Kamenicë

Sport & Rekreacion në shitje në Kamenicë

 • 7 foto
  Paisje per fitnes
  Paisje per sport

  Paisje per fitnes

  Shiten paisjet e fitnesit

  Kamenicë Dje, 19:34
  3.200 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Terrier mosha 1 vjet i mir per gjueti

  Kamenicë 31 mars 22:48
  150 €
 • 4 foto
  Bickleta per femi
  Paisje per sport

  Bickleta per femi

  Shes dy biciklla per femi njera bicikel esht per dy persona e ardhur prej jashti ne gjendje te mir j

  Kamenicë 31 mars 12:19
  30 €
 • 0 foto
  Shes Zogje
  Kafshe shtepiake

  Shes Zogje

  Shes zogje me shumic dhe pakic te interesuarit mund te kontaktojn ne viber +38349760860 ,Gjendemi ne

  Kamenicë 29 mars 15:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Stevens 7X Lite Tour Rami XXL (MY 2019)
  Paisje per sport

  Stevens 7X Lite Tour Rami XXL (MY 2019)

  Shitet Bicikleta me keto specifika. Stevens 7X Tour Lite (Mode i vitit 2019) Madhesia dhe lloji i rr

  Kamenicë 29 mars 11:34
  599 €
 • 2 foto
  një Bari gjerman
  Kafshe shtepiake

  një Bari gjerman

  Qeni është i mirë. pastrohet nga parazitët. Mashkull 80, femër 50 Kontakti 045 571 865

  Kamenicë 23 mars 13:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  një Bari gjerman
  Kafshe shtepiake

  një Bari gjerman

  Qeni është i mirë. Pastrohet nga parazitët. Mashkull 80e, femër 50e kontakti 045 571 865

  Kamenicë 23 mars 13:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Puppies bukur Yorkshire në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukur Yorkshire në dispozicion.

  Puppies bukur Yorkshire në dispozicion. Këlyshat e Yorkshire Terrier për shitje miqësore dhe me gjal

  Kamenicë 22 mars 06:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kukulla të bukura Akita.
  Kafshe shtepiake

  Kukulla të bukura Akita.

  Kukulla të bukura Akita. Tani janë të disponueshëm çunat Akita të mrekullueshëm, Këtu kemi Amerikane

  Kamenicë 22 mars 06:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Zogje
  Kafshe shtepiake

  Shes Zogje

  Shes Zogje me shumic dhe pakic ,Komuna Kamenice,Dajkoc +38349760860

  Kamenicë 19 mars 17:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zagari
  Kafshe shtepiake

  Zagari

  shitet zagari i garantum per gjitha gjat qmimi 250 ero fiks mosha 5 vjet

  Kamenicë 16 mars 21:02
  250 €
 • 3 foto
  Biciklet bicikleta bicikell
  Paisje per sport

  Biciklet bicikleta bicikell

  Shitet bicikleta e firmes Zvicerane BIXS sportivo 01 Madhsia e rrotav 28\" Rami 48 m Bandash alum

  Kamenicë 12 mars 16:40
  380 €
 • 0 foto
  empréstimo confiável
  Paisje per sport

  empréstimo confiável

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Kamenicë 11 mars 00:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  akuarium komplet
  Kafshe shtepiake

  akuarium komplet

  Shitet aquariumI komplet me gjitha paisjet filteri -pumpa ajrit-bari -dekorimet-piktura permas-kapak

  Kamenicë 9 mars 21:30
  50 €
 • 0 foto
  Mask Skijimi
  Paisje per sport

  Mask Skijimi

  e re

  Kamenicë 6 mars 15:39
  6 €
 • 5 foto
  Scott 26\"
  Paisje per sport

  Scott 26\"

  Biciklete Scott ne gjendje shume te mire. Gomat i ka te vecanta orgjinal te jashmet 35 euro osht ble

  Kamenicë 5 mars 17:15
  240 €
 • 1 foto
  Shitet zagari
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagari

  Shitet zagari mosha 5 vjeq Leper dhelper i garantum Shitet zagarica leper dhelpen derr e garantume

  Kamenicë 5 mars 09:26
  250 €
 • 2 foto
  Zagart
  Kafshe shtepiake

  Zagart

  Shiten zagart Mashkell femen njekin leper dhelpen derr.Zagart jipen me prov per ma shum nr tel: 045

  Kamenicë 3 mars 20:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen per oborr i shtir
  Kafshe shtepiake

  Qen per oborr i shtir

  shes qenin esht i mir shum per oborr qeni esht iri 1 vjet ika bej ndrrim edhe me diqka qe me konveno

  Kamenicë 3 mars 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtroja per patike
  Paisje per sport

  Shtroja per patike

  e re

  Kamenicë 3 mars 16:52
  8 €
 • 3 foto
  Veze t’pulave Amrok
  Kafshe shtepiake

  Veze t’pulave Amrok

  Shkten veze pulav amrok 50cent veza pulat jan si me foto

  Kamenicë 2 mars 17:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kallapa peshkimi
  Paisje per sport

  kallapa peshkimi

  shiten kallapa peshkimi prej 20-60 gr per ma shum informata kontaktoni ne nr +383-45-597-417

  Kamenicë 2 mars 01:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akuarium komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet

  Shitet akuariumi komplet me gjitha paisjet -filter , pumpa ajrit, drita , piktura,gjami permi, deko

  Kamenicë 1 mars 19:29
  80 €
 • 10 foto
  Trek Fuel Ex 8 29\"
  Paisje per sport

  Trek Fuel Ex 8 29\"

  Trek Fuel Ex8 29\"- Full Suspension Trail MTB Riding Type : Trail Frame Size: 20.5\" Wheel Size 29

  Kamenicë 2 shkurt 19:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu janë disa qenushë të bukur francezë bulldog,
  Kafshe shtepiake

  Këtu janë disa qenushë të bukur francezë bulldog,

  Këtu janë disa qenushë të bukur francezë bulldog, që janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vetja

  Kamenicë 30 janar 14:58
  300 €
 • 1 foto
  Oferte falas,
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Kamenicë 28 nëntor 07:44
  5.000 €
 • 3 foto
  Chow Chow e bukur Keni nevojë për një shtëpi të re
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow e bukur Keni nevojë për një shtëpi të re

  Chow Chow e bukur Keni nevojë për një shtëpi të re këlyshët do të vijnë me një qese me qenush me gj

  Kamenicë 30 tetor 09:46
  180 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Koleksione

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Kamenicë 19 tetor 14:49
  30.000 €
 • 0 foto
   Deutscher Schäferhund-vucjak
  Kafshe shtepiake

  Deutscher Schäferhund-vucjak

  per shum kontakt ne 045 571 865

  Kamenicë 15 tetor 19:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vucjak
  Kafshe shtepiake

  vucjak

  qeni është shumë i mirë. qeni ishte vaksinuar dhe pastrohej rregullisht nga parazitët. qeni ka edhe

  Kamenicë 14 tetor 19:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Deutscher Schäferhund- vucjak
  Kafshe shtepiake

  Deutscher Schäferhund- vucjak

  per shum kontakt ne 045 571 865

  Kamenicë 14 tetor 19:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS.
  Bileta / Udhetime

  OFERTE FALAS.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Kamenicë 11 tetor 07:17
  30.000 €
 • 6 foto
  Shiten 100 krere dele
  Kafshe shtepiake

  Shiten 100 krere dele

  Shes 100 krere dele per me shume informata telefononi ne : 045276395 Viber + Whatsapp Cmimi sipas

  Kamenicë 9 tetor 23:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gussa
  Kafshe shtepiake

  Gussa

  shitet Gusa e vjetit Me 5 Gusa te ketij Viti Jan të Reja Shum te Mira

  Kamenicë 6 tetor 17:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Bileta / Udhetime

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Kamenicë 5 tetor 14:34
  50.000 €
 • 3 foto
  Qen malteser
  Kafshe shtepiake

  Qen malteser

  Shitet qeni rac malteser shum i degjushem dhe i menqur, eshte 1 vjet e gjys, gjinia mashkull, me te

  Kamenicë 3 tetor 16:24
  160 €
 • 1 foto
  Biqiklet 28 zoll
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 zoll

  shes biqikleten 28 zoll e posa ardhur nga zvicrra

  Kamenicë 20 shtator 10:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  california 28 zoll
  Paisje per sport

  california 28 zoll

  shes biqiketen 28 zoll california e po sa ardhur nga zvicrra

  Kamenicë 20 shtator 10:23
  160 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Kamenicë 17 shtator 11:26
  9.695 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Koleksione

  OFERTE FALAS

  OFERTA E KREDITIT PA PROTOCOL DHE FAST P FORR T GJITHA. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për

  Kamenicë 16 shtator 19:56
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Libra / Revista

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje. ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Kamenicë 14 shtator 18:56
  30.000 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Paisje per sport

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Kamenicë 13 shtator 12:33
  6.352 €
 • 4 foto
  Puošni miniatiūrinė sidabro spalvos Pomeranijos me
  Kafshe shtepiake

  Puošni miniatiūrinė sidabro spalvos Pomeranijos me

  PuoÅ¡ni miniatiÅ«rinė sidabro spalvos Pomeranijos mergaitė  PuoÅ¡ni miniatiÅ«rinė Pamario mergai

  Kamenicë 11 shtator 16:41
  300 €
 • 0 foto
  Tastierë Portabile Yamaha EZ-220 61
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tastierë Portabile Yamaha EZ-220 61

  Yamaha EZ-220 është origjinal i ri i mbyllur në kutinë e tij të fabrikës, vjen me pajisje të plota d

  Kamenicë 7 shtator 09:49
  250 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Koleksione

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Përshëndetje Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projek

  Kamenicë 2 shtator 17:41
  5.000 €
 • 0 foto
  Kurs për instrumentin e pianos (Kamenicë)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kurs për instrumentin e pianos (Kamenicë)

  Ofrojmë kurs muzikor për instrumentin e Pianos për grupmoshat 7 - 14 vjeç, me planprogram dhe fonde

  Kamenicë 31 gusht 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs për instrumentin e Pianos ( Kamenicë )
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kurs për instrumentin e Pianos ( Kamenicë )

  Ofrojmë kurs muzikor për instrumentin e Pianos për grupmoshat 7 - 14 vjeç, me planprogram dhe fonde

  Kamenicë 29 gusht 20:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten zoj
  Kafshe shtepiake

  Shiten zoj

  Shiten zojt 3mujsh jon piklana te eger shiten komplet ose sipas marrveshjes per mashum viber +383456

  Kamenicë 28 gusht 18:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pa3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pa3x

  Shitet sinti në gjendje të rregullt është mjaftë i ruajtshëm posedon ritma të mirë dhe posedon kufer

  Kamenicë 28 gusht 16:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sint Pa3XPRO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint Pa3XPRO

  Shitet sinti në gjendje të rregullt është mjaftë i ruajtshëm posedon ritma të mirë dhe posedon kufer

  Kamenicë 28 gusht 16:04
  Me Marrveshje