Lezhë

Sport & Rekreacion në shitje në Lezhë

 • 1 foto
  Shkop i palosshem per pleq
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shkop i palosshem per pleq

  Shitet shkopi me palosje

  Lezhë Sot, 08:03
  20 €
 • 3 foto
  Ray Ban aviator large metal Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban aviator large metal Origjinale

  (RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3275 55-14 3N) Kodi i syzeve

  Lezhë Dje, 18:44
  100 Lek
 • 5 foto
  shitet Bilardo
  Paisje per sport

  shitet Bilardo

  cmimi ; diskutueshem Gjendja ; 10/10

  Lezhë Dje, 16:16
  650 Lek
 • 4 foto
  Syze Gucci per Femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gucci per Femra

  Shes syze Gucci per femra. Gjendja: si te reja Per me shume detaje per syzet vizitoni faqen: http

  Lezhë Dje, 16:04
  180 €
 • 3 foto
  Shitet ?Cube
  Paisje per sport

  Shitet ?Cube

  Shitet

  Lezhë 21 shtator 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  biciklete specialized en14781
  Paisje per sport

  biciklete specialized en14781

  shitet biciklete specialized en14781 super shume pak e perdorur shikojeni edhe ne ineternet se sa v

  Lezhë 15 shtator 12:48
  300 €
 • 9 foto
  Mace persiane 4 muajshe
  Kafshe shtepiake

  Mace persiane 4 muajshe

  Mace persiane me ngjyre te vecante, gri. Shume e urte dhe e dashur. Gjinia mashkull Tags ---

  Lezhë 2 shtator 11:25
  250 Lek
 • 0 foto
  Qen Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Qen Pastor Gjerman

  Nderroj Pastor Gjerman gjinia mashkull 18 muajsh ne gjendje te mire fizike dhe i paster nga ana shen

  Lezhë 29 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  JAEGER LECOULTRE
  Veshje / Kepuce / Ore

  JAEGER LECOULTRE

  Ore shtepie model JAEGER LECOULTRE cmimi 4000 euro i diskutushem. Gjendja e mbajtur shum mire.

  Lezhë 25 gusht 12:09
  4.000 €
 • 1 foto
  Shitet qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen sharri

  Shitet qen sharri 2 vjec shum i mire.cmimi i diskutueshem

  Lezhë 18 gusht 10:36
  500 €
 • 1 foto
  Husky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Husky Siberian

  Shes kelysh husky siberian 2 muajsh. Disponoj 3 meshkuj dhe 2 femra. Rrace e paster 100% me pashapor

  Lezhë 28 korrik 23:54
  13.000 Lek
 • 2 foto
  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D

  SHITET BATERI E RE SHURE SB902 PËR MIKROFONAT SHURE GLX-D BATERIA ËSHTË E RE NË KUTI. E PËRSHTATSHME

  Lezhë 22 korrik 23:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen Pechinese
  Kafshe shtepiake

  Qen Pechinese

  qen shtepie pechines i vaksinuar E shes per arsye largimi

  Lezhë 19 korrik 16:14
  50 €
 • 9 foto
  shitet Biciklete origjinale Gjermane
  Paisje per sport

  shitet Biciklete origjinale Gjermane

  shitet mos perdorimi dhe nderrohet me shezllone drurit ose alumini nr:0686662800

  Lezhë 17 korrik 07:44
  300 €
 • 1 foto
  Parachute
  Paisje per sport

  Parachute

  Shitet parachute qe terhiqet me skaf ne det

  Lezhë 16 korrik 11:57
  500 €
 • 3 foto
  Rrac e paster Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Rrac e paster Pastor Gjerman

  i shes per arsye se skam ku ti lej..

  Lezhë 15 korrik 10:24
  50 €
 • 4 foto
  Canta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Canta

  Canta femrash marke ngjyre te zez edhe te bardh Markat vera pelle lekure origjinale

  Lezhë 1 korrik 10:40
  30 Lek
 • 1 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  6 Ora italiane te perdorura ne gjendje perfekte te gjitha bashke kan nje cmim

  Lezhë 30 qershor 16:25
  250 Lek
 • 4 foto
  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE MADE IN USA KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë 26 qershor 22:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bicikleta per femij
  Paisje per sport

  bicikleta per femij

  bicikleta per femij 5000 Lek te reja

  Lezhë 25 qershor 22:20
  5.000 Lek
 • 4 foto
  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR

  SHITET PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR NË GJENDJE SI I RI 1000 WATT 8 DALJE KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë 25 qershor 08:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEHRINGER ULTRAFEX PRO EX 3200
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BEHRINGER ULTRAFEX PRO EX 3200

  BEHRINGER ULTRAFEX PRO MULTIBAND SOUND ENHANCEMENT PROCESSOR EX 3200 NE GJENDJE PERFEKTE. ÇMIMI 5

  Lezhë 24 qershor 00:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mace \\ kotele persiane!
  Kafshe shtepiake

  Mace \\ kotele persiane!

  rrace e paster persiane.1-2 muajshe

  Lezhë 21 qershor 16:17
  250 €
 • 5 foto
  Cift Plymouth Rock - Pule + Gjel Racet
  Kafshe shtepiake

  Cift Plymouth Rock - Pule + Gjel Racet

  Shitet cifti Plumouth Rock, pule e gjel. Jane rreth 9-10 muajsh, gjeli tek 3.5kg peshe e gjalle, pul

  Lezhë 21 qershor 13:38
  70.000 Lek
 • 3 foto
  PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY DUAL EFFECTS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY DUAL EFFECTS

  SHES PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY NË GJENDJE PERFEKTE. DUAL EFFECTS SIGNAL PROCESSOR KONTAKT : 0692

  Lezhë 18 qershor 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Chipsa per shitje.
  Paisje per sport

  Chipsa per shitje.

  Shesim chipsa. 100 b 80 mij lek Nen 100 b 100 Lek bilioni.

  Lezhë 14 qershor 09:52
  100 Lek
 • 4 foto
  MIKSER PËR DJ VESTAX PCV-180
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER PËR DJ VESTAX PCV-180

  SHITET MIKSER PËR DJ ME 3 KANALE VESTAX PCV-180 NË GJENDJE SHUMË TË MIRË KONTAKT: 0692285062 OSE WH

  Lezhë 14 qershor 07:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  oferte pune
  Bileta / Udhetime

  oferte pune

  ermiri palace Shengjin kerkon te punesoje ne Club Ermiri Palace te pista mbi detë kamariere dhe bana

  Lezhë 13 qershor 22:39
  1 Lek
 • 3 foto
  ÇIFT PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË RIN
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ÇIFT PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË RIN

  SHITEN DY CD PLAYERA PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË REJA PA ASNJË SHENJË PËRDORIMI. KONTA

  Lezhë 12 qershor 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Qen eskimez amerikan
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qen eskimez amerikan

  Shitet qen shtepiak eskimez amerikan qeni esht i bardhe ,. Eshte shum i sjellshem neper shtepi. Shit

  Lezhë 12 qershor 17:21
  120 €
 • 2 foto
  shes rolex original okazion
  Veshje / Kepuce / Ore

  shes rolex original okazion

  shes rolex cmimi eshte suer okazion vet per pak dit cmimi edhe 4.500 € i diskutushem dhe mundesi ndr

  Lezhë 12 qershor 10:44
  4.500 €
 • 3 foto
  MIKSER MACKIE VLZ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER MACKIE VLZ

  SHITET MIKSER MACKIE MICRO SERIES VLZ 1402 NË GJENDJE PERFEKTE 14 KANALE PHANTOM POWER KONTAKT: 06

  Lezhë 10 qershor 08:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAJISJE FIZIOTERAPIE
  Paisje per sport

  PAJISJE FIZIOTERAPIE

  Pajisje fizioterapie

  Lezhë 6 qershor 07:56
  2.500 €
 • 3 foto
  STOP Ulje per Sezon RCF ART 710-A MK4 Te RI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  STOP Ulje per Sezon RCF ART 710-A MK4 Te RI

  Ulje Cmimesh🔥 OKaziON - Info +355693930456 Rcf ART 710-A MK4 - Te Ri Cmimi €450Tek | Cmimi €850Cift

  Lezhë 2 qershor 17:08
  850 €
 • 5 foto
  RCF ART 745-A MK4 - Te Ri + Cover
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF ART 745-A MK4 - Te Ri + Cover

  🔥Ulje Per Sezon🔥 🤙+355693930456 Info RCF Art 745-A MK4 ✊ - Te Ri + Cover Cmimi €2200Euro, Nga €300

  Lezhë 2 qershor 17:08
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet Rotvailer 1.5 vjeç
  Kafshe shtepiake

  Shitet Rotvailer 1.5 vjeç

  Shitet Rotvailer 1.5 vjeç

  Lezhë 31 maj 18:47
  200 Lek
 • 3 foto
  SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX DHE VALIXHE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX DHE VALIXHE

  SHITET SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX PCV-180 DHE VALIXHE NË GJENDJE PERFEKTE KONTAKT: 06922

  Lezhë 31 maj 06:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY

  SHES PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY NË GJENDJE PERFEKTE. DUAL EFFECTS SIGNAL PROCESSOR KONTAKT : 0692

  Lezhë 30 maj 19:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR

  SHITET TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR NË GJENDJE SI I RI KONTAKT: 0692285062 OSE WHATSA

  Lezhë 30 maj 14:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Diaton tonometër japin IOP lexime
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Diaton tonometër japin IOP lexime

  NE SHITJEN KETE PRODUKTI PER NJË SHTETET E BASHKUARA SHTETËRORE DOLLARS USD. shumë e lehtë për t'

  Lezhë 29 maj 11:45
  800 €
 • 6 foto
  shiten shazllone dhe aksesore te ndryshem
  Bileta / Udhetime

  shiten shazllone dhe aksesore te ndryshem

  shiten shazllone dhe aksesore te ndryshem per arredimin e pishinave dhe beach bareve ... gjendja: t

  Lezhë 27 maj 10:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Dj, Numark
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dj, Numark

  shitet nje dj ,Numark 2 letore cd qe punojn me disc e usb 1 mixer 3 kanale 1 valigje e

  Lezhë 25 maj 18:25
  550 €
 • 2 foto
  Shiten pitbulla
  Kafshe shtepiake

  Shiten pitbulla

  Okazion rednose M F kontakt vetem whats up

  Lezhë 25 maj 07:43
  50 €
 • 1 foto
  Achito
  Kafshe shtepiake

  Achito

  Shitet Qen Achito i bardhe 8 muajsh

  Lezhë 24 maj 18:52
  500 €
 • 3 foto
  MAKINERI TYMI PROEL DRAGO HEAVY
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MAKINERI TYMI PROEL DRAGO HEAVY

  SHITET MAKINERI TYMI PROEL DRAGO HEAVY NË GJENDJE SHUMË TË MIRË DMX 1500 WATT KONTAKT: 0692285062

  Lezhë 21 maj 17:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SET SR TECHNOLOGY POCKET 1500 BA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SET SR TECHNOLOGY POCKET 1500 BA

  SHITET SET SET SR TECHNOLOGY POCKET 1500 BA 2 SATELITA 350 WATT SECILI,700 WATT NË TOTAL. SUBWOOFERI

  Lezhë 20 maj 15:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MONITOR MONTARBO W44A NË GJENDJE PERFEKTE SI I RI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MONITOR MONTARBO W44A NË GJENDJE PERFEKTE SI I RI

  SHITET MONITOR MONTARBO W44A AKTIV NË GJENDJE PERFEKTE SI I RI WOOFER 15\" INCH 500 WATT TEPËR CILË

  Lezhë 19 maj 08:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes kajak
  Paisje per sport

  shes kajak

  shes kajak kayak kaiak 6 dushe dhe2 teke b a shkë me lopata. ka 2 vjet qe kanë a rdhë nga. USA.

  Lezhë 14 maj 19:13
  500 €
 • 6 foto
  QEN SHARRI
  Kafshe shtepiake

  QEN SHARRI

  SHES KELYSH TE RRACAVE TE NDRYSHME ( SHARI, RODVAILER ETJ.) QMIMI ME MARREVESHJE. BEJ DHE PRENOTIME.

  Lezhë 12 maj 20:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion Rolex explorer 2 white stainless steel
  Koleksione

  Okazion Rolex explorer 2 white stainless steel

  ore per shitje ne gjendje funksionale edhe e mirembajtur qmimi i diskutueshem ju mirepres tel edhe v

  Lezhë 6 maj 14:32
  1 €