Kosovë

Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  korg tr super aksionnnnn
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg tr super aksionnnnn

  shes sintin korg tr shum i rujtum si i ri per ma teper foto viber 37744970945

  Pejë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shure sm 58 wireless ut4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shure sm 58 wireless ut4

  shes mikrofonin shure wireless ut4 eshte kogja potent dhe do ju plotsoj qdo kerkes te perfomanses ku

  Pejë Sot, 10:59
  250 €
 • 0 foto
  sub ev gladiator g118
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub ev gladiator g118

  shes dy bas bina ev gladiator g118 shuum te mira per ma teper foto vib 38344528304

  Gjakovë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer behringer 1800x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer behringer 1800x

  shes dy bas bina behringer euro power 1800x shuuum te mira dhe te ruajtura per ma teper foti viber 3

  Pejë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord sl 2400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord sl 2400

  shes amplifikatorin e ri dynacord sl 2400 2400w perfekt send per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ev zx4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx4

  shes dy boxe ev zx4 extraaaa

  Pejë Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord pm 1600-2 2x700w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1600-2 2x700w

  shes mixeten dynacord pm 1600-2 2x700w mixeta eshte ne extra gjendje qm 1250e per ma teper foto vib

  Pejë Sot, 10:57
  1.250 €
 • 1 foto
  horne -driver rcf art 725
  Instrumente muzikore dhe paisje

  horne -driver rcf art 725

  shes horne driver apo zile per rcf art 725 origjinale made in italy

  Pejë Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sub woofer fbt maxx 9s  2x900w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer fbt maxx 9s 2x900w

  shes dy sub woofera fbt maxx9s 2x900w super gjendje per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ev zx5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx5

  shes dy ev zx 5 njeri nga prodhimet me te mire te tere brendit te electro voice 2x600w

  Pejë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes orat te dores edhe te xhepit Omikron.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes orat te dores edhe te xhepit Omikron.

  Shes orat e dores dhe te xhepit Omikron ne gjendje shum te mire.

  Gjilan Sot, 10:55
  265 €
 • 1 foto
  Omega
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega

  Shes oren e dores omega me bateri ne gjendje te rregullt.

  Gjilan Sot, 10:55
  125 €
 • 3 foto
  Shes oren e dores Tissot.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes oren e dores Tissot.

  Shes oren Tissot orgjinale me garancion.

  Gjilan Sot, 10:54
  265 €
 • 0 foto
  tega pesha per fitnes
  Paisje per sport

  tega pesha per fitnes

  Shes peshat per tega fitnesit 5 killsh 10. 20 .25.jon profesjonale me gom tpshtjellta qmimi 1.50 per

  Prishtinë Sot, 10:51
  2 €
 • 3 foto
  Shiten kelysht ruda
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda

  Shiten kelysht ruda 4 copa jan 1 muajsh ndrrime nuk baj per ma shum na kontaktoni ne viber +38349250

  Klinë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\"
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\"

  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\" jan ne foto edhe prinderit e kelyshve 5 copa jan mashkuj per ma

  Klinë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten kelysht e sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht e sharrit

  Shiten kelysht e sharrit per ma shum kontakt ne viber +38349250912

  Klinë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shes klysh sharri rac e paster sharr i kan 1 muj e 14 dit

  Istog Sot, 10:48
  300 €
 • 4 foto
  Dron AEE
  Paisje per sport

  Dron AEE

  DRON - Aee Toruk AP 10 Cmim ekskluziv, nga 899€ -56% ne 396€ Karakteristikat: -Auto return to home

  Prishtinë Sot, 10:46
  396 €
 • 2 foto
  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit
  Paisje per sport

  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit

  Shterngues per gjunj nga Zvicra Shternguesi eshte per fiksimin e gjurit kur lendohen eligamentet e g

  Gjilan Sot, 10:41
  25 €
 • 1 foto
  Shitet zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet zerim

  Shitet zerimi seti siq shifet ne foto ne gjendje shum tmir dhe shum i rujtun. 2 satelita 12. 2 bas

  Gllogoc Sot, 10:39
  750 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi PET SHOP komplet
  Kafshe shtepiake

  Shitet biznesi PET SHOP komplet

  Shitet biznesi pet shop komplet me inventar me papagaj me peshqi

  Mitrovicë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mi Band 2
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Mi Band 2

  Xiaomi Mi Band 2, ne gjendje te rregullt, mates i aktiviteteve, lidhet me telefon permes bluetooth,

  Prishtinë Sot, 10:39
  25 €
 • 3 foto
  Qen Belgian malinois
  Kafshe shtepiake

  Qen Belgian malinois

  Shitet belg malinois gjinia mashkull, 5muajsh per ma shum info:045800340

  Prishtinë Sot, 10:39
  350 €
 • 8 foto
  Akuariume fabrikisht komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuariume fabrikisht komplet

  Shiten akuariumet me madhesi te ndryshme komplet me te gjitha paisjet komplet me peshqi dhe pa peshq

  Mitrovicë Sot, 10:39
  10 €
 • 1 foto
  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW

  0.00 EURO TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE PER 24 H SMART WATCH BLACK e zez

  Ferizaj Sot, 10:39
  18 €
 • 1 foto
  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis

  TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË

  Ferizaj Sot, 10:39
  18 €
 • 3 foto
  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW

  SMART WATCH WHITE-BATDHË EDITION -NGJYRË E BARDHË per iphone. samsung ETJ..SIM CARD , KAMERA - E RE

  Ferizaj Sot, 10:39
  18 €
 • 5 foto
  Aleksander i vogel
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i vogel

  shitet papagaji aleksander i vogel i ushqyer me dore

  Mitrovicë Sot, 10:38
  130 €
 • 5 foto
  Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i madh

  Aleksander i madh i bute per shitje i bukur i shendosh dhe intelegjente 3 mujsh +38349272015

  Mitrovicë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagaj qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj qifte

  Shiten Papagaj qifte te bukur komplet me kafaz dhe ushqim

  Mitrovicë Sot, 10:38
  25 €
 • 1 foto
  Papagall Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Papagall Aleksander i madh

  shitet papagalli raca Aleksander i madh i ushqyr me dore i bukur dhe i shendosh mosa 2.5 mujsh i gaq

  Mitrovicë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rozella papagall
  Kafshe shtepiake

  Rozella papagall

  Shiten 2 rozella papagaj te bukur dhe te shendoshe qmimi per cope eshte 40€

  Mitrovicë Sot, 10:37
  40 €
 • 2 foto
  Monedha te vjetra per kolekcion
  Koleksione

  Monedha te vjetra per kolekcion

  Shiten Monedha te vjetra per kolekcion te ndryshme shiten me album dhe pa album

  Mitrovicë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

  Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qellu

  Mitrovicë Sot, 10:37
  25 €
 • 5 foto
  Kanarina mashkuj kengetar
  Kafshe shtepiake

  Kanarina mashkuj kengetar

  Shiten 7 kanarina mashkuj kengetar shiten komplet dhe me cop qmimi per komplet eshte175€ 25€ cop Qmi

  Mitrovicë Sot, 10:36
  25 €
 • 6 foto
  Aleksander i bute
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i bute

  shitet papagalli Aleksander i vogel 2 mujsh i ushqyer me dore i bute dhe intelegjente ka mbetur edhe

  Mitrovicë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Papagaj Fishera qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj Fishera qifte

  Qifte papagaja fisher familje e love birdsave jan teper te bukur dhe intelegjente kan pas 2 her nga

  Mitrovicë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega
  Paisje per sport

  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega

  shesim paisje te reja te Firmav te njohura per me sgum kontakt +38349740102 dhe 044213842 biljardo

  Mitrovicë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Malinios
  Kafshe shtepiake

  Malinios

  shes klyshin malinois belg ngjyr tigras 1muj e 3jav mashkull i vacionuar

  Prishtinë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes bicikleten
  Paisje per sport

  Shes bicikleten

  Shes bicikleten ne gjendje te rregullt . Per me shum info: 044/434-676 I audi.bmw.citroen.

  Prishtinë Sot, 10:27
  89 €
 • 1 foto
  Forsining
  Veshje / Kepuce / Ore

  Forsining

  Punon me kurdisje.

  Mitrovicë Sot, 10:23
  80 €
 • 1 foto
  Nivada automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Nivada automatik

  Shitet ora Nivada Automatik made swiss. Gjendje te rregullte.

  Mitrovicë Sot, 10:23
  90 €
 • 0 foto
  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit
  Paisje per sport

  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit

  Kodi 0379 Shiten komplet pajisjet e Fitnesit. Per informata më të hollsishme kontaktoni në numrin 3

  Prishtinë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet labrador
  Kafshe shtepiake

  Shitet labrador

  Shes klysh labrador mosha 5.5 mujsh. Mundesi ndrrimi me qka mos. Viber +38344936340

  Prishtinë Sot, 10:19
  60 €
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 10:13
  1 €
 • 6 foto
  Native Instruments Traktor Kontrol X1 & Audio2 MK2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Native Instruments Traktor Kontrol X1 & Audio2 MK2

  DJ Audio Interfaces Traktor Audio 2 cmimi 100€ Kontrol X1 Performance DJ Controller cmimi 100€ ko

  Prishtinë Sot, 10:13
  180 €
 • 9 foto
  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro

  Reloop Terminal Mix 2 ne gjendje te mir dhe e rujtne funksionon me Serato Dj Lite, Serato Intro, Tr

  Prishtinë Sot, 10:13
  190 €
 • 7 foto
  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers

  1. Gitar Klasike elektronik 2. Amplifier per Gitar 3. Mikrofon Shure Brothers per cmime dhe info tj

  Podujevë Sot, 10:12
  100 €