Mirditë

Sport & Rekreacion në shitje në Mirditë

 • 0 foto
  Boy & Girl Kc Pomeranians Kc pomeraneze. vetëm një
  Kafshe shtepiake

  Boy & Girl Kc Pomeranians Kc pomeraneze. vetëm një

  Boy & Girl Kc Pomeranians Kc pomeraneze. vetëm një djalë dhe një vajzë kanë mbetur në dispozicio

  Mirditë 12 mars 01:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Adhurueshme Brown Rosette Bengal Cub- Tica Reg, wh
  Kafshe shtepiake

  Adhurueshme Brown Rosette Bengal Cub- Tica Reg, wh

  Adhurueshme Brown Rosette Bengal Cub- Tica Reg, whatssapp me në: +17606181097 Të gjitha kotelet tona

  Mirditë 8 mars 02:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë: sandra.tomas1@hotmail.com
  Kafshe shtepiake

  Oferta e huasë: [email protected]

  Oferta e huasë: [email protected] Ofertë promovuese e huasë midis individëve shumë e besues

  Mirditë 4 mars 16:03
  75 Lek
 • 2 foto
  francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa qenush francezë bulldog në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar,

  Mirditë 3 mars 10:40
  1 €
 • 3 foto
  Pomeranian traži novi dom, Pomeranian traži novi dom,
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian traži novi dom, Pomeranian traži novi dom,

  Pomeranian traži novi dom, Pomeranian traži novi dom, vrlo je simpatično štene, zabavno i razigrano

  Mirditë 21 shkurt 10:55
  180 €
 • 1 foto
   qenushë të Terrier
  Kafshe shtepiake

  qenushë të Terrier

  Këtu mund të gjeni disa qenushë të Terrier të Jorkshire që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewor

  Mirditë 18 shkurt 10:32
  1 €
 • 2 foto
   persiane të disponueshme
  Kafshe shtepiake

  persiane të disponueshme

  Këtu janë disa kotele persiane të disponueshme të dyja gjinitë e gatshme për të shkuar në shtëpitë

  Mirditë 7 shkurt 08:29
  150 €
 • 1 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këtu janë disa qenushë të bukur chow chow, thay janë 3months vjetër, vet kontrolluar, vaksinuar, dew

  Mirditë 29 janar 12:12
  200 €
 • 2 foto
  Shih tzu,
  Kafshe shtepiake

  Shih tzu,

  Këtu janë disa qenushë të bukur Shih tzu, që janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vetja, të vak

  Mirditë 28 janar 08:16
  200 €
 • 1 foto
  Qenush Chihuahua.
  Kafshe shtepiake

  Qenush Chihuahua.

  Qenush Chihuahua. Këlyshët e bukur chihuahua lejohen të lëvizin tani këlyshët kanë lindur këtu me

  Mirditë 19 janar 11:09
  200 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Bileta / Udhetime

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Mirditë 19 janar 10:45
  1.000 €
 • 2 foto
  britanike shorthair kanë
  Kafshe shtepiake

  britanike shorthair kanë

  Kotelja ime e bukur britanike shorthair kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjed

  Mirditë 18 nëntor 11:58
  1 €
 • 3 foto
  Puppies adorable Newfoundland
  Kafshe shtepiake

  Puppies adorable Newfoundland

  Puppies adorable Newfoundland Ne jemi të kënaqur të njoftojmë se kemi 6 bebe të bukura që kërkojnë

  Mirditë 11 tetor 20:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kotele britanike shorthair
  Kafshe shtepiake

  Kotele britanike shorthair

  Kotele britanike shorthair Ata janë absolutisht të shëndetshëm të lagur dhe të fluturuar. Pamjet ja

  Mirditë 5 tetor 07:28
  350 €
 • 3 foto
  Zapanjujući psići Pomsky
  Kafshe shtepiake

  Zapanjujući psići Pomsky

  Zapanjujući psići Pomsky Lijepi f2 Pomsky štenad na prodaju snižen je na samo kao spreman sada sav

  Mirditë 3 tetor 10:17
  180 €
 • 0 foto
  pug puppies
  Kafshe shtepiake

  pug puppies

  Këlyshë të shëndetshëm, të rritur në shtëpi, Mësues, në dispozicion tani për birësim. Ata janë të ëm

  Mirditë 25 shtator 09:40
  250 €
 • 1 foto
  Këlyshë të bukur Cavachon për 5 * Vetëm shtëpi
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Cavachon për 5 * Vetëm shtëpi

  Këlysh djali dhe vajza i mrekullueshëm, miqësor dhe i dashur për shitje. Nëna (molly kavachon) mund

  Mirditë 27 gusht 09:03
  1 €
 • 1 foto
  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja

  Pjellë e bukur e 2 qenush të regjistruar Pug. Ata janë të dy shumë të lumtur dhe të shëndetshëm dhe

  Mirditë 20 gusht 10:31
  1 €
 • 3 foto
  Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua

  Shitet qeni rac e paster Chihuahua eshte mashkull 2 Muaj e Gjys rac shum e rall dhe shum e bukur t

  Mirditë 14 gusht 14:18
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse e 5 qenushëve Beagle 1 djalë 2 vajza u ni

  Mirditë 14 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë të shquar të Pedagogut Dalmat
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të shquar të Pedagogut Dalmat

  janë 2 djem dhe 4 vajza që kërkojnë shtëpi të reja, të gjitha ato janë rritur në një shtëpi familjar

  Mirditë 13 gusht 10:57
  180 €
 • 2 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza bukuroshe kalorësie ka nevojë për rihapje pa fajin e saj. Ajo

  Mirditë 8 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Mirditë 29 korrik 16:36
  16.556 €
 • 0 foto
  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Mirditë 29 korrik 14:26
  5.455 €
 • 0 foto
  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies
  Kafshe shtepiake

  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies

  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies whatsapp: +23754340446 Pups tona të bukura Beagle sapo u

  Mirditë 15 korrik 11:12
  180 Lek
 • 2 foto
  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe vet miratuar mbarështuesve dhe

  Mirditë 6 korrik 12:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes 3 bicikleta per femi
  Paisje per sport

  shes 3 bicikleta per femi

  Shes 3 biciklta te sapo ardhura nga gjermania ne gjendje perfekte nr +383 45 575 272 kumuna e vushtr

  Mirditë 5 korrik 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes bicikell e sapo ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  shes bicikell e sapo ardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte firma gjermane nr +383 45 575 272 ku

  Mirditë 5 korrik 10:21
  45 €
 • 2 foto
  Shes Rolex me diamante
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes Rolex me diamante

  Rolex Daytona Shitet per arsye mos perdorimi Gold I perdorur me pak se nje muaj

  Mirditë 6 korrik 12:08
  40 Lek