Malisheve

Sport & Rekreacion në shitje në Malisheve

 • 2 foto
  qen 40ero
  Kafshe shtepiake

  qen 40ero

  shitet qeni 40ero 3 mujsh

  Malisheve Dje, 12:51
  40 €
 • 1 foto
  Qen Deltar Ilir
  Kafshe shtepiake

  Qen Deltar Ilir

  Shitet Qeni Raca Deltar Ilir mosha 19mujsh linje e ketit dhe karabashit halimit per me shum info na

  Malisheve 3 nëntor 23:46
  300 €
 • 5 foto
  Shiten 2 kutija pasive
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 kutija pasive

  Shiten kutijat siq shihen ne foto. 300 wat rms. 600 wat max Te interesuarit viber ose nr. tel +38349

  Malisheve 1 nëntor 20:57
  290 €
 • 3 foto
  Shiten
  Paisje per sport

  Shiten

  Shiten: Bicikleta dhe Rolerat te ardhura nga Gjermania Bicikleta - 230 €uro Rolerat - 35 €uro

  Malisheve 31 tetor 20:24
  265 €
 • 0 foto
  Korg Pa2X pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa2X pro

  Shitet Korg Pa2X pro me 256 mb ram

  Malisheve 21 tetor 20:09
  890 €
 • 6 foto
  Shes orë SMAEL G-Shock origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes orë SMAEL G-Shock origjinale

  Shes orën SMAEL G-Shock - orë sportive me shume funksione ora eshte e re dhe ka keto performanca: or

  Malisheve 10 tetor 23:58
  90 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kafshe shtepiake

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Malisheve 23 shtator 13:00
  12.365.455 €
 • 2 foto
  dj remi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dj remi

  Shes mikset 900 vat

  Malisheve 20 shtator 08:01
  380 €
 • 5 foto
  Shiten dy satelita ev 12
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten dy satelita ev 12

  shes dy ev 12 inch ne gjendje shum te mir pune po ashtu edhe te ruajtur bokset kan pjeset origjinale

  Malisheve 18 shtator 20:19
  400 €
 • 4 foto
  Pastor belg 100%
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg 100%

  Shes klyshin pastor belg 5 muaj osht rac shum e mir e ngushme dhe e shtir per oborr dhe besnik per p

  Malisheve 14 shtator 16:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  plluma ne shitje
  Kafshe shtepiake

  plluma ne shitje

  Prej 4€ e ma shtrejt tani

  Malisheve 14 shtator 10:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Electrovoice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electrovoice

  Shiten 4 copa Electrovoice 15inch 400wat rms 800 wt program 1600 peak +38349619979

  Malisheve 12 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes librat e klases 11
  Libra / Revista

  Shes librat e klases 11

  Shes librat e klases 11 shkencave shoqerore Librat jan te ruajtura,nuk jan te demtuara,janë te perdo

  Malisheve 12 shtator 18:42
  20 €
 • 6 foto
       Parduodami Maltos / Bichono šuniukai
  Kafshe shtepiake

       Parduodami Maltos / Bichono šuniukai

       Parduodami Maltos / Bichono Å¡uniukai     Parduodami gražūs maži Å¡uniukai. Å ie maži Å¡un

  Malisheve 11 shtator 18:30
  200 €
 • 2 foto
  Or dizel
  Veshje / Kepuce / Ore

  Or dizel

  Shitet ora dizel shum e rujtne thuja pa perdor hiq

  Malisheve 7 shtator 19:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes dy kutij 15 edhe 12 dy funksjon ikryn ketu

  Malisheve 5 shtator 22:12
  65 €
 • 1 foto
  EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  EV

  Shiten 4 copa ev 15 inch 400wat rms 800 program 1600 peak +38349619979

  Malisheve 5 shtator 20:52
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë e bukur kavachon e disponueshme për birësi
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë e bukur kavachon e disponueshme për birësi

  Këlyshë e bukur kavachon e disponueshme për birësim  Gati tani Vaksinuar plotësisht deri në vitin 20

  Malisheve 5 shtator 11:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  roland spd sx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  roland spd sx

  We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mi

  Malisheve 4 shtator 12:51
  500 €
 • 1 foto
  Shes libra për klas të 11-të
  Libra / Revista

  Shes libra për klas të 11-të

  Shes librat per klas te 11-të.. Librat janë te gjitha shum te ruajtura,nuk janë te demtuara dhe nuk

  Malisheve 3 shtator 17:18
  25 €
 • 3 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  Shes belgun shum te mir 9 mujsh mashkell Besnik per pronar dhe rojs i mir e i shtir per oborr per m

  Malisheve 2 shtator 21:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten kutijat 1 bas active dhe 2 monito pasive
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kutijat 1 bas active dhe 2 monito pasive

  Shiten kujtijat si ne foto. 1 x bass 15 inch 800 wat aktiv 2x monitor 12 inch 300 wat passive. Per

  Malisheve 1 shtator 21:30
  550 €
 • 0 foto
  \"Oferta whatsapp: 0022997351844
  Paisje per sport

  \"Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Malisheve 28 gusht 11:21
  25.522 €
 • 0 foto
  \"Oferta whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  \"Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Malisheve 28 gusht 11:01
  2.665 €
 • 1 foto
  Electrovoice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electrovoice

  Shiten 4 copa Electrovoice 15inch pasiv shum te rujten akull origjinal te pa hapur Tel 049619979

  Malisheve 22 gusht 15:50
  1 €
 • 0 foto
  shes gjelin shum I mir I madh shum
  Kafshe shtepiake

  shes gjelin shum I mir I madh shum

  shes gjelin shum I mir edhe shum I madh

  Malisheve 22 gusht 09:09
  50 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Koleksione

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Malisheve 20 gusht 18:34
  97.455 €
 • 2 foto
  Shes lop
  Kafshe shtepiake

  Shes lop

  Shes lop esht shum e mir 5 L ne dit esht bars Per ma shum me shkruni ne whatsapp ose me thirrni

  Malisheve 19 gusht 12:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shë
  Kafshe shtepiake

  Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shë

  Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shëndetësia Këto këlyshë janë këlyshë të mëdhenj të z

  Malisheve 18 gusht 10:22
  200 €
 • 2 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes sllevin 1200 vat ti iri sapo ka harru pre gjermanije vit 2018

  Malisheve 16 gusht 20:29
  220 €
 • 0 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes 12 ev dhe 15 mikse 900 vat edhe sllevi erc 1200 vat

  Malisheve 16 gusht 10:40
  950 €
 • 0 foto
  OFERTA: WHATSAPP: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  OFERTA: WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Toshtë për të informu

  Malisheve 15 gusht 20:46
  975.465 €
 • 2 foto
  Cane Crose
  Kafshe shtepiake

  Cane Crose

  Shes qenin Cane Crose italian mosha 10muaj eshte i shtir per oborr intelegjent Nr kontaktues +324602

  Malisheve 14 gusht 14:46
  213 €
 • 0 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  Terrier F Qmimi sipas marrveshjes +32460217626

  Malisheve 14 gusht 14:34
  211 €
 • 0 foto
  Dj dONart-i muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i muzik

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 13 gusht 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dj dONart-i muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i muzik

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 10 gusht 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mish Bjeshke JAVOR
  Kafshe shtepiake

  Mish Bjeshke JAVOR

  Mish me garancijon

  Malisheve 10 gusht 10:07
  1.150 €
 • 1 foto
  LEXONI 100% .
  Instrumente muzikore dhe paisje

  LEXONI 100% .

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Malisheve 8 gusht 18:24
  5.000 €
 • 0 foto
  Dj dONart-i muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i muzik

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 5 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bukur Chow Chow Puppies
  Kafshe shtepiake

  Bukur Chow Chow Puppies

  Bukur Chow Chow Puppies Për shkak të shëndetit dhe alergjive të fëmijës, unë jam shumë ngurrim për t

  Malisheve 5 gusht 14:38
  323 €
 • 0 foto
  Dj Tony muzike per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj Tony muzike per dasma

  Bejme muzike ne dasma dhe ahengje familjare

  Malisheve 4 gusht 16:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuleta modele te fundit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kuleta modele te fundit

  Shiten kuletat nga modelet me te kerkuar shume te perdorshme dhe praktike Ngjyrat: e zeze dhe kafe

  Malisheve 1 gusht 09:44
  11 €
 • 1 foto
  Dj dONart-i
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 30 korrik 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes miksetn 900 vat

  Malisheve 29 korrik 18:35
  450 €
 • 2 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes dy ev 15

  Malisheve 29 korrik 11:46
  430 €
 • 0 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes dy satelit15

  Malisheve 28 korrik 15:54
  330 €
 • 1 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes sllevin

  Malisheve 27 korrik 15:55
  110 €
 • 3 foto
  Shes dy lop
  Kafshe shtepiake

  Shes dy lop

  Shes dy lop Çmimi njeria 850 tjetra 750 Nr viber +38649117888

  Malisheve 27 korrik 13:46
  850 €
 • 0 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes dy 15

  Malisheve 27 korrik 13:22
  340 €
 • 2 foto
  Lop shterrp ere dy her ka pjell
  Kafshe shtepiake

  Lop shterrp ere dy her ka pjell

  Shes lopen shtrrrp e mir per mish veq 2 her ka pjell ka 8 lita qumsht e urt si me mjel si per fush o

  Malisheve 27 korrik 12:42
  880 €