• 1 foto
  Pastor Belg Belgian Malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor Belg Belgian Malinois

  Shiten kelyshe pastor Belg Belgian Malinois super te paster. Nga linjat me te mira te gjakut ne Euro

  Gjirokastër 8 qershor 17:58
  150 €
 • 2 foto
  okazion 2 bilardo italiane !!!!!
  Paisje per sport

  okazion 2 bilardo italiane !!!!!

  shes Dy bilardo italiane per arsye emigrimi te perdorura vec 3 muaj . shiten dhe tek e tek po kan c

  Gjirokastër 7 qershor 17:28
  750 Lek
 • 5 foto
  2016 Gibson Les Paul Standard T Honeyburst
  Instrumente muzikore dhe paisje

  2016 Gibson Les Paul Standard T Honeyburst

  Ai e thyen zemrën time, por unë e shes time T-shirt Les Paul Standard T 2016 sepse kam nevojë për të

  Gjirokastër 26 maj 10:58
  1.200 €
 • 4 foto
  OKAZION BILARDO ITALIANE
  Paisje per sport

  OKAZION BILARDO ITALIANE

  Per me shume info 0692893537

  Gjirokastër 22 maj 10:58
  550 €
 • 5 foto
  Monedha argjendi
  Koleksione

  Monedha argjendi

  Shiten monedha argjendi te ndryshme argjendi me 1€ / gr.

  Gjirokastër 18 maj 13:58
  1 €
 • 5 foto
  Ideal 28ce super frena akloli
  Paisje per sport

  Ideal 28ce super frena akloli

  Shes biciklete 28ce frena alkoli ne super gjendje me goma te reja pjese orgjinale shimano pak e perd

  Gjirokastër 15 maj 16:58
  240 €
 • 1 foto
  Puppies Boston Terrier
  Kafshe shtepiake

  Puppies Boston Terrier

  Këta puppies janë KC REGISTERED dhe janë microchipped. Të gjitha puppies janë të shënuar në mënyrë t

  Gjirokastër 14 maj 11:58
  230 €
 • 0 foto
  Qenush Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Qenush Samoyed

  Dy qenush Samoyed race e paster.Qenushet jane 1 muajsh.Cmimi:100 mije leke secili.Qenushet jane te d

  Gjirokastër 12 maj 18:58
  200 Lek
 • 6 foto
  LADIES ROLEX VËREJNË OYSTER DATEJUST DIAMOND DIAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  LADIES ROLEX VËREJNË OYSTER DATEJUST DIAMOND DIAL

  Ora diamanti diamant datojnë vetëm me orën 69173. Vjen me letra origjinale, kuti, etiketa dhe fatura

  Gjirokastër 8 maj 11:28
  3.800 €
 • 11 foto
  Klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet

  Klarine Noblet Paris shum pak e perdorur shoqerohet me kuti.

  Gjirokastër 6 maj 19:58
  800 €
 • 0 foto
  Kitare ne shitje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare ne shitje

  Kitare elektrike me 6 tela. Kitara esht pak e perdorur dhe me tela te ri. Telat jan ndruar para pak

  Gjirokastër 8 prill 00:28
  200 Lek
 • 1 foto
  Gati për të gjithë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gati për të gjithë

  Jeni jeni serioz dhe keni nevojë për financim? I kam vënë në dispozicion një kredi të shpejtë dhe të

  Gjirokastër 19 mars 20:22
  45 €
 • 2 foto
  shasllone
  Bileta / Udhetime

  shasllone

  krevate druri cadra kashte dyshek kundra ujit gati per pune te perdorura 2 muaj vitin e kaluar cmimi

  Gjirokastër 14 mars 22:58
  5.500 €
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi

  Gjirokastër 13 mars 07:53
  500.000.000 €
 • 4 foto
  Kitare Epifone v elektro akustike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Epifone v elektro akustike

  shitet kitare Epifone v elektro akustike ne gjendje shume te mire

  Gjirokastër 3 mars 21:28
  350 €
 • 4 foto
  Pastor belg shartuar gjerman policor/shtepi/biznes
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg shartuar gjerman policor/shtepi/biznes

  Kelysha pastori Belg shartuar pastor Gjerman Jane 1 muajsh e gjysem Rrac shum e mir per familje Q

  Gjirokastër 25 shkurt 19:58
  100 €
 • 1 foto
  Monedhe
  Koleksione

  Monedhe

  Monedhe 1930

  Gjirokastër 21 shkurt 00:28
  30 €
 • 3 foto
  kitare Aria Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  kitare Aria Pro

  Shes kitaren Aria Pro super gjendje

  Gjirokastër 20 shkurt 20:58
  400 €
 • 0 foto
  Klysh 9 muaj volpino spic
  Kafshe shtepiake

  Klysh 9 muaj volpino spic

  Kulish 9 muajsh arsye emigrimi

  Gjirokastër 18 shkurt 19:28
  100 €
 • 3 foto
  piste vrapi + biciklete
  Paisje per sport

  piste vrapi + biciklete

  shitet piste vrapi 450 euro dhe biciklet 90 euro pothuajse te paperdorura te blera ne greqi.flm

  Gjirokastër 16 shkurt 15:28
  540 €
 • 0 foto
  Shiten pajisje palestre profesionale.
  Paisje per sport

  Shiten pajisje palestre profesionale.

  * 3 pista vrapi dhe 2 bicikleta te markes Life fitness seria 9100. * Paisjet e forces per

  Gjirokastër 28 janar 22:58
  21.000 €
 • 9 foto
  SHITEN kelysh pastora Gjerman ( shepherds)
  Kafshe shtepiake

  SHITEN kelysh pastora Gjerman ( shepherds)

  Shiten kelysh pastora gjerman (shepherds German) Rraca 100 % e paster Kelyshat jane 28 ditësh i k

  Gjirokastër 27 janar 14:58
  100 €
 • 1 foto
   Tascam TM-D8000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tascam TM-D8000

  Shitet Tascam Console TM-D8000.Per Arsye Mosperdorimi.Eshte ne Gjendje Shume te mir

  Gjirokastër 15 janar 04:28
  700 €
 • 0 foto
  Yamaha Tyros2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha Tyros2

  Shitet ose ndrohet Yamaha Tyros2.

  Gjirokastër 15 janar 04:28
  800 €
 • 3 foto
  HUBLOT
  Veshje / Kepuce / Ore

  HUBLOT

  Shes Hublot Geneve BIG BANG. Shum pak i perdorur.

  Gjirokastër 8 janar 21:58
  170 €
 • 2 foto
  Kittens britanik blu të shkurtër
  Kafshe shtepiake

  Kittens britanik blu të shkurtër

  Këtu kemi kotele të bukura britanike blu të shkurtra për shitje Kittens hav janë wormed me paste pan

  Gjirokastër 8 janar 12:58
  190 €
 • 2 foto
  Mahnitëse blu femra puppy frëngjisht bulldog.
  Kafshe shtepiake

  Mahnitëse blu femra puppy frëngjisht bulldog.

  Ne kemi në dispozicion qenët bulldogë meshkuj dhe femra në kërkim të një shtëpie të mirë të dashur,

  Gjirokastër 8 janar 12:28
  300 €
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi

  Gjirokastër 8 janar 11:51
  500.000.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Instrumente muzikore dhe paisje

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financ

  Gjirokastër 29 dhjetor 22:40
  1.000 €
 • 1 foto
  Financimi i ndershëm dhe serioz në mes të veçantë
  Libra / Revista

  Financimi i ndershëm dhe serioz në mes të veçantë

  Ju duhet financimin për shtëpinë tuaj, për biznesin tuaj, për të blerë makinë, për blerjen e motor,

  Gjirokastër 29 dhjetor 22:27
  1.000 €
 • 1 foto
  Kredi ofrojnë në mes të veçantë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre

  Gjirokastër 15 dhjetor 13:27
  1.000 €
 • 0 foto
  Adorable Maltese Puppies
  Kafshe shtepiake

  Adorable Maltese Puppies

  Adorable Maltese Puppies Maltese puppies to give it out for adoption .My cute Maltese puppies are r

  Gjirokastër 29 nëntor 23:00
  600 €
 • 0 foto
  qen
  Kafshe shtepiake

  qen

  Shes qen per ruajte kopeje. Delesh ose dhish.

  Gjirokastër 18 nëntor 11:58
  80 €
 • 9 foto
  Guitar Hero PS3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Guitar Hero PS3

  Guitar Hero Ps3 njera, dhe tjetra PS3 dhe per PS2 Gjendja si ne foto. Cimimi- 2500 Lek Copa i Diskut

  Gjirokastër 9 nëntor 15:30
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet qen gjahu
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen gjahu

  Shitet qen gjahu ,rrace per lepur dhe sorkadhe .qeni eshte 11muajshe femer e vaksinuar

  Gjirokastër 9 nëntor 11:58
  100 €
 • 0 foto
  Shkëlqyeshëm Shih Tzu
  Kafshe shtepiake

  Shkëlqyeshëm Shih Tzu

  Shkëlqyeshëm Shih Tzu Ata janë përdorur për zhurmat e përditshme dhe janë trajtuar çdo ditë. Excelle

  Gjirokastër 9 nëntor 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bulldog francez
  Kafshe shtepiake

  Bulldog francez

  qen janë duke u rritur në një familje të dashur me tre fëmijë quen janë kontrolluar plotësisht nga n

  Gjirokastër 9 nëntor 09:29
  400 €
 • 0 foto
  Monedha te vjetra
  Koleksione

  Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra te viteve te ndryshme

  Gjirokastër 4 nëntor 13:29
  40 €
 • 0 foto
  Unaza antike
  Koleksione

  Unaza antike

  Shes 5 unaza dhe ne byrzylik antik shume te vjeter ne gjendje shume te mire

  Gjirokastër 4 nëntor 13:29
  1.000 €
 • 0 foto
  Monedha antike
  Koleksione

  Monedha antike

  Shes monedha antike ne gjendje te mire te pa pastruara si jane gjetur

  Gjirokastër 4 nëntor 13:29
  80 €
 • 1 foto
  Monedh e vjeter
  Koleksione

  Monedh e vjeter

  Monedhe e vjeter

  Gjirokastër 4 nëntor 13:28
  50 €
 • 0 foto
  Monedh e vjeter
  Koleksione

  Monedh e vjeter

  Monedhe e vjeter Dalmat e viteve 1700

  Gjirokastër 31 tetor 15:28
  100 €
 • 0 foto
  Luge dhe Pirune argjend
  Veshje / Kepuce / Ore

  Luge dhe Pirune argjend

  Luget e vohla jan Argjend 800 ndersa pirunet dhe luget e medha jan argjend 900 .shiten me 1€/gr

  Gjirokastër 28 tetor 19:28
  1 €
 • 2 foto
  Shiten 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Shiten 2 bicikleta

  Bicikletat jan ne gjendje shume te mire me te gjitha pjeset ne rregull te interesuarit te kontaktojn

  Gjirokastër 17 shtator 12:58
  150 €
 • 1 foto
  Kittens Super Cute Bengal për adoptim.
  Kafshe shtepiake

  Kittens Super Cute Bengal për adoptim.

  Kittens Super Cute Bengal për adoptim. Kittens Super Cute Bengal gati për të shkuar tani .. Këto k

  Gjirokastër 16 shtator 20:28
  11 €
 • 0 foto
  Soft Bullet Gun "Storm Blaze M4"
  Paisje per sport

  Soft Bullet Gun "Storm Blaze M4"

  Soft Bullet Gun M4 per femij me plumba gome shum e mire per femij dhe adoleshent.

  Gjirokastër 16 shtator 19:28
  2.500 Lek
 • 2 foto
   anglisht
  Kafshe shtepiake

  anglisht

  Shes kelysh akita nji mujsh e gjys n foto keni prinderit e kelysheve per m shum info na pyeni e n wp

  Gjirokastër 8 shtator 13:28
  350 €
 • 0 foto
  Dhi race
  Kafshe shtepiake

  Dhi race

  Shesim 5 dhi race te mara nga greqia.Cmimi i diskutueshem

  Gjirokastër 18 gusht 21:28
  Me Marrveshje