Kaçanik

Sport & Rekreacion në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Patika per futboll nike magista nr 37
  Paisje per sport

  Patika per futboll nike magista nr 37

  Jane patika per futboll jan nga franca

  Kaçanik 29 maj 15:56
  15 €
 • 3 foto
  Shitet Ora FOSIL
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ora FOSIL

  Shitet ora FOSIL, ka ardhur prej gjermanis osht e rezistushme ndaj ujit deri ne 50 metra, ora eshte

  Kaçanik 28 maj 14:08
  60 €
 • 3 foto
   STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS
  Kafshe shtepiake

   STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS

                                STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS Këlyshë Rottweiler nga kenelet e famshm

  Kaçanik 27 maj 23:00
  100 €
 • 3 foto
    chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë
  Kafshe shtepiake

    chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë

            chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë kam dy foshnje të bukura Chihuahua, me shëndet të përs

  Kaçanik 27 maj 22:52
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë Cute Great Dane për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Cute Great Dane për shitje.

  Këlyshë Cute Great Dane për shitje. Ne kemi KC të Regjistruar Kupa të Bukura dhe të Dashurueshme që

  Kaçanik 23 maj 12:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  shitet qeni belg 1 vjet e gjys.

  Kaçanik 20 maj 09:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Specialized StumpJumper 29 2020
  Paisje per sport

  Specialized StumpJumper 29 2020

  Specialized Stumpjamper 29 2020 SIZE - L Rock Shock Recon 150mm Sram SX 1x12 Price: 1400€ Te

  Kaçanik 19 maj 17:42
  1.400 €
 • 3 foto
  MALTESE E BASHKUAR E MUNDJES
  Kafshe shtepiake

  MALTESE E BASHKUAR E MUNDJES

  MALTESE E BASHKUAR E MUNDJES   Mashkull dhe Femër Maltese për shitje. Ai praktikisht është pjesë e f

  Kaçanik 19 maj 02:33
  100 €
 • 1 foto
  Shes
  Kafshe shtepiake

  Shes

  Shes veze te pulave amroka origjinal Cmimi i nje veze eshte 0.50cent. Ju mirepresum.!!

  Kaçanik 19 maj 00:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BULLDOJ FRANCI E BASHKUQE E BASHKUAR
  Kafshe shtepiake

  BULLDOJ FRANCI E BASHKUQE E BASHKUAR

  BULLDOJ FRANCI E BASHKUQE E BASHKUAR Kjo zonjë e dashur është mbajtur në një kafaz për tërë jetën e

  Kaçanik 17 maj 17:42
  130 €
 • 4 foto
  shitet mështjerra 4muajsh
  Kafshe shtepiake

  shitet mështjerra 4muajsh

  shitet mështjerra 4 muajshe, e qumështit, ushqehet me sanë dhe krunde, me zhivomer kilogrami është 2

  Kaçanik 14 maj 19:21
  620 €
 • 2 foto
  SHRINDETSISHT SHNDETSISHT KUFIZUAR PJES FR BUJQSOR
  Kafshe shtepiake

  SHRINDETSISHT SHNDETSISHT KUFIZUAR PJES FR BUJQSOR

  SHRINDETSISHT SHNDETSISHT KUFIZUAR PJES FR BUJQSORE FRENCH FRENCH, GJITHA ME F KMIJ E ESPECIALET.  

  Kaçanik 10 maj 07:30
  140 €
 • 3 foto
  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj
  Kafshe shtepiake

  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj

  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj

  Kaçanik 8 maj 08:03
  300 €
 • 6 foto
  Gitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare elektrike

  Shitet gitare elektrike e ardhur prej zvicres fuksiolane gjitha senet muni me testu. 045263172

  Kaçanik 7 maj 17:30
  200 €
 • 1 foto
  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua.
  Kafshe shtepiake

  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua.

  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua. Aq i butë dhe i sjellshëm. Mbeta burrë e grua. Ata

  Kaçanik 5 maj 19:41
  200 €
 • 0 foto
  aziat
  Kafshe shtepiake

  aziat

  mosha 1 vjeq aziat iperzim me sharr shum imir per shpi rroket fort me qen rojs per shpi ne njerz

  Kaçanik 3 maj 20:51
  150 €
 • 1 foto
  Pomeranian puppy
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian puppy

  Foshnje të bukura që kërkojnë një shtëpi të dashur. Pallto e lëmuar, duke marrë pas prindërve të bu

  Kaçanik 3 maj 10:51
  200 €
 • 0 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  1 vjet shum e mir per ma shum ne tel..

  Kaçanik 2 maj 23:39
  250 €
 • 1 foto
  Këlyshë Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Golden Retriever

  Puppy Loving Golden Retriever për shitje Ky foshnjë tani është 12 javë i vjetër, qenush është kontro

  Kaçanik 24 prill 13:51
  150 €
 • 2 foto
  Kelysh Civil
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Civil

  Shiten kelysh civil rrac e paster dhe jan femra. Bejm ndryshim qmimi.

  Kaçanik 20 prill 19:10
  50 €
 • 1 foto
  Qen policie
  Kafshe shtepiake

  Qen policie

  Shitet qeni i madh mosha 1 Vjet e 2 muj eshte me kelysh kelysht nuk i kam hedhur ne foto ende por ne

  Kaçanik 27 mars 16:18
  80 €
 • 1 foto
  Shiten Nike
  Paisje per sport

  Shiten Nike

  Shiten patiket nike te ardhura nga jasht te reja te pa perdorura 100%original

  Kaçanik 26 mars 19:58
  35 €
 • 3 foto
  Trek Fuel Ex8
  Paisje per sport

  Trek Fuel Ex8

  Madhsia S-M 26 450€ jo fix +38971949220

  Kaçanik 22 mars 21:15
  450 €
 • 5 foto
  Sintisajzer Kawai K1 II
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sintisajzer Kawai K1 II

  Shitet sintisajzeri profesional i llojit Kawai K1 II me çmim të volitshëm, në gjendje pothuajse i r

  Kaçanik 19 mars 19:29
  110 €
 • 0 foto
  knojs
  Kafshe shtepiake

  knojs

  shes 9 knojs jan shum te mir jan tri tveres kaluar

  Kaçanik 13 mars 12:46
  15 €
 • 0 foto
  Qen i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharrit

  Qen sharri

  Kaçanik 9 mars 16:25
  300 €
 • 1 foto
  Belg org
  Kafshe shtepiake

  Belg org

  Shitet belg org 2 muj e gjys femen per arsyje spo muj mu kujdes se kom mashkull tani po duhet me jek

  Kaçanik 28 shkurt 22:10
  60 €
 • 6 foto
   PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi
  Paisje per sport

  PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Kaçanik 28 shkurt 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50
  Paisje per sport

  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50

  Mercenar MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50 NEW MODEL https://world.matrixfitness.com/en

  Kaçanik 28 shkurt 14:18
  6.500 €
 • 3 foto
  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS
  Paisje per sport

  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS

  Profesional stepper from 400€ TECHNOGYM  EXCITE SYNCHRO 700i TV LED 2015 x3 EXCITE 700i LED PR

  Kaçanik 28 shkurt 14:16
  400 €
 • 7 foto
  Zagar të Humbur/Vjedhur
  Kafshe shtepiake

  Zagar të Humbur/Vjedhur

  I lus te gjith Qytetart dhe Gjuetart e ndershem se me 10/07/2019 ma kan vjedhur zagarin klysh Ballak

  Kaçanik 27 shkurt 03:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS
  Paisje per sport

  3 MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  SE PRODAVAAT VO SET ILI ODELNO 3 REEBOK FITNESS MASHINI ÇMIMI PËR SET 1500ЕUR. ÇMIMI PËR PARK. 700

  Kaçanik 24 shkurt 10:34
  700 €
 • 3 foto
  Këlyshat gjermane Shepard janë në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshat gjermane Shepard janë në dispozicion.

  Këlyshat gjermane Shepard janë në dispozicion. Këlyshë të fortë, aktivë dhe të prirur për shitje. A

  Kaçanik 24 shkurt 09:18
  250 €
 • 3 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm të Yorkshire në dispozicion në Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mrekullueshëm të Yorkshire në dispozicion në Yorkshire

  Këlyshë të mrekullueshëm të Yorkshire në dispozicion në Yorkshire Këlyshat e qengjeve për shitje ja

  Kaçanik 24 shkurt 09:17
  160 €
 • 3 foto
  Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.

  Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion. Këlyshë të bukur Pomeranez me çmime të shkëlqyera. Shumë

  Kaçanik 24 shkurt 09:17
  180 €
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur Pomsky në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Pomsky në dispozicion.

  Këlyshë të bukur Pomsky në dispozicion. Këlyshët janë gati të shkojnë dhe të rriten në shtëpinë ton

  Kaçanik 24 shkurt 09:16
  170 €
 • 3 foto
  Qentë bukuroshe të siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  Qentë bukuroshe të siberisë siberiane

  Qentë bukuroshe të siberisë siberiane Për Shitje Të gjitha këlyshët kanë sy fantastikë blu, janë sh

  Kaçanik 24 shkurt 09:15
  160 €
 • 3 foto
  Një qenush i lezetshëm Maltese që do t'ju shkrijë zemrën.
  Kafshe shtepiake

  Një qenush i lezetshëm Maltese që do t'ju shkrijë zemrën.

  Një qenush i lezetshëm Maltese që do t'ju shkrijë zemrën. Ata janë qen shumë të lezetshëm që shoqër

  Kaçanik 24 shkurt 09:14
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë samoyed për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë samoyed për shitje.

  Këlyshë samoyed për shitje. Këlyshë të këndshëm dhe të bukur Samoyed janë në dispozicion. Ata janë

  Kaçanik 24 shkurt 09:14
  170 €
 • 3 foto
  Kupa Cute Cavapoo Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Kupa Cute Cavapoo Në dispozicion.

  Kupa Cute Cavapoo Në dispozicion. Një pjellë e mrekullueshme e qenve mahnitëse Cavapoo që kërkojnë

  Kaçanik 24 shkurt 09:13
  170 €
 • 3 foto
  Puppies fantastike Boston Terrier.
  Kafshe shtepiake

  Puppies fantastike Boston Terrier.

  Puppies fantastike Boston Terrier. Vajza jonë e bukur Evie ka një pjellë të mrekullueshme, të shënd

  Kaçanik 24 shkurt 09:12
  160 €
 • 3 foto
  Kupa Cute Cavachon Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Kupa Cute Cavachon Në dispozicion.

  Kupa Cute Cavachon Në dispozicion. Qentë shumë miqësorë dhe të butë me pallto të bukura mbi ta Ata

  Kaçanik 24 shkurt 09:12
  170 €
 • 3 foto
  I mrekullueshëm Shih Tzu në shitje.
  Kafshe shtepiake

  I mrekullueshëm Shih Tzu në shitje.

  I mrekullueshëm Shih Tzu në shitje. Këlyshë të adhurueshëm Shih Tzu shumë të socializuar, duke ngrë

  Kaçanik 24 shkurt 09:11
  160 €
 • 3 foto
  ne kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo
  Kafshe shtepiake

  ne kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo

  ne kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo dëgjoni kemi pesë këlyshët tanë Kockapoo për shitje mama është

  Kaçanik 24 shkurt 09:10
  180 €
 • 3 foto
  Kopshti i adhurueshëm, spanjoll gjerman, është shumë i shëndetshëm dhe i lezetshëm i do fëmijët
  Kafshe shtepiake

  Kopshti i adhurueshëm, spanjoll gjerman, është shumë i shëndetshëm dhe i lezetshëm i do fëmijët

  Kopshti i adhurueshëm, spanjoll gjerman, është shumë i shëndetshëm dhe i lezetshëm i do fëmijët Kop

  Kaçanik 24 shkurt 09:09
  170 €
 • 3 foto
  Chihuahua, një qenush me flokë të shkurtër cilësor.
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua, një qenush me flokë të shkurtër cilësor.

  Chihuahua, një qenush me flokë të shkurtër cilësor. E zbukuruar mirë, me prejardhje të mirë. Vaksi

  Kaçanik 24 shkurt 09:08
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshët e Newfoundland janë në dispozicion tani.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Newfoundland janë në dispozicion tani.

  Këlyshët e Newfoundland janë në dispozicion tani. Qentë shumë miqësorë dhe të butë me pallto të kën

  Kaçanik 24 shkurt 09:07
  160 €
 • 3 foto
  Kone te mrekullueshme Akita.
  Kafshe shtepiake

  Kone te mrekullueshme Akita.

  Kone te mrekullueshme Akita. Tani, janë të disponueshëm këlyshë të shkëlqyera Akita, kemi këlyshë f

  Kaçanik 24 shkurt 09:07
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë të disponueshëm Beagle
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të disponueshëm Beagle

  Këlyshë të disponueshëm Beagle Zgjodha këlyshë Beagle, Behet Vet kontrolluar Ishte dylli i parë, pl

  Kaçanik 24 shkurt 09:06
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë në dispozicion të Bulldogut anglez.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë në dispozicion të Bulldogut anglez.

  Këlyshë në dispozicion të Bulldogut anglez. Unë jam këtu për të gjetur këlyshët e mi të bukur mahni

  Kaçanik 24 shkurt 09:05
  170 €