Klinë

Sport & Rekreacion në shitje në Klinë

 • 2 foto
  Rraki fabi +38344194772
  Paisje per sport

  Rraki fabi +38344194772

  Rraki fabi +38344194772

  Klinë Sot, 13:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet fliperin fabi shum I mir
  Paisje per sport

  Shitet fliperin fabi shum I mir

  Shitet fliperin fabi

  Klinë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bilardo dhe rrakataqa dhe servisin e tyre vajbe
  Paisje per sport

  Bilardo dhe rrakataqa dhe servisin e tyre vajbe

  bilardo dhe rrakataqa vajber 044194772

  Klinë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VELLË LUXOSE ME QERA
  Veshje / Kepuce / Ore

  VELLË LUXOSE ME QERA

  Vellë me qera, per info kontaktoni ne Viber ne: +41 78 667 61 92

  Klinë 15 shkurt 09:22
  300 €
 • 6 foto
  Plluma te bardh
  Kafshe shtepiake

  Plluma te bardh

  Shiten pellumbat per dasma per ma shum viber +38349250912 qmimi 50 euro 2 copa

  Klinë 22 janar 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten bilardot 6copa
  Paisje per sport

  Shiten bilardot 6copa

  Shiten 6bilardo dhe 3 flipera

  Klinë 17 janar 23:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejm ndrrimin e bezav bilardo vajber 044194772
  Paisje per sport

  Bejm ndrrimin e bezav bilardo vajber 044194772

  bejm ndrrimin e bezav te bilardov

  Klinë 15 janar 01:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav fabi
  Paisje per sport

  Bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav fabi

  bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav

  Klinë 15 janar 01:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop per kurban
  Kafshe shtepiake

  Lop per kurban

  Shes lopen per kurban asht e re dy her asht shtu e majtne per qefi lopa pa asni behane i plotson kus

  Klinë 9 dhjetor 17:47
  1.100 €
 • 2 foto
  shitet bilardi nu/7 punon 0.20 cet krym trasportin
  Paisje per sport

  shitet bilardi nu/7 punon 0.20 cet krym trasportin

  Bilardo zhtnjerka i punon me 0.20 cet bilardi i ka dy shtega topat kople trekashn trasportin dhe

  Klinë 8 dhjetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rraki fabi +38344194772
  Paisje per sport

  Rraki fabi +38344194772

  fliperi me 0.10 cet

  Klinë 24 nëntor 21:25
  320 €
 • 2 foto
  shiten bilardot nu\ 9 fliperat vajber +37744194772
  Paisje per sport

  shiten bilardot nu\ 9 fliperat vajber +37744194772

  Shiten dy bilarda nu \9 dhe flipera fabi dhe pingpongi

  Klinë 7 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Veshje / Kepuce / Ore

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.00

  Klinë 7 nëntor 06:49
  100 €
 • 3 foto
  kc këlyshë kaltër katalonas të disponueshëm për birësim
  Kafshe shtepiake

  kc këlyshë kaltër katalonas të disponueshëm për birësim

  Kemi 1 djalë dhe 1 vajzë këlyshë maltë nga 4 vajza dhe 3 djem pjellë. Ata u kujdesën më të mirë të m

  Klinë 3 nëntor 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse 5 qenush Beagle 1 djalë 2 vajza mbetën n

  Klinë 30 tetor 09:45
  170 €
 • 3 foto
  Klysh Belgian malinois me Pedigre
  Kafshe shtepiake

  Klysh Belgian malinois me Pedigre

  Shiten Klysh te races se paster Belgian Malionis BELG. Klysht shiten me porosi,jane te lindur me dat

  Klinë 18 tetor 20:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\"
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\"

  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\" jan ne foto edhe prinderit e kelyshve 5 copa jan mashkuj per ma

  Klinë 11 tetor 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten kelysht ruda
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda

  Shiten kelysht ruda 4 copa jan 1 muajsh ndrrime nuk baj per ma shum na kontaktoni ne viber +38349250

  Klinë 11 tetor 17:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten kelysht ruda rudana
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda rudana

  Shiten kelysht ruda 4 meshkuj jan ne foto prinderit e kelyshve per ma shum +38349250912

  Klinë 11 tetor 14:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten kelysht e sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht e sharrit

  Shiten kelysht e sharrit per ma shum kontakt ne viber +38349250912

  Klinë 7 tetor 18:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prodaju se psi i štenad yorkshire terijera
  Kafshe shtepiake

  Prodaju se psi i štenad yorkshire terijera

  Prodaju se psi i štenad yorkshire terijera 2 djevojke i 1 dječak legla od 5 svih koji rade odlično.

  Klinë 3 tetor 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E bukur   Qeni maltez
  Kafshe shtepiake

  E bukur   Qeni maltez

  Ata janë të shëndetshëm, të dashur, lojtar me temperament të shkëlqyeshëm dhe shoqërohen shumë mirë

  Klinë 26 shtator 16:45
  200 €
 • 2 foto
  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi t
  Kafshe shtepiake

  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi t

  Ka nevojë për bukuroshe për mashtrime për shtëpi të reja Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një

  Klinë 26 shtator 13:17
  180 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Klinë 23 shtator 13:29
  20.000.000 €
 • 2 foto
  pekingese
  Kafshe shtepiake

  pekingese

  Shes qenin e races pekingese pekinez mosha 5 muajsh qeni shitet me kolibe me qafore dhe gjerat tje

  Klinë 23 shtator 13:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Husky
  Kafshe shtepiake

  Husky

  Shitet Husy 8 Muajsh Shum I Dashur Per pronarin krejt ne rregull shendetin e ka te mire I madh osht

  Klinë 22 shtator 08:35
  120 €
 • 0 foto
  Gorgeous Kc Smoothcoat
  Kafshe shtepiake

  Gorgeous Kc Smoothcoat

  KC registrovana vakcinisana zapanjujuća krema devojka, prelepa kratka njuška tačna tipa, ugriz

  Klinë 21 shtator 06:13
  1 €
 • 2 foto
  Pupa bukuroshe te Boston Terrier
  Kafshe shtepiake

  Pupa bukuroshe te Boston Terrier

  Pupa bukuroshe te Boston Terrier Ne jemi mbarështues të vegjël të hobi të Terrierit të Bostonit Dhe

  Klinë 19 shtator 13:20
  150 €
 • 4 foto
  Dj shitet nderrohet.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj shitet nderrohet.

  Shitet teknika e gatshme per pun me te gjitha paisjet me Mikset me Laptop dhe 4satelita 2basbina 2sl

  Klinë 18 shtator 09:29
  2.600 €
 • 2 foto
  Traktor Normag 13k
  Bileta / Udhetime

  Traktor Normag 13k

  Ford Fiesta 1.25 Duratec (Benzin) Facelift 60 kW 82 PS.5 shpejtesi,Viti 2013 vetura i ka 162.000 km

  Klinë 18 shtator 00:46
  10.000 €
 • 8 foto
  Shiten kelysht ruda
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda

  Shiten kelysht ruda rudana 4 mashkuj jan jan ne foto edhe prinderit e kelyshve per ma shum viber +38

  Klinë 17 shtator 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kafshe shtepiake

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Klinë 16 shtator 11:43
  92.556 €
 • 0 foto
  Shes/Nderroj tekniken e gatshme per pun.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes/Nderroj tekniken e gatshme per pun.

  Shitet teknika e gatshme per pun me te gjitha paisjet me Mikset me Laptop dhe 4satelita 2basbina 2sl

  Klinë 15 shtator 20:24
  2.600 €
 • 0 foto
  Shiten Electro Voice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten Electro Voice

  Boxat jan ne gjendje te rregullt kush deshiron mundet edhe mej hap me i shiqu brenda gjithqka kan or

  Klinë 13 shtator 22:11
  750 €
 • 0 foto
  Oferta/Whatsapp: 0022997351844
  Koleksione

  Oferta/Whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Klinë 13 shtator 14:25
  255 €
 • 6 foto
  Shiten dhit me edha shum te mira
  Kafshe shtepiake

  Shiten dhit me edha shum te mira

  Shiten dhit shumm te mira per tamel edha shumm te mir edhat hala pinn tamel per ma shumm na shkru

  Klinë 3 shtator 19:10
  70 €
 • 6 foto
  SHESS dhit dhe edhaa copaa 70 euro
  Kafshe shtepiake

  SHESS dhit dhe edhaa copaa 70 euro

  Shes dhitt te mira per tamel dhe edha shum te mir jan 12 copa me edha copa 70euro per konktatke na

  Klinë 3 shtator 18:57
  70 €
 • 2 foto
  Pushk gjahu
  Paisje per sport

  Pushk gjahu

  Shes pushken per gjueti llovaqk bukuric turkobelge ne gjwndje te shkelqyer Asht e lajmrune mun e bl

  Klinë 1 shtator 23:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Prim nga druri Gjerman
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Prim nga druri Gjerman

  Primi asht maru në Gjermani nga një mjeshter i madh SH.R, nga nje lloj druri qe rritet ne Gjermani,

  Klinë 1 shtator 09:04
  250 €
 • 2 foto
  Atlete futbolli
  Paisje per sport

  Atlete futbolli

  Janë të ruajtura pa asnjë shenjë dhe arsyeja e shitjes është se nuk më bien më. Janë numër 40.

  Klinë 31 gusht 21:43
  40 €
 • 2 foto
  Atete futbolli
  Paisje per sport

  Atete futbolli

  Te ruajtura shum arsyeja e shtijes esht qe nuk me bien me

  Klinë 31 gusht 20:34
  40 €
 • 5 foto
  Pajton-Karrocē mbi 100 vjeçare
  Koleksione

  Pajton-Karrocē mbi 100 vjeçare

  Pajton-Karroca eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume e rrallë...! Ben ndrrim me VW...!

  Klinë 31 gusht 14:13
  3.000 €
 • 3 foto
  Shiten kelysht ruda
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda

  Shiten kelysht ruda 4 copa 1 muajsh jan ndrrime nuk baj per ma shum viber +38349250912

  Klinë 31 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  rrakitaqat fabi flipera gjiboksa
  Paisje per sport

  rrakitaqat fabi flipera gjiboksa

  shiten fliperat fabi punojn me 0.10 cet i kan federat e mir dhe nuk kan lluft ne dorza bejm edhe tra

  Klinë 31 gusht 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nike Superfly 5
  Paisje per sport

  Nike Superfly 5

  Janë të ruajtura dhe arsyeja e shitjes është se nuk më bien më, janë pak të përdorura dhe nuk kanë s

  Klinë 30 gusht 19:11
  70 €
 • 0 foto
  Shitet Zgjerimi Dynacord Cobra 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Zgjerimi Dynacord Cobra 2

  Shitet zgjerimi Dynacord Cobra 2 Zgjerimi esht ne gjendje te rregullt i gatshem per qdo lloj pro

  Klinë 28 gusht 18:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Shitet systemi dynacord cobra 2

  Klinë 28 gusht 01:17
  6.000 €
 • 4 foto
  Bub falas
  Kafshe shtepiake

  Bub falas

  Shitet bubi shum i mir edhe i mir per oborr per ata qe jon te interesum edhe qe e majn mir bubi ika

  Klinë 27 gusht 19:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Koleksione

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Klinë 27 gusht 14:45
  5.556 €
 • 0 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Shiten klysht jepen me garancion

  Klinë 25 gusht 19:32
  Me Marrveshje