Lipjan

Sport & Rekreacion në shitje në Lipjan

 • 5 foto
  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa.
  Kafshe shtepiake

  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa.

  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa per shitje.kush imer komplet ja jepi me 10 euro copen.me pakic

  Lipjan Dje, 09:08
  10 €
 • 5 foto
  SHES GJELA TE FSHATIT JAN MBI 20 COPA PER SHITJE
  Kafshe shtepiake

  SHES GJELA TE FSHATIT JAN MBI 20 COPA PER SHITJE

  Shes gjela te fshatit jan shum tmir si per mish po ashtu edhe per pula.jan te ri te vjetit jan krejt

  Lipjan Dje, 09:08
  10 €
 • 2 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  SHES ZOJ AMROK JAN SHUM TMIR JAN TE VAKSIONUN.MOSHA E ZOJVE OSHT 1 MUJ E GJYS...JAN ORIGJINAL AMROK.

  Lipjan Dje, 09:07
  3 €
 • 3 foto
  Pekinezer (muski)
  Kafshe shtepiake

  Pekinezer (muski)

  Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 08:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pekinezer (zenski)
  Kafshe shtepiake

  Pekinezer (zenski)

  Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 08:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pekinzer (zenski)
  Kafshe shtepiake

  Pekinzer (zenski)

  Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 08:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Qeni
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qeni

  Shitet qeni siq shihet ne foto arsyja e shitjes veq qe spo mundem me u perkujdes per ma shum info 0

  Lipjan Dje, 08:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nakamura 26
  Paisje per sport

  Nakamura 26

  Shes bicikleten e tipit Nakamura me 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te ko

  Lipjan Dje, 07:58
  185 €
 • 0 foto
  California 26
  Paisje per sport

  California 26

  Shes bicikleten e tipit California me 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te

  Lipjan Dje, 07:58
  185 €
 • 1 foto
  Bc 26 me dy disqe
  Paisje per sport

  Bc 26 me dy disqe

  Shes bicikleten e tipit BC me dy diska ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te kontaktojne

  Lipjan Dje, 07:58
  220 €
 • 7 foto
  Biciklet 28\"
  Paisje per sport

  Biciklet 28\"

  Shes bicikleten 28\" ne gjendje shum te mire . Alumin komplet, amortizer para

  Lipjan Dje, 07:58
  250 €
 • 2 foto
  Focus 26 me diska me vaj
  Paisje per sport

  Focus 26 me diska me vaj

  Shes bicikleten e tipit Focus 26 me dy diska me vaj ne gjendje te rregullt. te interesuarit mund te

  Lipjan Dje, 07:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BTWIN 26 XL
  Paisje per sport

  BTWIN 26 XL

  Shes bicikleten e tipit BTWIN me dy 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te ko

  Lipjan Dje, 07:57
  220 €
 • 3 foto
  Hidraulicne kocnice HYRES NINE!
  Paisje per sport

  Hidraulicne kocnice HYRES NINE!

  Kocnice su u super stanju. Kocnice imaju nove gurtne. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 00:50
  60 €
 • 3 foto
  Hidraulicne kocnice SHIMANO DEORE
  Paisje per sport

  Hidraulicne kocnice SHIMANO DEORE

  Kocnice su u super stanju. Kocnice su sa novim paknovima. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 00:49
  60 €
 • 6 foto
  SPECIALIZED 26 (ROCKSHOX)
  Paisje per sport

  SPECIALIZED 26 (ROCKSHOX)

  Biciklo je u super stanju. Biciklo ima blok na zadnjem i prednnjem amortizeru. Kocnice na ulju. Kont

  Lipjan Dje, 00:47
  350 €
 • 6 foto
  CRESCENT 29
  Paisje per sport

  CRESCENT 29

  Biciklo je u super stanju. Kocnice na ulje. Ima blok na amortizeru. Kontakt:049238208 Viber:00383492

  Lipjan Dje, 00:46
  350 €
 • 4 foto
  Pekinezer (zenka)
  Kafshe shtepiake

  Pekinezer (zenka)

  Kontakt viber +383 49 238 208

  Lipjan Dje, 00:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pekinezer (muski)
  Kafshe shtepiake

  Pekinezer (muski)

  Kontakt viber +383 49 238 208

  Lipjan Dje, 00:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pekinezer (zenski)
  Kafshe shtepiake

  Pekinezer (zenski)

  Kontakt viber +383 49 238 208

  Lipjan Dje, 00:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prodajem Esprit ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Prodajem Esprit ora

  Esprit ora perfect Cmimi 100 045 545 996

  Lipjan Dje, 00:22
  100 €
 • 1 foto
  SHES 2 GJELA BRAHAM JAN SHUM TMIR
  Kafshe shtepiake

  SHES 2 GJELA BRAHAM JAN SHUM TMIR

  Shes 2 gjela braham ja shum tmir .qmimi per cop 35 euro

  Lipjan 21 maj 23:58
  35 €
 • 2 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta

  Lipjan 21 maj 21:59
  500 €
 • 0 foto
  Shes Zogj te mishit
  Kafshe shtepiake

  Shes Zogj te mishit

  mundin edhe ne viber me kontaktu +38345261005

  Lipjan 21 maj 20:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne shitje 4 Satelita 8 inch MPA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne shitje 4 Satelita 8 inch MPA

  Ne shitje 4 Satelita 8 inch MPA

  Lipjan 21 maj 12:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne shitje Dy Basa Dynacord 10 inch
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne shitje Dy Basa Dynacord 10 inch

  Ne shitje Dy Basa Dynacord 10 inch

  Lipjan 21 maj 12:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nexo 12 inch Nshitje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Nexo 12 inch Nshitje

  Nexo 12 inch Nshitje

  Lipjan 21 maj 12:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg Pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa 800

  Prodajem Korg Pa 800 bez master prerade sa klavirnim dirkama,nikad nije svirana na klavirnim dirkama

  Lipjan 21 maj 11:51
  900 €
 • 1 foto
  Shitet qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni sharrit

  Shitet qeni sharrit 2vjet shum i shtir per oborr

  Lipjan 21 maj 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brahma light
  Kafshe shtepiake

  Brahma light

  Shitet gjeli brahma light 10 muj orginal shitet urgjent

  Lipjan 21 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim vez brahma light
  Kafshe shtepiake

  Shesim vez brahma light

  Shesim vez t races brahma light orginal me porosi veq per marakli per me shum n tel +377 44 474 943

  Lipjan 21 maj 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet me 21 shpejtsi
  Paisje per sport

  Biciklet me 21 shpejtsi

  E Sapo ardhur Prej germanis ne gjendje perfekte

  Lipjan 21 maj 08:51
  120 €
 • 4 foto
  Shes husky 11 muj
  Kafshe shtepiake

  Shes husky 11 muj

  Shes huskyn 11 muj femen as njiher sosht majt eshti i urt per njerz arsya shitjes spo muj me kqyr

  Lipjan 21 maj 00:59
  100 €
 • 3 foto
  SHITET
  Kafshe shtepiake

  SHITET

  Shitet kudra e sharrit 10 muj . Klysh e kom rrit .

  Lipjan 20 maj 23:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ne Shitje dy Satelita Yamaha 15 inch
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje dy Satelita Yamaha 15 inch

  Ne Shitje dy Satelita Yamaha 15 inch

  Lipjan 20 maj 22:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  cumez për pëllumba
  Kafshe shtepiake

  cumez për pëllumba

  kontakt +38349592858

  Lipjan 20 maj 22:39
  150 €
 • 1 foto
  Ne Shitje SLlewi Peavey 2000 wat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje SLlewi Peavey 2000 wat

  Ne Shitje SLlewi Peavey 2000 wat

  Lipjan 20 maj 22:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ne Shitje Sllewi 1200 Wat Te Firmes Collins
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Sllewi 1200 Wat Te Firmes Collins

  Ne Shitje Sllewi 1200 Wat Te Firmes Collins Mp 1200

  Lipjan 20 maj 22:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Shitje 1 Bas Tek 12 inch ose Blej QIFTIN
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje 1 Bas Tek 12 inch ose Blej QIFTIN

  Ne Shitje 1 Bas Tek 12 inch ose Blej QIFTIN

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne Shitje 4 Midlla 8 inch AA Craaft
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje 4 Midlla 8 inch AA Craaft

  Ne Shitje 4 Midlla 8 inch AA Craaft

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 24x16
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 24x16

  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 24x16

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 24x20
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 24x20

  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 24x20

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Shitje 1 Bas Tek 12 inch ose Blej QIFTIN
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje 1 Bas Tek 12 inch ose Blej QIFTIN

  Ne Shitje 1 Bas Tek 12 inch ose Blej QIFTIN

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Shitje Dy Decera Me Hinka te Metalit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Dy Decera Me Hinka te Metalit

  Ne Shitje Dy Decera Me Hinka te Metalit

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 15x14
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 15x14

  Ne Shitje Dy Hinka Te Metalit Me Dimizjone 15x14

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Shitje Migrofon Ajror SHure PG4 copje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Migrofon Ajror SHure PG4 copje

  Ne Shitje Migrofon Ajror SHure PG4 copje

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Shitje Drajvera Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Drajvera Dynacord

  Ne Shitje Drajvera Dynacord

  Lipjan 20 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ne Shitje Dynacord 3 Kopje Defekt EHO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Dynacord 3 Kopje Defekt EHO

  Ne Shitje Dynacord 3 Kopje Defekt EHO

  Lipjan 20 maj 22:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ne Shitje Nexo Ps 12
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne Shitje Nexo Ps 12

  Ne Shitje Nexo Ps 12

  Lipjan 20 maj 22:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ne SHitje Dy Satelita JBl JRX 100
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ne SHitje Dy Satelita JBl JRX 100

  Ne SHitje Dy Satelita JBl JRX 100

  Lipjan 20 maj 22:19
  Me Marrveshje