Lushnjë

Sport & Rekreacion në shitje në Lushnjë

 • 0 foto
  Qen maremmano Abruzzo
  Kafshe shtepiake

  Qen maremmano Abruzzo

  Qen maremmano Abruzzo I pershtatshem per ruajtje territori,magazina,bageti, vila dhe ambiente te vog

  Lushnjë Sot, 10:34
  150 €
 • 3 foto
  Biciklet BIanci
  Paisje per sport

  Biciklet BIanci

  Shitet biciklet BIANCI

  Lushnjë Sot, 07:32
  700 €
 • 1 foto
  Monedha dhe kartemonedha
  Koleksione

  Monedha dhe kartemonedha

  Blej monedha dhe kartemonedha te ndryshme te cfardollojshme . Te huaja ose shqipetare . Kontakt->

  Lushnjë Dje, 15:32
  1 €
 • 7 foto
  freskuese proces automatic 10 20 30 40 50 60 min.
  Koleksione

  freskuese proces automatic 10 20 30 40 50 60 min.

  freskuese me flete metalike super deluxe ne bashkpunim me firmen sharp me proces automatic 62 w e g

  Lushnjë Dje, 13:02
  100 €
 • 3 foto
  Biciklete 26
  Paisje per sport

  Biciklete 26

  Biciklete 26 ,goma te reja. Ne gjendje te mire.

  Lushnjë Dje, 10:30
  8.000 Lek
 • 4 foto
  jept per arsye emigrimi
  Kafshe shtepiake

  jept per arsye emigrimi

  qeni esht i vaksinuar mosha 9muajshe rraca pekinez per informacin kontaktoni ne nr . 0676157798

  Lushnjë Dje, 08:40
  1 €
 • 2 foto
  Pastor belg femer 2.5 muajshe
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg femer 2.5 muajshe

  Shitet pastor belg femer rraca 100% e paster nga te dy prinderit me nje vaksin tjetren e ka ne dat 2

  Lushnjë Dje, 07:53
  180 €
 • 2 foto
  Pupa bukuroshe te Boston Terrier
  Kafshe shtepiake

  Pupa bukuroshe te Boston Terrier

  Pupa bukuroshe te Boston Terrier Ne jemi mbarështues të vegjël të hobi të Terrierit të Bostonit Dhe

  Lushnjë 19 shtator 12:42
  180 €
 • 1 foto
  Shitet qeni sharrit!
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni sharrit!

  Shitet qeni sharrit 2 vjec shkon dhe me bagti!

  Lushnjë 18 shtator 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kangalli!
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli!

  Shitet kangalli 10 muajsh!

  Lushnjë 18 shtator 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet Pegasus
  Paisje per sport

  Biciklet Pegasus

  Biciklete pegasus piaza.bicikleta eshte pothuajse e pardorur.

  Lushnjë 17 shtator 18:25
  250 €
 • 2 foto
  Pikato K1X Rumberger
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pikato K1X Rumberger

  Shitet Pikato K1X Rumberger e re e paperdorur Nr Teli: 0695817300

  Lushnjë 17 shtator 14:55
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Këlyshë Pomsky për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Pomsky për Shitje

  Këlyshë Pomsky për Shitje Këlyshë Pomsky, konformim shumë i bukur, kokë e madhe, trup i shkurtër shu

  Lushnjë 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë të bukur pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur pomeranez

  Këlyshë të bukur pomeranez  Vetëm një mashkull dhe femër kanë mbetur. Ata kanë pasur gjithë dashurin

  Lushnjë 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cavapoochons për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochons për Shitje

  Cavapoochons për Shitje LITTORI I DYQSISH PM I PUBPIKEVE CAVAPOO - duke pritur shtëpi të reja !!!! L

  Lushnjë 16 shtator 12:58
  160 €
 • 2 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza bukuroshe kalorësie ka nevojë për rihapje pa fajin e saj. Ajo

  Lushnjë 16 shtator 12:50
  160 €
 • 1 foto
  Pastor malinos
  Kafshe shtepiake

  Pastor malinos

  3 klysha gjinia femra 2 muajshe Me nje vaksin Cmimi i arsyeshen Rraca 100% e paster Ne foto dhe

  Lushnjë 14 shtator 12:14
  1 Lek
 • 3 foto
  Shitet Corvo i vitit 1956
  Koleksione

  Shitet Corvo i vitit 1956

  Esht shishe origjinale e Duca Di Salaparuta. Ndoshta e fundit te llojit te saj. E ruajtur ne menyre

  Lushnjë 13 shtator 09:53
  400 €
 • 3 foto
  Shiten qent!
  Kafshe shtepiake

  Shiten qent!

  Shitet qeni i sharrit 2 vjec shkon me bagti me garanci. Shitet klyshi kangall 10 muajsh!

  Lushnjë 12 shtator 12:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes blete
  Kafshe shtepiake

  Shes blete

  Shes 5 koshere blete nje katshe dhe 2 katshe.

  Lushnjë 11 shtator 22:00
  150 Lek
 • 3 foto
  SHITET QEN
  Kafshe shtepiake

  SHITET QEN

  Shitet qen rrace shqipetare 5 muajsh. I mire per territore.

  Lushnjë 11 shtator 15:20
  40 Lek
 • 0 foto
  Hasky siberian mix pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Hasky siberian mix pastor gjerman

  Femer 3 muajshe

  Lushnjë 11 shtator 15:00
  50 Lek
 • 0 foto
  SHITET QEN RRACE SHQIPETARE
  Kafshe shtepiake

  SHITET QEN RRACE SHQIPETARE

  Shitet qen rrace shqipetare 5 muajsh. I mire per territore

  Lushnjë 11 shtator 15:00
  40 Lek
 • 1 foto
  Shitet mixer Behringer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet mixer Behringer

  Mixeri eshte ne gjendje shum te mir pune pa asnje defekt...cmimi 50 euro

  Lushnjë 6 shtator 18:12
  50 €
 • 1 foto
  Shitet Amplifik & Mixer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Amplifik & Mixer

  Amplifik Ey Q66 2x350w 8ohm 2x600w 4ohm Mixer Behringer 4 kanalesh Paisjet Jan ne gjendje shum te m

  Lushnjë 5 shtator 17:44
  250 Lek
 • 2 foto
  SHITET SUPER ORE NAUTICA MEN\'S !
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET SUPER ORE NAUTICA MEN\'S !

  ORA ESHTE BLERE NE AMERIKE . ESHTE PRODHIM AMERIKANO-JAPONEZE .ESHTE SI E RE, SHUME PAK E PERDORUR .

  Lushnjë 3 shtator 17:44
  100 €
 • 1 foto
  Shiten 2 FBT VERVE 12 pasiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 FBT VERVE 12 pasiv

  300w rms 600w peak 8ohm Gjendja perfekte komponente orgjinal pa riparime Cmimi 550 mij lek 069 93 48

  Lushnjë 2 shtator 13:29
  550 Lek
 • 4 foto
  Klysha sharri ne shitjee
  Kafshe shtepiake

  Klysha sharri ne shitjee

  Klysha sharri ne shitjee 2 muajsh te vaksinuar rrac e paster!

  Lushnjë 1 shtator 15:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet për fëmij 22
  Paisje per sport

  Biciklet për fëmij 22

  Biçikleta është shum e mir shitet për arsye mospërdorimi 50.000 lek.Numër 22.Biçikleta ka ardhur nga

  Lushnjë 31 gusht 16:15
  55.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten pellumba
  Kafshe shtepiake

  Shiten pellumba

  Shite pellumba me çmime te arsyshem

  Lushnjë 31 gusht 15:25
  10 €
 • 1 foto
  Kangall femer
  Kafshe shtepiake

  Kangall femer

  Kangall femer e mesuar me shpendet

  Lushnjë 30 gusht 22:35
  150 Lek
 • 2 foto
  Kangall
  Kafshe shtepiake

  Kangall

  Shitet kangall femer 200 euro cmimi diskutushem

  Lushnjë 28 gusht 18:30
  200 €
 • 1 foto
  Shitet rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Shitet rotwailer

  Shes rotwailer king. Mosha 1 vjec i vaksinuar me tgjitha vaksinat dhe me pasaporte.

  Lushnjë 26 gusht 23:59
  800 €
 • 0 foto
  Femer kangal
  Kafshe shtepiake

  Femer kangal

  Shitet femer kangale

  Lushnjë 25 gusht 10:01
  250 €
 • 2 foto
  Klysha sharri ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Klysha sharri ne shitje

  Shiten klyshat e sharrit 2 muajsh te vaksinuar rrac e paster!

  Lushnjë 24 gusht 11:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  zog shume i bukur sqep gjat...
  Kafshe shtepiake

  zog shume i bukur sqep gjat...

  zog shume i bukur sqep gjat nuk e kam iden ca lloj eshte..kujt i intereson te telefonoje ..cmimi i d

  Lushnjë 21 gusht 00:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes zog shume te bukur me sqep gjat
  Kafshe shtepiake

  shes zog shume te bukur me sqep gjat

  zog shume i bukur me sqep te gjat nuk e kam iden ca lloj eshte..kujt i intereson te telefonoje ..cmi

  Lushnjë 20 gusht 20:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këmishë Bengal Kitten për sae dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Këmishë Bengal Kitten për sae dhe birësim

  Kemi dy meshkuj nga një pjellë prej tre, një mashkull e rezervuar tani, femra po qëndron me ne. Nëna

  Lushnjë 20 gusht 12:11
  1 €
 • 2 foto
  Klysha sharri ne shitje!
  Kafshe shtepiake

  Klysha sharri ne shitje!

  Shitet cifti i klyshave te sharrit 2 muajsh te vaksinuar rrac e paster!

  Lushnjë 20 gusht 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Fonia
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Fonia

  2 satelita FBT VERVE 12 Inc 300w rms Copa 2 subs PROEL 18 Inc 400w rms Copa 1 amplifik LEM 2x550w 8o

  Lushnjë 19 gusht 17:11
  170 Lek
 • 3 foto
  Okazionn Shitet Biciklet 26 Me bateri
  Paisje per sport

  Okazionn Shitet Biciklet 26 Me bateri

  0694630308

  Lushnjë 19 gusht 08:38
  300 €
 • 1 foto
  Këlyshë e pastër chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë e pastër chihuahua

  2 këlyshë të pastër Chihuahua, vajza dhe djem, të dy janë me flokë të shkurtër, absolutisht të shën

  Lushnjë 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshi Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Këlyshi Golden Retriever

  Këlyshët tani mund të vizitohen dhe zgjidhen. Në këndin e lojërave të këlyshëve ata eksplorojnë shu

  Lushnjë 13 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë pomeranez të bardhë për shitje dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë pomeranez të bardhë për shitje dhe birësim

  Unë kam një këlyshë të bukur dhe të vegjël të vegjël të regjistruar pomeranez dhe kërkojnë shtëpinë

  Lushnjë 13 gusht 10:37
  180 €
 • 1 foto
  Shes dash
  Kafshe shtepiake

  Shes dash

  Shes dash

  Lushnjë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shiten tre klysh sharri rrace e pastër

  Lushnjë 9 gusht 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Corvo Di Salaparuta Casteldaccia
  Koleksione

  Corvo Di Salaparuta Casteldaccia

  Origjinale, ndoshta e fundit e ketij viti. Prodhim i vitit 1956.

  Lushnjë 8 gusht 21:54
  450 €
 • 0 foto
  Kangall ne shitjee.....
  Kafshe shtepiake

  Kangall ne shitjee.....

  Shitet kangalli 9 muajsh!

  Lushnjë 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pushk me ajer x50 beretta
  Paisje per sport

  Pushk me ajer x50 beretta

  Pushk me ajer me e fuqishmja ne sirin e saj beretta x50 cal.5.5 e bler jasht shtetit esht me fatur c

  Lushnjë 7 gusht 23:49
  200 €
 • 5 foto
  Shiten 2 kollona Work
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 kollona Work

  500w rms 4 ohm Copa Komponente orgjinal ne gjendje shum te mire Shiten 500 mij lek ose nderrohen

  Lushnjë 1 gusht 23:20
  500 Lek