Krujë

Sport & Rekreacion në shitje në Krujë

 • 10 foto
  Okazion Palester e kompletuar
  Paisje per sport

  Okazion Palester e kompletuar

  Shitet palester e kompletuar per arsye emigrimi .

  Krujë Sot, 10:03
  2.500 €
 • 3 foto
   rcf 18 inc
  Instrumente muzikore dhe paisje

  rcf 18 inc

  Rcf 18 inc 600 vat rms copa ne gjendje shum te mire te pa prek

  Krujë 24 tetor 06:17
  200 €
 • 9 foto
  shitet biciklete city
  Paisje per sport

  shitet biciklete city

  biciklete 28 city e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte frena shimano me gomine amortizator me rre

  Krujë 23 tetor 10:52
  250 €
 • 0 foto
  Alabai
  Kafshe shtepiake

  Alabai

  rrac e paster

  Krujë 21 tetor 14:12
  500 €
 • 3 foto
  Kerkoj lepur
  Kafshe shtepiake

  Kerkoj lepur

  Kerkoj kete lloj rrace lepuri. Kush e disponon te me kontaktoje ne numrin e telefonit ose ne whatsap

  Krujë 21 tetor 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ljubavni engleski buldog spreman za udomljavanje.
  Kafshe shtepiake

  ljubavni engleski buldog spreman za udomljavanje.

  ljubavni engleski buldog spreman za udomljavanje. Å tene engleskog buldoga u potrazi za svojim novim

  Krujë 20 tetor 14:57
  180 €
 • 3 foto
  Lijepi psići Beagle na prodaju.
  Kafshe shtepiake

  Lijepi psići Beagle na prodaju.

  Lijepi psići Beagle na prodaju. Registrirani su i spremni postati vaš pratilac. Svi su primili svo

  Krujë 20 tetor 14:27
  140 €
 • 4 foto
  4 bokse 12 inc dhe krosover
  Instrumente muzikore dhe paisje

  4 bokse 12 inc dhe krosover

  4 bokse 12 inc sterjot bc de12.8..artopolantet biensi..krosoverat lem..dhe nje krosover beringer.. 6

  Krujë 18 tetor 12:18
  500 €
 • 1 foto
  Okazion shitet Ddj Ergo ose ndrrohet me Ddj Rb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion shitet Ddj Ergo ose ndrrohet me Ddj Rb

  Eshte ne gjendje perfekte si i ri Ndrrim edhe m Ddj Rb

  Krujë 16 tetor 12:16
  250 Lek
 • 2 foto
  Okazion shitet ddj Ergo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion shitet ddj Ergo

  Shitet ddj Ergo me gjithe licencen e vet Cmim okazion 250 mij lek i diskutueshem Super gjendje

  Krujë 16 tetor 12:16
  250 Lek
 • 4 foto
  OKAZION FONI PIVI USA PERFEKT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION FONI PIVI USA PERFEKT

  SHITET FONI PIVI AMERIKANE 2 SATELIT 15 NGA 1000 WAT PIK 2 SUBA 18 NGA 1200WAT DHE PULTI 600 WAT ME

  Krujë 15 tetor 11:20
  900 €
 • 1 foto
  BOKSE JBL 15 ixh NGA 1000WAT COPA NE 8 OM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BOKSE JBL 15 ixh NGA 1000WAT COPA NE 8 OM

  Shiten 2 bokse 15 nga 1000wat capo jan 8 om te gatshem per cdo prov jan te perdor por ne gjendje te

  Krujë 15 tetor 11:16
  400 Lek
 • 8 foto
  elektrovojs aktiv 350 wat copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  elektrovojs aktiv 350 wat copa

  SHITEN DY BOKSE 8OM ELEKTROVOJS NGA 350 WAT COPA

  Krujë 15 tetor 11:16
  1 €
 • 2 foto
  Shiten enè te vjetra bakri
  Koleksione

  Shiten enè te vjetra bakri

  Enè te vjetra bakri 1 kazan .2 gjyma dhe 1 tepsi Me cimim shum te mir

  Krujë 10 tetor 20:58
  1 €
 • 8 foto
  këlyshë mastifik neopolitanë
  Kafshe shtepiake

  këlyshë mastifik neopolitanë

  këlyshë mastifik neopolitanë në dispozicion për shitje Dy këlyshë bukuroshe mastife neopolitane në

  Krujë 1 tetor 09:03
  1.600 €
 • 2 foto
  Qen shtepiak
  Kafshe shtepiake

  Qen shtepiak

  Esht nje qen i shkathte dhe inteligjent leh te njerezit qe nuk i njeh

  Krujë 10 shtator 00:19
  70 €
 • 4 foto
  Malinois belg i zi
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg i zi

  Malinois belg t zi super cilesi 55ditsh t vaksinuar garanci [email protected] rrac teper inteligjent me paraqitj

  Krujë 8 shtator 10:18
  250 €
 • 3 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  Pastor belg 40ditsh mashkull.shum i bukur rrac inteligjente per inf kontaktoni ne +355693989324ose

  Krujë 28 gusht 22:46
  170 €
 • 5 foto
  Malinois belg t zi
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg t zi

  Pastor belg malinois 41ditsh rrac e paster 100% super te mir garanci per to per inf kontaktoni ne +

  Krujë 28 gusht 13:22
  250 €
 • 3 foto
  Maltez
  Kafshe shtepiake

  Maltez

  Maltez 52ditsh rrac e paster te vaksinuar per me shum inf kontaktoni ne +355693989324 ose whats

  Krujë 15 gusht 11:26
  170 €
 • 0 foto
  Ore statike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore statike

  Ora tempus fugit,Kasa e punuar me dore dru arre

  Krujë 14 gusht 12:34
  1.000 €
 • 1 foto
  Klarinete
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinete

  Shes klarinete gjysboem Stagg. Klarineta ka nje celes mangut por eshte funksionale dhe ne gjendje te

  Krujë 14 korrik 11:50
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion

  Shes saksofon Amati ne gjendje super te mire. 55 000 leke te reja. Cmimi shume pak i diskutueshem. S

  Krujë 14 korrik 11:50
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Shiten 4 bilardo 100 m tapet salle dhe dy arme sportive shoqeruar me 30 steka marka biorn

  Krujë 9 korrik 08:49
  2.500 €
 • 12 foto
  Pedal korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedal korg

  Pedal korg per kitare violine klarinete 50euro...karte zeri m audio 50 euro..procesor dynacord dsp24

  Krujë 6 korrik 16:37
  50 €
 • 2 foto
  Foni
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Foni

  Fonia shitet per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje shume te mir sepse ka punu pak dhe vetem muzik

  Krujë 1 korrik 10:52
  1.600 €
 • 1 foto
  Karrike dhe tavolina
  Paisje per sport

  Karrike dhe tavolina

  Shiten 10 komplete karrike +tavolina te perdorura 2 muaj . Tavolinat jane dopje dhe jane model qe pa

  Krujë 27 qershor 22:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cadra lokali
  Paisje per sport

  Cadra lokali

  Cadra lokali

  Krujë 12 qershor 19:01
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Mini spic
  Kafshe shtepiake

  Mini spic

  Mini spic 2muajsh femer e vaksinuar ngjyr e bukur pane e pastruar nga parazitet per me shum inf kon

  Krujë 7 qershor 15:51
  150 €
 • 7 foto
  Mini spic mix pomerian
  Kafshe shtepiake

  Mini spic mix pomerian

  Mini spic mix pomrian 2muajsh femer e vaksinuar shum e bukur ngjyr pane per inf kontaktoni ne +355

  Krujë 2 qershor 14:58
  200 €
 • 3 foto
  Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois

  Malinois belg femer 45ditsh rrac super e mir nuanca te bukur rrac e paster siq shikohet ne foto per

  Krujë 19 maj 08:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  Ora origjinale. Te pa perdorura. Ne kuti Me gjysem cmimi

  Krujë 18 maj 22:00
  65 €
 • 0 foto
  Kerkoj Dj me Qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kerkoj Dj me Qera

  Kerkoj dj me qera ti kete te gjitha pajisjet Cmimi me marrveshje Vetem whatss app

  Krujë 12 maj 06:25
  100 Lek
 • 6 foto
  Sharri
  Kafshe shtepiake

  Sharri

  Klysh

  Krujë 10 maj 06:19
  100 €
 • 11 foto
  Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois

  Malinois belg te sapo Lindur super cilesi garanci 100% prinderit I keni ne foto per pronotime kontak

  Krujë 9 maj 13:33
  220 €
 • 4 foto
  Kangall
  Kafshe shtepiake

  Kangall

  Klysh

  Krujë 4 maj 22:22
  100 €
 • 5 foto
  Pomerian mix mini spic
  Kafshe shtepiake

  Pomerian mix mini spic

  Pomerian mix mini spic 1muaj mund te pronotoni per me shum info kontaktoni ne +355693989324 ose wha

  Krujë 3 maj 13:59
  200 €
 • 2 foto
  4 bokse amplifikator,, mixer,okasion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  4 bokse amplifikator,, mixer,okasion

  Shes okasion super foni 2fbt nga 500 wat 1 ubl 250 wat 1 ubl 1000 wat Amplifikator ev 1600 wat Mixe

  Krujë 23 prill 13:12
  600 €
 • 0 foto
  Orë smart/watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë smart/watch

  Eshtë nje orë pak e perdorur dhe punon shum mirë

  Krujë 8 prill 15:09
  60 Lek
 • 4 foto
  Pastor belg malinois te zinj
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois te zinj

  Pastor belg malinois te zinj super cilesi 10ditsh mund te pronotoni garanci per origjinalitetin Per

  Krujë 30 mars 19:37
  250 €
 • 4 foto
  bicikleta orginale
  Paisje per sport

  bicikleta orginale

  mall orginal nga gjermania

  Krujë 22 mars 11:05
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë anglisht Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë anglisht Bulldog

  Këlyshë super të adhurueshëm të bulldogut anglez. Aq i butë dhe i dashur. Unë kam një mashkull dhe

  Krujë 6 mars 18:50
  300 €
 • 3 foto
  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga
  Kafshe shtepiake

  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga

  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga Imamo lijepog psića engleskog buldoga zauvijek domovi. I

  Krujë 21 shkurt 10:59
  180 €
 • 1 foto
   Këlyshë këlyshësh
  Kafshe shtepiake

   Këlyshë këlyshësh

   Këlyshë këlyshësh Aktualisht kemi këlyshë super cute Pug në dispozicion; gati për të gjetur një sh

  Krujë 19 janar 11:30
  200 €
 • 2 foto
  samoyed kanë
  Kafshe shtepiake

  samoyed kanë

  Këlyshi im i bukur samoyed kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Krujë 19 nëntor 13:00
  1 €
 • 2 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këlyshi im i bukur chow chow ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Krujë 15 nëntor 03:33
  1 €
 • 2 foto
  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion. Pairsifte për fëmijë shumë të organizuar dhe

  Krujë 5 tetor 07:41
  400 €
 • 4 foto
  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri
  Kafshe shtepiake

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri Pairsifte shumë të organizuara dhe të adhurueshme për bebe

  Krujë 5 tetor 07:12
  400 €
 • 3 foto
  Klarinete stagg dhe pandora px3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinete stagg dhe pandora px3

  Shes klarinete stagg ne gjendje te mire 200 euro. I diskutueshem. Tel. 0676386860. Dhe pandora 3 me

  Krujë 27 shtator 02:30
  300 €
 • 2 foto
  okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  okazion

  Shes saksofon alt ne gjendje shume te mire, 450 euro. Shume pak i perdorur, prodhim cek dhe ka nje t

  Krujë 26 shtator 17:46
  450 €