Malisheve

Sport & Rekreacion në shitje në Malisheve

 • 2 foto
  hidhërim siberian
  Kafshe shtepiake

  hidhërim siberian

  hidhërim siberian Mund të shkoj tani kishte injeksione të para jashtë veterinerit tim, dhe kontrolli

  Malisheve Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë Pippa, Retriever ynë i bukur Artë ka lindur 6 qenush të mreku

  Malisheve Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeni francez dem.
  Kafshe shtepiake

  Qeni francez dem.

  Qeni francez dem. Kemi një pjellë mahnitëse të 9 qenve të shëndetshëm nga Prindërit e Testuar Shënd

  Malisheve Dje, 16:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qentë anglezë dem.
  Kafshe shtepiake

  Qentë anglezë dem.

  Qentë anglezë dem. Ata janë edhe bulldogë të përshtatshëm dhe të shëndetshëm. Këlyshët janë të regji

  Malisheve Dje, 16:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  qen 40ero
  Kafshe shtepiake

  qen 40ero

  shitet qeni 40ero 3 mujsh

  Malisheve Dje, 13:51
  40 €
 • 4 foto
  klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  klysh sharri

  shes klyshin e zi te sharrit per arsyje Personale klyshi osht 2 Jav

  Malisheve 9 korrik 22:29
  133.333.333 €
 • 3 foto
  Bub Terrier
  Kafshe shtepiake

  Bub Terrier

  Shes bubin terrier mashkull 8muaj, 2 vaksina i ka te kryme eshte shume i mir per oborr gjithashtu ed

  Malisheve 9 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fuqi aktive FBT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fuqi aktive FBT

  Shiten Activet FBT

  Malisheve 9 korrik 01:06
  200 €
 • 12 foto
  Shiten pjesët shtesë për muzikë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten pjesët shtesë për muzikë

  Bas RCF 1x15 1000w 130 E Dy drajvera të lartë të ndryshme 20 euro Dy bassa per te ndryshe. Ev

  Malisheve 9 korrik 01:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Korg pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes Korg pax3 76

  Shes korg pax3 76 256 ram Shum i rujten Posedon qanten Ritmet gratis +kabllat Nr vb:+38349299820

  Malisheve 8 korrik 17:56
  1 €
 • 4 foto
  klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  klysh sharri

  E\'shes klyshin e Sharrit Te ( Zi ) 2 Javsh Ner Dele e Kam Marr Po e Shes Per Arsyje Perso

  Malisheve 8 korrik 01:48
  120 €
 • 2 foto
  Shes dy satelit 15 oregjinal
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15 oregjinal

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:30
  400 €
 • 2 foto
  Shes 1 bas satelit 15 eminemc 400 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes 1 bas satelit 15 eminemc 400 vat

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:15
  85 €
 • 1 foto
  Shes sllevin iri oregjinal
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin iri oregjinal

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:14
  250 €
 • 1 foto
  Shes mikset maks 900 vat ere
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes mikset maks 900 vat ere

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:14
  380 €
 • 2 foto
  Shes sllevin eri nrrim mesatelit 1200 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin eri nrrim mesatelit 1200 vat

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:14
  1 €
 • 0 foto
  Shes dy satelit oregjinal 15 beringjera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit oregjinal 15 beringjera

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:13
  350 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit 15 eminemca 400 vat 1cop
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15 eminemca 400 vat 1cop

  Shes

  Malisheve 7 korrik 20:13
  400 €
 • 3 foto
  Lop bars
  Kafshe shtepiake

  Lop bars

  Shes lopen bars e cila i qet 15 litra tamel. Lopa eshte shum e mir e has e shnosh me garancjon.

  Malisheve 7 korrik 17:18
  1.100 €
 • 4 foto
  Shes Korg Pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes Korg Pax3 76

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Posedon edhe ri

  Malisheve 4 korrik 21:09
  1.200 €
 • 3 foto
  Bik
  Kafshe shtepiake

  Bik

  Me marrveshje

  Malisheve 1 korrik 15:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  mushtjerr
  Kafshe shtepiake

  mushtjerr

  shes mushtjerren me kill 2.80

  Malisheve 30 qershor 20:16
  3 €
 • 3 foto
  vali
  Kafshe shtepiake

  vali

  shes mushtjerren me kill

  Malisheve 30 qershor 20:08
  280 €
 • 3 foto
  Shiten zogj te perzier dhe brahma
  Kafshe shtepiake

  Shiten zogj te perzier dhe brahma

  Shiten zogj te perzier 2 muajsh 4.5 euro copen si dhe zogj brahma light 1 javesh 3.5 euro copen.Te i

  Malisheve 29 qershor 20:17
  4 €
 • 2 foto
  Muzat Bik
  Kafshe shtepiake

  Muzat Bik

  Qmimi sipas marrveshjes

  Malisheve 29 qershor 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dy pula klluq  45 euro pula amroke
  Kafshe shtepiake

  Dy pula klluq 45 euro pula amroke

  Vote ikan amroke ka 15 vo

  Malisheve 29 qershor 10:21
  45 €
 • 4 foto
  Lope
  Kafshe shtepiake

  Lope

  Shes lopen bars, me 15 litra tamel, eshte barsu me 15.05.2020 Lopa eshte shum e mir e urt e has.

  Malisheve 28 qershor 15:55
  1.100 €
 • 12 foto
  Shitet urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet urgjent

  Shitet urgjent klyshi 4 muj femer

  Malisheve 28 qershor 05:19
  50 €
 • 11 foto
  Shiten pjesët e muzikës
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten pjesët e muzikës

  Bas RCF 1x15 1000w 130 E Dy drajvera të lartë të ndryshme 20 euro Dy bassa per te ndryshe. Ev

  Malisheve 26 qershor 01:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dy satelite 15 pa drivera pa skrenica aksjo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelite 15 pa drivera pa skrenica aksjo

  Shes

  Malisheve 25 qershor 09:47
  205 €
 • 1 foto
  Shes 1 bas satelit 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes 1 bas satelit 15

  Shes

  Malisheve 24 qershor 13:03
  60 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15

  Shes

  Malisheve 24 qershor 13:02
  400 €
 • 4 foto
  Shes korg pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes korg pax3 76

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Posedon edhe ri

  Malisheve 23 qershor 21:16
  1.300 €
 • 3 foto
  pudle e disponueshme kc reg;
  Kafshe shtepiake

  pudle e disponueshme kc reg;

  pudle e disponueshme kc reg; Këto bebe të bukura kanë 4 javë dhe do të jenë gati për t’u larguar në

  Malisheve 23 qershor 15:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  cokapoo për shitje
  Kafshe shtepiake

  cokapoo për shitje

  cokapoo për shitje Mund të shkoj tani kishte injeksione të para jashtë veterinerit tim, dhe kontroll

  Malisheve 23 qershor 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qenush Akita kc reg
  Kafshe shtepiake

  Qenush Akita kc reg

  Qenush Akita kc reg Këto bebe të bukura kanë 4 javë dhe do të jenë gati për t’u larguar në moshën 8

  Malisheve 23 qershor 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë Pippa, Retriever ynë i bukur Artë ka lindur 6 qenush të mrekul

  Malisheve 23 qershor 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje

  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje Ne ju japim një garanci shëndetësore me këlyshët tanë! S

  Malisheve 23 qershor 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Djem gjerman Shepards gati
  Kafshe shtepiake

  Djem gjerman Shepards gati

  Djem gjerman Shepards gati Përshëndetje ne kemi 2 të gatshëm për shtëpitë e reja që tani kanë plaçki

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chow chows availabel kc reg
  Kafshe shtepiake

  Chow chows availabel kc reg

  Chow chows availabel kc reg Përshëndetje jemi të kënaqur të njoftojmë që trëndafili ynë i dashur ka

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Kc chihuahua gati
  Kafshe shtepiake

  Kc chihuahua gati

  Kc chihuahua gati Shumë mahnitëse me cilësi të lartë Kc chihuahua Vajzë Zi dhe Tan Ajo është një pal

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Kc Lodër e vogël lodër Maltese.
  Kafshe shtepiake

  Kc Lodër e vogël lodër Maltese.

  Kc Lodër e vogël lodër Maltese. Në shitje janë 2 Maltipoos Lodra Absolutisht të bukura X të vogla F1

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpra
  Kafshe shtepiake

  KC regjistroi labradorin e kuq dhelpra

  KC regjistroi labradorin e kuq dhelpra Ne jemi të kënaqur të njoftojmë mbërritjen e sigurt të këlysh

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeni francez dem.
  Kafshe shtepiake

  Qeni francez dem.

  Qeni francez dem. Kemi një pjellë mahnitëse të 9 qenve të shëndetshëm nga Prindërit e Testuar Shënde

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomeranez të gjithë kc reg.
  Kafshe shtepiake

  Pomeranez të gjithë kc reg.

  Pomeranez të gjithë kc reg. Lloje bukuroshe e vogël, pelushi, pom pom, këmbë të shkurtra dhe hundë t

  Malisheve 23 qershor 15:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kuder
  Kafshe shtepiake

  Shitet kuder

  Shitet ose ndrohet me cka me kovenon kudra esh e mir per gjithcka

  Malisheve 22 qershor 18:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten kelyshat alabai
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelyshat alabai

  Shiten kelyshat alabai rac e pastër super

  Malisheve 22 qershor 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop
  Kafshe shtepiake

  Lop

  Shitet lopa ne viq 7 javsh

  Malisheve 17 qershor 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop
  Kafshe shtepiake

  Lop

  Shitet lopa me viq 7 javësh

  Malisheve 17 qershor 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Bulldog

  Shitet Qeni Bulldog 18 muaj i vaksinuar racë e paster i ardhur nga Germania me letra , pasaportë Ars

  Malisheve 16 qershor 21:56
  1.800 €