Sport & Rekreacion në shitje në Gjirokastër

 • 2 foto
  i bukur i artë i artë
  Kafshe shtepiake

  i bukur i artë i artë

  Këlyshi im i bukur i artë i artë ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve chup girls dhe vajzat Zgje

  Gjirokastër 12 nëntor 13:48
  1 €
 • 1 foto
  Offer of loan fast and reliable.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Offer of loan fast and reliable.

  I am an individual who offers loans to people in need with a capital that should be used in the shor

  Gjirokastër 22 tetor 16:18
  1.000 €
 • 2 foto
  Këlyshë boksi
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë boksi

  Këlyshët do të rriten në një mjedis familjar dhe do t’i jepen shumë dashuri, si dhe do të njihen mir

  Gjirokastër 16 tetor 11:36
  3 €
 • 3 foto
  Kotele palosje skoceze
  Kafshe shtepiake

  Kotele palosje skoceze

  Kotele palosje skoceze Ata janë absolutisht të shëndetshëm të lagur dhe të fluturuar. Pamjet janë t

  Gjirokastër 5 tetor 07:34
  370 €
 • 1 foto
  Këlyshë të plotë për këlyshat e artë të Pedigree p
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të plotë për këlyshat e artë të Pedigree p

  Këlyshët tanë të dashur janë tani 12 javë të moshuar dhe të gatshëm për të shkuar në shtëpinë e dash

  Gjirokastër 11 shtator 13:47
  1 €
 • 1 foto
  Vegla palestre
  Paisje per sport

  Vegla palestre

  Shiten 2 stola shtange, 1 bare olimpike me 160 kg pesha. Secili stol kushton 480 euro. Bara me pe

  Gjirokastër 3 shtator 01:38
  880 €
 • 3 foto
  Këllysh Lagotto & qen tartufi
  Kafshe shtepiake

  Këllysh Lagotto & qen tartufi

  Shiten këlyshet ,jane te vaksinuar 2 femra -3 meshkujt esht rrac e paster e ardhur nga italia ,

  Gjirokastër 1 shtator 20:47
  250 €
 • 0 foto
  Ore te vjetra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore te vjetra

  Oret jane te gjitha ne gjendje pune. Nqs ju intereson ndonjera pyesni...kane cmime te ndryshme. Fale

  Gjirokastër 31 gusht 17:48
  1 €
 • 4 foto
  KELYSHA Pastor Belg Malinois
  Kafshe shtepiake

  KELYSHA Pastor Belg Malinois

  7 Klysha pastor belg Rrac e paster 1 muaj e gjysem Cmimi mese i arsyeshem Komuna gjirokaster Info

  Gjirokastër 23 gusht 21:43
  150 €
 • 4 foto
  Biciklet super gjendje
  Paisje per sport

  Biciklet super gjendje

  Me 6 marsha plus 3. Marshat ndrohen te doreza dhe jan origjinale. Tel 0694271785

  Gjirokastër 21 gusht 11:13
  80 €
 • 1 foto
  Mbretëresha Ragdoll aktive me aktive blu
  Kafshe shtepiake

  Mbretëresha Ragdoll aktive me aktive blu

  mbretëresha aktive për shitje te personi i duhur. Ajo është një mace vërtet e lezetshme, me një pers

  Gjirokastër 20 gusht 12:11
  1 €
 • 3 foto
  qenin Cane Crose i
  Kafshe shtepiake

  qenin Cane Crose i

  Shes qenin Cane Crose italian mosha 10muaj eshte i shtir per oborr intelegjent Nr kontaktues +324602

  Gjirokastër 14 gusht 14:34
  1 €
 • 1 foto
  Bichon Frize Puppies për shitje dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Bichon Frize Puppies për shitje dhe birësim

  Këtu kemi qentë e mi të mrekullueshëm të përkëdhelur me një pjellë prej 4 qenushësh 2 djem dhe 2 vaj

  Gjirokastër 13 gusht 10:37
  180 €
 • 2 foto
  Meshkuj dhe femra të bukura Chow Chow ka nevojë pë
  Kafshe shtepiake

  Meshkuj dhe femra të bukura Chow Chow ka nevojë pë

  Meshkuj dhe femra të bukura Chow Chow ka nevojë për shtëpi të re Të gjitha pups vijnë me një qese ko

  Gjirokastër 28 korrik 15:05
  180 €
 • 1 foto
  SUPORT PER SHPINEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  SUPORT PER SHPINEN

  Korse per shpinen e cila ju jep nje posture te drejte dhe ju ndihmon ne reduktimin e dhimbjes se shp

  Gjirokastër 27 korrik 19:35
  1.500 Lek
 • 0 foto
  RRIP DOBESIMI VIBRATONE
  Paisje per sport

  RRIP DOBESIMI VIBRATONE

  Sekreti i Vibratone qendron ne sistemin e vibrimeve te shpejta, qe ndikon ne nje tkurrje te shpejte

  Gjirokastër 27 korrik 19:35
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Puppies franceze Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Puppies franceze Bulldog

  Qentë të trajnuar mirë Bulldog frëngjisht. Ata janë shumë të mirë socializuar, janë përdorur për fëm

  Gjirokastër 27 korrik 16:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  6 Puppies të Bukura të Shëndetshme Samuja
  Kafshe shtepiake

  6 Puppies të Bukura të Shëndetshme Samuja

  6 Puppies të Bukura të Shëndetshme Samuja Foshnja ime e bukur Samoja baba Lola ka lindur 6 puppy të

  Gjirokastër 20 korrik 17:03
  150 €
 • 1 foto
  Puppies Sweet Siberian Husky whatsapp: +2375434044
  Kafshe shtepiake

  Puppies Sweet Siberian Husky whatsapp: +2375434044

  Puppies Sweet Siberian Husky whatsapp: +23754340446 Ky puppy siberian husky është 12 javë e vjetër.

  Gjirokastër 15 korrik 10:44
  170 €
 • 5 foto
  Set bizhuteri celik special gold version
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set bizhuteri celik special gold version

  Set bizhuteri : Ora Rolex Datejust cilesia 3A..Unaz Versace me gur blu..Varese qafe Versace 6mm gjer

  Gjirokastër 11 korrik 12:41
  110 €
 • 1 foto
  Klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet

  Shitet Klarinet ne gjendje te mire •arsye mosperdorimi 100 mij lek (e pa perfshir kutia dhe bukina

  Gjirokastër 7 korrik 20:17
  100 Lek
 • 0 foto
  Monedha per shitje
  Koleksione

  Monedha per shitje

  Shiten monedha si jane gjetur te pa pastruara.Kush eshte i interesuar mund te kontaktoje ne nr e tel

  Gjirokastër 26 qershor 18:44
  150 €
 • 1 foto
  Shitet Klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Klarinet

  Shitet Klarineta per arsye mosperdorimi .Gjendje e mir . 100 mij lek e padiskutueshme

  Gjirokastër 24 qershor 20:19
  100 Lek
 • 0 foto
  Gibson Custom Les Paul Slash 1958 Standardi i Parë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gibson Custom Les Paul Slash 1958 Standardi i Parë

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pak

  Gjirokastër 24 qershor 14:42
  3.000 €
 • 1 foto
  Shitet Klarinet Sib
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Klarinet Sib

  Shitet klarinet Sib gjermane per arsye mosperdorimi .Klarineta esht gjendje te mire dhe e pershtatsh

  Gjirokastër 23 qershor 11:57
  100 Lek
 • 1 foto
  Shitet Klarinet Sib Gjermane
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Klarinet Sib Gjermane

  Shitet klarinet Sib gjermane per arsye mosperdorimi .Klarineta esht gjendje te mire dhe e pershtatsh

  Gjirokastër 23 qershor 11:46
  100 Lek
 • 0 foto
  Kotele bengali
  Kafshe shtepiake

  Kotele bengali

  Kemi e bukura macet bengal për t\'i dhënë çdo familje të bukur. Na kontaktoni direkt nëpërmjet w

  Gjirokastër 19 qershor 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tissot chrono automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot chrono automatik

  Origjinal. Ora gjindet ne kosovê

  Gjirokastër 25 maj 21:17
  450 €
 • 2 foto
  Puppy pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Puppy pomeranez

  Puppy pomeranez Dashuria super e bukur, e vogël, e mahnitshme me ngjyrë të kremtuar me pule pomerane

  Gjirokastër 16 maj 17:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kittens Scottish Fold
  Kafshe shtepiake

  Kittens Scottish Fold

  Kittens do të ketë fillimin më të mirë në jetën e tyre, pasi ata janë rritur për fëmijët dhe kafshët

  Gjirokastër 16 maj 09:45
  150 €
 • 2 foto
  Krem pule Chow Chow
  Kafshe shtepiake

  Krem pule Chow Chow

  Të dy prindërit janë të mirëpritur për t\'u parë. Puppies gati për t\'u larguar tani. Të gjitha pupp

  Gjirokastër 15 maj 10:09
  200 €
 • 2 foto
  Cavalier King Charles Spaniel Qentë dhe Puppies pë
  Kafshe shtepiake

  Cavalier King Charles Spaniel Qentë dhe Puppies pë

  Cavalier King Charles Spaniel Qentë dhe Puppies për shitje Ne kemi një pjellë mahnitëse të puppies t

  Gjirokastër 2 maj 13:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Britanik i shkurtër kotele
  Kafshe shtepiake

  Britanik i shkurtër kotele

  Unë kam 2 kittens britanikë të shkurtra në dispozicion, flead dhe wormed deri më tani inokuluar plot

  Gjirokastër 26 prill 08:30
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Belg malinois mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shitet Belg malinois mashkull

  Mashkull Malinois Belg 4 muaj e gjysem Me liber me certifikat edhe me te gjitha vaksinat te bera

  Gjirokastër 9 prill 00:28
  250 €
 • 2 foto
  Antike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Antike

  Or shum e vjeter antike

  Gjirokastër 5 prill 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastor Belg Belgian Malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor Belg Belgian Malinois

  Shiten kelyshe pastor Belg Belgian Malinois super te paster. Nga linjat me te mira te gjakut ne Euro

  Gjirokastër 4 prill 10:14
  150 €
 • 9 foto
  Guitar Hero PS3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Guitar Hero PS3

  \"E Zeza\" Guitar Hero PlayStation 3 \"Ps3\" , \"E Kuqja\" PlayStation3 \"PS3\" dhe per PlayStation

  Gjirokastër 4 prill 04:21
  2.500 Lek
 • 4 foto
  U shit! Faleminderit! Pastor Belg ( Malinois)
  Kafshe shtepiake

  U shit! Faleminderit! Pastor Belg ( Malinois)

  Super kelyshe 1 muajsh, me prinder me pedigree, te blere nga profesioniste qe garojne ne Europe. Mam

  Gjirokastër 4 prill 01:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Monedha floriri 22 karat
  Koleksione

  Monedha floriri 22 karat

  Monedha floriri 8 gr dhe te ndryshme me 4.700 leke te reja grami. 1 monedhe 8 gr =37.000 leke

  Gjirokastër 4 prill 01:07
  37.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet mini spincer 2 muajsh
  Kafshe shtepiake

  Shitet mini spincer 2 muajsh

  Mini Spincer 2 muajsh, i vaksinuar dhe me të gjitha këto pajisjet që i nevojiten një qeni shtëpiak.

  Gjirokastër 3 prill 22:41
  200 €
 • 0 foto
  Ore SANDA
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore SANDA

  Ore sportive e re.

  Gjirokastër 3 prill 20:06
  30 €
 • 0 foto
  Dbx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dbx

  Shitet Dbx profesional products 223 XL Stereo 2-Way/Mono 3-Way Crossover. Shume pak i perdorur

  Gjirokastër 3 prill 15:53
  10.000 Lek
 • 5 foto
  Dbx profesional products
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dbx profesional products

  Shitet Dbx profesional products 223 XL Stereo 2-Way/Mono 3-Way Crossover. Shume pak i perdorur

  Gjirokastër 3 prill 15:51
  10.000 Lek
 • 2 foto
  monedhe e vjeter 210 p.k
  Koleksione

  monedhe e vjeter 210 p.k

  monedhe e vjeter e epirit 2028 vjecare e mbajtur mir

  Gjirokastër 3 prill 08:52
  3.000 €
 • 0 foto
  ore dore tissot la locle
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore dore tissot la locle

  ore dore tissot la locle..100%zviceriane origjinale..chronograf,automatic,25 gure rubini..cdo gje fu

  Gjirokastër 3 prill 06:24
  500 €
 • 6 foto
  Koleksion Zile dhe kemborë ndrroj me Benc 240 Naft
  Koleksione

  Koleksion Zile dhe kemborë ndrroj me Benc 240 Naft

  Nderroj ose shes keto 5 zilet dhe 1 kembore 1 frehr kali 1 thik klasike druri me punim dore 1 lugë

  Gjirokastër 2 prill 13:46
  1.000 €
 • 2 foto
  ROLEX DATEJUST 31, Oyster Perpetual
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX DATEJUST 31, Oyster Perpetual

  Perle, 31mm, çeliku, ari i verdhe dhe diamantet. Dial nënë-perla në gjendje të përsosur me kuti orig

  Gjirokastër 2 prill 07:34
  7.475 €
 • 0 foto
  Monedha te vjetra
  Koleksione

  Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra te viteve te ndryshme

  Gjirokastër 2 prill 01:42
  40 €
 • 1 foto
  Monedh e vjeter
  Koleksione

  Monedh e vjeter

  Monedhe e vjeter

  Gjirokastër 2 prill 01:41
  50 €
 • 1 foto
  Monedha
  Koleksione

  Monedha

  Kush mund te me percaktoje se e cfare periudhe eshte kjo monedhe?Faleminderit

  Gjirokastër 2 prill 00:13
  1 €