Lipjan

Sport & Rekreacion në shitje në Lipjan

 • 7 foto
  KORG PA 800 ARANGER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KORG PA 800 ARANGER

  Prodajem Korg Pa 800 u odlicnom stanju sa sredjenim setom za klubsku svirku. Klavijatura poseduje 25

  Lipjan Sot, 16:04
  1.000 €
 • 3 foto
  Tupana valle dasmash
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana valle dasmash

  Valle dasmash me tupana dhe surle per disponimin tuaj qmimi sipas marrveshjes ju mir presim ne numr

  Lipjan Sot, 13:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tupana per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana per dasma

  Bejme muzike me tupana dhe surle ne dasma syneti ahenge te ndryshme dy tupana dhe dy surle qmimi sip

  Lipjan Sot, 13:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tupana valle dasmash
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana valle dasmash

  Valle dasmash me tupana dhe surle ne gjdo aheng ju mir presim qmimi sipas marrveshjes tel:

  Lipjan Sot, 13:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tupangjit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupangjit

  Bejme muzike me tupana dhe surle ne dasma syneti ahenge te ndryshme dy tupana dhe dy surle qmimi sip

  Lipjan Sot, 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tupana dhe surle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana dhe surle

  Bejme muzike ne dasma syneti ahenge te ndryshme per disponimin tuaj na kontaktoni .044931847 dhe 044

  Lipjan Sot, 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Daulle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Daulle

  Ju argetojm me dy tupana dhe dy surle ne dasma syneti ahenge te ndryshme ju mir presim

  Lipjan Sot, 13:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 1,800 Duj te Kashtes
  Kafshe shtepiake

  Shes 1,800 Duj te Kashtes

  045609939

  Lipjan Sot, 13:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vjam Guse 100 % natyral
  Kafshe shtepiake

  Vjam Guse 100 % natyral

  Shes vjam gusav natyral bio i shendetshem per: Mushkri Gjoks E shum semundje tjera Qmimi 8 e

  Lipjan Sot, 12:30
  8 €
 • 5 foto
  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA

  Shes pula te fshatit jan afer 60 copa jan shum tmira ka raca te llojllojshme ka piklajka me tuf ka a

  Lipjan Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES PULA TE BUTA SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA TE BUTA SHUM TMIRA

  Shes pula te buta ikam qe 3 muj jan tubo vez edhe tmira per mish jan te lshune ne natyr.te interesua

  Lipjan Sot, 12:19
  5 €
 • 7 foto
  SHES PULA AMROK EDHE KNOJSI
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA AMROK EDHE KNOJSI

  Shes pula amrok eshe knojsi pula jon 45 copa ndersa knojsi jan 25 copa... krejt jan te sivjetit..dis

  Lipjan Sot, 12:19
  12 €
 • 6 foto
  Terier qift
  Kafshe shtepiake

  Terier qift

  Jan 9 mujsh qift shum rojsa edhe te dashur per pronarin, mundesi nderrimi me qka tum konvenon perveq

  Lipjan Sot, 12:08
  120 €
 • 2 foto
  Shes kasht
  Kafshe shtepiake

  Shes kasht

  Shes kasht t vjeqit kashta osht n pleme per ma shum kontaktoni ne nr e telfonit +38345252312

  Lipjan Sot, 12:00
  50 €
 • 8 foto
  Shes zoj shum te mir amrok astrallip brahama etj
  Kafshe shtepiake

  Shes zoj shum te mir amrok astrallip brahama etj

  Shes zojt jan shum te mir jon te gjitha racat ka amrok astrallop brahama italjana piklana etj etj jo

  Lipjan Sot, 10:34
  4 €
 • 0 foto
  Nakamura 26
  Paisje per sport

  Nakamura 26

  Shes bicikleten e tipit Nakamura me 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te ko

  Lipjan Sot, 08:15
  185 €
 • 0 foto
  California 26
  Paisje per sport

  California 26

  Shes bicikleten e tipit California me 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te

  Lipjan Sot, 08:15
  185 €
 • 1 foto
  Bc 26 me dy disqe
  Paisje per sport

  Bc 26 me dy disqe

  Shes bicikleten e tipit BC me dy diska ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te kontaktojne

  Lipjan Sot, 08:15
  220 €
 • 2 foto
  Focus 26 me diska me vaj
  Paisje per sport

  Focus 26 me diska me vaj

  Shes bicikleten e tipit Focus 26 me dy diska me vaj ne gjendje te rregullt. te interesuarit mund te

  Lipjan Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BTWIN 26 XL
  Paisje per sport

  BTWIN 26 XL

  Shes bicikleten e tipit BTWIN me dy 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te ko

  Lipjan Sot, 08:14
  220 €
 • 7 foto
  Biciklet 28\"
  Paisje per sport

  Biciklet 28\"

  Shes bicikleten 28\" ne gjendje shum te mire . Alumin komplet, amortizer para

  Lipjan Sot, 08:14
  250 €
 • 0 foto
  Shitet terrierka
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrierka

  Shitet terrierka 60 ero n transport nuk boj per ma shum muni me kontaktu n instagram @kosovajagdter

  Lipjan Dje, 22:38
  60 €
 • 9 foto
  SHES ZOJ PIKLANA GREK
  Kafshe shtepiake

  SHES ZOJ PIKLANA GREK

  SHES ZOJ PIKLANA GREK TEL 045 484 510 Viber +38345484510

  Lipjan Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qen haski shom imir
  Kafshe shtepiake

  Qen haski shom imir

  shitet qeni haski mashkell kontakto ne vajber

  Lipjan Dje, 19:10
  150 €
 • 1 foto
  Shitet qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni sharrit

  Shitet qeni sharrit shum i shtir per oborr .

  Lipjan Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Migrofon sunfly sfm-201
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Migrofon sunfly sfm-201

  migrofun sunflu kotaktoni nr 044450786 ipko 049930947

  Lipjan Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stafford
  Kafshe shtepiake

  Stafford

  Staford 11 muj, mushkull Munesh ndrrim per skuter Viber: +38349422114

  Lipjan Dje, 15:17
  100 €
 • 1 foto
  Shitet biki mbi 450 kg
  Kafshe shtepiake

  Shitet biki mbi 450 kg

  Shitet biki i rritur me ushqim fshati,kullos dhe bungur(miser Ka mbi 450 kg Mish per marakli!!! Qmim

  Lipjan Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi i Qumeshtit
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi i Qumeshtit

  Shitet viqi i qumeshtit,viqi ka 3 muaj dhe ende ushqehet me qumesht. Ka rreth 150 kg. Shitet me kg

  Lipjan Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Minik 70€
  Kafshe shtepiake

  Minik 70€

  Miniki shum ingushum pulat siha Nivjet e gjys ika qmimi 70€

  Lipjan Dje, 10:49
  70 €
 • 0 foto
  Shes bikin
  Kafshe shtepiake

  Shes bikin

  Eshte mbi 550kg

  Lipjan 20 korrik 18:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopen
  Kafshe shtepiake

  Lopen

  Shes lopen edhe 17 dit i ka mu shtu lopa asht e mir e urt ika 15 litra tamel dej para ni jave u mjel

  Lipjan 20 korrik 18:53
  1.100 €
 • 0 foto
  Shes bikin
  Kafshe shtepiake

  Shes bikin

  Eshte mbi 550kg

  Lipjan 20 korrik 18:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pikinizer femer
  Kafshe shtepiake

  Pikinizer femer

  Shes qenin rac pikinzer qeni i ka 1vit e gjys edhe osht femer qeni osht shum i shoqeushum

  Lipjan 20 korrik 17:25
  50 €
 • 11 foto
  Mace
  Kafshe shtepiake

  Mace

  Shes dy mace mosha : 3 jave

  Lipjan 20 korrik 14:54
  20 €
 • 0 foto
  Qeni Shitet
  Kafshe shtepiake

  Qeni Shitet

  Shitet qeni

  Lipjan 20 korrik 13:52
  85 €
 • 2 foto
  Minik70€
  Kafshe shtepiake

  Minik70€

  Miniki ësht shum ingushum siha Ika nivjet e gjys 70€

  Lipjan 19 korrik 08:11
  70 €
 • 1 foto
  Tupana
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana

  Ju argetojm me dy tupana dhe dy surle ne dasma dhe gjdo aheng tuaj ju mir presim ne 044931847 dhe 04

  Lipjan 18 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopen edhe 20 dit shtohet
  Kafshe shtepiake

  Lopen edhe 20 dit shtohet

  Lopa esht e mir eurt mi mjel kur shtohet i ka 15 litra tamel boj ndrrim edhe me naj kerr golf 2 audi

  Lipjan 18 korrik 12:52
  1.100 €
 • 1 foto
  Whatsapp: +22997949144
  Koleksione

  Whatsapp: +22997949144

  Keni nevojë për një hua urgjente për të ringjallur aktivitetet tuaja, projektet tuaja, biznesin tuaj

  Lipjan 18 korrik 12:48
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet pitbulli ugjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet pitbulli ugjent

  shes Pitbullin mashkull 7-8muj rac e pastert. Arsyeja shperngulje jasht vendit.

  Lipjan 18 korrik 10:32
  50 €
 • 0 foto
  DJ Meti
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DJ Meti

  Ju oferojm zerim profesional me Digjej ne qdo gezim tuajin familjar

  Lipjan 18 korrik 09:39
  1 €
 • 6 foto
  Pula dekoruse
  Kafshe shtepiake

  Pula dekoruse

  Shes puln dhe gjelin te races kineze rac 100% original pula osht t bo voper ma shum viber...........

  Lipjan 18 korrik 09:26
  55 €
 • 1 foto
  Zagaric tre ngjyrsh
  Kafshe shtepiake

  Zagaric tre ngjyrsh

  Shitet zagariz klysh 1 muj e gjhs

  Lipjan 18 korrik 09:23
  100 €
 • 0 foto
  Tupana per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana per dasma

  Bejme muzik ne dasma me dy tupana dhe dy surle ne qdo aheng tuaj ju mir presim

  Lipjan 17 korrik 16:49
  1 €
 • 0 foto
  Puppies malteze për adoptim
  Kafshe shtepiake

  Puppies malteze për adoptim

  Princesha jonë e vogël ka krijuar në mënyrë të sigurt këto 2 vajza të vogla. Mami ishte tepër i mir

  Lipjan 17 korrik 16:29
  300 €
 • 0 foto
  Shiten qeni (klyshit)
  Kafshe shtepiake

  Shiten qeni (klyshit)

  Shiten klyshit 3 femna ni mashkull jan shum tmir boj edhe ndrrim me naj telefon

  Lipjan 16 korrik 13:31
  1 €
 • 1 foto
  SHES QEN BELG MALINOS SHUM I MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES QEN BELG MALINOS SHUM I MIR

  Shitet qeni belg malinos osht shum i mir Moshen eka 9 muaj. Boj ndrrim edhe me gjela ose pula.

  Lipjan 16 korrik 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Qeni belg
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qeni belg

  Shes qenin i races belg malinos ika 9 muj ish mashkell shum i mir per oborr per me shum gjindem ne s

  Lipjan 16 korrik 07:51
  100 €
 • 0 foto
  Shitet lopa me.viq
  Kafshe shtepiake

  Shitet lopa me.viq

  Race simentall

  Lipjan 14 korrik 20:21
  850 €