Kosovë

Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë

 • 11 foto
  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija

  shes paisje sportive te ardhura nga gjermonija ka bicikleta per info mate hollsishme kontaktoni n

  Vushtrri Sot, 22:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija

  shes bicikleta te ardhura nga gjermanija per informata mate hollsishme kontaktoni ne numrat e telefo

  Vushtrri Sot, 22:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Paisje sportive te ardhura nga gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga gjermanija

  shes paisje sportive ka shirira vrapus me rrym dhe pa rrym te ardhura nga gjermanija per informata

  Vushtrri Sot, 22:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte Panaire Muzik Party Kanagjeqe si dhe

  Obiliq Sot, 22:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Sot, 22:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Sot, 22:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Muzik Syneti Koncerte Panaire Party kanagjegje si dhe

  Mitrovicë Sot, 22:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka
  Kafshe shtepiake

  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka

  Shiten komplet ose edhe ndamas per arsye personale familjare Shitet Bullica e re + kishki i vet feme

  Gjilan Sot, 22:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 2 gjela brahama origjinal + pula
  Kafshe shtepiake

  Shes 2 gjela brahama origjinal + pula

  Shes 2 gjela braham gjelat jan te sivjetit dhe jan shum shum tmir. Njani eka qmimin 50 euro Njani e

  Lipjan Sot, 22:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA

  Shes pula brahama jan shum shum tmira siq po shihen eshe nfoto. Qmimi 25 euro copa

  Lipjan Sot, 22:45
  25 €
 • 5 foto
  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA

  Shes pula te fshatit jan afer 60 copa jan shum tmira ka raca te llojllojshme ka piklajka me tuf ka a

  Lipjan Sot, 22:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklete Born To Run II
  Paisje per sport

  Biciklete Born To Run II

  Shitet bicikleta e markes Born To Run II. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Pris

  Prishtinë Sot, 22:36
  300 €
 • 3 foto
  BIÇIKLETA ROVER 304 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
  Paisje per sport

  BIÇIKLETA ROVER 304 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  Shitet bicikleta ROVER 304 UNIVEGA e sapo ardhur nga Gjermania. Biçikleta eshte prej modeleve te rej

  Prishtinë Sot, 22:34
  230 €
 • 4 foto
  BIÇIKLETA BULLS 26" E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
  Paisje per sport

  BIÇIKLETA BULLS 26" E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  Shitet bicikleta BULLS e sapo ardhur nga Gjermania. Biçikleta eshte prej modeleve te reja, gomat nr.

  Prishtinë Sot, 22:33
  290 €
 • 0 foto
  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume

  Shitet kudra pastor belg melinos është bara Kudra i ban rreth 10 klysh.

  Gjakovë Sot, 22:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Sot, 22:28
  1.500 €
 • 2 foto
  Ora Swarovski për meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Swarovski për meshkuj

  Shitet ora e re Swarovski Octea Abbysal Black e blerë në Ch me qmim 1299 fr. Pak e përdorur pothuajs

  Prishtinë Sot, 22:21
  450 €
 • 0 foto
  Bub
  Kafshe shtepiake

  Bub

  Shes bub rac e paster gjinia femen mosha 1 muj per ma shum informata thirrini ne numrin e telefonit

  Prishtinë Sot, 22:16
  35 €
 • 0 foto
  LIBRAT E TEKNIKES
  Libra / Revista

  LIBRAT E TEKNIKES

  JANE TE PERDORURA PER SHKOLLEN E MESME TE TEKNIKES

  Gjakovë Sot, 22:04
  20 €
 • 3 foto
  Shiten te ardhura nga zvicra
  Paisje per sport

  Shiten te ardhura nga zvicra

  Per te interesuarit mundeni ne viber te me lajmroheni prej ores 8:00 deri ne ora 22:00

  Ferizaj Sot, 21:58
  1 €
 • 4 foto
  Shiten Rollerat te sjellura mga Zvicera 10€
  Paisje per sport

  Shiten Rollerat te sjellura mga Zvicera 10€

  Shiten Rollerat te sjellura mga Zvicera 10€. Nr.36-38

  Prishtinë Sot, 21:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta per vetem 45€
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta per vetem 45€

  Shitet Bicikleta per vetem 45€

  Prishtinë Sot, 21:53
  45 €
 • 8 foto
  Seiko automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Seiko automatik

  Origjinal. Ora eshte e bleme ne USA. Madhesia e ores eshte 42mm

  Mitrovicë Sot, 21:49
  150 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Terrier mosha 1 vjet i mir per gjueti

  Kamenicë Sot, 21:48
  150 €
 • 4 foto
  HS 9 STANDARD 9×19
  Paisje per sport

  HS 9 STANDARD 9×19

  SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD KALIBRI 9MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR

  Prishtinë Sot, 21:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Sot, 21:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Bicikletat
  Paisje per sport

  Shiten Bicikletat

  Shiten Bicikletat ne gjendje te rregullt.

  Ferizaj Sot, 21:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Prizren Sot, 21:26
  90 €
 • 2 foto
  Shes ulse me ajer
  Paisje per sport

  Shes ulse me ajer

  Ulse te mbushura me ajer!

  Vushtrri Sot, 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  THAS TE BOKSIT
  Paisje per sport

  THAS TE BOKSIT

  Thas te boksit.

  Vushtrri Sot, 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes thas te boksit
  Paisje per sport

  Shes thas te boksit

  Shes thas te boksit te lekures.

  Vushtrri Sot, 21:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  KLYSH PASTOR GJERMAN
  Kafshe shtepiake

  KLYSH PASTOR GJERMAN

  Filluam shitjen e klyshve PASTOR GJERMAN KLYSHT JAN TE VAKSINUAR ! qmimi per meshkuj =250 per femra

  Skënderaj Sot, 21:14
  250 €
 • 1 foto
  Shes shorce per boks - kick boks
  Paisje per sport

  Shes shorce per boks - kick boks

  !!!

  Vushtrri Sot, 21:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rraki fabi +38344194772
  Paisje per sport

  Rraki fabi +38344194772

  Rraki fabi +38344194772

  Klinë Sot, 21:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 21:09
  1 €
 • 11 foto
  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 21:08
  1 €
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 21:06
  1 €
 • 5 foto
  Shiten bilardot 6copa
  Paisje per sport

  Shiten bilardot 6copa

  Shiten 6bilardo dhe 3 flipera

  Klinë Sot, 21:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Malinos belg
  Kafshe shtepiake

  Malinos belg

  Na prodaju zenski stenci malinoa 40 dana stari vakcinisani i ocisceni od glista ...sve informacije

  Prishtinë Sot, 20:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL

  SHES KULETEN E LEKURES PER MESHKUJ ORIGJINAL GREENBURRY MADE IN UK KULET E RE GREENBURRY SHUME KUA

  Prishtinë Sot, 20:43
  35 €
 • 5 foto
  SINXHIR DORE POLICE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SINXHIR DORE POLICE

  SHES SINXHIRIN E DORES ORIGJINAL POLICE MADE IN ITALY SINXHIR DORE POLICE I RI ME KESE NE KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 20:42
  33 €
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Sot, 20:39
  30 €
 • 2 foto
  shitet ora adidas chrono
  Veshje / Kepuce / Ore

  shitet ora adidas chrono

  shitet nderohet ora Adidas chrono digjitale 44598708 orginale 100%

  Fushë Kosovë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ora Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Dore

  SHiten orat e dores 1 cope 9$ 2 cope 15$

  Vushtrri Sot, 20:31
  9 €
 • 5 foto
  Specialized Enduro
  Paisje per sport

  Specialized Enduro

  Specialized Enduro Detajet: - Amortizeri para Manitou 160mm - Amortizeri prapa Fox 180mm - Frenimin

  Prishtinë Sot, 20:25
  550 €
 • 0 foto
  Shiten pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Shiten pastor belg

  Belg

  Prishtinë Sot, 20:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bilardo me keglla
  Paisje per sport

  Bilardo me keglla

  Bilardo me keglla qmimi 200 i diskutushem, vjen tabela per numrim, ni shteg edhe nji komplet topa pe

  Ferizaj Sot, 20:24
  199 €
 • 5 foto
  KIMIK ORIGJINAL ☆MERCEDES-BENZ☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ORIGJINAL ☆MERCEDES-BENZ☆

  SHES KIMIKUN ME GURI MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN GERMANY KIMIK MERCEDES KOMPLET METAL NGJYRA E

  Prishtinë Sot, 20:23
  25 €
 • 5 foto
  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL BMW I BLERË NË GJERMANI I RI PA PERDOR ME KUTI KIMIK METALI BMW ME DRITË MA

  Prishtinë Sot, 20:22
  19 €
 • 5 foto
  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE

  SHES KULETEN PER MESHKUJ ORIGJINAL DKNY (DONA KARAN NEW YORK) E BLER NË GJERMANI KULET E LËKURES NG

  Prishtinë Sot, 20:19
  30 €