Gllogoc

Sport & Rekreacion në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  Bubi
  Kafshe shtepiake

  Bubi

  Shitet urgjent qeni 1 vjet i mir per oborr edhe i ngushum

  Gllogoc Dje, 17:29
  35 €
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Gllogoc Dje, 08:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  bazbina zbrasta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bazbina zbrasta

  shes basbina 18 inq dynakord fabrikisht jan jan shum trujte 2 copa

  Gllogoc 21 shtator 22:03
  120 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc 21 shtator 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt gumat te mira me6 shpejtesi vetem kushnicat nu i punojne bej

  Gllogoc 21 shtator 01:50
  45 €
 • 1 foto
  tupan per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  tupan per dasma

  tupan per dasma

  Gllogoc 20 shtator 19:32
  170 €
 • 0 foto
  Mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset

  Mikset me fuqi ne gjendje te rregullt 4 satelita iqon

  Gllogoc 19 shtator 20:15
  340 €
 • 2 foto
  cubase 10 e re ne paketim + usb key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  cubase 10 e re ne paketim + usb key

  shes cubase 10 e re arsye sepse kam 2 cope me te vhen edhe usb key te cilen normal duhet ta bleni ex

  Gllogoc 19 shtator 17:00
  580 €
 • 3 foto
  Shiten shtagat e Crapit
  Paisje per sport

  Shiten shtagat e Crapit

  Pak te perdoruara jan shum te mira, Shiten komplet me Maqina Shimao 130 €

  Gllogoc 19 shtator 09:02
  130 €
 • 1 foto
  shitt tupani
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitt tupani

  shitet tupani i paperdorur

  Gllogoc 18 shtator 20:19
  170 €
 • 1 foto
  Shitet mikseta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet mikseta

  shitet mikseta

  Gllogoc 18 shtator 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet tupani
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitet tupani

  shitet tupani i perdorur

  Gllogoc 18 shtator 20:11
  170 €
 • 1 foto
  E-Bike Flyer
  Paisje per sport

  E-Bike Flyer

  Shitet ose ndrrohet E bike flyer prodhim Zvicrran goma 26 ramin XL ne gjendje perfekte, bicikleta po

  Gllogoc 18 shtator 05:07
  1.300 €
 • 2 foto
  shes tupani
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shes tupani

  shes tupanin i pa perdorur

  Gllogoc 17 shtator 22:38
  170 €
 • 1 foto
  shes tupanin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shes tupanin

  shes tupanin i pa perdorur

  Gllogoc 17 shtator 22:38
  170 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:55
  9.775 €
 • 3 foto
  Punime me resin epoxy.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Punime me resin epoxy.

  Punime me resin,sipas porosisë. Tavolina,qafore,aksesorë të ndryshëm. Me shumicë(me design dhe logo)

  Gllogoc 16 shtator 13:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:23
  96.565 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  6.955 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  9.785 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gllogoc 14 shtator 15:17
  655 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Gllogoc 13 shtator 12:45
  6.985 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Gllogoc 13 shtator 12:33
  256 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Koleksione

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Gllogoc 13 shtator 12:33
  9.885 €
 • 0 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shes viqat. Viber:+38344980198

  Gllogoc 12 shtator 19:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Satelita 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Satelita 15

  Shiten satelitat 15

  Gllogoc 11 shtator 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skretnica
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Skretnica

  Skretnica

  Gllogoc 11 shtator 20:10
  50 €
 • 1 foto
  Basbin 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbin 15

  Shitet basbina 15

  Gllogoc 11 shtator 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Satelita 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Satelita 15

  Shiten ne gjendje shum tmir 15

  Gllogoc 11 shtator 20:02
  350 €
 • 1 foto
  Drajvera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Drajvera

  Shiten 2 drajvera origjinal

  Gllogoc 11 shtator 19:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bas 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bas 15

  Bas 15 origjinal

  Gllogoc 11 shtator 19:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet zerim

  Shitet zerimi seti siq shifet ne foto ne gjendje shum tmir dhe shum i rujtun. 2 satelita 12. 2 bas

  Gllogoc 11 shtator 19:30
  750 €
 • 4 foto
    Dvi čihuahua pateles galima įsigyti 10 savaičių
  Kafshe shtepiake

    Dvi čihuahua pateles galima įsigyti 10 savaičių

    Dvi čihuahua pateles galima įsigyti 10 savaičių DABAR  Galima įsigyti dviejų puoÅ¡nių chih

  Gllogoc 11 shtator 17:29
  250 €
 • 1 foto
  Kopaqka nike mercurial
  Paisje per sport

  Kopaqka nike mercurial

  Shiten kopaqkat me qmim 26 euro nuk jan shum te perdorura Numri 40.5

  Gllogoc 10 shtator 17:56
  26 €
 • 0 foto
   san 270 duj
  Kafshe shtepiake

  san 270 duj

  shes 270 duj sane te sapolidhur ne poklek. qmimi per duk eshte 1.3 euro . per informata 044170889

  Gllogoc 9 shtator 11:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet rac e paster
  Kafshe shtepiake

  Shitet rac e paster

  Shitet. Klyshi 2.5 muj mashkull i vaksinun rac e paster per me shum kontakto ne viber pres blers ser

  Gllogoc 8 shtator 19:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kupaqka
  Paisje per sport

  Kupaqka

  Shiten nr 43 e gjys .

  Gllogoc 8 shtator 19:04
  40 €
 • 0 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Shitet zerimi igatshem per pun komplet 2 satelita 12. 1 basbin 15. 1 mikset Me fuqi. Komplet te gats

  Gllogoc 8 shtator 18:04
  510 €
 • 3 foto
  Shes urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shes urgjent

  Shiten GUSAT

  Gllogoc 8 shtator 16:03
  250 €
 • 0 foto
  Biçiklet per femij (per vajza)
  Paisje per sport

  Biçiklet per femij (per vajza)

  Biçiklet per femij (per vajza)

  Gllogoc 8 shtator 15:14
  25 €
 • 0 foto
  Biçikletë për fëmijë (për djem)
  Paisje per sport

  Biçikletë për fëmijë (për djem)

  Biçikletë për fëmijë për djem

  Gllogoc 8 shtator 15:02
  25 €
 • 3 foto
  Shiten klysht pitbull
  Kafshe shtepiake

  Shiten klysht pitbull

  Shiten klysht pitbulla ekstra 1 muj shum tmir per ma shum +38345314428

  Gllogoc 8 shtator 00:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten me qmim shum te volitshem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten me qmim shum te volitshem

  Shiten te gatshme per pun. me qmim te volitshem tegjitha ne gjendje te rregullt me za shum te kthje

  Gllogoc 7 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtaga per peshkim
  Paisje per sport

  Shtaga per peshkim

  Shes shtaga per peshkim dy jan per krap munsi ndrrimi me rodpod apo me qa tum konvenon nr viber +38

  Gllogoc 7 shtator 09:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Zerimi xA kopje ngjendje perfekte
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Zerimi xA kopje ngjendje perfekte

  shes zerimin xa copje ne gjendje teper tmirr e gatshme per dasma zerimi osht set dmth 4 bassa dy sat

  Gllogoc 6 shtator 09:32
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet biki (mzati)
  Kafshe shtepiake

  Shitet biki (mzati)

  Drenas shes mzatin 12 muajsh u ushqye me ushqim san,tetelin,ballgur dhe krune qmimi per kg 2.40per m

  Gllogoc 4 shtator 06:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Basbin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbin

  Shitet basbina 15 shum e mir (Soundking )

  Gllogoc 3 shtator 20:59
  130 €
 • 2 foto
  Shiten quratt
  Kafshe shtepiake

  Shiten quratt

  Shes qurat ka 10 euro quranat ka 16 euro per ma shum na kontaktoni ne numrin 045619160

  Gllogoc 3 shtator 20:27
  10 €
 • 4 foto
  shes pitbullin
  Kafshe shtepiake

  shes pitbullin

  shes pitbullin shum i ngushum i dashtun per familje spo ka kush mu kujdes per ta asht teper i mir qe

  Gllogoc 3 shtator 19:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pula Pulat
  Kafshe shtepiake

  Pula Pulat

  Shiten gjela dhe zogza 4 mujsh mjekrroshe Te bardhat Faverolles blu nga Franca Per info +383643173 n

  Gllogoc 3 shtator 18:15
  Me Marrveshje