Sport & Rekreacion në shitje në Mitrovicë

 • 2 foto
  Shitet qeni zagar ras franqeze
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni zagar ras franqeze

  Shitet zagari i rases Franqeze mosha 4 vj Eshte shum puntor ne gjah Eshte i msum njek vetem leprin

  Mitrovicë Sot, 08:09
  250 €
 • 2 foto
  Shiten bylbylat
  Kafshe shtepiake

  Shiten bylbylat

  Shes 6 copa bylbyla 4 mashkuj e 2 femna mashkujt knojn femnat jan te reja

  Mitrovicë Sot, 07:52
  80 €
 • 5 foto
  Bicikleta jan ne gjendje te mira
  Paisje per sport

  Bicikleta jan ne gjendje te mira

  Jan ne gjendje te 1. bicikla e kuqe ka goma 26 2 Bicikla e portokall me te kuqe 20 3 bicikla Bav

  Mitrovicë Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  qante per biciklete
  Paisje per sport

  qante per biciklete

  qanta per biciklete qanta WHEEL UP me 2 xhepa anash per shishe te ujit qmimi 20 euro qante ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fanelle-dres per biciklizem
  Paisje per sport

  fanelle-dres per biciklizem

  dres per biciklizem CRIVIT madhesia XL e re pa perdore qmimi 10 euro ma kan pru nga jasht por me bje

  Mitrovicë Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dorza sportive
  Paisje per sport

  Dorza sportive

  1 PALE KREJT TE ZEZA DHE DORZAT NUMER 5 QE KAN SHENJEN E BORES JAN SHIT ! dorza sportive ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Water bag 2 litra
  Paisje per sport

  Water bag 2 litra

  qese-thesi i ujit(water bag) 2 litra. e re. qmimi 10 euro. kemi edhe qanta per waterbag nese ka te i

  Mitrovicë Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtes telefoni per biciklet
  Paisje per sport

  Mbajtes telefoni per biciklet

  mbajtes telefoni per biciklete qmimi 10 euro kontakti i pare nepermjet email-it. email adresen e shk

  Mitrovicë Sot, 00:12
  10 €
 • 9 foto
  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive
  Paisje per sport

  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive

  drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive. jan te firmes GACIRON dhe WHEEL UP. drita mbushet

  Mitrovicë Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  syza sportive rockbros
  Paisje per sport

  syza sportive rockbros

  syza sportive rockbros. numrin e tel. ua dergoj nepermjet email-it. adresen e email-it e shkruani te

  Mitrovicë Sot, 00:11
  25 €
 • 1 foto
  Ulese(shale) per biciklete
  Paisje per sport

  Ulese(shale) per biciklete

  ulese-shale per biciklete. kontakti i pare nepermjet e-mailit

  Mitrovicë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjese per biciklete per biciklete
  Paisje per sport

  pjese per biciklete per biciklete

  dorza grips GIZA silicon 6 euro dorza grips ROCKBROS me unaza te kuqe dhe te kaltert 8 euro 1 kompl

  Mitrovicë Sot, 00:10
  6 €
 • 3 foto
  drite MEILAN per biciklete
  Paisje per sport

  drite MEILAN per biciklete

  drite-llampe per biciklete dhe aktivitete tjera sportive. drite Meilan e kuqe 7 opcione. mbushet me

  Mitrovicë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Helmete per biciklete
  Paisje per sport

  Helmete per biciklete

  helmeta CAIRBULL size L 58cm deri 62cm helmeta eshte e re pa perdore. qmimi 35 euro. numrin e tel.

  Mitrovicë Sot, 00:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  timon-a,vollan-a per biciklete
  Paisje per sport

  timon-a,vollan-a per biciklete

  vollan per biciklete. madhesia 720mm x 31.8mm qmimi 15 euro. qafa-llulla qmimi 12 euro numrin e tele

  Mitrovicë Sot, 00:09
  12 €
 • 3 foto
  shale-ulse per biciklete
  Paisje per sport

  shale-ulse per biciklete

  shale-ulse per biciklete. firma WHEEL UP eshte e bute dhe komode me gell. qmimi 25 euro.QMIMI ME ZBR

  Mitrovicë Sot, 00:09
  20 €
 • 9 foto
  helmete sportivo
  Paisje per sport

  helmete sportivo

  helmete SPORTIVO qmimi 16 euro pesha 270g madhesia L/XL helmeta GPR e zeze qmimi 8 euro pesha 255g m

  Mitrovicë Sot, 00:09
  6 €
 • 2 foto
  drite per biciklete
  Paisje per sport

  drite per biciklete

  drite SOLARSTORM X3 LED per biciklete,2 goma-silikon per montimin e drites.. komplet me bateri 35 e

  Mitrovicë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maska per hiking,biciklizem,skijim,etj
  Paisje per sport

  Maska per hiking,biciklizem,skijim,etj

  maska per motociklizem, biciklizem,skijim,hiking etj. qmimi 15 euro. email adresen e shkruani te sa

  Mitrovicë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  pjese per biciklete
  Paisje per sport

  pjese per biciklete

  vollan SYNTACE 620mm x 31.8mm 16 euro vollan WAKE 680mm x 31.8mm 16 euro vollan FELT 590mm x 25.4mm

  Mitrovicë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orë për Meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë për Meshkuj

  Orë për Meshkuj

  Mitrovicë Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega
  Paisje per sport

  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega

  shesim paisje te reja te Firmav te njohura per me sgum kontakt +38349740102 dhe 044213842 biljardo

  Mitrovicë Dje, 23:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Muzik Syneti Koncerte Panaire Party kanagjegje si dhe

  Mitrovicë Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes ose ndrroj pastoren belge
  Kafshe shtepiake

  Shes ose ndrroj pastoren belge

  Shes ose ndrroj kudren belge i ka 10 muaj Eshte shume e degjushme per pronarin Arsyeja e shitjes esh

  Mitrovicë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Malinois
  Kafshe shtepiake

  Malinois

  Shitet belg femen 1 vjet e gjys, per arsye se I kam 3 shum e shtir per te panjohur per ma shum konta

  Mitrovicë Dje, 19:19
  50 €
 • 1 foto
  Nivada automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Nivada automatik

  Shitet ora Nivada Automatik made swiss. Gjendje te rregullte.

  Mitrovicë Dje, 17:20
  90 €
 • 1 foto
  Forsining
  Veshje / Kepuce / Ore

  Forsining

  Punon me kurdisje.

  Mitrovicë Dje, 17:20
  80 €
 • 3 foto
  Ore dore Calvin Klein smartwatch Orgjinal
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Calvin Klein smartwatch Orgjinal

  Ora eshte ne gjendje te rregullt watter resistant dhe esht si e re

  Mitrovicë Dje, 16:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Libra
  Libra / Revista

  Libra

  Shes Librat t klasës 11. Nr 049355132, Wiber

  Mitrovicë Dje, 16:11
  18 €
 • 1 foto
  shitet paisja per ushtrime pa perdor
  Paisje per sport

  shitet paisja per ushtrime pa perdor

  shitet paisja per ushtrime pa perdor e re arsyja e shitjes pershkak vendit qmimi i volitshem Nr.tel

  Mitrovicë Dje, 14:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ket biciklet te ardhur nga europa
  Paisje per sport

  Shes ket biciklet te ardhur nga europa

  Shes ket biciklet me 3 shpetsi shimano e ardhur nga europa osht ne gjendje te mir punon super qmimin

  Mitrovicë Dje, 13:51
  100 €
 • 2 foto
  Malinois
  Kafshe shtepiake

  Malinois

  Shitet belg femen 70eu per ma shum nr. tel +38349370161

  Mitrovicë Dje, 13:18
  70 €
 • 2 foto
  Haski
  Kafshe shtepiake

  Haski

  Husky klyshqi ne shitje mosha 2 jav rac e paster 100% per rezervime kontakto ne tel 049461066 Viber

  Mitrovicë Dje, 12:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Çanta krahu për meshkuj - 100% Lëkurë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çanta krahu për meshkuj - 100% Lëkurë

  Shiten çantat e krahut për meshkuj - 100% Lëkurë Kontakto: 049362951

  Mitrovicë Dje, 12:13
  35 €
 • 2 foto
  Bicikleta me rrym
  Paisje per sport

  Bicikleta me rrym

  Shitet bicikleta me rrym ngjendje perfekte me bateri tveten deri 50km

  Mitrovicë Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes bicikleten Nakamura
  Paisje per sport

  Shes bicikleten Nakamura

  Biciklet pa defekt e ruajtne mir 2 armotizera perfekt i punojn pjest shimano gumat e reja ka edhe kr

  Mitrovicë Dje, 11:10
  130 €
 • 3 foto
  Zipo shkreps usa
  Veshje / Kepuce / Ore

  Zipo shkreps usa

  Shitet ose ndrohet me naj sen qe me konvenon orginall osht e amerikes gratis ni box me gaz edhe she

  Mitrovicë Dje, 10:11
  45 €
 • 4 foto
  Papagaj Fishera qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj Fishera qifte

  Qifte papagaja fisher familje e love birdsave jan teper te bukur dhe intelegjente kan pas 2 her nga

  Mitrovicë Dje, 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

  Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qellu

  Mitrovicë Dje, 09:57
  25 €
 • 6 foto
  Afrikan Grey papagall
  Kafshe shtepiake

  Afrikan Grey papagall

  Shitet papagaj afrikan grey papagaj qe eshte shume intelegjent dhe qe msohet te flas ose imitoj papa

  Mitrovicë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Akuariume fabrikisht komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuariume fabrikisht komplet

  Shiten akuariumet me madhesi te ndryshme komplet me te gjitha paisjet komplet me peshqi dhe pa peshq

  Mitrovicë Dje, 09:57
  10 €
 • 6 foto
  Aleksander i bute
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i bute

  shitet papagalli Aleksander i vogel 2 mujsh i ushqyer me dore i bute dhe intelegjente ka mbetur edhe

  Mitrovicë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagall Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Papagall Aleksander i madh

  shitet papagalli raca Aleksander i madh i ushqyr me dore i bukur dhe i shendosh mosa 2.5 mujsh i gaq

  Mitrovicë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanarina mashkuj kengetar
  Kafshe shtepiake

  Kanarina mashkuj kengetar

  Shiten 7 kanarina mashkuj kengetar shiten komplet dhe me cop qmimi per komplet eshte175€ 25€ cop Qmi

  Mitrovicë Dje, 09:57
  25 €
 • 1 foto
  Papagaj qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj qifte

  Shiten Papagaj qifte te bukur komplet me kafaz dhe ushqim

  Mitrovicë Dje, 09:56
  25 €
 • 2 foto
  Monedha te vjetra per kolekcion
  Koleksione

  Monedha te vjetra per kolekcion

  Shiten Monedha te vjetra per kolekcion te ndryshme shiten me album dhe pa album

  Mitrovicë Dje, 09:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rozella papagall
  Kafshe shtepiake

  Rozella papagall

  Shiten 2 rozella papagaj te bukur dhe te shendoshe qmimi per cope eshte 40€

  Mitrovicë Dje, 09:56
  40 €
 • 5 foto
  Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i madh

  Aleksander i madh i bute per shitje i bukur i shendosh dhe intelegjente 3 mujsh +38349272015

  Mitrovicë Dje, 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dardi
  Paisje per sport

  Shitet dardi

  Shitet dardi me 26 lojra te vetat osht i ri i ardhur nga suedia QMIMI 60 EURO

  Mitrovicë Dje, 09:55
  55 €
 • 5 foto
  Aleksander i vogel
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i vogel

  shitet papagaji aleksander i vogel i ushqyer me dore

  Mitrovicë Dje, 09:55
  130 €