Kaçanik

Sport & Rekreacion në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Tabela ping-pongi
  Paisje per sport

  Tabela ping-pongi

  3 tabela ping-pongi nga 220 euro, çmimu i negocushëm

  Kaçanik 3 prill 14:37
  220 €
 • 3 foto
  Belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Belg malinois

  Shes qenin belg malinois femer mosha 1vit e dy muaj nuk ka pas lindje asnjher tash eka kohen per bar

  Kaçanik 3 prill 12:47
  150 €
 • 2 foto
  Pitbull akili
  Kafshe shtepiake

  Pitbull akili

  Shitet pitbull akili 4 vjet zhilet per qen asht qmimi asht 50 euro urgjent e kam per lufta asht shum

  Kaçanik 3 prill 11:31
  50 €
 • 3 foto
  shes knojst piklana
  Kafshe shtepiake

  shes knojst piklana

  shes 4 knojs piklana 5muj e gjyse shum te mire te trajtum te shnoshe pa asni smundje ...

  Kaçanik 3 prill 10:33
  45 €
 • 2 foto
  Zagar gjuetie
  Kafshe shtepiake

  Zagar gjuetie

  Shes pasafcat per mashum info kontaktoni ntel 044787680

  Kaçanik 3 prill 09:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3 X STEPPER LIFE FITNESS 9500HR PROFESSIONAL
  Paisje per sport

  3 X STEPPER LIFE FITNESS 9500HR PROFESSIONAL

  LIFE FITNESS model 9500HR Proizvedeni vo USA Stepperite se vo odlicna sostojba  FIRMA ALPE SPORT

  Kaçanik 2 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kopaqka
  Paisje per sport

  Kopaqka

  Shiten kopaqkat jan origjinal te ardhura nga jashti jan vetem pak te perdorura jam duke i shitu per

  Kaçanik 2 prill 02:21
  50 €
 • 4 foto
  TECHNOGYN EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900
  Paisje per sport

  TECHNOGYN EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900

  pista vrapimi profesionale lager Skopje Makedonija TECHNOGYM RUN 500 LED TECHNOGYM RUN 700 LED

  Kaçanik 31 mars 07:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  nuklear per prodhimin e mamave
  Kafshe shtepiake

  nuklear per prodhimin e mamave

  kemi 100cop dhe pajisje tjera edhe aparat nikotit.

  Kaçanik 30 mars 23:44
  5 €
 • 0 foto
  Shes bicikletën krejt n rregull
  Paisje per sport

  Shes bicikletën krejt n rregull

  Shitet bicikleta ktejt nrregull goma 26

  Kaçanik 18 mars 16:18
  50 €
 • 1 foto
  Kangallk
  Kafshe shtepiake

  Kangallk

  Shitet kangallka orgjinal 5 vjet osht e mir per shpi edhe per klysh osht e madhe rreth 80 cm

  Kaçanik 14 mars 21:18
  250 €
 • 2 foto
  POWRX PRO EVOLUTION 3.5 SET VIBRATION MASHINE
  Paisje per sport

  POWRX PRO EVOLUTION 3.5 SET VIBRATION MASHINE

  Technische Daten Allgemeines Art: Vertikal vibrierend Farbe: Silber oder Schwarz Material: Fibergla

  Kaçanik 6 mars 14:49
  1.500 €
 • 1 foto
   Precor Icarian Series 610 Power Cage
  Paisje per sport

  Precor Icarian Series 610 Power Cage

  Shumëfunksionale profesionale në të djathtë për stërvitje shitet. PRECOR ICARIAN LINE SKU: PW610CN

  Kaçanik 6 mars 14:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,
  Paisje per sport

  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,

  Piste vrapimi PRECOR EFX 954i 2000€ Biciklete PRECOR 846i 600€ Orbitrek eliptik PRECOR EFX 5

  Kaçanik 6 mars 14:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY
  Paisje per sport

  PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY

  ekspozita të përdorura 1 x 1300€ 2 × 2500€ Machina br. 1 Shoulder Press L*W*H): 980*1600*1483

  Kaçanik 6 mars 14:49
  999 €
 • 10 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër
  Paisje per sport

  Përdorni një pajisje profesionale palestër

  TË NDERUAR, Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija Nas: AERODROM TE RI stacioni

  Kaçanik 6 mars 14:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT
  Paisje per sport

  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  KËPUCËT PROFESIONAL TË FLOORIT NË ROLL SPORTEC GJERMANI PËRKUFIZIMI PËR GOMAT: 06 M.M. I 0.8 M.M. S

  Kaçanik 6 mars 14:48
  8 €
 • 11 foto
  MATRIX G3 AURA SERIЕ stërvitje fitnesi për ushtrim
  Paisje per sport

  MATRIX G3 AURA SERIЕ stërvitje fitnesi për ushtrim

  MATRIX G3 SERIE AURA 14 TË SHFRYTËZUAR NGA GJENDJA E ZBATUESHME ME 6 MUAJ GARANCIA Ata janë SHITJA P

  Kaçanik 6 mars 14:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 40 duj san 1.50
  Kafshe shtepiake

  Shiten 40 duj san 1.50

  Begrac

  Kaçanik 2 mars 13:18
  2 €
 • 0 foto
  shitet lopa shum e mir
  Kafshe shtepiake

  shitet lopa shum e mir

  kontakto per me shum 045903082 vala viber

  Kaçanik 25 shkurt 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen shtepiam mashkull per me teper kontaktoni
  Kafshe shtepiake

  Qen shtepiam mashkull per me teper kontaktoni

  Me marrveshje

  Kaçanik 15 shkurt 14:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orë dore Festina
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë dore Festina

  Festina 16162 All stainless steel Alarm quartz Water resistant 100 meters Hardenet crystal Registere

  Kaçanik 13 shkurt 16:18
  180 €
 • 0 foto
  Duaj sane 1.40
  Kafshe shtepiake

  Duaj sane 1.40

  Shes duaj sane dora e par . Bari esht i but 1.40 duajt jan rreth 400 duaj .Nr viberit 043.9

  Kaçanik 12 shkurt 19:19
  1 €
 • 5 foto
  Siberian HUSKY
  Kafshe shtepiake

  Siberian HUSKY

  I shoqerueshem me njerz ,ngjendje tmire shendetsore .Emri i tij eshte ALEX .Per qdo interesim behet

  Kaçanik 9 shkurt 10:18
  100 €
 • 3 foto
  Shitet dhija me 1 edh
  Kafshe shtepiake

  Shitet dhija me 1 edh

  Shitet dhija me 1 edh dhija e rej sefte ka pjell ndrrim i mundshem me pula

  Kaçanik 8 shkurt 16:48
  130 €
 • 3 foto
  shiten
  Kafshe shtepiake

  shiten

  shiten terrierat qift shum tmir pulas si hajn jan tshtir per oborr mu rrok rroken shum mir per qka d

  Kaçanik 30 janar 01:19
  120 €
 • 2 foto
  Akita
  Kafshe shtepiake

  Akita

  Shitet akita femer 9 muaj e vakcjonuar arsyja e shitjes vetem mosnkoha e kujdesjes

  Kaçanik 28 janar 19:57
  70 €
 • 0 foto
  shitet lopa shterrp pa viq a shum nr 045-328-224
  Kafshe shtepiake

  shitet lopa shterrp pa viq a shum nr 045-328-224

  shitet lopa shum e mir e urt ni fmi me mjel 7 litra tamel i qet e re 2 vjet i ka e haes per ma shum

  Kaçanik 27 janar 21:49
  650 €
 • 5 foto
  Shitet rrakitaqki - fliper
  Paisje per sport

  Shitet rrakitaqki - fliper

  Shitet rrakiqtaqki ne gjendje te rregullt. Me cmim te volitshem 130 Euro.

  Kaçanik 26 janar 21:48
  130 €
 • 11 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  Shitet Komplet Fitnesii per ma shum kontaktoni ne numer 045 693 953

  Kaçanik 23 janar 17:48
  2.300 €
 • 0 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  Shitet Komplet Fitnessii per ma shum kontaktoni ne numer

  Kaçanik 23 janar 16:19
  2.300 €
 • 0 foto
  shiten Çent
  Kafshe shtepiake

  shiten Çent

  shiten 2 qen te shtepis shumë të sjellshum dhe te mir per me shum informata kontaktoni ne viber 045-

  Kaçanik 19 janar 22:48
  200 €
 • 2 foto
  Qen sharri 5. Muj qmimi 100
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri 5. Muj qmimi 100

  Shitet ose ndrroet me qka me konvenon

  Kaçanik 15 janar 10:48
  100 €
 • 0 foto
  shitet piknizeri
  Kafshe shtepiake

  shitet piknizeri

  shitet piknizeri mashkull mosha 1 vjet e 7muaj shum i mir ner 100 ero mos thirrni hiq.

  Kaçanik 12 janar 20:19
  100 €
 • 2 foto
  Kopaqkat
  Paisje per sport

  Kopaqkat

  Kopaqkat te sa po te ardhura nga zvicrra te pa pordora

  Kaçanik 9 janar 15:48
  150 €
 • 2 foto
  Qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri

  Qen sharri 3 vjet ngjyr ksfe

  Kaçanik 4 janar 12:48
  120 €
 • 0 foto
  Raca piknizer
  Kafshe shtepiake

  Raca piknizer

  shitet piknizeri mashkull shum i mir i dashtun per familje mosha 1 vjet e 6muj asht shum.i urt qmimi

  Kaçanik 2 janar 16:18
  150 €
 • 2 foto
  Pioneer ddj sx3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer ddj sx3

  I also want you to know our company products are brand new factory sealed in the original box with c

  Kaçanik 13 shtator 10:45
  800 €
 • 0 foto
  Pioneer DJ DDJ-SX2 Serato DJ Controller MIXER SX 2 , in box //ARMENS//
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DJ DDJ-SX2 Serato DJ Controller MIXER SX 2 , in box //ARMENS//

  Pioneer DJ DJJ-SX2 Serato DJ Kontrollues MIXER SX 2, në kuti // ARMENS // Për shitje Branded New

  Kaçanik 12 maj 01:29
  1.000 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Kafshe shtepiake

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Kaçanik 22 shkurt 01:18
  200 €