Sport & Rekreacion në shitje në Mitrovicë

 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Muzik Syneti Koncerte Panaire Party kanagjegje si dhe

  Mitrovicë Sot, 18:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta jan ne gjendje te mira
  Paisje per sport

  Bicikleta jan ne gjendje te mira

  Jan ne gjendje te 1. bicikla e kuqe ka goma 26 2 Bicikla e portokall me te kuqe 20 3 bicikla Bav

  Mitrovicë Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dorza sportive
  Paisje per sport

  Dorza sportive

  1 PALE KREJT TE ZEZA DHE DORZAT NUMER 5 QE KAN SHENJEN E BORES JAN SHIT ! dorza sportive ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maska per hiking,biciklizem,skijim,etj
  Paisje per sport

  Maska per hiking,biciklizem,skijim,etj

  maska per motociklizem, biciklizem,skijim,hiking etj. qmimi 15 euro. email adresen e shkruani te sa

  Mitrovicë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

  Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qellu

  Mitrovicë Sot, 10:56
  25 €
 • 1 foto
  Nimfa coctails qifte
  Kafshe shtepiake

  Nimfa coctails qifte

  Shiten qift papagajat te bukur dhe te shndoshe

  Mitrovicë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagaj qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj qifte

  Shiten Papagaj qifte te bukur komplet me kafaz dhe ushqim

  Mitrovicë Sot, 10:55
  25 €
 • 2 foto
  Rozella papagall
  Kafshe shtepiake

  Rozella papagall

  Shiten 2 rozella papagaj te bukur dhe te shendoshe qmimi per cope eshte 40€

  Mitrovicë Sot, 10:55
  40 €
 • 9 foto
  Biciklla Ndrrim me skuter
  Paisje per sport

  Biciklla Ndrrim me skuter

  Shes biçikletat ndrrim boj me vetur tejashtit qenuk regjistrohet ikam tri bicikla idha tel:0495096

  Mitrovicë Sot, 08:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Smart watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart watch

  Shitet ora e mençur me te cilen mund ti kontrolloni thirrjet sms , etj e shume opsione tjera te cila

  Mitrovicë Dje, 23:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikell
  Paisje per sport

  Bicikell

  Shes bicikleten ne gjendje shum te mire

  Mitrovicë Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  (salloni i bilardov)shiten 11 bilardo dhe 9 pikado
  Paisje per sport

  (salloni i bilardov)shiten 11 bilardo dhe 9 pikado

  shesim biljardo me dimenzione te ndryshme te cilsis me te lart te firmav te njohura biliardo shumica

  Mitrovicë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega
  Paisje per sport

  bilardo ft 9nsh pikado fabi pingpong fliper agrega

  shesim paisje te reja te Firmav te njohura per me sgum kontakt +38349740102 dhe 044213842 biljardo

  Mitrovicë Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Proteina orgjinale nga England
  Paisje per sport

  Proteina orgjinale nga England

  Shes proteina te markes MuscleLine nga England te vetmet orgjinal ne tregun tone Nuk jane nga Hunga

  Mitrovicë Dje, 17:30
  55 €
 • 4 foto
  Papagaj Fishera qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj Fishera qifte

  Qifte papagaja fisher familje e love birdsave jan teper te bukur dhe intelegjente kan pas 2 her nga

  Mitrovicë Dje, 09:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Monedha te vjetra per kolekcion
  Koleksione

  Monedha te vjetra per kolekcion

  Shiten Monedha te vjetra per kolekcion te ndryshme shiten me album dhe pa album

  Mitrovicë Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Aleksander i vogel
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i vogel

  shitet papagaji aleksander i vogel i ushqyer me dore

  Mitrovicë Dje, 09:28
  130 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi PET SHOP komplet
  Kafshe shtepiake

  Shitet biznesi PET SHOP komplet

  Shitet biznesi pet shop komplet me inventar me papagaj me peshqi

  Mitrovicë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aleksander i bute
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i bute

  shitet papagalli Aleksander i vogel 2 mujsh i ushqyer me dore i bute dhe intelegjente ka mbetur edhe

  Mitrovicë Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Akuariume fabrikisht komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuariume fabrikisht komplet

  Shiten akuariumet me madhesi te ndryshme komplet me te gjitha paisjet komplet me peshqi dhe pa peshq

  Mitrovicë Dje, 09:25
  10 €
 • 1 foto
  Papagall Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Papagall Aleksander i madh

  shitet papagalli raca Aleksander i madh i ushqyr me dore i bukur dhe i shendosh mosa 2.5 mujsh i gaq

  Mitrovicë Dje, 09:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellenza kineze
  Kafshe shtepiake

  Fellenza kineze

  Shiten qifti i fellenzave kineze te bukura dhe te shendosha

  Mitrovicë Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanarina mashkuj kengetar
  Kafshe shtepiake

  Kanarina mashkuj kengetar

  Shiten 7 kanarina mashkuj kengetar shiten komplet dhe me cop qmimi per komplet eshte175€ 25€ cop Qmi

  Mitrovicë Dje, 09:24
  25 €
 • 3 foto
  shale-ulse per biciklete
  Paisje per sport

  shale-ulse per biciklete

  shale-ulse per biciklete. firma WHEEL UP eshte e bute dhe komode me gell. qmimi 25 euro.QMIMI ME ZBR

  Mitrovicë Dje, 08:58
  20 €
 • 8 foto
  qante per biciklete
  Paisje per sport

  qante per biciklete

  qanta per biciklete qanta WHEEL UP me 2 xhepa anash per shishe te ujit qmimi 20 euro qante ROCKBROS

  Mitrovicë Dje, 08:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Helmete per biciklete
  Paisje per sport

  Helmete per biciklete

  helmeta CAIRBULL size L 58cm deri 62cm helmeta eshte e re pa perdore. qmimi 35 euro. numrin e tel.

  Mitrovicë Dje, 08:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ore sportive OTS dhe SKMEI
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore sportive OTS dhe SKMEI

  ora sportive OTS black perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro S

  Mitrovicë Dje, 08:56
  22 €
 • 9 foto
  helmete sportivo
  Paisje per sport

  helmete sportivo

  helmete SPORTIVO qmimi 16 euro pesha 270g madhesia L/XL helmeta GPR e zeze qmimi 8 euro pesha 255g m

  Mitrovicë Dje, 08:31
  6 €
 • 2 foto
  timon-a,vollan-a per biciklete
  Paisje per sport

  timon-a,vollan-a per biciklete

  vollan per biciklete. madhesia 720mm x 31.8mm qmimi 15 euro. qafa-llulla qmimi 12 euro numrin e tele

  Mitrovicë Dje, 08:30
  12 €
 • 1 foto
  Ulese(shale) per biciklete
  Paisje per sport

  Ulese(shale) per biciklete

  ulese-shale per biciklete. kontakti i pare nepermjet e-mailit

  Mitrovicë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjese per biciklete per biciklete
  Paisje per sport

  pjese per biciklete per biciklete

  dorza grips GIZA silicon 6 euro dorza grips ROCKBROS me unaza te kuqe dhe te kaltert 8 euro 1 kompl

  Mitrovicë Dje, 08:30
  6 €
 • 8 foto
  rockbros syza
  Paisje per sport

  rockbros syza

  syza ROCKBROS syzat jan Photochromic/UV400/Polarized materiali i xhamave eshte Polycarbonate xhamat

  Mitrovicë Dje, 08:29
  25 €
 • 0 foto
  syza sportive rockbros
  Paisje per sport

  syza sportive rockbros

  syza sportive rockbros. numrin e tel. ua dergoj nepermjet email-it. adresen e email-it e shkruani te

  Mitrovicë Dje, 08:29
  25 €
 • 2 foto
  Mbajtes telefoni per biciklet
  Paisje per sport

  Mbajtes telefoni per biciklet

  mbajtes telefoni per biciklete qmimi 10 euro kontakti i pare nepermjet email-it. email adresen e shk

  Mitrovicë Dje, 08:29
  10 €
 • 11 foto
  Shes biciklla te ndryshme
  Paisje per sport

  Shes biciklla te ndryshme

  Crescent 26 e kaltert 240 euro(u shit? Kayboda 26 bardh/zi 200 euro Occano Hybrid 28 zi/gjelbert 200

  Mitrovicë 15 nëntor 18:15
  170 €
 • 0 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  shitet zagari osht pasavc njek leper kaprull dhelpen zagarin munum me provu zanin e ka trash

  Mitrovicë 15 nëntor 17:18
  150 €
 • 1 foto
  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE
  Koleksione

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE PER FITNES ZYRE ETJ

  Mitrovicë 15 nëntor 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ZOGJ Fati
  Kafshe shtepiake

  ZOGJ Fati

  Shiten zogj fati te bukur dhe te shendosh , 25€ kushton 1 qifte me kfaz dhe ushqim Viber +38349272

  Mitrovicë 12 nëntor 13:08
  5 €
 • 5 foto
  KAnarina ( Bilbila )
  Kafshe shtepiake

  KAnarina ( Bilbila )

  Shiten kanarinat meshkuj ne kenge te bukur dhe kengetar te mire qmimet simbas kanarines

  Mitrovicë 12 nëntor 13:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orë sportive suedeze REGAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë sportive suedeze REGAL

  E sapoardhur nga Suedia...oré sportive ushtarake e markés sé njohur skandinave REGAL...rezistente nd

  Mitrovicë 11 nëntor 17:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHTAGA PESHKIMI - TECHNIUM EX TE-5,500-600T
  Paisje per sport

  SHTAGA PESHKIMI - TECHNIUM EX TE-5,500-600T

  Shiten dy shtaga Peshkimi TECHNIUM EX TE 5 - 500GT TECHNIUM EX TE 5 - 600GT,jan ne gjendje te rregul

  Mitrovicë 11 nëntor 15:22
  180 €
 • 10 foto
  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000

  GHOST SPECIAL EDITION 9000 Pjeset te gjitha Shimano Deore XT Gomat SCHWALBE Madhsia e trupit L Dis

  Mitrovicë 11 nëntor 09:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Afrikan Grey papagall
  Kafshe shtepiake

  Afrikan Grey papagall

  Shitet papagaj afrikan grey papagaj qe eshte shume intelegjent dhe qe msohet te flas ose imitoj papa

  Mitrovicë 11 nëntor 08:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nivada automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Nivada automatik

  Shitet ora Nivada Automatik made swiss. Gjendje te rregullte.

  Mitrovicë 8 nëntor 14:21
  90 €
 • 0 foto
  SHES BICIKLETA SCOOT YZI  240€
  Paisje per sport

  SHES BICIKLETA SCOOT YZI 240€

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Mitrovicë 8 nëntor 00:56
  240 €
 • 0 foto
  Shitet dardi
  Paisje per sport

  Shitet dardi

  Shitet dardi me 26 lojra te vetat osht i ri i ardhur nga suedia QMIMI 60 EURO

  Mitrovicë 7 nëntor 21:06
  55 €
 • 0 foto
  ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore dore

  smart

  Mitrovicë 7 nëntor 12:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maurice
  Veshje / Kepuce / Ore

  Maurice

  Origjinal zvicrrane. Pothuaj se e re. Madhesia e ores 32mm

  Mitrovicë 6 nëntor 10:04
  150 €
 • 3 foto
   rruza qmimi shum i arsyeshem
  Koleksione

  rruza qmimi shum i arsyeshem

  Shes keto rruza jan perafersisht 44 pako shiko foton per ma shum info . boj edhe ndrrim Viber.+386

  Mitrovicë 4 nëntor 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet or dore fosil orgjinal
  Veshje / Kepuce / Ore

  shitet or dore fosil orgjinal

  shitert or dore fosil per femra eshte shum e mir dhe eshte ble ne norvegji per ma shum ne viber 0497

  Mitrovicë 4 nëntor 10:50
  Me Marrveshje