Kuçovë

Sport & Rekreacion në shitje në Kuçovë

 • 3 foto
  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje

  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje të dy janë këlyshë arushë pelushi Të bardhët këlyshë me 1 të

  Kuçovë 17 nëntor 14:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inkubator Te rinj full automatik
  Kafshe shtepiake

  Inkubator Te rinj full automatik

  Shiten inkubator Te rinj full automatik I kryejne Te gjitha proceset vet. Disponojme inkubator T

  Kuçovë 2 nëntor 05:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biçikletë
  Paisje per sport

  Biçikletë

  1. carrera 2. profesionale, 2kg 3. fierce DS, aluminium 200 Euro secila

  Kuçovë 28 shtator 16:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy qenush të adhurueshëm Beagle për shitje
  Kafshe shtepiake

  Dy qenush të adhurueshëm Beagle për shitje

  Dy qenush të adhurueshëm Beagle për shitje Këlyshë bukuroshe dhe bukuroshe mashkull dhe femra Beagle

  Kuçovë 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për të pronarë

  Kuçovë 16 shtator 12:58
  160 €
 • 2 foto
  Qenusha Mini-spitz
  Kafshe shtepiake

  Qenusha Mini-spitz

  Shiten 4 qenusha (2 meshkuj & 2 femra) rraca mini spitz me cmim 150€ secili. qenushat jane nga 1

  Kuçovë 7 shtator 16:04
  150 €
 • 1 foto
  Qenusha Mini-Spitz
  Kafshe shtepiake

  Qenusha Mini-Spitz

  Shiten 4 qenusha (2 meshkuj & 2 femra) rraca mini spitz me cmim 180€ secili. qenushat jane nga 1

  Kuçovë 31 gusht 21:21
  180 €
 • 3 foto
  Shiten pula zbukurimi
  Kafshe shtepiake

  Shiten pula zbukurimi

  Shiten pula kineze , pula Alaske . Jan Te moshes 6 mujore Te vaksinuara ne kondicion shum Te mire s

  Kuçovë 9 gusht 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këmishë Bengal Kitten për sae dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Këmishë Bengal Kitten për sae dhe birësim

  Kemi dy meshkuj nga një pjellë prej tre, një mashkull e rezervuar tani, femra po qëndron me ne. Nën

  Kuçovë 5 gusht 11:26
  120 €
 • 3 foto
  i dhuroi per arsue se do largohem nga shqiperia
  Kafshe shtepiake

  i dhuroi per arsue se do largohem nga shqiperia

  Jane te dy shume te mire,jan mashkull femer,jan rritur bashk,i jap vetem te njerez te mire qe nuk i

  Kuçovë 21 korrik 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes oren
  Veshje / Kepuce / Ore

  shes oren

  zeno

  Kuçovë 16 korrik 00:15
  1 €
 • 2 foto
  MINISPITZ RRACE ORIGJINALE E PASTER
  Kafshe shtepiake

  MINISPITZ RRACE ORIGJINALE E PASTER

  SHITEN KELYSHA MINISPITZ MESHKUJ EDHE FEMRA EDHE PAK KAN NGELUR NE DISPOZICION FEMRAT NGA 90 MI LEK

  Kuçovë 7 korrik 12:35
  90 Lek
 • 6 foto
  Shitet Biciklet
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet

  Shitet Biciklet per Arsye mosperdorimi sic shihet dhe ne fotot. 150 Euro i Diskutueshem , Ose Ndero

  Kuçovë 16 maj 17:05
  150 €
 • 2 foto
  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta
  Kafshe shtepiake

  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta

  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta mahnitëse djalë beagle për shitje ai është një djalë fa

  Kuçovë 2 maj 13:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qen Spitz
  Kafshe shtepiake

  Qen Spitz

  Shiten 4 qen Spitz , kater meshkuj ,,, cmimi 100€ secili

  Kuçovë 4 prill 11:53
  400 €
 • 0 foto
  BICIKLET Okazion CUBE 8 marsha
  Paisje per sport

  BICIKLET Okazion CUBE 8 marsha

  Shimano e kompletuar nga germany

  Kuçovë 4 prill 09:28
  170 €
 • 2 foto
  Shitet mini spitz femer
  Kafshe shtepiake

  Shitet mini spitz femer

  Shitet mini spitz femer 3 muajshe

  Kuçovë 3 prill 23:27
  100 Lek
 • 7 foto
  QEN MINI SPITZ
  Kafshe shtepiake

  QEN MINI SPITZ

  KELYSHA TE RACES MINI SPITZ 2 MUAJSH ME VAKSINA TE BERA

  Kuçovë 3 prill 08:54
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Qenet kast 3
  Kafshe shtepiake

  Qenet kast 3

  Shitem 3 kelysha

  Kuçovë 2 prill 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ...
  Kafshe shtepiake

  ...

  Shitet qen Sharri 1 vjec te gjitha vaksinat e bera

  Kuçovë 2 prill 07:27
  190 €
 • 0 foto
  Rotwiler prince
  Kafshe shtepiake

  Rotwiler prince

  Shiten rotwiler prince gjinia meshkuj mosha 40 ditesh. kemi edhe pastor gjerman kulisha cmimi 150

  Kuçovë 2 prill 03:46
  150 €
 • 5 foto
  shiten pellumba GARASH
  Kafshe shtepiake

  shiten pellumba GARASH

  Shiten bisht hapsa , hunderra vendi , pellumba romak. Shiten dhe pellumba garash me distance 750 ki

  Kuçovë 2 prill 03:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet qen shitzu
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen shitzu

  Shiten kelysha shitzu edhe dy kan mbetur cmimi 110 lek 0672022003

  Kuçovë 2 prill 00:54
  90 Lek
 • 8 foto
  Shiten kanarina rrace
  Kafshe shtepiake

  Shiten kanarina rrace

  Shiten kanarina rrace red mosaic, red alfa, lizard, gradelina kafazi Cmimi per meshkujt 40 mije nder

  Kuçovë 2 prill 00:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qen shitzu
  Kafshe shtepiake

  Qen shitzu

  Marim porosi per qen te tjere dhe me cmime shume te lira, 0672022003 shiten qen shitzu rrac e past

  Kuçovë 2 prill 00:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kanarina race
  Kafshe shtepiake

  Kanarina race

  Shiten kanarina rrace te vecanta. 1- red mozaik 2- lizard 3- Spanoll 4- red alfa 5- gardelina kafa

  Kuçovë 2 prill 00:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes qen spic 150Euro.
  Kafshe shtepiake

  Shes qen spic 150Euro.

  Shes qen spic per arsye emigrimi.Qeni eshte shume I bukur dhe teper I zgjuar.Cmimi eshte 150Euro.Tel

  Kuçovë 18 mars 20:58
  150 €
 • 3 foto
  Fusha ping-pongu
  Paisje per sport

  Fusha ping-pongu

  Shes fusha ping-pongu: -Super gjendje!! -Shoqërohet nga 13 raketa(shenja perdorimi) +20 topa origjin

  Kuçovë 15 shkurt 14:58
  50.000 Lek
 • 2 foto
  ORE ARMANI CHRONO
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE ARMANI CHRONO

  ORE ARMANI CHRONO ME BATERI 110MIJE LEK TE VJETRA

  Kuçovë 9 shkurt 14:58
  11.000 Lek
 • 2 foto
  Qen Spitz
  Kafshe shtepiake

  Qen Spitz

  Shiten 4 qen spitz gjermane origjinal , 2 meshkuj dhe 2 femra ,, cmimi 100€ /1

  Kuçovë 2 shkurt 20:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mini spitz orgjinal
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz orgjinal

  Shiten mini spitz black shum te vecant prindrit te ardhur nga gjermania.

  Kuçovë 30 janar 10:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion
  Kafshe shtepiake

  Okazion

  Shitet një qen rraca minispic gjinia femër 1muajshe e gjysëm e vaksinuar te interesuarit te na konta

  Kuçovë 26 janar 21:28
  150 €
 • 1 foto
  shum imir per oborr 1 vjet e gjys(ne kosov therand
  Kafshe shtepiake

  shum imir per oborr 1 vjet e gjys(ne kosov therand

  Bubi asht shum i mir per ooborr i ka 1 vjet e gjys bubin muni me ardh edhe me pa ne therand asht ne

  Kuçovë 13 janar 10:58
  30 €
 • 2 foto
  okazion shesim qene raca shpicell
  Kafshe shtepiake

  okazion shesim qene raca shpicell

  kater kelysh raca shpicell gjerman,jan nga 1.5muajsh

  Kuçovë 6 janar 13:58
  15.000 Lek