Kukës

Sport & Rekreacion në shitje në Kukës

 • 3 foto
  Monedha te vjetra antike
  Koleksione

  Monedha te vjetra antike

  Shes monedha te vjetra antike Nje monedhe : 98 Euro Tel: +37744216095 Email Adresa : [email protected]

  Kukës 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Monedha te vjetra antike
  Koleksione

  Monedha te vjetra antike

  Monedha te vjetra antike prej bronxi Nje monedhe - 98 Euro Tel: +383 216 095

  Kukës 30 mars 22:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Monedha te Argjendit Romake
  Koleksione

  Shes Monedha te Argjendit Romake

  Monedha te vjetra antike te bronxit Nje monedhe : 98 Euro Tel: +38344216095 Email Adresa : agro

  Kukës 30 mars 22:18
  68 Lek
 • 6 foto
  \"DEMASTION\" BLENE MONEDHA TE VJETRA
  Koleksione

  \"DEMASTION\" BLENE MONEDHA TE VJETRA

  SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE \"DEMASTION\" BLENE: MONEDHA TE VJETRA TE ARIT - ARGJENDIT - BRONZIT

  Kukës 30 mars 21:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blej Minerale
  Koleksione

  Blej Minerale

  BLEJ MINERALE KRISTALE NATYRALE TE TILLA SIKUR NE FOTO Tel: +38344216095 Email Adresa : agronsh

  Kukës 30 mars 21:38
  50 €
 • 3 foto
  Shitet Spezialized 359€
  Paisje per sport

  Shitet Spezialized 359€

  Shitet Spezialized 28er, Frenimi shimano deore mineral oil 3x9 shpejtsi Bicikleta eshte pothuajse e

  Kukës 29 mars 16:21
  359 €
 • 1 foto
  Monedhe antike ilire
  Koleksione

  Monedhe antike ilire

  Shitet monedha antike ilire nga argjendi. Vetem bleres serioz! Kontaktoni ne tel/viber/whatsapp: +3

  Kukës 23 mars 05:27
  100 €
 • 0 foto
  Xxx mahnitëse Kc Regjistrimi Smoothcoat
  Kafshe shtepiake

  Xxx mahnitëse Kc Regjistrimi Smoothcoat

  Xxx mahnitëse Kc Regjistrimi Smoothcoat Këtu në Lowenlove ne jemi një familje e mbarështuesve Chihua

  Kukës 12 mars 00:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këmisha të Plota me Pediatër Ruse, çfarë më intere
  Kafshe shtepiake

  Këmisha të Plota me Pediatër Ruse, çfarë më intere

  Këmisha të Plota me Pediatër Ruse, çfarë më intereson në: +17606181097 Përshëndetje Unë kam blu të p

  Kukës 8 mars 02:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASTOR GJERMAN
  Kafshe shtepiake

  PASTOR GJERMAN

  shitjen e klyshve PASTOR GJERMAN KLYSHT JAN TE VAKSINUAR DHE TE PASTRUAR NGA PARAZITET. kan lindur

  Kukës 7 mars 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Këlyshët Jazavicari zagar
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët Jazavicari zagar

  KLYSHT JAN TE VAKSINUAR DHE TE PASTRUAR NGA PARAZITET. Jazavicari ; zagar per me shum info kontak

  Kukës 7 mars 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASTOR GJERMAN
  Kafshe shtepiake

  PASTOR GJERMAN

  shitjen e klyshve PASTOR GJERMAN KLYSHT JAN TE VAKSINUAR DHE TE PASTRUAR NGA PARAZITET. per me shu

  Kukës 7 mars 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas
  Koleksione

  Oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Kukës 20 nëntor 00:22
  30.000 €
 • 3 foto
  FrenchBulldog e bukur gati për shtëpinë e tyre të re
  Kafshe shtepiake

  FrenchBulldog e bukur gati për shtëpinë e tyre të re

  FrenchBulldog e bukur gati për shtëpinë e tyre të re Kemi një pjellë bukuroshe prej 7 bulldogësh fr

  Kukës 17 nëntor 14:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EMINENCE DELTA 400WRms800W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  EMINENCE DELTA 400WRms800W

  Vendi Prizren Zvoqnnikat jan Top forma i streja Per informata Viber+38344417827

  Kukës 6 tetor 19:26
  500 €
 • 3 foto
  Shiten 2 woferat marke Max Power18 400w1000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 woferat marke Max Power18 400w1000

  Per inforamcion Viber:+38344417827 Kosove Prizren

  Kukës 6 tetor 19:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten sennheiser ew300g2 orixhinale germany
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten sennheiser ew300g2 orixhinale germany

  Mik,,Eshte kosove qytet Prizren Mikrofoni ska as nje defekt me adapter komplet,, Per me provu tvendi

  Kukës 6 tetor 19:14
  300 €
 • 2 foto
  Korg Pa800 nga Gjermania
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa800 nga Gjermania

  Korg Pa800 I ardhur nga Gjermania shum I mir dhe ruajtur. FULL RITMA NGJYRA PER DARSMA PARTY 2019

  Kukës 28 shtator 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet zagari i races Franqeze
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagari i races Franqeze

  Shes zagarin e races Franqeze 4 vj eshte i mesur per gjah vetem lepurin i shkon nuk i shkon tjetrit

  Kukës 20 shtator 11:44
  300 €
 • 2 foto
  Kupa Akita Cute Në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Kupa Akita Cute Në dispozicion

  Kupa Akita Cute Në dispozicion Këlyshët janë gati të shkojnë tani në 12 javë. Ngjyrosje e bukur. Ata

  Kukës 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SAZ - SHARKI TURKE super
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SAZ - SHARKI TURKE super

  Shes Saz - Sharki Turke, e cila eshte ne gjendje shume te mire, ka ze te bukur dhe akordon bukur. Sa

  Kukës 10 shtator 16:35
  360 €
 • 1 foto
  Ore HUGO BOSS
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore HUGO BOSS

  Shite Ore HUGO BOSS E Ardhur Nga Nga Jasht Kundra Ujit Pak e Perdorur

  Kukës 10 shtator 03:34
  40.000 Lek
 • 9 foto
  Mikset Yamaha MX12/4 - mixing console
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset Yamaha MX12/4 - mixing console

  Shes mikseten Yamaha MX 12/4 Mixing Console,12 kanale me 4 Grupe, ka ekvilajzer dhe efekte me hall d

  Kukës 4 shtator 15:57
  230 €
 • 3 foto
  SEMPLER Amerikan E-MU E 6400 ultra i shkelqyer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SEMPLER Amerikan E-MU E 6400 ultra i shkelqyer

  Shes Sempler Amerikan \"E-Mu E 6400 ultra\" plus ka te instaluar hard diskun scazi dhe ram memorjen

  Kukës 4 shtator 15:57
  499 €
 • 5 foto
  \'Digital Reverb\' Lexicon pcm 90 profesional
  Instrumente muzikore dhe paisje

  \'Digital Reverb\' Lexicon pcm 90 profesional

  Shes efekt procesorin \"Digital Reverb Erator\" Lexicon pcm 90, i cili ka efekte super profesionale,

  Kukës 4 shtator 15:56
  450 €
 • 4 foto
  Miksete Digjitale YAMAHA AW 16 G
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Miksete Digjitale YAMAHA AW 16 G

  Shes Mikseten e re digjitale \"Yamaha AW 16 G\" Professional Audio Work station per incizim e muzike

  Kukës 4 shtator 15:54
  299 €
 • 0 foto
  Mikrofon profesional i firmes AKG D 880, i ri
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon profesional i firmes AKG D 880, i ri

  Shes mikrofon te ri, profesional AKG D 880 te firmes se njohur boterore, i cili jep tingull shum te

  Kukës 4 shtator 15:53
  89 €
 • 6 foto
  Amplifikator (Perforcues) 2000 W dhe 1200 W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator (Perforcues) 2000 W dhe 1200 W

  Shes dy amplifikator (perforcues) profesional te firmes se njohur Angleze Chameleon, jan 19 inch, te

  Kukës 4 shtator 15:50
  340 €
 • 0 foto
  chrono ,bulova
  Veshje / Kepuce / Ore

  chrono ,bulova

  blej ore maurice .omega .bulova.chrono swiss.etj me qmim te arsyeshem

  Kukës 2 shtator 13:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qen gjahu zagar gjuetie
  Kafshe shtepiake

  Qen gjahu zagar gjuetie

  Shiten zagar qen gjahu per leper dhelper derr kaproj etj per info ne viber ose whatsap Nexhat +38345

  Kukës 31 gusht 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Dynacord wave system 4 sub w17 2 top v24/60 2 amplifiers me modul posaqe per ket set Mbulon deri 8

  Kukës 27 gusht 15:24
  100.000 €
 • 3 foto
  Korg pa 3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 3

  Korg pa 3 256 ram

  Kukës 16 gusht 19:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kukulla Shih Tzu në Shitje
  Kafshe shtepiake

  Kukulla Shih Tzu në Shitje

  4 fëmijë të bukur të KC kanë regjistruar bebe, 1boy dhe 3 vajza që kërkojnë .homes e tyre përgjithmo

  Kukës 13 gusht 11:45
  180 €
 • 7 foto
  Shiten Shure pgx2 top forma me kofera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten Shure pgx2 top forma me kofera

  Mikrofoni jan krejt nregul qysh ka ardh prej austrija Kam 2 copa nje teper Per inf:+38344417827 Priz

  Kukës 13 gusht 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten

  Shesi 4 boxa peavey ben edhe ndrrim vetem me boxa tjera

  Kukës 13 gusht 10:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Paisje palestre
  Paisje per sport

  Paisje palestre

  Shiten paisjet per palestër si tërësi por edhe të ndara qmimi i volitshëm.

  Kukës 8 gusht 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjellë e katër qenve të vegjël të Newfoundlands Ch
  Kafshe shtepiake

  Pjellë e katër qenve të vegjël të Newfoundlands Ch

  Pjellë e katër qenve të vegjël të Newfoundlands Chunky Pjellë e 4 puppies, 2 kafe dhe 2 vajza të zez

  Kukës 28 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sint
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint

  Ne gjendje te mire .mund ta blini edhe per femijet

  Kukës 18 korrik 16:04
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Digitech vokalist
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Digitech vokalist

  Ne gjendje shum te mire.ka zera te ndryshem per muzik popullore e te lehte.

  Kukës 18 korrik 16:04
  20.000 Lek
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 60euro
  Paisje per sport

  dyer dhe dritare 60euro

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banes

  Kukës 17 korrik 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Klysh Hasky 1 muj
  Kafshe shtepiake

  Klysh Hasky 1 muj

  Klyshat jan qytet Prizren Per inf.viber:+38344417827

  Kukës 16 korrik 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amplifikator mikset 250 euro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator mikset 250 euro

  Shitet mikseta amplifikator me efekte Echo 650 watt.mund te perdoret per lokale ahengje te ndryshme

  Kukës 6 korrik 14:17
  250 €
 • 3 foto
  Monedha 1804
  Veshje / Kepuce / Ore

  Monedha 1804

  Shes mondhem te viti 1804 me vler shum shum te madhe Monedha gjendet ne kosov

  Kukës 6 korrik 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dollari amerikan
  Koleksione

  Dollari amerikan

  Shes dollarin amerikan te viti 1804 me vler shum te madhe kush ka mundesi me qu jasht shteti mun ta

  Kukës 6 korrik 13:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BILARDO te reja pak te perdoruar dy muaj.
  Paisje per sport

  BILARDO te reja pak te perdoruar dy muaj.

  Bilardo te reja pak te perdoruar jan ne gjendje shum te mir.

  Kukës 23 qershor 17:17
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Klysh belg
  Kafshe shtepiake

  Klysh belg

  Shitet klyshi 2 muj e 10 dit rac e paster Shitet edhe kudra alpha 1 vit e 8 muj nese shiten dyt

  Kukës 22 qershor 16:19
  180 €
 • 2 foto
  Gitare Elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare Elektrike

  Shes Gitare Elektrike qmimi 170 euro

  Kukës 22 qershor 05:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Haskey
  Kafshe shtepiake

  Haskey

  Shitet Qen Haski Femer mosha 7 muaj i vaksinuar.Cmimi 300 Euro

  Kukës 16 qershor 10:12
  300 €
 • 9 foto
  Klysh qen belg nje mashkull nje femen
  Kafshe shtepiake

  Klysh qen belg nje mashkull nje femen

  Pastor belg rac shum e paster rac shum origjnale nena tyre esht alpha shum dominuese shum. Edashur p

  Kukës 11 qershor 22:32
  150 €
 • 3 foto
  Yamaha Tyros 2 semplla gazela ritma perfekt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha Tyros 2 semplla gazela ritma perfekt

  Shes Yamaha Tyros 2 me Ritma seta ngjyra te zerit sempla Gazela saks zurle violin klarinet defa etj.

  Kukës 11 qershor 17:00
  750 €