Krujë

Sport & Rekreacion në shitje në Krujë

 • 4 foto
  Pastor belg malinois te zinj
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois te zinj

  Pastor belg malinois te zinj super cilesi 10ditsh mund te pronotoni garanci per origjinalitetin Per

  Krujë 30 mars 19:37
  250 €
 • 4 foto
  bicikleta orginale
  Paisje per sport

  bicikleta orginale

  mall orginal nga gjermania

  Krujë 22 mars 11:05
  1 €
 • 2 foto
  Shiten enè te vjetra bakri
  Koleksione

  Shiten enè te vjetra bakri

  Enè te vjetra bakri 1 kazan .2 gjyma dhe 1 tepsi Me cimim shum te mir

  Krujë 8 mars 16:49
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë anglisht Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë anglisht Bulldog

  Këlyshë super të adhurueshëm të bulldogut anglez. Aq i butë dhe i dashur. Unë kam një mashkull dhe

  Krujë 6 mars 18:50
  300 €
 • 2 foto
  Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois

  Pastor belg malinois femer 2muajsh i vaksinuar dhe i pastruar nga parazitet rrac 100% e paster teper

  Krujë 28 shkurt 21:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga
  Kafshe shtepiake

  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga

  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga Imamo lijepog psića engleskog buldoga zauvijek domovi. I

  Krujë 21 shkurt 10:59
  180 €
 • 1 foto
   Këlyshë këlyshësh
  Kafshe shtepiake

   Këlyshë këlyshësh

   Këlyshë këlyshësh Aktualisht kemi këlyshë super cute Pug në dispozicion; gati për të gjetur një sh

  Krujë 19 janar 11:30
  200 €
 • 2 foto
  samoyed kanë
  Kafshe shtepiake

  samoyed kanë

  Këlyshi im i bukur samoyed kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Krujë 19 nëntor 13:00
  1 €
 • 2 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këlyshi im i bukur chow chow ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Krujë 15 nëntor 03:33
  1 €
 • 6 foto
  SATELIT BERINGER 8om copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SATELIT BERINGER 8om copa

  4setelit beringer nga 800wat copa ne GJENDJE te mir pune dy jan 12 dy 15 inxh shiten ose kembehen me

  Krujë 18 tetor 10:23
  800 €
 • 2 foto
  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion. Pairsifte për fëmijë shumë të organizuar dhe

  Krujë 5 tetor 07:41
  400 €
 • 4 foto
  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri
  Kafshe shtepiake

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri Pairsifte shumë të organizuara dhe të adhurueshme për bebe

  Krujë 5 tetor 07:12
  400 €
 • 2 foto
  QEN MALINOS BELG KELYSH
  Kafshe shtepiake

  QEN MALINOS BELG KELYSH

  Shiten kelysha te porsalindur te nje rrace te paster MALINOS BELG. Ne foto jane prinderit totalisht

  Krujë 29 shtator 16:47
  120 €
 • 0 foto
  Mikrofon shure beta 58 slx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon shure beta 58 slx

  Shure beta slx ne gjendje te mire pune

  Krujë 26 shtator 20:04
  220 €
 • 0 foto
  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim
  Kafshe shtepiake

  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim

  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim.per me shum.kontaktoni ne 0693989324

  Krujë 21 shtator 22:52
  1 €
 • 1 foto
  Bokse rcf tt+ aktive
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse rcf tt+ aktive

  4 bokse rcf tt+ aktive ghendje shum te mire 12 inc

  Krujë 21 shtator 14:02
  3.000 €
 • 2 foto
  Qen Akita
  Kafshe shtepiake

  Qen Akita

  Shitet qen akita japonez 1 vjec , femer me vaksina te bera .

  Krujë 18 shtator 09:29
  450 €
 • 2 foto
  Qen haski
  Kafshe shtepiake

  Qen haski

  Shitet qen haski 1 vjec mashkull me vaksina te bera .

  Krujë 18 shtator 09:20
  250 €
 • 2 foto
  Shitet qen akita
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen akita

  Shitet qen akita 1 vjec femer , me vaksina te bera

  Krujë 18 shtator 09:08
  450 €
 • 1 foto
  Dynacord 1sh..2x500 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord 1sh..2x500 vat

  Dynacord 1sh 2x500 vat ne gjendje pune te mire

  Krujë 16 shtator 19:15
  500 €
 • 2 foto
  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje

  Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe të miratuar nga vepra prodhue

  Krujë 16 shtator 12:38
  150 €
 • 4 foto
  Krosovera rcf art 725
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Krosovera rcf art 725

  Krosovera rcf art725..300euro..mikser dj 80 euro..nje artopolant tek 15 inc bc 500vat 80euro

  Krujë 16 shtator 01:19
  300 €
 • 1 foto
  Qen rotwiler
  Kafshe shtepiake

  Qen rotwiler

  Shesim klysh orgjinal rotwiler

  Krujë 13 shtator 21:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Libra / Revista

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Krujë 11 shtator 01:09
  5.000 €
 • 1 foto
  Okazion rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Okazion rotwailer

  Rotwailer femer 3muajsh e vaksinuar rrac origjinale 100%super nena petigre cilesi teper e mir Pastor

  Krujë 9 shtator 23:05
  200 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Bileta / Udhetime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Krujë 7 shtator 06:38
  5.000 €
 • 3 foto
  Qen.ne.shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen.ne.shitje

  .Mini spic 50ditsh rrac e paster t vaksinuar Te bardh meshkuj Rotwailer 3muajsh femer me petigre Da

  Krujë 23 gusht 12:42
  200 €
 • 2 foto
  Organo Korg Triton Ekstrem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo Korg Triton Ekstrem

  shes organo ne gjendje shum te mire e te mirmbajtur per me teper info tel 0683356111

  Krujë 11 gusht 19:12
  900 €
 • 4 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  Biciklete per femije me marsha.

  Krujë 7 gusht 09:49
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Belg malinois te zi
  Kafshe shtepiake

  Belg malinois te zi

  Pastor belg malinois te zi 20ditsh mund ti pronotoni 3femra krejt t zi per inf kontaktoni ne tel +35

  Krujë 2 gusht 12:33
  250 €
 • 2 foto
  Okazion Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Okazion Pastor belg malinois

  Okazion pastor belg malinois 2muajsh e gjys rrac e paster 100% origjinal per inf kontaktoni +355693

  Krujë 29 korrik 10:46
  180 €
 • 0 foto
  Okazion rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Okazion rotwailer

  Okazion rotwailer 2mujsh e gjys femer rrac e paster nena me petigre 100%super e vaksinuar Per inf k

  Krujë 27 korrik 08:52
  180 €
 • 11 foto
  Shitet palester e kompletuar.
  Paisje per sport

  Shitet palester e kompletuar.

  Palester e kompletuar.

  Krujë 22 korrik 20:34
  3.500 €
 • 1 foto
  Bokse per dj dhe live
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse per dj dhe live

  6 bokse beringer 2 suba 18 inc dhe 4 satelite ne gjendje shum te mire

  Krujë 21 korrik 02:13
  1.000 €
 • 1 foto
  Pomerian mix mini spic
  Kafshe shtepiake

  Pomerian mix mini spic

  Pomerian mix mini spic 2muajsh e gjys mashkull shum i bukur per me shum.inf kontaktoni ne tel +35569

  Krujë 17 korrik 00:04
  170 €
 • 0 foto
  Puppies Stanford tierer për Miratimin
  Kafshe shtepiake

  Puppies Stanford tierer për Miratimin

  Puppies Stanford tierer për Miratimin whatsapp: +23754340446 2 Puppies shtojcave. 1 femër, 1 mashkul

  Krujë 15 korrik 11:44
  160 €
 • 0 foto
  Kualitet puppies gjermane shepherd
  Kafshe shtepiake

  Kualitet puppies gjermane shepherd

  Kualitet puppies gjermane shepherd whatsapp: +23754340446 Kualitet puppies gjermane Shepherd për shi

  Krujë 15 korrik 11:04
  160 €
 • 0 foto
  Paksim i Paqëndrueshëm i Bardhë Pomeranian për Mir
  Kafshe shtepiake

  Paksim i Paqëndrueshëm i Bardhë Pomeranian për Mir

  Paksim i Paqëndrueshëm i Bardhë Pomeranian për Miratimin whatsapp: +23754340446 bukur dhe i mëshirsh

  Krujë 15 korrik 10:52
  180 €
 • 0 foto
  Fantastiska Bengal kattungar letar efter nya hem!
  Kafshe shtepiake

  Fantastiska Bengal kattungar letar efter nya hem!

  Fantastiska Bengal kattungar letar efter nya hem! Whatsapp mig om intresserad: +237654340446 Vi leta

  Krujë 13 korrik 21:50
  200 €
 • 0 foto
  Amazing siberian husky Puppies.
  Kafshe shtepiake

  Amazing siberian husky Puppies.

  Amazing siberian husky Puppies.whatsaap mua nëse të interesuar: +237654340446 Çuditshëm puppies husk

  Krujë 13 korrik 21:10
  160 €
 • 0 foto
  Bulldog bukur Pure Anglisht Për Sale.w
  Kafshe shtepiake

  Bulldog bukur Pure Anglisht Për Sale.w

  Bulldog bukur Pure Anglisht Për Sale.whatsaap mua nëse të interesuar: +237654340446 djemtë e pambroj

  Krujë 13 korrik 21:10
  180 €
 • 0 foto
  Bulldogs franceze me mua nëse
  Kafshe shtepiake

  Bulldogs franceze me mua nëse

  Bulldogs franceze me mua nëse interesohen: +237654340446 Përshëndetje, ne kemi 7 puppies bukur nga s

  Krujë 13 korrik 21:10
  190 €
 • 0 foto
  pjellë mahnitëse e puppies pugs fawn.
  Kafshe shtepiake

  pjellë mahnitëse e puppies pugs fawn.

  pjellë mahnitëse e puppies pugs fawn. whatsap mua +237654340446 Të gjitha pjellë janë pups spektakol

  Krujë 13 korrik 21:02
  160 €
 • 0 foto
  Dy tmerrshëm T-Cup Pomeranian Puppies
  Kafshe shtepiake

  Dy tmerrshëm T-Cup Pomeranian Puppies

  Dy tmerrshëm T-Cup Pomeranian Puppies.whatsaap mua nëse interesuar: +237654340446 Kopshtë e bukur Po

  Krujë 13 korrik 20:50
  170 €
 • 0 foto
  Cilësia Gjermanisht Shepherd puppies.
  Kafshe shtepiake

  Cilësia Gjermanisht Shepherd puppies.

  Cilësia Gjermanisht Shepherd puppies.whatsaap mua nëse interesuar: +237654340446 Kualitet puppies gj

  Krujë 13 korrik 20:50
  180 €
 • 5 foto
  louis vuitton (origjinale)
  Veshje / Kepuce / Ore

  louis vuitton (origjinale)

  shitet louis vuitton origjinale gjendje perfekte e re kushton 1090€ shitet 300€

  Krujë 13 korrik 13:02
  300 €
 • 1 foto
  Okazion Pomerian mix mini spic
  Kafshe shtepiake

  Okazion Pomerian mix mini spic

  Okazion pomerian mix mini spic 2muajsh te vaksinuar per inf kontaktoni +355693989324 Whats

  Krujë 11 korrik 21:34
  120 €
 • 2 foto
  Puppies bukur pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukur pomeranez për shitje

  Puppies bukur pomeranez për shitje të dy janë puppies bear arush ... Ata janë puppies zezë dhe e bar

  Krujë 11 korrik 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion cift Dog argentinas
  Kafshe shtepiake

  Okazion cift Dog argentinas

  Dog argentinas rrac e paster 1mujsh e gjys te vaksinuar cift per inf kontaktoni +355693989324 Whats

  Krujë 30 qershor 17:45
  250 €
 • 0 foto
  Pomerian mix mini spic
  Kafshe shtepiake

  Pomerian mix mini spic

  Pomerian mix mini spic femer 2muajsh rrac shum e bukur per inf kontaktoni ne +355693989324 Wats ose

  Krujë 29 qershor 01:13
  150 €