Malisheve

Sport & Rekreacion në shitje në Malisheve

 • 0 foto
  edha
  Kafshe shtepiake

  edha

  jan edha te races te mir alpine baj ndrrim me kingja edhe shiten

  Malisheve 13 korrik 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ponuda zajma Vrlo pouzdana
  Paisje per sport

  Ponuda zajma Vrlo pouzdana

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Malisheve 12 korrik 21:26
  973.100 €
 • 0 foto
  Shitet qeni.
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni.

  Shes qenin i ka 1vit e gjys asht i mir per oborr.

  Malisheve 8 korrik 22:52
  100 €
 • 1 foto
  shes qenin
  Kafshe shtepiake

  shes qenin

  shes qenin i mir asht i shtir per a borr edhe per qen tjer per ma shum kontaktoni ne viber wachap +3

  Malisheve 8 korrik 20:43
  30 €
 • 1 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes mikset 2000 vat

  Malisheve 8 korrik 07:41
  380 €
 • 1 foto
  dj dONart-i muzik per ahengjet tuaja
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dj dONart-i muzik per ahengjet tuaja

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 4 korrik 23:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet zerimi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitet zerimi

  2 basbina 15 4 satelita 15 dy satelita 12 ni sllev 1000 waht dhe mixeta 1000 dynacord me kablla perc

  Malisheve 4 korrik 19:50
  2.500 €
 • 4 foto
  syza origjinale chopard
  Veshje / Kepuce / Ore

  syza origjinale chopard

  Shiten syzet origjinale te firmes chopard te wrshura nga ch ne gjendje perfekte

  Malisheve 3 korrik 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes sllevin menidalje

  Malisheve 1 korrik 11:17
  100 €
 • 2 foto
  Qen Hasky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Qen Hasky Siberian

  Shitet qeni Hasky Siberian 100 euro qmimi i pa diskutshem

  Malisheve 29 qershor 21:18
  100 €
 • 2 foto
  Kangalli
  Kafshe shtepiake

  Kangalli

  shitet kangalli ose ndrrohet me:Terrier,qen sharri ,rud,pitbull,pastor, etj. +38349380286

  Malisheve 28 qershor 18:24
  150 €
 • 0 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes zerimin

  Malisheve 28 qershor 18:24
  1.500 €
 • 1 foto
  Ore e menqur
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore e menqur

  Ore e menqur Samsung gear, shum pak e perdorur.

  Malisheve 25 qershor 12:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 3qekerrka Amerikane per Peshkim
  Paisje per sport

  Shes 3qekerrka Amerikane per Peshkim

  Shes 3 qekerrka amerikane per peshkim profesional prodhim amerikan klasi A , me penjt te holle dhe ,

  Malisheve 23 qershor 17:58
  50 €
 • 2 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes kutija 12 oregjinale dynakord pa hinka

  Malisheve 23 qershor 06:07
  150 €
 • 1 foto
  Zagaric
  Kafshe shtepiake

  Zagaric

  Shes zagaricen shum te mir per gjah,zagarica asht e sterilizume nuk pjell. E shes per arsye se shum

  Malisheve 22 qershor 20:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rragadaq pikado
  Paisje per sport

  Rragadaq pikado

  Shitet rragadaq dhe pikado ngjendje trregullt info 049616951 cmimi i diskutushum

  Malisheve 21 qershor 15:12
  270 €
 • 1 foto
  Shitet Kudra
  Kafshe shtepiake

  Shitet Kudra

  Shitet Kudra dy her ka pjell tash eka kohen mu barsu per me shum info na shkruani ne nr 049444777

  Malisheve 20 qershor 21:20
  250 €
 • 1 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes

  Malisheve 17 qershor 19:45
  300 €
 • 0 foto
  Dj remih
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj remih

  Per darsma

  Malisheve 16 qershor 21:11
  1 €
 • 2 foto
  Shes Blet me qmim te volitshem
  Kafshe shtepiake

  Shes Blet me qmim te volitshem

  Shes Blet 36 copa me qmim te volitshem shum te mira, edhe dy katshe edhe nje katshe qmimi 100 euro p

  Malisheve 12 qershor 10:32
  100 €
 • 0 foto
  Shitet knusi
  Kafshe shtepiake

  Shitet knusi

  Shitet knusi tel +3844201122 045528882

  Malisheve 12 qershor 08:12
  35 €
 • 4 foto
  Zmadhues per ze(pajaqall)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zmadhues per ze(pajaqall)

  Zmadhues i ardhur nga gjermania me 4 dalje komplet me kabllo per montim shum pak i perdorun nr :+383

  Malisheve 10 qershor 20:47
  90 €
 • 0 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Shum i mir osht 2 e gjys i ka

  Malisheve 8 qershor 23:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qeni bashar dogs
  Kafshe shtepiake

  Qeni bashar dogs

  Shitet qeni bashar dogs Me marrveshje

  Malisheve 8 qershor 22:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes aksjon

  Malisheve 5 qershor 20:17
  250 €
 • 1 foto
  Dj remi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj remi

  Shes aksjo

  Malisheve 5 qershor 20:05
  220 €
 • 0 foto
  Diamante
  Koleksione

  Diamante

  Shes diamante dhe gur te çmua natyral

  Malisheve 9 maj 16:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Electro voice ELX115 pasiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electro voice ELX115 pasiv

  4copa Electro voice ELX115 pasiv 400wat rms 800 program 1600wat peak

  Malisheve 7 prill 00:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Electrovoice ELX115 PASIV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electrovoice ELX115 PASIV

  4Copa EV ELX115 Pasiv 400Wat RMS 800Wat Program 1600Wat Peak Jan origjinal te pa prekun ne gjendje

  Malisheve 7 mars 00:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Electrovoice ELX115 PASIV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electrovoice ELX115 PASIV

  EV ELX115 PASIV 400Wat RMS 800Wat Program 1600Wat Peak

  Malisheve 3 janar 22:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Koleksione

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Malisheve 11 janar 13:13
  1.000 €
 • 0 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Bileta / Udhetime

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Malisheve 11 janar 12:59
  1.000 €