Gllogoc

Sport & Rekreacion në shitje në Gllogoc

 • 0 foto
  Basbina
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbina

  Shiten basbinat shum te rujtne 15

  Gllogoc Sot, 17:14
  350 €
 • 2 foto
  Basbina 18
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbina 18

  Shiten qmimi i volitshem. basbinat 18 ne gjendje shum tmir te rujtne shum. Jan praktike te pucita ka

  Gllogoc Sot, 17:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Gllogoc 12 nëntor 09:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  bazbina zbrasta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bazbina zbrasta

  shes basbina 18 inq dynakord fabrikisht jan jan shum trujte 2 copa

  Gllogoc 11 nëntor 21:16
  120 €
 • 0 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt gumat te mira me6 shpejtesi vetem kushnicat nu i punojne bej

  Gllogoc 11 nëntor 00:50
  45 €
 • 0 foto
  patika per futboll Pro touch
  Paisje per sport

  patika per futboll Pro touch

  shiten 2 par patika te futbollit ni par 39 ni pare 36 ne gjendje te mire te ardhura prej Gjermanise

  Gllogoc 9 nëntor 12:01
  35 €
 • 2 foto
  Grundig TK 146 (1969)
  Koleksione

  Grundig TK 146 (1969)

  Grundig TK 146,i prodhuar në vitin 1969. Në gjendje të rregullt.

  Gllogoc 7 nëntor 09:49
  60 €
 • 0 foto
  Sllev
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev

  Sllev ne gjendje te rregullt 4 satelita iqon

  Gllogoc 6 nëntor 08:41
  110 €
 • 5 foto
  Shtaga per peshkim
  Paisje per sport

  Shtaga per peshkim

  Shes shtaga per peshkim dy jan per krap munsi ndrrimi me rodpod apo me qa tum konvenon nr viber +38

  Gllogoc 4 nëntor 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Satelita 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Satelita 15

  Shiten ne gjendje shum tmir 15

  Gllogoc 3 nëntor 21:21
  350 €
 • 2 foto
  Korg Pa3x 1300€
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa3x 1300€

  Shes Korg Pa3x i gjat Ne gjendje te mir pune qmimi 1300€ Arsya Nuk po me duhet.

  Gllogoc 1 nëntor 12:38
  1.300 €
 • 2 foto
  Pupa bukuroshe Samoyed Testuar plotësisht për shëndetin
  Kafshe shtepiake

  Pupa bukuroshe Samoyed Testuar plotësisht për shëndetin

  Pupa bukuroshe Samoyed Testuar plotësisht për shëndetin Ne kemi këlyshët Samoyed me cilësi më të ad

  Gllogoc 30 tetor 09:59
  170 €
 • 1 foto
  Mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset

  Shitet mikseta e re ne gjendje shum tmir 1300 watt. 4*325..

  Gllogoc 20 tetor 21:39
  390 €
 • 0 foto
  Sllev mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev mikset

  Shiten ne gjendje te rregullt Me qmim volitshem

  Gllogoc 20 tetor 21:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy biçikletat
  Paisje per sport

  Shiten dy biçikletat

  Shiten biçikletat, te ardhura nga zvicra dhe ne gjendje te rregullt. E zeza 60 euro, e kuqja 50 euro

  Gllogoc 15 tetor 18:15
  60 €
 • 0 foto
  Basbin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbin

  Shitet basbina 15 shum e mir (Soundking )

  Gllogoc 10 tetor 22:38
  130 €
 • 0 foto
  Satelita 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Satelita 15

  Shiten satelitat 15

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset

  Mikset me fuqi ne gjendje te rregullt 4 satelita iqon

  Gllogoc 10 tetor 21:46
  340 €
 • 2 foto
  Shitet Zerimi xA kopje ngjendje perfekte
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Zerimi xA kopje ngjendje perfekte

  shes zerimin xa copje ne gjendje teper tmirr e gatshme per dasma zerimi osht set dmth 4 bassa dy sat

  Gllogoc 2 tetor 08:25
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet biki (mzati)
  Kafshe shtepiake

  Shitet biki (mzati)

  Drenas shes mzatin 12 muajsh u ushqye me ushqim san,tetelin,ballgur dhe krune qmimi per kg 2.40per m

  Gllogoc 28 shtator 02:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes pikinezer
  Kafshe shtepiake

  Shes pikinezer

  Shes pikinezerin urgjent shum i mir i hjeshum i mir per oborr per ma shum +38349303740

  Gllogoc 26 shtator 13:17
  35 €
 • 2 foto
  Shitet qeni urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni urgjent

  Shes qenin urgjent mosha 1vjet e gjys osht shum rojtar per shpi pulat si han osht i ngushum etj perm

  Gllogoc 26 shtator 12:25
  35 €
 • 1 foto
  E-Bike Flyer
  Paisje per sport

  E-Bike Flyer

  Shitet ose ndrrohet E bike flyer prodhim Zvicrran goma 26 ramin XL ne gjendje perfekte, bicikleta po

  Gllogoc 25 shtator 22:03
  1.300 €
 • 0 foto
  Torrier
  Kafshe shtepiake

  Torrier

  shiten klysh torriera origjinal 3 meshkuj 1 femer , per qdo informat ma shume na kontaktoni ne numri

  Gllogoc 24 shtator 17:33
  1 €
 • 1 foto
  Shitet ndrrohet me qa tum kunveno
  Kafshe shtepiake

  Shitet ndrrohet me qa tum kunveno

  Shitet ose baj ndrrim me qat tum kunveno xhinia femer asht bars nr viber +38344888522

  Gllogoc 24 shtator 13:41
  150 €
 • 2 foto
  Shitet.qen.mashkull teryer.gherman.original
  Kafshe shtepiake

  Shitet.qen.mashkull teryer.gherman.original

  Terjeri edht.shum imir per oborr.por edhe per ghujeti..etj..vlen me Cek..pulat nuk ihan

  Gllogoc 23 shtator 18:29
  55 €
 • 1 foto
  Shitet zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet zerim

  Shitet zerimi seti siq shifet ne foto ne gjendje shum tmir dhe shum i rujtun. 2 satelita 12. 2 bas

  Gllogoc 23 shtator 17:37
  750 €
 • 1 foto
  Drajvera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Drajvera

  Shiten 2 drajvera origjinal

  Gllogoc 23 shtator 17:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bas 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bas 15

  Bas 15 origjinal

  Gllogoc 23 shtator 17:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Basbin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbin

  Shitet 1 Basbin 700 watt rms usht fabrikisht komplet Me garancion sen te ndrrume ska origjinal ush

  Gllogoc 23 shtator 17:21
  150 €
 • 0 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Shitet zerimi igatshem per pun komplet 2 satelita 12. 1 basbin 15. 1 mikset Me fuqi. Komplet te gats

  Gllogoc 23 shtator 17:17
  510 €
 • 3 foto
  buba qen
  Kafshe shtepiake

  buba qen

  shiten bubat mashkull e femer ikan 1vit jan te mir per oborr jan te dashtun per femi per ma s

  Gllogoc 23 shtator 10:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bubi
  Kafshe shtepiake

  Bubi

  Shitet urgjent qeni 1 vjet i mir per oborr edhe i ngushum

  Gllogoc 22 shtator 17:29
  35 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc 21 shtator 10:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tupan per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  tupan per dasma

  tupan per dasma

  Gllogoc 20 shtator 19:32
  170 €
 • 2 foto
  cubase 10 e re ne paketim + usb key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  cubase 10 e re ne paketim + usb key

  shes cubase 10 e re arsye sepse kam 2 cope me te vhen edhe usb key te cilen normal duhet ta bleni ex

  Gllogoc 19 shtator 17:00
  580 €
 • 3 foto
  Shiten shtagat e Crapit
  Paisje per sport

  Shiten shtagat e Crapit

  Pak te perdoruara jan shum te mira, Shiten komplet me Maqina Shimao 130 €

  Gllogoc 19 shtator 09:02
  130 €
 • 1 foto
  shitt tupani
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitt tupani

  shitet tupani i paperdorur

  Gllogoc 18 shtator 20:19
  170 €
 • 1 foto
  Shitet mikseta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet mikseta

  shitet mikseta

  Gllogoc 18 shtator 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet tupani
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitet tupani

  shitet tupani i perdorur

  Gllogoc 18 shtator 20:11
  170 €
 • 2 foto
  shes tupani
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shes tupani

  shes tupanin i pa perdorur

  Gllogoc 17 shtator 22:38
  170 €
 • 1 foto
  shes tupanin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shes tupanin

  shes tupanin i pa perdorur

  Gllogoc 17 shtator 22:38
  170 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:55
  9.775 €
 • 3 foto
  Punime me resin epoxy.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Punime me resin epoxy.

  Punime me resin,sipas porosisë. Tavolina,qafore,aksesorë të ndryshëm. Me shumicë(me design dhe logo)

  Gllogoc 16 shtator 13:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:23
  96.565 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  6.955 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  9.785 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gllogoc 14 shtator 15:17
  655 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Gllogoc 13 shtator 12:45
  6.985 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Gllogoc 13 shtator 12:33
  256 €