quarz Chronograph Or (Ora) ora osht thuj se e re ka edhe 16 muj garancion thuj se

  Gjilan 17 nëntor 19:15
  200 €
 • 10 foto
  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme e

  Gjilan 17 nëntor 17:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PIANO --- PIANINO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO --- PIANINO

  Shesim pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme edhe a

  Gjilan 17 nëntor 17:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970
  Koleksione

  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970

  Shitet ora antike e vitit 70 prodhimit Gjerman me kurdisje,ka nevoje per servisim sepse nuk po kurdi

  Gjilan 17 nëntor 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore  ANALITIKE
  Koleksione

  Peshore ANALITIKE

  Shitet peshorja analitike ne gjendje te rregullt me -peshoja te vetat.PerdorimI>per barnatore , l

  Gjilan 17 nëntor 16:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ora e murit e viteve 70/ ta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora e murit e viteve 70/ ta

  Shitet ora antike e markes JUNGHANS e vitit 70 prodhim gjerman,ka nevoj per sevisim sepse nuk po kur

  Gjilan 17 nëntor 16:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Pitbullka urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet Pitbullka urgjent

  Shitet pitbullka arsyeja se spo kam koh mu mar me to oshyt e barsume qeto dita pjell te interesua

  Gjilan 17 nëntor 14:04
  90 €
 • 2 foto
  Vela për ski në ujë
  Paisje per sport

  Vela për ski në ujë

  Paisja perdoret për mes erës për ski në ujë. Posedon te gjitha paisjeto

  Gjilan 17 nëntor 07:16
  250 €
 • 2 foto
  Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8
  Kafshe shtepiake

  Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shitet zagari osht i mir per info n viber ose whatsap Nexhat rogoqic. +38345292055

  Gjilan 17 nëntor 06:39
  111 €
 • 1 foto
  qen haski
  Kafshe shtepiake

  qen haski

  shes haski shum i mirper aborr e heki eper shkak se sun pi rri gati se un ne pun spo kam vakt mu kuj

  Gjilan 17 nëntor 00:27
  150 €
 • 5 foto
  Paisje per fitnes dhe box
  Paisje per sport

  Paisje per fitnes dhe box

  Paisje per fitnes box afer 40 maqina prodhimi i Amerikes. Mundem me ndrrim me troll

  Gjilan 16 nëntor 23:15
  8.000 €
 • 5 foto
  Syza RayBan 100% orginal Made in Italy
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza RayBan 100% orginal Made in Italy

  shiter rami i Syzave Ray Ban 100% orginal Made in Italy jan per themi ose te ri nuk osht ram shum i

  Gjilan 16 nëntor 19:22
  40 €