Kamenicë

Sport & Rekreacion në shitje në Kamenicë

 • 4 foto
  Bickleta per femi
  Paisje per sport

  Bickleta per femi

  Shes dy biciklla per femi njera bicikel esht per dy persona e ardhur prej jashti ne gjendje te mir j

  Kamenicë Sot, 12:49
  30 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Terrier mosha 1 vjet i mir per gjueti

  Kamenicë 11 nëntor 21:48
  150 €
 • 3 foto
  Chow Chow e bukur Keni nevojë për një shtëpi të re
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow e bukur Keni nevojë për një shtëpi të re

  Chow Chow e bukur Keni nevojë për një shtëpi të re këlyshët do të vijnë me një qese me qenush me gj

  Kamenicë 30 tetor 09:46
  180 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Koleksione

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Kamenicë 19 tetor 14:49
  30.000 €
 • 0 foto
   Deutscher Schäferhund-vucjak
  Kafshe shtepiake

  Deutscher Schäferhund-vucjak

  per shum kontakt ne 045 571 865

  Kamenicë 15 tetor 19:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vucjak
  Kafshe shtepiake

  vucjak

  qeni është shumë i mirë. qeni ishte vaksinuar dhe pastrohej rregullisht nga parazitët. qeni ka edhe

  Kamenicë 14 tetor 19:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Deutscher Schäferhund- vucjak
  Kafshe shtepiake

  Deutscher Schäferhund- vucjak

  per shum kontakt ne 045 571 865

  Kamenicë 14 tetor 19:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS.
  Bileta / Udhetime

  OFERTE FALAS.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Kamenicë 11 tetor 07:17
  30.000 €
 • 6 foto
  Shiten 100 krere dele
  Kafshe shtepiake

  Shiten 100 krere dele

  Shes 100 krere dele per me shume informata telefononi ne : 045276395 Viber + Whatsapp Cmimi sipas

  Kamenicë 9 tetor 23:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gussa
  Kafshe shtepiake

  Gussa

  shitet Gusa e vjetit Me 5 Gusa te ketij Viti Jan të Reja Shum te Mira

  Kamenicë 6 tetor 17:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Bileta / Udhetime

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Kamenicë 5 tetor 14:34
  50.000 €
 • 3 foto
  Qen malteser
  Kafshe shtepiake

  Qen malteser

  Shitet qeni rac malteser shum i degjushem dhe i menqur, eshte 1 vjet e gjys, gjinia mashkull, me te

  Kamenicë 3 tetor 16:24
  160 €
 • 1 foto
  Biqiklet 28 zoll
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 zoll

  shes biqikleten 28 zoll e posa ardhur nga zvicrra

  Kamenicë 20 shtator 10:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  california 28 zoll
  Paisje per sport

  california 28 zoll

  shes biqiketen 28 zoll california e po sa ardhur nga zvicrra

  Kamenicë 20 shtator 10:23
  160 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Kamenicë 17 shtator 11:26
  9.695 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Koleksione

  OFERTE FALAS

  OFERTA E KREDITIT PA PROTOCOL DHE FAST P FORR T GJITHA. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për

  Kamenicë 16 shtator 19:56
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Libra / Revista

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje. ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Kamenicë 14 shtator 18:56
  30.000 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Paisje per sport

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Kamenicë 13 shtator 12:33
  6.352 €
 • 4 foto
  Puošni miniatiūrinė sidabro spalvos Pomeranijos me
  Kafshe shtepiake

  Puošni miniatiūrinė sidabro spalvos Pomeranijos me

  PuoÅ¡ni miniatiÅ«rinė sidabro spalvos Pomeranijos mergaitė  PuoÅ¡ni miniatiÅ«rinė Pamario mergai

  Kamenicë 11 shtator 16:41
  300 €
 • 0 foto
  Tastierë Portabile Yamaha EZ-220 61
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tastierë Portabile Yamaha EZ-220 61

  Yamaha EZ-220 është origjinal i ri i mbyllur në kutinë e tij të fabrikës, vjen me pajisje të plota d

  Kamenicë 7 shtator 09:49
  250 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Koleksione

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Përshëndetje Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projek

  Kamenicë 2 shtator 17:41
  5.000 €
 • 0 foto
  Kurs për instrumentin e pianos (Kamenicë)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kurs për instrumentin e pianos (Kamenicë)

  Ofrojmë kurs muzikor për instrumentin e Pianos për grupmoshat 7 - 14 vjeç, me planprogram dhe fonde

  Kamenicë 31 gusht 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs për instrumentin e Pianos ( Kamenicë )
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kurs për instrumentin e Pianos ( Kamenicë )

  Ofrojmë kurs muzikor për instrumentin e Pianos për grupmoshat 7 - 14 vjeç, me planprogram dhe fonde

  Kamenicë 29 gusht 20:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten zoj
  Kafshe shtepiake

  Shiten zoj

  Shiten zojt 3mujsh jon piklana te eger shiten komplet ose sipas marrveshjes per mashum viber +383456

  Kamenicë 28 gusht 18:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pa3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pa3x

  Shitet sinti në gjendje të rregullt është mjaftë i ruajtshëm posedon ritma të mirë dhe posedon kufer

  Kamenicë 28 gusht 16:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sint Pa3XPRO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint Pa3XPRO

  Shitet sinti në gjendje të rregullt është mjaftë i ruajtshëm posedon ritma të mirë dhe posedon kufer

  Kamenicë 28 gusht 16:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Provuar mahnitëse e djaloshit Linge kampion.
  Kafshe shtepiake

  Provuar mahnitëse e djaloshit Linge kampion.

  Provuar mahnitëse e djaloshit Linge kampion. Këtu është shoku im i vogëlushit, shoku është kc i regj

  Kamenicë 28 gusht 15:51
  300 €
 • 2 foto
  Provuar mahnitëse e djaloshit Linge kampion.
  Kafshe shtepiake

  Provuar mahnitëse e djaloshit Linge kampion.

  Provuar mahnitëse e djaloshit Linge kampion. Këtu është shoku im i vogëlushit, shoku është kc i reg

  Kamenicë 28 gusht 12:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Schattige dikke showtype Beagle-puppy\'s
  Kafshe shtepiake

  Schattige dikke showtype Beagle-puppy\'s

  Schattige dikke showtype Beagle-puppy\'s Een schattig nest van showtype mannelijke en vrouwelijke B

  Kamenicë 28 gusht 12:01
  180 €
 • 2 foto
  Zagar Gjuetie
  Kafshe shtepiake

  Zagar Gjuetie

  Qmimi Me Marveshje

  Kamenicë 27 gusht 22:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Kamenicë 27 gusht 19:34
  1.141 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Kamenicë 27 gusht 19:34
  9.655 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Kamenicë 27 gusht 14:45
  568 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Koleksione

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Kamenicë 24 gusht 17:51
  5.000 €
 • 6 foto
  Kafsh
  Kafshe shtepiake

  Kafsh

  Shiten 7 lop 1 bik 1 musherr edhe ni viq mashkull 1 mujsh

  Kamenicë 23 gusht 23:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Bileta / Udhetime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Kamenicë 22 gusht 20:04
  5.000 €
 • 3 foto
  Pupa të bukura femra Maltese për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Pupa të bukura femra Maltese për Shitje

  Regjistruar 3 gjenerata Kennel. Janë krimbur kanë pasur kontroll shëndetësor dhe vaksinimin e parë d

  Kamenicë 21 gusht 10:48
  130 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Libra / Revista

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Kamenicë 20 gusht 16:54
  6.954 €
 • 10 foto
  Trek Fuel Ex 8 29\"
  Paisje per sport

  Trek Fuel Ex 8 29\"

  Trek Fuel Ex8 29\"- Full Suspension Trail MTB Riding Type : Trail Frame Size: 20.5\" Wheel Size 29

  Kamenicë 20 gusht 16:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pupa të bukura femra Maltese për Shitje.
  Kafshe shtepiake

  Pupa të bukura femra Maltese për Shitje.

  Regjistruar 3 gjenerata Kennel. Janë krimbur kanë pasur kontroll shëndetësor dhe vaksinimin e parë d

  Kamenicë 20 gusht 11:25
  120 €
 • 3 foto
  Poodles mahnitëse kc reg
  Kafshe shtepiake

  Poodles mahnitëse kc reg

  Ne jemi të kënaqur që kemi në shitje 5 qenush të adhurueshëm Poodle Cross Puple. Mami është një Doxi

  Kamenicë 20 gusht 11:13
  200 €
 • 3 foto
  Kc Regjistruar Këlyshë Beagle
  Kafshe shtepiake

  Kc Regjistruar Këlyshë Beagle

  Kohët e fundit kemi pasur një pjellë me bebe të bukur. I pershtatshem per shfaqje te mundshme ose sh

  Kamenicë 19 gusht 12:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Puppies mrekullueshëm Kc Reg Artë Labrador.
  Kafshe shtepiake

  Puppies mrekullueshëm Kc Reg Artë Labrador.

  Ne kemi një pjellë prej 9 qenushësh 4 djem 5 vajza të gatshme për të parë. Gati për t’u larguar më

  Kamenicë 19 gusht 12:04
  150 €
 • 2 foto
  Ocolateokollatë dhe djalë i bardhë
  Kafshe shtepiake

  Ocolateokollatë dhe djalë i bardhë

  Djali i bukur chihuahua, ai është pallto i lëmuar me një lloj hunde të ëmbël. Ky djalë është i mahni

  Kamenicë 18 gusht 14:10
  150 €
 • 4 foto
  Adhurues Xx Shumë i vogël 0.8 Kg Kc Këngë Pomerane
  Kafshe shtepiake

  Adhurues Xx Shumë i vogël 0.8 Kg Kc Këngë Pomerane

  Super dhe shumë e lezetshme, vetëm 0.8 miniaturë kilo, djalë i bardhë pomeranez, 8 rresht gjaku kamp

  Kamenicë 18 gusht 13:50
  200 €
 • 3 foto
  K.c Reg Tan / Beagle e Bardhë & Tri Ngjyra
  Kafshe shtepiake

  K.c Reg Tan / Beagle e Bardhë & Tri Ngjyra

  Ne jemi Blegtorët e Siguruar të Klubit Kennel, të gjithë këlyshët tanë janë rritur në shtëpinë tonë

  Kamenicë 18 gusht 01:42
  170 €
 • 2 foto
  Dogs Bulldog Anglisht kc reg..
  Kafshe shtepiake

  Dogs Bulldog Anglisht kc reg..

  * 1 djali dhe 1 vajza e fundit u larguan duke kërkuar shtëpitë e tyre përgjithmonë ** Reducedmimet e

  Kamenicë 17 gusht 20:39
  180 €
 • 3 foto
  Këlyshët e Labradorit
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Labradorit

  Shadow (Oneinten) Zi ka prodhuar një super mbeturina të qenve Labrador të cilësisë. Sire është një v

  Kamenicë 17 gusht 19:51
  200 €
 • 3 foto
  3 Kolegë prej brezit të brezit Malajzian për Shitj
  Kafshe shtepiake

  3 Kolegë prej brezit të brezit Malajzian për Shitj

  6 javë tani gati për të lënë në 2 javë për një shtëpi të re të dashur. Unë kam 3 qenushë të bukur të

  Kamenicë 17 gusht 19:31
  150 €
 • 0 foto
  Kurs për instrumentin e Pianos (Kamenicë)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kurs për instrumentin e Pianos (Kamenicë)

  Ofrojmë kurs muzikor për instrumentin e Pianos për grupmoshat 7 - 14 vjeç, me planprogram dhe fondë

  Kamenicë 17 gusht 11:21
  Me Marrveshje